Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

хто домовиться то кладовку захопить, хоча я вважаю що це не правильно оскільки це для загальньного користування мешканців поверху.

Питання-а з ким домовиться чи домовлятись? Чи тут діє правило, хто перший замурувався, той і власник?

саме так . Хто наглий той і має )

буду мати на увазі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я н. п. зробив ще й в туалеті умивальник

ЛДБК відразу передбачає комунікації для умивальника в туалеті (холодна + гаряча і злив)

не вгадають ваших ідей по розміщенню зливів у ванній, туалеті, а особливо кухні.

як не дивно, але на Федорова ЛДБК все вгадав. нічого переробляти чи доповнювати не потрібно.

Змінено користувачем sashkoMTM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і сантехмонтаж провів труби під ванну (душову), умивальник, туалет, то відповідео і зоив міг провести одразу.

Особисто я зробив помилку в тому що підписав документ що немаю претензій до забудовника, а потрібно було ці всі преткнзії виставити забудовнику на доопрацювання та дороблення їхніх погрішностей, а після того тільки підписувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не знає - чого ціна на гараж на Набережній біля новобуда - аж 150.000грн? Цікаві ціни зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Франка біля новобудови продаються - можливо там дешевше...

Продає ПП "ВВС" наскільки я знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно на наражі теж квадратний метр рахують по 7500 грн. Гараж орієнтовно 20 квадратів і ось вам 150.000 грн. )))))

Напевно на наражі теж квадратний метр рахують по 7500 грн. Гараж орієнтовно 20 квадратів і ось вам 150.000 грн. )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Привіт! Перечитую тему, але нічого не знайшла за будинок за Загсом. Ніхто не скаже, які там ціни зараз, хто забудовник і як будують? буду дуже вдячна.

П. С. На скільки я зрозуміла з теми, новобудови зараз тільки на Іващенка (2), Набережна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Перечитую тему, але нічого не знайшла за будинок за Загсом. Ніхто не скаже, які там ціни зараз, хто забудовник і як будують? буду дуже вдячна.

Не радив би придивлятись до того будинку - здача повинна була бути грудень 2014, а до неї забудовнику ще ой далеко, тільки коробку звели , внутрішні роботи не зроблені, ще навіть не накрили. Ціна на скільки я чув була 9500 за кв.м. і це коли в ін. забудовників було 7500.

п.с. імхо забудовник довіри не внушає, щоб цей новобуд випадково не повторив долю Конякіна 7

Привіт! Перечитую тему, але нічого не знайшла за будинок за Загсом. Ніхто не скаже, які там ціни зараз, хто забудовник і як будують? буду дуже вдячна.

П. С. На скільки я зрозуміла з теми, новобудови зараз тільки на Іващенка (2), Набережна?

ще є на вул. Федорова (ЛДБК) та с.Ліпіни біля Миколаєвської церкви (Житлобуд 2)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Перечитую тему, але нічого не знайшла за будинок за Загсом. Ніхто не скаже, які там ціни зараз, хто забудовник і як будують? буду дуже вдячна.

Не радив би придивлятись до того будинку - здача повинна була бути грудень 2014, а до неї забудовнику ще ой далеко, тільки коробку звели , внутрішні роботи не зроблені, ще навіть не накрили. Ціна на скільки я чув була 9500 за кв.м. і це коли в ін. забудовників було 7500.

п.с. імхо забудовник довіри не внушає, щоб цей новобуд випадково не повторив долю Конякіна 7

Привіт! Перечитую тему, але нічого не знайшла за будинок за Загсом. Ніхто не скаже, які там ціни зараз, хто забудовник і як будують? буду дуже вдячна.

П. С. На скільки я зрозуміла з теми, новобудови зараз тільки на Іващенка (2), Набережна?

ще є на вул. Федорова (ЛДБК) та с.Ліпіни біля Миколаєвської церкви (Житлобуд 2)

Дякую за інформацію. Я так зрозумілаодин з найкращих це будиноквід ЛДБК на Іващенка (здача кінець 2015 р.), ніяких підводних камнів тамхоч не має? дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумілаодин з найкращих це будиноквід ЛДБК на Іващенка (здача кінець 2015 р.)

