Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Можливо є у когось інформація: цікавить покупка 1-кімнотної в новобудові на Федорова, або навколо. З автономним опаленням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і "економне" житло від пограми "Доступне житло". Все зрозуміло... w72rT.th.jpg
Це маразм якийсь, стіни там "теплі".

Можливо теплі але чим тепліша стіна ти менше треба на опалення викидати грошей, це кутова кімната, можливо теплотехнісний розрахунок робили похабцем, чи взагалі тупанули.... можливо з економили на товщинв чи щільностиі утеплювача внутрішнього, ну і також це кутова кімната де втрати тепла значно більші ніж середніх квартирах...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і "економне" житло від пограми "Доступне житло". Все зрозуміло... w72rT.th.jpg
Це маразм якийсь, стіни там "теплі".

Можливо теплі але чим тепліша стіна ти менше треба на опалення викидати грошей, це кутова кімната, можливо теплотехнісний розрахунок робили похабцем, чи взагалі тупанули.... можливо з економили на товщинв чи щільностиі утеплювача внутрішнього, ну і також це кутова кімната де втрати тепла значно більші ніж середніх квартирах...

За 10+ років, поки будували цей будинок, із вікна таких речей надивився, що вже нічим не здивуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

marko777

Про який будинок йде мова? І в яку ціну зараз хочуть вони за 1 м.кв.

Йде мова про здачу "Будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями в с.Липини (район пр.Відродження м.Луцька) Луцького району Волинської області." 2-га черга будівництва - 72 квартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями в кінці червня. Щодо вартості, то тут усе продано. На сайті на нові черги(3-4) пише 16000, дзвоніть уточнюйте. http://www.zb2.com.ua/objectsView/49/

хай Європейці в селі Липини купують по такій ціні, вони з дубу рухнули.... таку ціну виставляти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зрозуміло...

Тобто? Що Ви маєте на увазі?

За 10+ років, поки будували цей будинок, із вікна таких речей надивився, що вже нічим не здивуєш.

1. Де розташований цей будинок?

2. Судячи з фото, будова ЛДБК. А Вайман, як правило, будує швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай Європейці в селі Липини купують по такій ціні, вони з дубу рухнули.... таку ціну виставляти....

Хай краще європейці купують б/у іномарки по таких цінах як у нас.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо доведуть до кінця це буде підніжка всяким Су- 536 Лдбк і Житлобудам бо принаймні ціна 9500

тут ключове слово "якщо". Зовсім не хочу виступади адвокатом згаданих фірм, але я ще не чув, щоб Су-536 ЛДБК і Житлобуд когось "кинули". Зате у нас в Луцьку вистачає своїх довгонедобудів від так званих еліта-центр.

Вперед! Якщо люди мають зайві гроші, якщо вони легко дістались, то можна і ризикнути. а як поспілкуюсь з людьми, які свого часу вклались в квартири недобудів (маю знайомих з будинку на Конякіна навпроти заправки та моноліт за Там-Там), то щиро їх шкода. Свого часу вони зробили невдалий вибір, а все тому, що там було за квадрат чуть дешевше.

Краще мати справу, з провіриними часом забудовниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо доведуть до кінця це буде підніжка всяким Су- 536 Лдбк і Житлобудам бо принаймні ціна 9500

тут ключове слово "якщо". Зовсім не хочу виступади адвокатом згаданих фірм, але я ще не чув, щоб Су-536 ЛДБК і Житлобуд когось "кинули". Зате у нас в Луцьку вистачає своїх довгонедобудів від так званих еліта-центр.

Вперед! Якщо люди мають зайві гроші, якщо вони легко дістались, то можна і ризикнути. а як поспілкуюсь з людьми, які свого часу вклались в квартири недобудів (маю знайомих з будинку на Конякіна навпроти заправки та моноліт за Там-Там), то щиро їх шкода. Свого часу вони зробили невдалий вибір, а все тому, що там було за квадрат чуть дешевше.

