Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Найкраще купувати квартиру в ЛДБК це вже давно відомо.

Найкраще збудувати приватний будинок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще збудувати приватний будинок

Якщо в луцьку Будинок, то однозначно ))) Якщо За Луцьком, то це може не зовсім бути зручно для зовсім всіх, наприклад для мене,.по перше треба мати постійно авто своє щоб добиратися з місця роботи, на одні дороги туди сюди втрачається багато часу, якщо діти, постійно возити і привозити їх зі школи . + грошей це потягне набагато більше , в будинку ти сам собі хозяїн і вся робота по ньому ляже на мене, на вас )) Мені наприклад хватає 3-х поверхового будинку на дачі. Ну й маятні з ним! А в квартирі от живу і добре мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на Ветеранів - якісь замаленькі квартирки.....

Так, я теж там прохожу кожного дня і був всередині дивився на 2-х кімнатні квартири. 65 м.2 Хоч і 65 - але зайшовши туди , таке відчуття що то малосімейки, незнаю, можливо тому що там все урізане, навіть спільний каридор на поверсі 3 чоловіка стане і вже тісно буде. Таке відчуття що то оновлена вторинка. особисто для себе як взнав ціну 6900 ( при 100% оплаті 6700 - 6600) - я для себе відмів цей варіант, хача там є 1 плюс - хороше місце. Напевно буду чекати будинок на федорова №3 поки будується або біля 21 гімназії але там теж неясно які квадратури . На іващенка поки дорогу туди не зроблять нормальну, теж відхилив варіант

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на Ветеранів - якісь замаленькі квартирки.....

Стосовно будинку біля 21 гімназії - там квартири тільки 2 та 3 кімнатні, і з нормальною квадратурою. Правда там ціна 7500 за квадрат.

А на Федорова в третьому будинку, що будується, будуть всі квартири (чи майже всі) кутові, оскільки тільки один підїзд. Це не лякає? Чи в ЛДБК з цим нормально? Стіни мохом не будуть покриватись років через 20, якщо квартира кутова?

А стосовно комплексу Фаворит (що на Кравчука 11а або 11б) - хтось щось підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7500..... А я то думаю чому там пише - "Поспішайте - кількість квартир обмежена двушки по 60 кв. метрів". А не хочуть вони самі там пожити за 7500 в тіснюсіньких кімнатках по 60 кв ))) За таку ціну я куплю 75 квадратів , не розумію за що переплачувати, вони тільки перший поверх звели і то хитро, з сторони як від троянди йди виклали керамічною якісною цеглою, а якщо ззаду глянути де не видно - дешевісінька цегла ))) В планах квартир я бачив там тільки 60 кв. двушки - більших немає, хочеш більше купуй 3-ри )) а за 7500 три хай дурні там беруть, тай двушки пожалуй тоже ! Поспішайте кількість обмежена ! :)))))))

а на Ветеранів - якісь замаленькі квартирки.....

Стосовно будинку біля 21 гімназії - там квартири тільки 2 та 3 кімнатні, і з нормальною квадратурою. Правда там ціна 7500 за квадрат.

А на Федорова в третьому будинку, що будується, будуть всі квартири (чи майже всі) кутові, оскільки тільки один підїзд. Це не лякає? Чи в ЛДБК з цим нормально? Стіни мохом не будуть покриватись років через 20, якщо квартира кутова?

А стосовно комплексу Фаворит (що на Кравчука 11а або 11б) - хтось щось підскаже?

Стосовно Фаворита - тільки одне скажу - СУПЕР. зайдіть туди і подивіться які там всередині кородири величезні , квадратури теж класні. а мінус як завжди один.......... ЗНОВУ ТА ДАААААААХОВА чорт би її забрав, а на 11а - здається автономка - але там 1 підїзд

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗНОВУ ТА ДАААААААХОВА чорт би її забрав, а на 11а - здається автономка - але там 1 підїзд

