Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Новочерчеська то для мене - ХЕ....Р знає де.... Чим там квартиру купувати то вже дійсно краще будинка неподалік на ковельській.

Ну да, нехай краще "по голові їздять", аніж жити в тишині і 3.5км від центру.

Чому поголові? той же район на федорова без доріг і шоссе, близько сквер... Я мав на увазі що купувати квартиру нема сенсу ЗА МІСТОМ, вже краще будинок, яких там море. Квартиру є сенс купувати В МІСТІ.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеально як на мене розташовані будинки на Франка, там дуже тихо, не чути доріг, мало хто проходить біля будинку чи взагалі їде, чисте повітря. Правда вигляд з деяких квартир - нереально жахливий (завод).

Можливо хтось може сказати за новий будинок від ВАМС на Рівненській? По якості - як він? Купляють там вже потроху? Будинок здано? Як там вигляд з вікон? Чи чути Рівненську трасу? Кажуть, що будинок огороджений забором (це плюс).

Змінено користувачем Trans19
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я цей будинок не роздивлявся навыть, там автономка, з виду так собы , а не роздивлявся бо.....То струмівка майже )) Тому хай хтось напише хто знае як він, знаю тільки що там ще квартири є ,навіть буклети по пошті колись приходили з рекламою - купи квартиру і прийми участь в акції розіграшу авто

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто можливо чув чи був, чи має квартиру на Рівненській від ВАМС - як якість? як всередині? як вигляд? чи чути трасу рівненську, чи шумно - чи ні? Як стяжка, штукатурка, котли? Ізоляція квартир?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто можливо чув чи був, чи має квартиру на Рівненській від ВАМС - як якість? як всередині? як вигляд? чи чути трасу рівненську, чи шумно - чи ні? Як стяжка, штукатурка, котли? Ізоляція квартир?

краще сходіть самі. думаю вам покажуть кілька квартир різного планування, вікна яких виходять на різні сторони.

самі побачите якість житла (зайдіть обов"язково у підвал), марку котла, можливі недоліки і т.д. Найкраще оглядини робити у сонячний день. якість - з рівнем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доллар в гору йде, Скоріше купляйте бо скоро нічого не купите ))

www.goverla.net.ua

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доллар в гору йде, Скоріше купляйте бо скоро нічого не купите ))

www.goverla.net.ua

Так у всіх фірм хто новобудови продає ціна в гривні. Ще менше доларів треба щоб купити квартиру. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доллар в гору йде, Скоріше купляйте бо скоро нічого не купите ))

www.goverla.net.ua

Так у всіх фірм хто новобудови продає ціна в гривні. Ще менше доларів треба щоб купити квартиру. :)

Тільки за ними право підняти ціну у гривнях за 1м2 так що не все так солодко, як здається. Дивлюся на міжбанку доллар йде вверх і то не зупинити.

Змінено користувачем koljangm
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо долар виросте - у забудовників буде два варіанти: залишити ціни як є - люди скуплять квартири, або підняти ціни - люди НЕ скуплять квартири.

Та і ціни на квартири вже приблизно однакові з 2009 року ( в новобудах). Якщо ціну влуплять більшу ( а зараз ідеальна ціна - це 6000 грн за голі стіни) - то будуть забудовники ще довго чекати прибутку. Я особисто дорожче 6500 не дам, краще тоді - вже мучитись, але будувати хату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підсказати за якість будинку Колізей?

Чи можливо хтось чув за будинки біля модерн-експо - там котеджне містечко. Як якість, як утеплення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можливо хтось чув за будинки біля модерн-експо - там котеджне містечко. Як якість, як утеплення?

Це не той, що під високовольтними лініями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично - високовольтні лінії дуже недалеко.

і Ви ще хочете там купувати квартиру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, який із будинків у Луцьку - що зараз будується є ідеальним варіантом по якості? Або можливо із новобудов, що вже здані. Мова йдеться про 3-кімнатну квартиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, який із будинків у Луцьку - що зараз будується є ідеальним варіантом по якості? Або можливо із новобудов, що вже здані. Мова йдеться про 3-кімнатну квартиру.

Будинок біля податкової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок біля податкової.

ага, Ви ще Небосхил нарадьте. Більший, ніж там, щоденний потік авто певно тільки на Перемоги. Останнє, де б я б вибирав квартиру, - це біля податкової, небосхил та будинки по Перемоги. Шум, пил, CO, NOx....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, який із будинків у Луцьку - що зараз будується є ідеальним варіантом по якості? Або можливо із новобудов, що вже здані. Мова йдеться про 3-кімнатну квартиру.