Краще мати справу, з провіриними часом забудовниками.

Але ЛДБК ставить ціну в 750 $ за квадрат на Федорова. ІМХО трохи задорого, мяко кажучи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зрозуміло...

Тобто? Що Ви маєте на увазі?

А що ще можна мати на увазі?

На чомусь таки ТОЧНО зекономили! Через те житло й "доступне"...

За 10+ років, поки будували цей будинок, із вікна таких речей надивився, що вже нічим не здивуєш.

Ти про який будинок говориш?? Це новобудова біля дитячої полікліники на Сопртивній (Чорновола). Його років 2-3 будували. ДУЖЕ швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На чомусь таки ТОЧНО зекономили! Через те житло й "доступне"...

Ти б перед тим, як написати прочитав би, що то за програма, "Доступне житло", це державна програма по кредитуванню, не більше.

До речі, Сантехмонтаж" теж певний час входив до такої програми.

А ваймановськи квартири ніколи не були дешевимим.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти б перед тим, як написати прочитав би, що то за програма, "Доступне житло", це державна програма по кредитуванню, не більше.

Я знаю конкретно про цей будинок.

Скільки там що вартувало для людей і т.д. І точно знаю, що цей будинок входив в цю програму. Щоправда, далеко не усі квартири....

програма, "Доступне житло"

До речі, Сантехмонтаж" теж певний час входив до такої програми.

І ти сам дав відповідь.

Якщо я знаю, що квартири в будинку будуть виплачувати 10 і більше років, то нафіга мені паритися над якістю. Коли можна побудувати ще один-2-3 більш якісних і продати квартири одразу. А не чекати бабла за них "русскій мєсяц".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я знаю, що квартири в будинку будуть виплачувати 10 і більше років, то нафіга мені паритися над якістю. Коли можна побудувати ще один-2-3 більш якісних і продати квартири одразу. А не чекати бабла за них "русскій мєсяц".

Не забудовник надає кредит, а держава сплачує за учасника програми 70%, 30% сплачує учасник одразу. А ті 70% буде віддавати державі протягом 10-ти років. Не чекає забудовник ніякі 10 років.

до якості будинку ніякого відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

держава сплачує за учасника програми 70%

В Теорії. А знаючи, як працює наше казначейство.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

держава сплачує за учасника програми 70%

В Теорії. А знаючи, як працює наше казначейство.... :)

Ну то ж не 10 років, як ти пишеш.

І знову ж таки судячи з твоїх слів, що в програму входять не всі квартири, тоді за твоєю логікою, ці мають погану якість . А інші, що не входять до програми, мають хорошу якість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не вірю в ігри з державою. Ось що. Впевнений, що було держзамовлення на будинок (половину, 75% 40 % - не важливо) для вищевказаного проекту (програми). І звісно, що держава сказала, що готова оплатити конкретну суму НЕ БІЛЬШЕ.

В ту суму забудовник і втиснувся. Звісно, що змушений був економити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На чомусь таки ТОЧНО зекономили! Через те житло й "доступне"...

у мене нема слів...

Квартити ті ДОРОГІ!!!

доступне - це значить, що частину коштів сплатить держава! До чого тут якість? Перечитайте тему з самого початку і до кінця. Відгуки про забудовників різні. Але в лідерах по якості будівництва ЛДБК, СУ-536, Житлобуд 2.

В Теорії. А знаючи, як працює наше казначейство....

тут якраз все добре, тому що кошти перераховує не казначейство, а Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. Я сам придбав квартиру по програмі здешевлення кредитів. Вже майже три роки сплачую. Компенсують вчасно. Так що не варто розкидатись гучними фразами, якщо не в курсі, як це працює.

Змінено користувачем sashkoMTM
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений, що було держзамовлення на будинок (половину, 75% 40 % - не важливо) для вищевказаного проекту (програми). І звісно, що держава сказала, що готова оплатити конкретну суму НЕ БІЛЬШЕ. В ту суму забудовник і втиснувся. Звісно, що змушений був економити.