А стосовно кутових квартир - не страшно? Чи в новобудовах нормально до цього підходять? Наприклад ЛДБК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не страшно, все ок, до мелочей я не придираюся, можна утеплити якщо комусь холодно а мох.....за 20 років ремонт раз 5 прийдеться робити який ще мох )) Федорова №3 - на тебе надія, надіюсь вайман не підведе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стосовно новобудови на Франка від ВВС з автономними котлами - хтось щось чув? По якості як квартири?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю квартиру на Кравчука 11б , як на мене хороший район ,та саме місце розташування будинку. Сам будинок також зроблений якісно , стіни утеплені і мають товщину 70 чи 80 см . Коли шукав собі квартиру також вагався на рахунок дахової котельні, але зараз скажу що то все дурниці . На кожну квартиру стоїть свій лічильник тепла, скільки напалив стільки заплатив. Тут є свої плюси і мінуси . Плюси : в тебе в квартирі не стоїть великий ящик і не портить їнтерєру , нема ризику появи чадного газу. нічого не шумить, так як в автономці сам встановлюеш температуру в кожній кімнаті. Мінуси : не можна включити опалення коли захотів (наприклад зараз коли похолодало), Вартість опалення виходить на %35 дорожче. Лічильник тепла один раз на 4 роки потрібно здавати на перевірку і опосвідчення (ціна приблизно 800грн) . Ось і все на рахунок опалення . В мене також був вибір взяти квартиру з автономним на Кравчука 11а, і взяти на Кравчука 11б з даховою котельнею, зупинився на даховій і не зовсім не жалію. Спілкувався з сусідами їх також все влаштовуе. А самі квартири дуже просторі 1-но кімнатна 54 кв, 2 кімнатна 74-77 кв, а 3 кімнатна 108 , на кожному поверсі є своя кладовка і прачечна . на рахунок будинків на Федорова також дуже подобаються ,але е одни мінус , у них не стоять лічильники тепла на кожну окрему квартиру, а лише на підїзд. Де потім витрати тепла будуть розбиватись на весь підїзд, і на кожну квартиру відносно їх площі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vadzo,

А як стосовно теплоти Вашого будинку? Кажуть, що біла цегла дуже сильно тримає температуру влітку -і будинки дуже нагріваються, в квартирах немає чим дихати. В цьому плані з червоної цегли набагато комфортніші будинки.

А у Вас як з цим питанням? Чи не жарко влітку в квартирі?

І хотів поцікавитись - чому не розглядали варіант з Федорова (там квартири також досить просторі) - там зараз в будинках встановлюють лічильники на опалення? Та навіть якщо без лічильників - то від батарей можна зробити теплу підлогу де завгодно, та й взагалі використовувати гарячу воду, яка йде на опалення (все одно лічильника нема).

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біла цегла це тільки облицювальна для фасаду, а в середині стіни кладка з червоної цегли + утеплено пінопластом. На рахунок температури завдяки таким товстим стінам будинок як не нагріваеться швидко ,так і не втрачае температури взимку + забудовник відразу поставив хороші двохкамерні німецькі вікна TROKAL. На Федорова дивився , але й тому не захотів брати що на той час не було окремого лічильника. В мене площа 108 кв. я взимку в холодні місяці плачу за опалення 350 грн, а на Федорова за 93 кв буде приблизно 400- 450грн, і це не залежно від того чи ви економили тепло чи ні, або чим ви обігрівали чи батареями чи теплою підлогою. Я в себе відключав взимку опалення взагалі, (корисно коли десь відїзджаєте) і не платив нічго. На Федорова таке неможливо було. Але якщо зараз на Федорова поставили лічильники на окрему квартиру і вам подобаеться будинок, то звичайно зверніть увагу на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо брати квартиру з даховим, то краще на кравчука 11б ніж на федорова 4 . Я був там і там , на очі видно на 11б і по площам і по всьому краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стосовно будинків на Франка від ВВС щось чули можливо? Чи добротні там будинки?

Кажуть що там зекономили на котлах, поставили китайські.

А в усьому іншому як ці будинки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стосовно будинків на Франка від ВВС щось чули можливо? Чи добротні там будинки?

Кажуть що там зекономили на котлах, поставили китайські.

А в усьому іншому як ці будинки?

Ви б краще поцікавилися чи той район не топило під час останніх злив

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стосовно будинків на Франка від ВВС щось чули можливо? Чи добротні там будинки?

Кажуть що там зекономили на котлах, поставили китайські.

А в усьому іншому як ці будинки?

Щодо котлів не знаю, але Савчук (ВВС) будує давно і добротно. Планування квартир, як на мене, бажають кращого.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, Самі будинки на Франка не топило, бо вони стоять на підвищенні.