Принаймні один з надійних забудовників, і як на мене, найкращий в Луцьку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брат шукає однокімнатну квартиру в новобудові з автономним опаленням, район Там-Таму. Здану. Що зараз по цінах за м2.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здану і щей однокімнатну навряд чи твій брат знайде. На однокімнатні квартири черги в будинках які тільки будуються і будуть здані в 2105 році. Тому раджу звернутися до забудовників напряму або в ЛСТМ або в ЛДБК. Ціна в районі 8500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брат шукає однокімнатну квартиру в новобудові з автономним опаленням, район Там-Таму. Здану. Що зараз по цінах за м2.?

тільки якщо хтось продає... тобто вторинний ринок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад:

Терміново!

Продам однокімнатну квартиру в новобудові по вул.Чорновола,загальна площа 60кв.м., автономне опалення, стяжка-штукатурка, є технічний поверх не кутова, будинок зданий в експлуатацію,

ціна 34 000$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад:

Терміново!

Продам однокімнатну квартиру в новобудові по вул.Чорновола,загальна площа 60кв.м., автономне опалення, стяжка-штукатурка, є технічний поверх не кутова, будинок зданий в експлуатацію,

ціна 34 000$

Власник? Який поверх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий місяць тому брав в Житлобуд-2 біля північного ринку, в першій черзі йому "вибили" перший поверх однокімнатну але в "перекупа" за 8000 грн. кв. ( на той момент ще було 7500 офіційно). Будинок ось ось здається, поцікавтесь, можливо в них ще є якийсь варіант, бо вони переглядають як хто платить , буває таке що хтось дуже затримує платежі і вони можуть вам цю кварииру перепродати. а так тільки на OLX шукати. ось наприклад .

http://lutsk.vol.olx...391cc8;promoted

Змінено користувачем purepower2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

натрапив на сайт з постійним оглядом ситуації з новобудовами (житловими і не тільки), є луцька гілка

думаю буде в тему, є багато фото з обєктів та інша корисна інформація

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку збудують житловий комплекс з 19-ти висоток

Між вулицями Рівненська, Карпенка-Карого та Островського, на місці колишнього АТП планується масштабне будівництво нового житлового кварталу.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому 5 листопада.

На засіданні розглянули детальний план території житлового кварталу між вулицями Рівненська, Карпенка-Карого та Островського. Власне, автори представили першу половину проекту.

Отож, розроблення проекту детального плану території житлового кварталу між вулицями Рівненська, Карпенка-Карого та Островського у місті Луцьку дозволили ще в січні цього року, враховуючи клопотання відкритого акціонерного товариства «Луцьке автотранспортне підприємство 10727».

Як розповів головний архітектор міста Леонід Герасимюк, АТП ліквідовується, і замість нього замовник хоче розмістити житлові будинки. Земельна ділянка, яка є у замовника, більша за територію житлового кварталу. Інша частина, промислова, розглядатиметься згодом, оскільки до неї мали зауваження місцеві мешканці.

А під час засідання міськвиконкому розглядали план забудови житлового кварталу, де заплановано 19 9-поверхових секцій. Ці новобудови розташовуватимуться навпроти Автозаводу.

Автором проекту є заслужений архітектор України Андрош Бідзіля.

Він розповів, що на ділянці, площею 3,16 гектара будуть збудовані 19 секцій. З його слів, замовник планує будувати 1-2 кімнатні квартири. Приблизно в цих будинках має бути 1300 квартир.

Проблему ж паркуванням транспорту Андрош Бідзіля пропонує вирішити, збудувавши багатоповерховий паркінг. Така «етажерка» для автівок, на його думку, буде дешевшою і більш практичною, аніж будівництво індивідуальних гаражів. «На сьогодні це найкраще рішення», - додав він.

Паркінг пропонується збудувати на землі біля залізничного полотна. Поруч розташований і гаражний кооператив, тому припускають, що залізниця не буде проти багатоповерхового паркінгу. Щоправда, отримати саму територію гаражного кооперативу члени міськвиконкому порадили навіть не сподіватися, бо, мовляв, люди не віддадуть.

Другу половину проекту, до якої були зауваження з боку мешканців 16-поверхівки на Київському майдані, члени міськвиконкому розглянуть згодом. Але Андрош Бідзіля запевнив, що всі зауваження враховані, навіть існуючі дерева врахували.

