Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Цікаво за рахунок чого в будинку біля податкової фактична площа майже на 5 кв більше проектної і це в більшості квартир, людям треба доплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво за рахунок чого в будинку біля податкової фактична площа майже на 5 кв більше проектної і це в більшості квартир, людям треба доплачувати.

То вже будівельники постарались, видно криво лінійки і рулетки в руках тримали ))))) З одної сторони добре, а з другої - непорядок. Раз по плану мало бути площа N - значить хай і буде N , видно чорнуха приємно здивувався коли почув що йому ще кільканадчять тисяч з кожної квартири "бонус" майбутні мешканці відстегнуть. ) Ні щоб "подарувати " так він ще й бабло здирає на метри які сам навіть не врахував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, було б цікаво почути відгуки (хто що чув, хто що знає) про будівельну фірму ВВС та їх будинки на І. Франка..... буду вдячний за інформацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, було б цікаво почути відгуки (хто що чув, хто що знає) про будівельну фірму ВВС та їх будинки на І. Франка..... буду вдячний за інформацію...

По якості одні з найкращих новобудов наразі. (ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, було б цікаво почути відгуки (хто що чув, хто що знає) про будівельну фірму ВВС та їх будинки на І. Франка..... буду вдячний за інформацію...

По якості одні з найкращих новобудов наразі. (ІМХО)

я там придивлявся в другому будинку (г-подібна 10-ти поверхівка) не знайшов СУШОК у кутовому підїзді, незрозуміло де людям сушити одяг?????

http://novobudovy.com/novobudovy/novobudova-m-luck-vul-franka#.UkdJndK8BNU

Змінено користувачем prorok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, було б цікаво почути відгуки (хто що чув, хто що знає) про будівельну фірму ВВС та їх будинки на І. Франка..... буду вдячний за інформацію...

По якості одні з найкращих новобудов наразі. (ІМХО)

я там придивлявся в другому будинку (г-подібна 10-ти поверхівка) не знайшов СУШОК у кутовому підїзді, незрозуміло де людям сушити одяг?????

http://novobudovy.co...ka#.UkdJndK8BNU

Придертися можна до усіх будинків. Мені, наприклад, не подобається те, що навіть у сучасних будинках вихід на балкон не з кухні. Але якщо потрібна власна жил площа - на дрібниці можна незважати. Ідеальних будинків немає. Кожна людина, яка хоче (потреба у житлі стала критичною) і може (має фінансове підкріплення своєї потреби) купити житло у Луцьку може обирати з 4-6 варіантів новобудов. Це вже непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, було б цікаво почути відгуки (хто що чув, хто що знає) про будівельну фірму ВВС та їх будинки на І. Франка..... буду вдячний за інформацію...

По якості одні з найкращих новобудов наразі. (ІМХО)

я там придивлявся в другому будинку (г-подібна 10-ти поверхівка) не знайшов СУШОК у кутовому підїзді, незрозуміло де людям сушити одяг?????

http://novobudovy.co...ka#.UkdJndK8BNU

практично весь 33 квартал у цегляних будинках без сушок, і ви знаєте - живуть люди, і детей народжують, вирощують.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую усім за відповіді, мабудь дійсно я придираюсь, на рахунок ідеальних будинків то дійсно таких немає...

просто планування квартири в моєму випадку таке що там один балкон і той спільний з залом тобто зимою там особо вікна не відчинеш... а без "вітру" та свіжого попвітря одяг "хіроватенько" сушиться , може бути неприємний запах....

але ж при бажанні то можна й ванній сушилку змайструвати....вентиляція там є, батарея є ...ще туди звичайного вентелятора поставить і нехай собі там ганяє повітря....

Змінено користувачем prorok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щоб сушити білизну - невже балконів в квартирі не вистачає? А на Франка як на мене - там тільки 3-х кімнатні гарні, всі інші просто ніякі (або завелика 2-х кімнатна, або невдала 1-кімнатна). Але вигляд з квартири нормальний тільки у тих, що дивляться на південь і захід. Протилежний вигляд - на старі заводи.

Чи правда той факт, что в лдбк за гарні поверхи треба щось давати в карман продавцям на Чорновола?

Чи хтось продає в новобудові на Кравчука 3х кімнатну? не перший, не останній поверхи, не кутова, опалення -без різниці....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те саме продам дешевше.

на Ветеранів можеш продать дешевше? вартість квадратного метру та контакти в приват будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

форумчани прошу ще порад що на вашу думку краще новобудови Франка чи Ветеранів для прикладу двокімнатні порівнять

1. на Франка (будинок зданий, ліфт працює) три вікна виходять на різні сторони *(двір, гаражі та вулицю Винниченка, того " срачу" що на сході, розвалюх всяких не видно

2. на Ветеранів, поверх однаковий, будинок планується здатись в кінці року, квадратних метрів менше а ціна однакова.. план також додаю...

ДОПОМОЖІТЬ З ВИБОРОМ.....

