Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Бачив на Рівненській, 25 (бувший автопарк) -

Запрошуємо Пайовиків для будівництва Житлового Комплексу "Атлант" у м. Луцьк вул.Рівненська,25

Вже почали котлован копати та зносять всі будівлі. Ціна була 9500 грн/м2

http://www.globusinv...=view_cat&id=14

Класна ціна і будинок, якщо доведуть до кінця це буде підніжка всяким Су- 536 Лдбк і Житлобудам бо принаймні ціна 9500 і зовнішній вигляд будинку набагато кращі.

Змінено користувачем purepower2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зажерлися вже вони с цінами на житло в 13-14к

воно то так, АЄОА - ти давно був в магазині будматеріалів чи хоча б на ринку?

поцікався на скільки вони подорожчали за останні півроку. для початку на такі - цемент, цегла, шифер, вікна, проводка, труби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зажерлися вже вони с цінами на житло в 13-14к

Вас заставляє хтось купувати? Не купуйте, або шукайте дешевше.

Брав по 700+ баксів при курсі 8 за кв метр. Зараз 590 доларів 13-14к при нашому курсу. Думаю ще можно ціну збивати при торгах.

Змінено користувачем NoutM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вуаля! Новий будинок від набережного кварталу на Володимирській. Форрест! Перші 5 квартир по 6900!

Девелопер Development Creative Group, DCG

Ця ж компанія в Луцьку ще пропонує ЖК Набережний квартал, м. Луцьк

Обидва об"єкти без точної адреси. Стрьомно. Та й в групі ВК про забудовника не говориться. А в таких питаннях для людей важливо, з ким мають справу. І приховування цієї інформації викликає підозри... Стрьомно.

Вже 3 обєкти:

Бачив на Рівненській, 25 (бувший автопарк) -

Запрошуємо Пайовиків для будівництва Житлового Комплексу "Атлант" у м. Луцьк вул.Рівненська,25

Рівненську 25 - теж забудовує NK

Завжди раніше чула що там має будувати Чорнуха. Потім зявилась стаття (2015 року) де засвітився Голіков, а зараз NK? Цікаво хто справжній власник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив на Рівненській, 25 (бувший автопарк) -

Запрошуємо Пайовиків для будівництва Житлового Комплексу "Атлант" у м. Луцьк вул.Рівненська,25

Вже почали котлован копати та зносять всі будівлі. Ціна була 9500 грн/м2

http://www.globusinv...=view_cat&id=14

Класна ціна і будинок, якщо доведуть до кінця це буде підніжка всяким Су- 536 Лдбк і Житлобудам бо принаймні ціна 9500 і зовнішній вигляд будинку набагато кращі.

Якщо, вас влаштовує квартира без води, газу,електрики, каналізації, адреси.

Краще мати справу, з провіриними часом забудовниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив на Рівненській, 25 (бувший автопарк) -

Запрошуємо Пайовиків для будівництва Житлового Комплексу "Атлант" у м. Луцьк вул.Рівненська,25

Вже почали котлован копати та зносять всі будівлі. Ціна була 9500 грн/м2

http://www.globusinv...=view_cat&id=14

Класна ціна і будинок, якщо доведуть до кінця це буде підніжка всяким Су- 536 Лдбк і Житлобудам бо принаймні ціна 9500 і зовнішній вигляд будинку набагато кращі.

Якщо, вас влаштовує квартира без води, газу,електрики, каналізації, адреси.

Краще мати справу, з провіриними часом забудовниками.

Я буду навіть точніше ) якщо вас влаштовує квартира без квартири.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зажерлися вже вони с цінами на житло в 13-14к
Вас заставляє хтось купувати? Не купуйте, або шукайте дешевше. Брав по 700+ баксів при курсі 8 за кв метр. Зараз 590 доларів 13-14к при нашому курсу. Думаю ще можно ціну збивати при торгах.