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Які зараз ціни на квадратний метр в ЛДБК, Житлобуд-2 і ЛСТМ? В різних районах різна вартість, наскільки знаю. Хтось підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку збудують житловий комплекс з 19-ти висоток

Між вулицями Рівненська, Карпенка-Карого та Островського, на місці колишнього АТП планується масштабне будівництво нового житлового кварталу.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому 5 листопада.

На засіданні розглянули детальний план території житлового кварталу між вулицями Рівненська, Карпенка-Карого та Островського. Власне, автори представили першу половину проекту.

Отож, розроблення проекту детального плану території житлового кварталу між вулицями Рівненська, Карпенка-Карого та Островського у місті Луцьку дозволили ще в січні цього року, враховуючи клопотання відкритого акціонерного товариства «Луцьке автотранспортне підприємство 10727».

Як розповів головний архітектор міста Леонід Герасимюк, АТП ліквідовується, і замість нього замовник хоче розмістити житлові будинки. Земельна ділянка, яка є у замовника, більша за територію житлового кварталу. Інша частина, промислова, розглядатиметься згодом, оскільки до неї мали зауваження місцеві мешканці.

А під час засідання міськвиконкому розглядали план забудови житлового кварталу, де заплановано 19 9-поверхових секцій. Ці новобудови розташовуватимуться навпроти Автозаводу.

Автором проекту є заслужений архітектор України Андрош Бідзіля.

Він розповів, що на ділянці, площею 3,16 гектара будуть збудовані 19 секцій. З його слів, замовник планує будувати 1-2 кімнатні квартири. Приблизно в цих будинках має бути 1300 квартир.

Проблему ж паркуванням транспорту Андрош Бідзіля пропонує вирішити, збудувавши багатоповерховий паркінг. Така «етажерка» для автівок, на його думку, буде дешевшою і більш практичною, аніж будівництво індивідуальних гаражів. «На сьогодні це найкраще рішення», - додав він.

Паркінг пропонується збудувати на землі біля залізничного полотна. Поруч розташований і гаражний кооператив, тому припускають, що залізниця не буде проти багатоповерхового паркінгу. Щоправда, отримати саму територію гаражного кооперативу члени міськвиконкому порадили навіть не сподіватися, бо, мовляв, люди не віддадуть.

Другу половину проекту, до якої були зауваження з боку мешканців 16-поверхівки на Київському майдані, члени міськвиконкому розглянуть згодом. Але Андрош Бідзіля запевнив, що всі зауваження враховані, навіть існуючі дерева врахували.

Бачив цей план (проект), там всі будиночки приватні будуть зносити, все питання як влада збирається це робити. Проект, як на мене, мертвонародженний. Як приклад, до 16-ти поверхівки на Киівському по першиму плану повинні були примикати 9-ти поверхівки та утворювати практично закнуте коло, але хто був при владі по одному-два рішенні в рік практично продали частки цієї землі (заправка, нове приміщення Візар, Ярис, будинок по Дубнівській, 15 і т.д.) і тепер там нічого такого побудувати вже неможна.

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наведеній статті зацікавила фраза

Автором проекту є заслужений архітектор України Андрош Бідзіля.

Особисто не маю нічого проти нього, але таке враження, що це єдиний архітектор на весь Луцьк ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які зараз ціни на квадратний метр в ЛДБК, Житлобуд-2 і ЛСТМ? В різних районах різна вартість, наскільки знаю. Хтось підскаже?

Незнаю як у ЛДБК І ЛСМ-536, а в Житлобуд ціни два дні тому "покращились".

http://www.zb2.com.u...jectsView/49/ ось з офіційного сайту, ціни на другу чергу яка буде здаватися у наступному році. Будинок який вже готовий, стоїть стара ціна 8000 і її не міняють бо все продано. Нова ціна думаю зумовлена девальвацією гривні. -

Вартість 1м.кв. загальної площі складає 9000 грн.

У вартість одного метра квадратного входить:

Змінено користувачем purepower2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ЛДБК 4 дні назад вартість була 8500-8800 грн\кв.м залежно від поверху.

А ЛСМ - 8800.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрито продаж квартир в будинку що біля архіву на вул. Ветеранів. Ціна в середньому 600$ за квадратний метр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...