А стосовно ВВС - то мені здається, що не все там так добре: вхідні двері дешеві, котли дешеві, вікна з браком. Але це все можна поміняти. Але як самі будинки - чи надійні?

А ніхто не підскаже: можливо в Колізеї на Кравчука продаються 3х-кімнатні квартири (квартира)?, тільки не останній і не перший поверх. Мені здається, Колізей - це найкраще з новобудов, що є в Луцьку....

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу нікого ображати, але я б краще вже підзбирав гроші і придбав/побудував будинок. Є ділянки нормальни (Єршова, Відродження), так і будинки, навіть під знос, в межах міста (те саме Старе Місто), ніж купляти дорогущу квартиру в новобудові. Звичайно, якщо хочеться вже - то тут без варіантів. Але свій будинок - це все-ж таки свій будинок. В теплу пору року просто казка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://lutsk.vol.sla...3b8590;promoted

Trans 19 то для тебе в Колізеї 3-кімнатна ....тільки 75000 + ріелтор в нагрузку _)))))))))))) Як купиш чи подивишся то напишеш, бо цей віталій миколайович дуже "стрьомний" , бо в нього що не квартира, то горячий варіант чи у звязку з переїздом. ) Або походи поклей оголошення шукаю від власника, в колізеї класні квартири не спорю.

Не хочу нікого ображати, але я б краще вже підзбирав гроші і придбав/побудував будинок. Є ділянки нормальни (Єршова, Відродження), так і будинки, навіть під знос, в межах міста (те саме Старе Місто), ніж купляти дорогущу квартиру в новобудові. Звичайно, якщо хочеться вже - то тут без варіантів. Але свій будинок - це все-ж таки свій будинок. В теплу пору року просто казка.

В мене кум так і зробив і я йому не заздрю теж не в "обіду" - горбатився в москві ради " стройки" - в ітозі за 5 років посивів , а ще каналізацію робити, бо "времянка" , тай запах в ХАТІ.......Якщо робити то РОБИТИ якісно , а це для будинка у Луцьку а не у ближніх селах , - . питання 100 к.$

Змінено користувачем koljangm
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, Самі будинки на Франка не топило, бо вони стоять на підвищенні.

А стосовно ВВС - то мені здається, що не все там так добре: вхідні двері дешеві, котли дешеві, вікна з браком. Але це все можна поміняти. Але як самі будинки - чи надійні?

А ніхто не підскаже: можливо в Колізеї на Кравчука продаються 3х-кімнатні квартири (квартира)?, тільки не останній і не перший поверх. Мені здається, Колізей - це найкраще з новобудов, що є в Луцьку....

Дякую.

Була на продажі квартира у Колізеї. Здається 115 тис доларів.Пошукайте на форумі відповідну тему.

Але саме Колізей ризиковано щодо підтоплень. Пам"ятаєте відео з останніх злив? І в Колізеї практично немає подвір"я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене кум так і зробив і я йому не заздрю теж не в "обіду" - горбатився в москві ради " стройки" - в ітозі за 5 років посивів , а ще каналізацію робити, бо "времянка" , тай запах в ХАТІ.......Якщо робити то РОБИТИ якісно , а це для будинка у Луцьку а не у ближніх селах , - . питання 100 к.$

Згідний. При тому, що "горбатився 5 років і посивів" і побудував будинок недобудований з нюансами - я б вибирав покупку квартири. Треба розраховувати свої сили все-ж таки і не гробити здоров*я заради квадратних метрів.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але квартира ця що в оголошенні - на останньому 9-му поверсі, 10-ий це технічний, і якщо криша буде текти - то на 9 поверх вода попаде без проблем.

Можливо хтось знає, чи продаються 3-х кімнатні квартири в 2-му підїзді на Кравчука 11б (крім першого поверху)? Буду дуже вдячний за інформацію.

Стосовно будинку біля податкової - там фактично немає дворика, каркас повністю з блоків, знаходиться біля завантаженої машинами вулиці - так що думайте.

Чи хтось чув за будинок на Чернишевського біля пожежної - коли він реально буде зданий? Бо його будують вже довго... Квартири там продаються вже давно, але здати ніяк не здають. Там дуже спокійне місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто може щось знае про будинок біля податкової Луцьксантехмонтаж.

Подивіться тут

http://www.lstm.com.ua/uk/real_estates/1-bagatokvartirniy-zhitloviy-budinok-na-kiyivskomu-maydani

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...