Як на мене, то якість будівництва у всіх основних забудовників Луцька (Вайман, Чорнуха, Савчук) приблизно однаковий. Особисто я, коли б вибирав собі квартиру в новобудові найбільше б орієнтувався на район, а, оскільки, я не люблю квартали на такодромі за залізницею (33-й, 40-й) то схилявся б до вул.Івана Франка або Арцеулова.

Ще досить непоганий будинок біля "Срібних лелек", але там трабли з інфраструктурою і транспортом.

Хоча все це доволі суб"єктивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Дмирта Іващенка за срібними лелеками на мою думку самий якісний будинок сред всіх збудованих в категорії до 7000 грн метр. Але як сказав волиняка, дійсно трабли з дорогами, транспортом , але думаю це все поки що. Там будують школу і полюбому район виросте і будуть хороші дороги і транспор ходитиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підприємства Волині протягом січня-серпня нинішнього року виконали будівельних робіт на суму 335,1 мільйона гривень, що становить 83,8% від обсягів упродовж аналогічного періоду у 2012-му.

Про це IA ZIK повідомили у головному управлінні статистики в області.

На Волині підприємства виконали будівельних роботи обсягом 335,1 млн.грн. Таким чином. індекс будівельної продукції у січні–серпні порівняно з відповідним періодом минулого року становив 83,8%.

На зниження індексу будівельної продукції вплинуло зменшення обсягів будівництва інженерних споруд та будівель, зокрема нежитлових. Водночас зросло будівництво житлових будівель.

Будівельники обласного центру та Луцького району виконали понад 73% всіх будівельних робіт регіону.

http://zik.ua/ua/news/2013/09/24/430797

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається серед трьох вищеперечислених забудовників - Чорнуха будує найгірше. Будинок біля Лелек потрошку облазить, хоча новий. Савчук і Вайман на однаковому рівні, правда в Савчука (ВВС) планування квартир більш сучасне ніж у Ваймана (ЛДБК). Та і розташування будинків у ВВС і Ваймана досить непогане, порівняно з ЛСМ-536.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається серед трьох вищеперечислених забудовників - Чорнуха будує найгірше. Будинок біля Лелек потрошку облазить, хоча новий. Савчук і Вайман на однаковому рівні, правда в Савчука (ВВС) планування квартир більш сучасне ніж у Ваймана (ЛДБК). Та і розташування будинків у ВВС і Ваймана досить непогане, порівняно з ЛСМ-536.

У Ваймана планування теж не погане, але дахова котельня, коли вони нарешті поняли, що з даховими котельнями йдуть туго продажі, то на ветеранів з котлом побудували, але й тут споганили, із за державників і іпотечників що йдуть по державним програмам доступне житло , урізали більш велику площу , даби вони ще більше не переплачували й так шалену ціну на квадрати . там двукімнатні по 65 квадратів всього. Як не одне то друге з тим ЛДБК )

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ті тупоголові інвестори та забудовники будували реальне житло, по типу малосімейок, і продавали б їх за адекватну ціну в районі 7-13 тис доларів США, то ті б квартирки розлітались би як гарячі пиріжки, нехай площа мала і так далі, зато це краще чим знімати квартиру, і для старта саме те.

Хто звик жити в хоромах нехай збирає гроші на хороми. Чомусь багато хто живе в малосімейках і не "жужжить" :)

Багато хто живе в малосімейці, та й виріс там, і нічого.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ті тупоголові інвестори та забудовники будували реальне житло, по типу малосімейок, і

Це не інвестори чи забудовники неправильні, це норми такі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не інвестори чи забудовники неправильні, це норми такі.

от ще б якби рівень нашого життя встигав за тими нормами....

згадалося -

-- Спеціалісти говорять, що в Україні підвищився рівень життя

-- Так, але ж люди стверджують протилежне

-- Але люди ж не спеціалісти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ті тупоголові інвестори та забудовники будували реальне житло, по типу малосімейок, і

Це не інвестори чи забудовники неправильні, це норми такі.

Що ж це за норми такі, що у Івано-Франківську будують "одинички" від 33 кв.м, а в Луцьку - близько 50???

Є норми житлової площі на безкоштовну приватизацію, є норми площі для застосування пільг (комунальних, державних програм здешевлення житла), і т.д., але вони не мають нічого спільного з нормами будівництва.

А "секрет" великих площ в новобудовах дуже простий - чим більша площа квартири, тим нижча її собівартість, тим більше "навар" на квадратному метрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...