все працює по-іншому. нема ніякого державного замовлення. Забудовник сам задекларовує бажання приймати участь у державних програмах, зрозуміло чому - потенційним покупцям буде "легше" сплатити за покупку, відповідно, збільшується кількість потенційних покупців.

Далі. Забудовник виставляє ціну за квадрат, яку захоче (розрахує, тощо). А держава компенсує частину від встановленої Постановою Кабміну вартості. Тому це все аж ніяк НЕ ВПЛИВАЄ на якість будови!

Для прикладу: Забудовник встановив вартість квадрата 9000грн. Держава буде компенсувати частину від розрахункової вартості 5000грн за квадрат.

читай: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/343-2012-%D0%BF

забудовник не зобов"язаний "втискуватись" в якусь суму.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не вірю в ігри з державою. Ось що. Впевнений, що було держзамовлення на будинок (половину, 75% 40 % - не важливо) для вищевказаного проекту (програми). І звісно, що держава сказала, що готова оплатити конкретну суму НЕ БІЛЬШЕ.

В ту суму забудовник і втиснувся. Звісно, що змушений був економити.

Доповню останню відповідь.

Держава взагалі _нічого_ не платила забудовнику, і нічого не замовляла.

Держава тільки пообіцяла компенсації по кредитах для придбання житла, яке приймало участь в програмі "Доступне житло".

Насправді, це житло було доступне тільки для "багатих" - тому що житло в таких об'єктах було ні на копійку дешевше, ніж в інших, а для того, щоб взяти кредит - треба було заплатити мінімум 30% вартості квартири відразу, плюс мати довідку про офіційні доходи на рівні 5-8 тис.грн./міс. і вище. Також, кредит можна було взяти з обмеженнями по ціні квадратного метра та в межах норм житла (площі).

Також, позичальник кошти брав в кредит в банку. І зобов'язаний самостійно цей кредит обслуговувати - далеко не завжди компенсація від держави приходила вчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам видніше значить:)

Я просто констатував факт, що хтось УЖЕ утеплюється. в квартирах із автономним опаленням і ніби то теплими стінами.

Значить - не так все й райдужно нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[qu

Також, позичальник кошти брав в кредит в банку. І зобов'язаний самостійно цей кредит обслуговувати - далеко не завжди компенсація від держави приходила вчасно.

Є різні програми: доступне житло, сприяння молодіжое кредитування. Перше зав'язане на державі, інше на банку з виплатою більшої частини відсотків те ж державою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить - не так все й райдужно нє?

Нє, я живу в такому ж "соціальному :)" будинку. Претензій до "теплоти" стін не маю. Є ж чим порівнювати (3-тя моя новобудова).

А той, хто на тому фото утеплюється, викидає гроші на вітер, імхо. Навряд там робили тепловий розрахунок. І вперше бачу як облицювальну червону пористу цеглу оббивають пінопластом. зато видок будинку буде "бомбовий".

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtop:

червону пористу цеглу оббивають пінопластом. зато видок будинку буде "бомбовий".

ага. ги-ги.. :_07:

А той, хто на тому фото утеплюється, викидає гроші на вітер, імхо.

Підтримую.

придбав квартиру у ЛДБК (на фото теж ніби ЛДБК). Особисто брав тепловізор (досить якісний) і провів обстеження своєї квартити взимку. Результати були дуже позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, я живу в такому ж "соціальному " будинку. Претензій до "теплоти" стін не маю. Є ж чим порівнювати (3-тя моя новобудова).

Яку товщину утеплювача забудовник поставив?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, я живу в такому ж "соціальному " будинку. Претензій до "теплоти" стін не маю. Є ж чим порівнювати (3-тя моя новобудова).

Яку товщину утеплювача забудовник поставив?

Я не знаю, я купив готову квартиру, але коли тягнули труби на балкон, то виковирювали типу пінопласту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...