Ну а у вас заробітня плата виросла, так як ціна доллара? Думаю ні... при курсі доллав 8 грн отримував 400 доларів в місяц а зараз менше 200... ну а якщо забудовники будут привязувати все до доллара то взагалі перестануть щось продавати.

Я розумію що доллар відіграє свою роль у встановленні ціни, але ж вже й так нажирували собі бабла забудовники, хтось даже собі крісладепутатів прикупив... можливо час прийшов подумати про простий люд і не заганяти ціну за житло до небес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.. можливо час прийшов подумати про простий люд і не заганяти ціну за житло до небес

так якби ж то наліпили забудовники будинків, а квартир ніхто не купує хоч вбийся, а так заробітачани женуть кеш, та і ті хто на місці акумулював\тримав у матрасах\провертав у бізнесі - вкладають, то чому не будувати за 15/16,5/20 тисч?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зажерлися вже вони с цінами на житло в 13-14к
Вас заставляє хтось купувати? Не купуйте, або шукайте дешевше. Брав по 700+ баксів при курсі 8 за кв метр. Зараз 590 доларів 13-14к при нашому курсу. Думаю ще можно ціну збивати при торгах.

Ну а у вас заробітня плата виросла, так як ціна доллара? Думаю ні... при курсі доллав 8 грн отримував 400 доларів в місяц а зараз менше 200... ну а якщо забудовники будут привязувати все до доллара то взагалі перестануть щось продавати.

Я розумію що доллар відіграє свою роль у встановленні ціни, але ж вже й так нажирували собі бабла забудовники, хтось даже собі крісладепутатів прикупив... можливо час прийшов подумати про простий люд і не заганяти ціну за житло до небес

Ну ось наприклад в мене мрія крім квартири збудуватись за містом і згодом там жити. Сам за освітою інженер пцб і проект, розрахунок в скільки воно мені стане робив сам. В баксах якщо і дешевше то на 20-25% не більше. В гривнях виросло в рази. По вашому я сам себе обраховую коли рахую вартість будинку?

ціни можуть просісти зараз ще. Бо кажуть продаж немає навіть тих які були 6 місяців назад. Так, що ціна може уйти в збиток забудовнику. Але на халяву і за таку ціну яку хотілось житла не буде.

Якщо ЗП до 500 доларів я думаю про новобудову думати трошки зарано. Треба шукати доступніший варіант житла з таким доходом (((( Хреново але такі реалії в нашій державі.

Змінено користувачем NoutM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни можуть просісти зараз ще. Бо кажуть продаж немає навіть тих які були 6 місяців назад. Так, що ціна може уйти в збиток забудовнику. Але на халяву і за таку ціну яку хотілось житла не буде.

Забудовник в збиток ніколи не будує. Він, може наварити більше чи менше(в залежності від ринкових реалії), но не в збиток!

А в будиноку що зразу за Там-Тамом, вже всі квартири були розкуплені, коли він ще будувався. Так що, ринок нерухомості росте і процвітає!

А хіба "Атлант" і "Набережний квартал", "Форест" це не різні забудовники?

Однодумці, в своїх "бізнес проектах".

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни можуть просісти зараз ще. Бо кажуть продаж немає навіть тих які були 6 місяців назад. Так, що ціна може уйти в збиток забудовнику. Але на халяву і за таку ціну яку хотілось житла не буде.

Забудовник в збиток ніколи не будує. Він, може наварити більше чи менше(в залежності від ринкових реалії), но не в збиток!

А в будиноку що зразу за Там-Тамом, вже всі квартири були розкуплені, коли він ще будувався. Так що, ринок нерухомості росте і процвітає!

А хіба "Атлант" і "Набережний квартал", "Форест" це не різні забудовники?

Однодумці, в своїх "бізнес проектах".

Може і в збиток продавати. Бізнес хоч і на державних грошах немалих (як це не дивно). Але і кредитований перекредитований. В торгівлі не рідко вигідніше продати за собівартість, або і нижче чим не продати вчасно. Гроші люблять рух.

