Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

біля податкової - не раджу. Загазоване шоссе, 24 на 7 буде РРРРРРРРР, РРРРРРРРРР - за вікном, якщо хочете довгожити краще там не жити )). Чорнуха знайшов канешн місце де побудувати. Взагалі так складається що самі "вкусні" місця дістаються Вайману, а вторичні Чорнусі.

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що скаже про 9 поверховий будинок від ЗБК(завод будівельних кострукцій) на вулиці Кримського(біля там таму)??? може хтось купив там квартиру? чув що його там вже здають близько 4 років і ніяк не можуть закінчити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що скаже про 9 поверховий будинок від ЗБК(завод будівельних кострукцій) на вулиці Кримського(біля там таму)??? може хтось купив там квартиру? чув що його там вже здають близько 4 років і ніяк не можуть закінчити

І неясно коли здадуть. Знайомі купили там квартиру, зараз туляться в однушці старій, Палиця Ігор обіцяв посприяти, але то все слова .... Хз коли зданий буде, таких будинків у нас багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знає, чи продаються 3-х кімнатні квартири в 2-му підїзді на Кравчука 11б (крім першого поверху)? Буду дуже вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є трьохкімнатна але на 9 поверсі і в першому підїзді :http://lutsk.vol.slando.ua/obyavlenie/zkm-novob-zdana-kravchuka-110m2-avtonomne-op-zdaniy-ID7f9a1.html#d74b71ac5b

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Площа яка вказана на http://lutsk.vol.slando.ua/obyavlenie/zkm-novob-zdana-kravchuka-110m2-avtonomne-op-zdaniy-ID7f9a1.html#d74b71ac5b не 90 кв ,а 108 кв. Номер квартири 45. А в другому підїзді ще рік назад було все продано крім першого поверху, можливо хтось перепродає вже , якщо знайдете хто продає беріть незадумуючись, там є один плюс - весь підїзд переробив опалення на автономне .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Площа яка вказана на http://lutsk.vol.sla...html#d74b71ac5b не 90 кв ,а 108 кв. Номер квартири 45. А в другому підїзді ще рік назад було все продано крім першого поверху, можливо хтось перепродає вже , якщо знайдете хто продає беріть незадумуючись, там є один плюс - весь підїзд переробив опалення на автономне .

Так , це саме той підізд що я писав раніше, коли мова йшла про дахову котельню. Думаю з 2014 року в нових будинках вже їх не будуть робити взагалі а тільки АОГВ

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как Вам в центре новый дом, что за Санремо, вроде "парковый" называется комплекс. Все хорошо, кроме того, что объявления о продаже я увидел только у Луцкого центра нерухомості

7 сторінок даної теми видно що не читали Ви - Розмусолили і розжували цей будинок вже давно на волі 4а він, навпроти колишнього бару криниця., за сан ремою.. Ціна 1200 у.о за 1м2 вас влаштовує? )

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хтось в курсі - як Житлобуд-2 славиться своєю якістю? Чи хороші будинки? Він якраз зараз будує навпроти Фуршету біля церкви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хтось в курсі - як Житлобуд-2 славиться своєю якістю? Чи хороші будинки? Він якраз зараз будує навпроти Фуршету біля церкви...

Нормлаьно, всі квартири там продані, а останній підїзд мав зданий бути ще рік тому - доцих пір незакінчене будівництво - по 1 цеглині в місяць ) Кажуть у Степановича фінансові проблеми почалися, вони зараз тільки 26 школою займаються а там біля фуршети, виходить такій собі недобуд останньої секції ) І саме в цьому будинку навпроти церкви пятиповерховому площі що в проекті не відповідають заявленим. Знайомий брав 69 кв. а БТІ після реестрації 62 вписало )) Довго він свої грошикі повертав в житллобуда за переплачені метри ) Тай квартира 62 - куценька. Не зараз він будується біля фуршету а - ДАВНО вже будується, ви певно тільки сьогодні його побачили Trans 19

Змінено користувачем koljangm
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

koljangm, А взагалі в тому районі, біля церкви напроти Фуршету, ще якісь новобуди нормальні є, де ще не продані квартири?

А де взагалі в районі 40 чи 33 кварталу, можливо, є будинки нові, в яких немає 1кімнатних квартир (їх найчастіше здають в оренду подобово всяких б...ям), щоб можна було б спокійно жити??

По якості - виходить все-таки, що краще за ЛДБК немає (зі всього тут прочитаного) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хтось в курсі - як Житлобуд-2 славиться своєю якістю? Чи хороші будинки? Він якраз зараз будує навпроти Фуршету біля церкви...

Нормлаьно, всі квартири там продані, а останній підїзд мав зданий бути ще рік тому - доцих пір незакінчене будівництво - по 1 цеглині в місяць ) Кажуть у Степановича фінансові проблеми почалися, вони зараз тільки 26 школою займаються а там біля фуршети, виходить такій собі недобуд останньої секції ) І саме в цьому будинку навпроти церкви пятиповерховому площі що в проекті не відповідають заявленим. Знайомий брав 69 кв. а БТІ після реестрації 62 вписало )) Довго він свої грошикі повертав в житллобуда за переплачені метри ) Тай квартира 62 - куценька. Не зараз він будується біля фуршету а - ДАВНО вже будується, ви певно тільки сьогодні його побачили Trans 19

Оте праве крило у них готується до здачі. Щодо лівого крила. Там в масі своїй однокімнатні квартири. Щось я думаю що будинок перетвориться або в общагу, або в геронтологічний пансіонат.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось можливо чув чи продаються квартири у 2му підїзді Кравчука 11б ( комплекс Фаворит, там трикімнатні квартири в підїзді) ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є правдою те що в Луцьксантехмонтаж будинки не дуже якісні.

"Касякі" є, напевно, в усіх забудовників. Щодо ЛСМ, то зустрічав дуже "грамотне" прокладання проводки у квартирі (напряму, аби зекономити дріт), криво поштукатурені стуни по маячках (таке враження, що штукатурка просто сповзла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось за будинок на Новочерчицькій чув? Пятиповерхова будівля. Чи нормальний чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось за будинок на Новочерчицькій чув? Пятиповерхова будівля. Чи нормальний чи ні?

Можливо Ви маєте на увазі будинок на вул. Чернишевського 114А який вже готують до здачі, але він 6 поверховий чи інший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б там і за 4000 грн квадрат не купував би . Ще забули запитати за будинок на конякіна 17а, жовтий такий біля дороги. Також ломаного гроша не вартий, всі власники його вже чуть не за бесцінь спулюють через дом ріа. Я якось написав одному що хочу купити, ТО ВІН ТАК ВЦЕПИВСЯ, ЩО ДОсі мені пише ))))))

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б там і за 4000 грн квадрат не купував би .

На рахунок Конякіна - відомо, що не зданий. А стосовно Новочерчицької - як там? (також не здано, але продають повним ходом?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новочерчеська то для мене - ХЕ....Р знає де.... Чим там квартиру купувати то вже дійсно краще будинка неподалік на ковельській., бо це майже пригород. Сенс купівлі квартири і полягає у тому щоб швидко добратися до основних прикрас міста. А у нас це Там Там, неофіційний центр міста. Там і базар і вокзал і школа і те і се....

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новочерчеська то для мене - ХЕ....Р знає де.... Чим там квартиру купувати то вже дійсно краще будинка неподалік на ковельській.

Ну да, нехай краще "по голові їздять", аніж жити в тишині і 3.5км від центру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...