Перейти до змісту

Протест проти прийняття закону про мови. Єднаймося до опору!


Prosto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 527
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Проект Закону України "Про засади державної мовної політики" є актом правового шахрайства. Про це повідомив сьогодні під час слухань, організованих комітетом Верховної Ради з питань культури і духовності, доктор юридичних наук, професор Володимир Василенко.

"Весь цей документ - це акт правового шахрайства", - зазначив він.

Зокрема, за його словами, норма даного законопроекту про те, що органи місцевого самоврядування самі на власний розсуд зможуть вибирати мову для свого регіону, напряму суперечить нормам Конституції України та висновкам Конституційного суду про те, що "державність української мови є елементом державного ладу в Україні". Він також охарактеризував як таку, що не відповідає чинному законодавству, норму даного законопроекту про право на "мовне самовизначення", згідно з якою чиновники отримають право на власний розсуд обирати мову спілкування з громадянами.

За його словами, автори цього законопроекту також дають невірне тлумачення Європейській хартії регіональних та міноритарних мов, спрямованій передусім на захист зникаючих мов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто то работает, а кто то развлекается :)

Це теж робота.

На фото переважно люди похилого віку - значить не за даром стоять (особливо з плакатами про засудження режиму при якому у них було все).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто то работает, а кто то развлекается :)

Мій батько вже кілька десятків років працює вчителем в училищі, має звання народного вчителя, видав кільки книг, інтелігентна людина. В нього зараз відпустка (під час канікул). Попри домашні клопоти, він знайшов кілька годин, щоб вирватись на містинг і висловити свою громадську позицію.

В той час малообразований ембіцил вирвав із свого завантаженого графіку 5 секунд, щоб написати бездумний пост на форумі.

Баньте мене за особисту образу :)

роблю це свідомо і осмислено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба ж це образа? :) це так... прояв виховання та інтелігенції. Розуму та фантазії. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, хватить вампірити в різних темах, не хватає енергії - підскажу як її поповняти без вампіризму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо? опять Гетто во всëм виноват? почему одни могут высказывать своë мнение по сабжу свободно, а других вампирами называют не по сути темы?

это дискриминация! я буду жаловаться в ООН ! :D

а ежели серьезно, то почему моë мнение в этой теме считают вкорне не правильным?

ведь и слепому видно,что я не агитирую ни за одну из сторон барикад, никакую сторону не защищаю и не проклинаю.

Моя позиция в моих постах чиста и искренная.Это моë личное мнение, которое я вправе (равно как и все другие) огласить публично.

я не прав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, ти "бджоли проти меду", а по простому - балабол. Заведи собі сім"ю щоб всяка хєрня в голову не лізла і сюди не випорожнялась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чëм херня то заключается? только конкретно... по сути...по пунктам... п. один. п.2. п3.

и т.д.

и разве ты думаешь, что наличие семьи изменит мои взгляды на политические рассклады в стране? ты наивен :)

а по поводу балаболства... тут где то рядом девушка решила тыщи лайков поиметь :)

жду ответа по пунктам:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только давайте открыто, уж знаете,я кармадрочерством не болею.

можете сколько угодно на нычку минусики клепать, всë равно кроме модеров и админов никто ник не увидит.:)

но хотелось б открыто пообщаться.

народ.. такой народ..

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебе бельишка подкину , раз просишь.

Вот комментарии модераторов, причины, по которым тебя отправляли в РО, почитай и подумай. Если не поймешь, мы всей командой будем тебе периодически подкидывать шансы просто почитать. ;)

Чрезмерное самолюбие и оффтопик.

Черговий закид для подальшого безтолкового флуду.

очередной флуд. РО до выяснения

РО за неповагу до інших учасників форуму (флуд в неймовірній кількості, при чому з використання жахливого суржику)

оффтопик злостный. РО 3 дня.

Флейм, оффтопик, тупак. РО 3 суток.

флуд

Кортинг!!!1111

Офтоп після неодноразових попереджень.

офтоп РО 2 дні

злісний офтоп і флейм в "економіці"

Отдохни недельку... И пускай Борда отдохнет...

оффтопик, флейм.

оффтопик

Беззмістовне повідомлення в технічному розділі форуму. РО 3 дні.

за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и тут на подмогу позвали тяжелую артелерию :)

но ответ по пунктам, по поводу темы именно этого топстарта именно в этой ветке, никто не отменял.

:)

P.S. свои грехи я и сам знаю, раз ты список опубликовал - твоë решение.

Но тема то не про то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но ответ по пунктам

Абясняю. В центре внимания твоя гениальная фраза "кто то работает, а кто то развлекается"

Пункт 1. Слово "работает" наверное должно было касаться тебя, но так не может быть, потому что не может человек нормально работать и писать столько херни только на одном форуме. ОШИБОЧКА.

Пункт 2. В слове "развлекается" ты тоже допустил ошибку и я привел тебе конкретный пример работающего человека, который во время заслуженного отдыха решил пойти на митинг. ОШИБОЧКА.

Пункт 3. "Кто то" пишется через рысочку. ОШИБОЧКА.

В пяти словах - четыре ошибки.

+1 за правильно написанное слово "а".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или я уже совсем "Имбицил"? (меня тут уже успели диагностировать)... или чего то недопонимаю?

з

жду ответа от одного, отвечает другой.

да и не отвечает на поставленные вопросы, а пытается быть училкой русского языка. нипанятна...

Дифото, я ещë не самый последний флудер и флеймер.Прошу обратить на это внимание.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выборы, выборы...(ось тепер те)

Вибори, вибори - кандидати під@ри!

А мова то оригіналу - російська.

Українці за роки свого існування не придумали жодної цитати толкової?

А дарма...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за офтоп.

Гетто, ти ж розумієш про що я писав. Твій тролінг всього підряд має лише одну ціль - викликати негатив, що в свою чергу є потужним джерелом енергії для енергетичних вампірів. І саме головне, що тобі вдається її отримувати, а от свідомо це робиш чи ні, питання совісті. хоча відчуваю, що ти добре розумієш що робиш і пишеш і для чого тобі це все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і що? якщо й так. Я ж нікому не приношу лиха. Але давай не в цій темі це питання піднімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чëм херня то заключается? только конкретно... по сути...по пунктам... п. один. п.2. п3.

І демагог.

Сорі за офтопік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А споримо! Ніхто і ніколи,навічно,не забанить Гетто. "Таким макаром" чоловік собі робить імідж.Дункан Маклауд! А хулє,безсмєртний на Борді! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забанят. и легко. и навечно. просто в некий момент икс у кого то рука сама по себе нажмëт банхамер ... до 3656 года от рождения ...

но

я это знаю. и готов к этому :)

P.S. а многим то аж чешется, что бы Гетто забанили перманентно :)

народ....такой народ...

а вы тут про мову...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...