Також знаю як почуває себе металопрокатний бізнес і інший зав'язаний на крупному будівництві. Одним словом знаю які зараз там справи.

Стосовно вже всі квартири продані. Біля мене де живу зараз закінчують три об'єкти. Першим закінчив СУ. Там також казали, що всі квартири вже продані під час будівництва. Але зараз на багатьох квартирах висить SALE і номера телефонів. Це третій будинок СУ біля Срібних Лелек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба "Атлант" і "Набережний квартал", "Форест" це не різні забудовники?

не різні.

Те що Ви перелічили це проекти одного забудовника NK. Це маркетинг )) Перелік проектів даного забудовника з оф.сайту: ЖК Симфонія, ЖК Резиденція, ЖК Всесвіт, ЖК Фамілія, ЖК Клубний Дім, ЖК Корона Дубово, ЖК Набережний квартал, ЖК Естетика, ЖК Затишний дім, ЖК Європейський квартал, ЖК Атлант, ЖК Рівєра, ЖК Перший парковий, ЖК Форрест, ЖК Чайка, ЖК Набережний квартал2, ЖК Шоколад, ЖК Новий квартал, ЖК Капучіно, ЖК Барви, ЖК Ріверсайд, ЖК Стокгольм. А на ось цьому сайті є ще декілька проектів, які не згадуються на офіційному....

Цікава стаття потрапила на очі. Процитую дещо:

Покупцям квартир в «Набережному кварталі» пропонують стати асоційованими членами кооперативу ЖК «Х» (моя правка :)). Важливе уточнення - «асоційоване» членство в кооперативі в даному випадку означає, що покупці не мають права голосу на зборах кооперативу. Всі рішення від імені кооперативу приймають виключно повноправні члени кооперативу - його засновники, а єдиний вид діяльності в кооперативі, доступний для його асоційованих членів - це сплата пайових внесків.

...

Крім того, «пайовики» (а не покупці житла, як це мало бути за законом), нічого не платять власне забудовнику, а тільки вносять членські внески на діяльність кооперативу, який, фактично, є посередником між забудовником і покупцями квадратних метрів. Тобто, львів'яни повинні не купувати житло у надійного забудовника з історією на ринку, а фінансувати (і ще й способом, забороненим законом!) новостворений кооператив. Візит в офіс продажів «Набережного кварталу» не прояснює ситуації. Навпаки - створює ще більше плутанини. Там потенційним покупцям розкажуть, що замовником будівництва є ТОВ «Y», генпідрядником - ТОВ «K», проектувальником - також «Y». Ще одна залучена до будівництва компанія - «І». Закономірним є питання про те, де у наведеному вище переліку ЖК «Х»? Його немає. Тобто у разі, якщо щось піде не так, покупці квартир не можуть нічого вимагати від забудовників, бо не укладали з ними жодних договорів. Єдина структура, якій теоретично могли б висувати претензії покупці - це сам кооператив. Але і тут їх чекає сюрприз. У разі незавершення будівництва члени кооперативу за законом не можуть подати позов на кооператив до суду, адже це означало б, що вони будуть судитися самі з собою. У «Набережному кварталі» не називають і кінцевих власників компанії, а в документах фігурують тільки підставні особи. ... Кооператив і забудовник за даною схемою не платить ніяких податків, і, як стверджують експерти, повинен користуватися схемами обналу готівки, що є черговим, а в даному випадку вже і підсудним, порушенням закону.

...

Це означає, що таємничі кінцеві власники будівельної піраміди збирають гроші по всій Україні, вкладаючи невелику їх частину у будівництво, яке створює видимість активного розвитку всіх проектів. Однак як тільки потік все нових і нових довірливих вкладників припиниться, забудовник не зможе побудувати вже куплені людьми квартири.

