Перейти до змісту

Рефінансування кредитів в один, Хто стикався?


the rock

Рекомендовані повідомлення

 Ситуація слідуюча, людина - підприємець, займається бізнесом довгий час, зараз має відкриті 2 чи 3 кредитні договори і кілька карток, все платиться вчасно, кредитна історія впорядку, суми по кожному договору десь по 50 000грн, дати різні, суми платежів різні, бізнес працює , але з теперішньою ситуацією пробуксовує..

 Є ідея збити всі договори в один і платити один платіж раз в міс. це напевно і дешевше вийде, власне, я не дуже фахівець в тих питаннях, що думаєте? може хтось стикався , де взяти кошти на вигідних умовах, можливо є якийсь інший вихід з ситуації, підкажіть хто мав чи має досвід в цьому, і будь ласка без критики і насмішок, ситуація не критична , але і не проста, ми зараз всі шукаємо шляхи вирішення даної проблеми.

Як ви бачите вихід з даної ситуації??? Буду чекати на відповідь..  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збити не буде вигідніше я думаю, тому що ви можете погасити мінімалку в одному банку, потім частину зняти й перекрити в іншому, якщо вже туго з фінансами, а якщо все в одному договорі така "махінація" вже не прокатить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід простий 

Треба гасити кредити методом сніжної кулі.

Починати з найменшого.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Починати з найменшого.

Я би радив з найдорожчого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому й справа,що найдорожчий можна погасити лише перепозичивши , тобто що й шукає ТС.

І так перепозичає, перепозичає і борг нікуди не идівається.

А ось закривши найменший,  вже відсотки , що йшли на його обслуговування, підуть на погашення більшого.І так до повного погашення.

А саме головне, такий спосіб спонукає ЗАРОБЛЯТИ більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

В тому й справа,що найдорожчий можна погасити лише перепозичивши , тобто що й шукає ТС.

Не бачу такого в тексті автора

6 минут назад, Nokian сказал:

І так перепозичає, перепозичає і борг нікуди не идівається.

І такого

6 минут назад, Nokian сказал:

А ось закривши найменший,  вже відсотки , що йшли на його обслуговування, підуть на погашення більшого.І так до повного погашення.

Ти маєш три кредити:

55 000 під 10%

50 000 під 7,5%

45 000 під 5%.

Я буду намагатися достроково гасити перший кредит, потім другий, далі третій, а ти навпаки - і це помилка, бо ти заплатиш більше чим я або закриєш їх пізніше, що знову обійдеться тобі дорожче ніж мені. Навіть якщо не буде такої лінійної залежності між сумою кредиту і відсотковою ставкою, то я закрию кредити швидше і дешевше, якщо надам пріоритет гасінню дорожчих кредитів, замість пріоритету гасінню менших кредитів. 

6 минут назад, Nokian сказал:

А саме головне, такий спосіб спонукає ЗАРОБЛЯТИ більше.

Не згідний абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну при трьох однакових сумах кредитів ясне діло варто спочатку гасити , де найбільші відсотки.

Зазвичай одночасно є кредити  маленькі, середні та великі.

Тут в тому й фішка, що погасивши кредит ВЛАСНИМИ коштами( не перепозиченими), людина виходить на погашення кредитів СВОЇМИ, а не перепозиченими, і так більше, більше, поки не вийде з кредитів зовсім.

Ясне діло,що успішно це можна почати з найменшого кредиту.

Тоді в людини зявляється  віра в себе, та зовсім інший спосіб мислення.

Інакше, привчившись перекривати одні борги іншими можна впасти у таку ж залежність, як від ігроманії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду скажу що то замкнуте коло :) Поміняв п'ять на один — через пів року в тебе один великий і знов 3-5 менших 
Але факт — взяти один великий кредит щоб закрити багато маленьких то є вигідно.
Найкращі варіанти по рефінансуванню пропонували Кредобанк та Альфабанк. В Альфі взяти значно простіше бо Кредо мозок винесуть поки перевірятимуть все.
Орієнтовно, сума на 4 роки — місячний платіж:

50000 — 3000;

100000 — 5000;

300000 — 12000.

 

Якщо мати один кредит на 100000 то місячний платіж 5000, якщо мати 5 кредитів різних в сумі на 100000, то сумарно платиш певно тисяч з сім чи дев'ять :) залежно де взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
В 31.07.2019 в 17:53, nickel сказал:

@the rock як успіхи?

Норм, збив цю всю кабалу в два кредити, поки плачу так, платежі в рази менші, відсотки також. Далі побачимо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Зараз бачу в багатьох людей проблеми з фінансами, для мотивації інших скажу так " Кілька раз подумате, перш ніж взяти кредит і чи дійсьно він вам так потрібен, взяти легко, а покласти, це вже зовсім інше", зараз коли плачу по кредитам, думаю маючи, щомісяця такі суми на платежі , для чого мені взагалі були потрібні ті договора, ну це таке.. Всім успіхів, Дякую що підтримали раніше, ваші поради дуже стали в нагоді!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 16.09.2019 в 12:53, Nokian сказал:

І який відсоток зараз платиться, якщо не секрет?

18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...