Перейти до змісту

Протест проти прийняття закону про мови. Єднаймося до опору!


Prosto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 527
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Невже?

А що тебе дивує? Передостання сесія, далі вибори. Хороша причина. Піти "красіво" з словами "не зміг, прастітє", видавити сльозу - на мій погляд, дуже драматично :) Може і вдасться маневр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось мені це нагадує закони про пропаганду гомосексуалізма в Росії. Замилювання очей і відволікання від реальних економічних, демографічних і морально-етичних проблем. А як після виборів доллар буде по 20, то буде нам не до мови...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мартинюк по регламенту не має права підписувати закон.

Фото від активістки Оробець :)

1cic.jpg

2rfr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що тебе дивує? Передостання сесія, далі вибори. Хороша причина. Піти "красіво" з словами "не зміг, прастітє", видавити сльозу - на мій погляд, дуже драматично :) Може і вдасться маневр.
Та ні, просто я звик, що вони живуть "сіюмінутними" бажаннями та проблемами і на якісь такі "подвігі" не вистачить духу. Реальний приклад "сіюмінутності" - вчорашнє прийняття мовного закону. Хто його знає, які відголоски будуть через рік.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, це не "подвиг", а шкурний реверанс аби мати шанс пролізти в парламент по мажоритарці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович таки злякався і відмінив прес-конференцію

http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/4/6967996/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захисники української мови, співаючи гімн, позривали шоломи з "беркутівців"

Коменти на ютубі)

Браты украінцы, трымайцеся! Беларусы з вамі! Не дайце загубіць сваю мову як у нас!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку будуть відбуватися якісь організовані акції протесту? Мене цікавлять тільки не "для галочки", а такі, де буде вимогах пункт про "розпуск парламент"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, це не "подвиг", а шкурний реверанс аби мати шанс пролізти в парламент по мажоритарці.
Мені здається, що вже пізно. Поїзд ту-ту-ту.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович таки злякався і відмінив прес-конференцію

А запасним варіантом пошкодили кабель Першого Національного :)

3hkh.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, завтра буде повномасштабний мітинг в центрі Луцьк проти прийняття закону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, завтра буде повномасштабний мітинг в центрі Луцьк проти прийняття закону

Він вже проходить !

044494aeffd2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нинішнім високопосадовцям важко спілкуватися українською, то не факт, що всім решта не доведеться спілкуватися "грамотною" російською. І будуть майоріти "чілавєк з дітінай", "гарабєц на гєлкє", "нравитЬся"...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він вже проходить !

original-DSC_0500.JPG

original-DSC_0506.JPG

Їхали козаки, гуркотів їх трактор...:)

Хотел сходить, но там столько народа - не протолкнуться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мітинг лише від "Свободи", а я кажу про завтрашній більш повномастабний.

А ще в центрі "Удар" збирає підписи проти закону про мови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє імхо - всі ці мітинги марна трата ресурсів і буде чергове розчарування. Конституційну поправку вже не проведуть.

Варто концентруватись на виборах і відмінити цей закон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irochka, та вони можливо і не знають що російська граматика набагато складніша української... буде "горє от ума".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони можливо і не знають що російська граматика набагато складніша української... буде "горє от ума".

Вони ж просто не пишуть нічого, а лише язиками чешуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє імхо - всі ці мітинги марна трата ресурсів і буде чергове розчарування. Конституційну поправку вже не проведуть.

Варто концентруватись на виборах і відмінити цей закон.

Є нюанс - закон не підписаний. Тобто поки що є зміст тратити ресурси, щоб тиснути на Яника.

От сьогодні, дрібниця, якісь пару сотень людей, а пацан злякався, відмінив пресуху. А це ж в них навіть з собою "важких тупих предметів" не було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...