Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

чи у всіх забудовників лоджія входить в загальну квадратуру?

брав у ЛДБК. теж входить. гадаю, що у всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В житлобуді 2 теж лоджії входить в заг. Кв.

Змінено користувачем LacL
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя вам порада, якщо маєте земельний участок, то краще побудуйте будинок, при нинішньому курсі за такі гроші можна побудувати будинок на кімнат десь 4, куди дешевше ніж купувати готове, тай потім будете собі 100 разів дякувати за те що саме так вчинили.

Порада звичайно хороша, "але є своє але":

- ціна на землю,

- вигідне місце розташування

- комунікації до неї + саме будівництво думаю затягнуться і обійдуться дорожче.

Да ясно, що дорожче. Ділянка в нормальному місці обійдеться в двацятку. Плюс ще купити машину, щоб до неї доїжджати і все 40000 немає, які мали потратити на квартиру. Плюс немаловажливе питання з комунікаціями, за які треба плати(бо хтось за свої гроші провів світло, хтось газ, хтось воду чи каналізацію і треба компенсувати це все за підключення до мережі). Близько чи в самому місті ділянку знайти важко, і вона ніколи не буде розміщена так вигідно, як буде багатоквартирний будинок. Я маю на увазі близькість до зупинок транспорту, магазинів, садочків, шкіл та ін. інфраструктури. А ще побудувати треба той будинок. А це не легко, повірте.

На Єршова, де будує зараз Житлобуд-2 , є вул. Травнева , ходив туди на "'экскурсію". Там є окремі будиночки мало не в пів девятиповерхівки тої висотою і приватна власність )) Кожен зроблений в своєму архітектурному стилі. Луцьке мижгір'я так сказать. От вам і місце супер і до зупинок 2 хв пішком і будинок свій без перфераторів )) Може хтось продає за ціною квартири ?, я б з задоволенням поміняв свою на такий )))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть хто в курсі, як розраховуються коєфіцієнти на лоджію та балкон, при купівлі квартири в новобудові. Ситуація, забудовник інтенсивно впарює металопластикові вікна покупцям на лоджії та балкони, той хто відмовляється від них, мій сусід наприклад, каже що при розрахунку БТІ йому воно піде як 0,3 для балкона і 0,5 для лоджії бо це не отопюване нежиле приміщення + менше буде платити комунальних, так як по БТІ загальа площа буде записана менша із за кофіцієнтів балконів . А якщо балкон засклений вікнами, його порахують як загальна площа. Я так розумію, треба відмовлятися від цієї послуги заскляти балкони та лоджії, які так впарює всім забудовник, оскільки тоді йому (забудовнику) прийдетья вернути мені частину грошей за квадрати які не житлові + я буду менше платити комунальних бо бті порахує загальну площу меншу. Я правий чи не все так просто? Ось нарив, але це не у нас..

http://www.bfm.ru/articles/185108

Змінено користувачем purepower2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

7500 за квадратний метр то багато, як думаєте?

Менше зараз ні в одного забудовника немає. Ну може в межах 50-100 гривень, да і при умові 100% оплати. Да і квартира на стадії будівництва, не здана.

Змінено користувачем yarik1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7500 за квадратний метр то багато, як думаєте?

По Чернишевського в зданому в минулому році в експлуатацію будинку 6500 грн/м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про минулий рік вже пора забути.

Ти про що? Будинок зданий в експлуацію в 2013 р, ціна станом на сьогодні 6500 грн/ м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок на перехресті Конякіна-Гордіюк ціна за квадрат - 6000-6800, здача в середині 2015 р.

Так що ще можна знайти дешевше 7500 :)

Змінено користувачем "ALEX"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок на перехресті Конякіна-Гордіюк ціна за квадрат - 6000-6800, здача в середині 2015 р.

Так що ще можна знайти дешевше 7500 :)

А чи здасться він взагалі. Мій знайомий 2 роки назад встиг в них забрати свої кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, в порівнянні з іншими будинками - цей щось будується дуже довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тай і місце там звичайно не дуже, доречі на Чернишевського така ціна тому що вони розпродають 1 кімнатні квартири десь до 60 кв.м, то забагадо для однокімнатної на мою думку, вже краще 2 кімнатну 63-64 кв.м взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок на перехресті Конякіна-Гордіюк ціна за квадрат - 6000-6800, здача в середині 2015 р.

Так що ще можна знайти дешевше 7500 :)

одне із найгірших розміщень новобудов в м. Луцьку...

а найкраще, на мою думку - в парку за ЗАКСом...

Змінено користувачем BARAKUDA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте будинок по Лесі Украінки, що відбудовується?

Сьогодні поцікавилась вартістю квадрата :-) :-) :-). 1500 долярів :-) :-) :-)

Хто в темі, поясніть за що?

Бо, якщо м кв за ціною 1200 у будинку напроти цума, я ще якось могла собі обгрунтувати (місце, якість будівлі, матеріали, парковка, класне планування та великі вікна) - то тут взагалі не розумію ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто живе в новобуді без реальної лоджі (тобто лоджа добавлена до кімнати) ? Підскажіть - як обходитесь? Де сушите білизну? На розкладних сушках - чи у ванні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а найкраще, на мою думку - в парку за ЗАКСом...

Хто забудовник?

Яка вартість кв.м?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а найкраще, на мою думку - в парку за ЗАКСом...

Хто забудовник?

Яка вартість кв.м?

900 дол квадрат. Західелектромонтаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а найкраще, на мою думку - в парку за ЗАКСом...

Хто забудовник?

Яка вартість кв.м?

900 дол квадрат. Західелектромонтаж.

сина нашого мера... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто живе в новобуді без реальної лоджі (тобто лоджа добавлена до кімнати) ? Підскажіть - як обходитесь? Де сушите білизну? На розкладних сушках - чи у ванні?

З сушінням одягу проблем не виникає, зазвичай влітку за ніч у ванній все встигає висохнути, головне щоб у ванній була нормальна вентиляція...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

900 дол квадрат. Західелектромонтаж.

сина нашого мера... :-)

Точно?

Бо я маю трішки іншу інфу (неперевірену): ноги з "Континімуму" ростуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

900 дол квадрат. Західелектромонтаж.

сина нашого мера... :-)

Точно?

Бо я маю трішки іншу інфу (неперевірену): ноги з "Континімуму" ростуть...

Ноги нашого мера також звідти ростуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка ціна зараз в ЛДБК? У всіх зараз 7400 - 8000, "ізбранні" 900 - 1500 доларів ) А в Лдбк завжди була гарна якість і трохи більша ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...