ВАРТІСТЬ КВАРТИР ОДНАКОВА...

post-7090-0-79881000-1380460887_thumb.jp

post-7090-0-23638700-1380461086_thumb.jp

Змінено користувачем prorok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кімната 33 квадрати?! OMG

сама кімната десь 26-27метрів, там балкон обєднано з кімнатою (півтора метри погонних стіни знесли і ще получилось +1 метр площі за яку треба платить)

а взагалом то ця кімнта "жирна" просто не вітальна а мрія.....

ще й вікна на південь (вул. Винниченка)

Змінено користувачем prorok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто не вітальна а мрія.....

ннууууу? так у якому виборі треба допомогти? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за франка, у ваймана в тому будинку мені тільки місце подобається - сам будинок не дуже, сушок немає, коридори куценькі у підїзді, на цеглі з першого по третій поверх - ЗДЕШЕВИЛИ, закрасили те неподобство червоною фарбою щоб видно не було, поверхи що вище там вже керамічна цегла. Взагалі цей будинок на ветеранів нічого спільно немає з будинками на федорова, останні набагато якісніші але з даховою... єдиний плюс що кімнати на різні сторони виходять - з підвалами будете мати проблеми, кажуть що на всіх не вистачить а вони так зробили що місце у підвалі за кожною квартирою не закріплене , там "самозахват" як на кравчука колись було відбудеться, як тільки його здадуть, Кто не успел - тот опоздал )

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто не вітальна а мрія.....

ннууууу? так у якому виборі треба допомогти? :)

я сам просто виріс в районі Тамтаму от мабудь щось підсвідоме мене туди тягне...... (хоча й свідомо вважаю що будинок на Ветеранів в економічному плані програє будинку на Франка, з якого .... вони луплять ціну 6900-6700грн. незрозуміло, через 2-3 роки поздаються ті новобудови біля срібних лелек, побудується там школа, садок вже там є, пуститься маршрутка.... і будинок на Ветеранів, на мою думку, буде їм програвать.... А ТАМ МОЖНА, ЯКЩО ПОСТАРАТЬСЯ, І ЗА 6100 ГРН КУПИТЬ ЖИТЛО...

хоча на даний час місцезнаходження будинку на Ветеранів позаконкуренцією *маю на увазі інфраструктуру), а на Франка - то є центр міста, а нерухомість в центрі завжди ціниться....

Я то сам схиляюсь до Франка... а порад пошу, то му що можливо сам чогось невраховую в аналізі, може я просто "тупо" заслинився від залу площею 33 квадрати....

думка назацікавленої, сторонньої людини завжди допомагає у виборі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то сам схиляюсь до Франка... а порад пошу, то му що можливо сам чогось невраховую в аналізі, може я просто "тупо" заслинився від залу площею 33 квадрати.... думка назацікавленої, сторонньої людини завжди допомагає у виборі....

Мені, наприклад, аж кортить вибити вікно у південній стіні і зробити ще одну кімнату ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то сам схиляюсь до Франка... а порад пошу, то му що можливо сам чогось невраховую в аналізі, може я просто "тупо" заслинився від залу площею 33 квадрати.... думка назацікавленої, сторонньої людини завжди допомагає у виборі....

Мені, наприклад, аж кортить вибити вікно у південній стіні і зробити ще одну кімнату ;)

Бачив колись в "Новій лінії" на прокат відбійні молотки давали..... завітай до них, візьми якогось собі побільшого...... і вперед...... :_04:

Змінено користувачем prorok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і вперед......

...до тебе в гості? :)

Я нещодавно бачив техпаспорт 2кімнатної новобудови з вікном, яке не внесене у нього. :) Наявність цього вікна дає льоооогко з двушки зробити трьошку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть - чи хтось чув за великогабаритні квартири в 2х поверховому котеджі на Загородній і на Дубнівській?

Поділіться любою інформацією. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас ціна за квадрат дорожче чим в києві, або така сама ціна, тільки різниця суттєва, ціна дешевше, і відкати значно дешевші чим в Києві, так чому так дорого тоді, чи люди стали більше заробляти от це не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна на квадрат в Києві рівнозначна квадрату у Луцьку лише у тому випадку, якщо це приміська зона Києва -або взагалі - місто-Супутник. А так спробуйте купити в центральному районі Києва квартиру за ціною квадратного метра, що прирівнюються до луцьких цін....

Хтось можливо підскаже, яка шумоізоляція у квартир ЛДБК? Наскільки чути сусідів, що збоку чи тих що зверху? У будинках на Федорова тонкі стіни, чи добре вони тримають звук?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось можливо чув за будинок біля 21 гімназії? Як будують: халтура чи нормально? За що хочуть 7500 грн за квадрат, чого така ціна? Як буде заїзд машиною до нього? Чи знесуть там літній бар і гаражі біля будинку, чи залишуть? Які відгуки за їхнього забудовника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звукоізоляція це болюча тема! в нас мабуть не знайти тих хто дійсно розраховує будинок на звукоізоляцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...