... І ще один штрих для повноти картини. У разі, якщо хтось із покупців захоче вийти з кооперативу, він як асоційований член повинен продати свою частку в кооперативі іншій особі (тобто привести до кооперативу іншого інвестора замість себе). Інакше вже внесені гроші не повертаються. Ну чим це не шахрайство?

....

Список об'єктів будівництва в різних містах, наведений на сайті «Набережного кварталу» в юридичному плані нічого не об'єднує. Фактично ж має місце діяльність групи фізичних та юридичних осіб, яка носить ознаки фінансової піраміди. Формально ці проекти реалізуються різними юридичними особами, але фактично вони пов'язані між собою через одних і тих же фізичних осіб-засновників і керівників (у тому числі Юрія Смалюк, Руслана Полякова, Анатолія Попова), юридичних осіб (у тому числі ТОВ «Фірма» Тонус», ЄДРПОУ 23845071), а також однотипними сумнівними схемами роботи, описаними вище. Зараз всі дороги ведуть до так званої «Development Creative Group (DCG)», про яку в інтернеті чимало негативних відгуків.

Виходить що DCG/NK це девелоперські компанії. В різних містах України скоріше за все вони залучають різних ген та субпідрядників (цим пояснюється і різниця в якості будівництва по різних містах)... Незмінним почерком даного забудовника є - скандальне отримання земельних ділянок для будівництва )) Ось стаття про "Шоколад" - "ШОКОЛАДний шмат землі" (пам'ятаєте, недавно тут на форумі пропонувались квартири в Рівному?)

Подивилась фотки з Харкова - жєсть, а дивлась фотки з Рівного - вроді все нормально... Прям "русская рулетка" )))

Цікаво хто реально буде будувати в Луцьку (я маю на увазі генпідрядника та субпідрядників).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли дивлюсь на цю фотку з Харькова - хочеться "побудувати" щось самій - я ж так тоже зможу :0155:

post-25590-0-44324600-1438036189_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли дивлюсь на цю фотку з Харькова - хочеться "побудувати" щось самій - я ж так тоже зможу :0155:

Колись жив на грушевського 1. Там будував стройбат. Кладка саме така ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

там половина будинку іванішина а половина ЛСТМ

А звідки така інформація у вас....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, ну от на приклад ти дилер і продаєш новий кросовер за 30$к цілком ринкова ціна в світі. А, товариш NoutM, пропонує вам, продати йому це авто за 10$к, або взагалі безплатно віддати. Бо, колись за совка так робили і політики по телевізору це обіцяють і ще безплатну медицину обіцяють.

Ну хіба не маразм?

Не ліпіть ціну на житло до авто.... В нас З.П, працівникам не підняли в залежності від скачка доллара, металопрокат піднявся в ціні максимум на 30%, матеріали також для курупних забудовників на стільки ж підняли... Не ліпіть горбатого що зараз адекватна ціна на м.кв. Адекватна вона була б на мою думку в районі 9000-10000 тис. грн не більше... ну і це не про окраїни луцька йде мова...

Змінено користувачем havard
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Житлобуд 2, з своїми цінами тормозить здачу другої черги, вже пройшло майже півтора місяця, а ще не зданий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

marko777

Про який будинок йде мова? І в яку ціну зараз хочуть вони за 1 м.кв.

Змінено користувачем havard
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

marko777

Про який будинок йде мова? І в яку ціну зараз хочуть вони за 1 м.кв.

Йде мова про здачу "Будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями в с.Липини (район пр.Відродження м.Луцька) Луцького району Волинської області." 2-га черга будівництва - 72 квартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями в кінці червня. Щодо вартості, то тут усе продано. На сайті на нові черги(3-4) пише 16000, дзвоніть уточнюйте. http://www.zb2.com.ua/objectsView/49/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і "економне" житло від пограми "Доступне житло". Все зрозуміло...

w72rT.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і "економне" житло від пограми "Доступне житло". Все зрозуміло...

w72rT.th.jpg

Це маразм якийсь, стіни там "теплі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...