Перейти до змісту

Скарга на користувача lancer


vasilu

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Цей розділ, читати порібно регулярно. Для того він і створенний, щоб вчитись на "чужих помилках"

Ось тут була схожа ситуація, але бачу, люди не хочуть вчитись не чужих помилках....

Як писали вище - незнайомим людям, давати в богр - просто не розумно.

Та й телефон - це не річ першої необхідності, можно і без нього прожити. Це я веду до того, що продаючі такі товари, не треба вестись що зараз грошей немає, відам з стипендії чи зарплати. Хай би дав завдаток - тоді можна поставити тел в резерв на довший час.

Так для спаравки: такі напів робочі телефони, на варшавці по 100-150грн. носять. Але, діло в тому, раз було домовленно про певну суму - треба цього дотримуватись.

Ще пропуную всім, при удачній (чи не дуже) угоді, з тим чи іншим користувачем - відписуватись в його темі.

Це допоможе майбутнім покупцям (продавцям).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й телефон - це не річ першої необхідності, можно і без нього прожити.

саме так. тут, як правило, купують борошно, крупи, сіль, сірники...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vasilu, тут лише інформація, а не флуд. Те, що Ви постраждали, не дає Вам права флудити в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

привіт я бачу тут не надійний форум, но все таки буду мати на увазі

До чого це ви тут написали не розумію? Не подобається -не користуйтесь, але не потрібно відразу ж своє ФЕ тут писати, чому це не надійний?

В кожному суспільстві, або як кажуть - в сім'ї не без ур*да, так же і тут бувають люди які кідають, але основна частина чесних людей, не раз вже тут сам купував і продавав, просто потрібно бути обачним і не втрачати пильність - довіряти, але перевіряти як кажуть...

Тут в даному випадку одна людина не дотримала свого слова, а інша взагалі повелась не розумію як, тут знайомі чи друзі не знаєш чи віддадуть як позичають, ато з не знайомою людиною так домовлятися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт я бачу тут не надійний форум

До чого це ви тут написали не розумію?

Чого на дівчину отак відразу наїжджати? Вона ж просто висловила тут свою авторитетну думку)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2012062323.jpg

певно не все так просто, раз лишень зареєструвались- і відразу такий пост ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. фотографувати.как в прихватбанке при получении карточки.

позируя перед камерой и держа перед мордой тот товар,который продаëшь :D

а по сути: решил я купить мобилу.создал тему.откликнулось пару человек.я выбрал самого,на мой взгляд, надëжного, и НЕ ОШИБСЯ.

:)

потому что перед покупкой немного подумал, проанализировал ситуацию, сделал выводы.

Делайте и Вы выводы,господа, а не покупайте котов в мешках у залëтных цыган.

:)

а ежели вас киданут - вините только себя, но уж никак не форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так а что форум? форум - инструмент... а как им пользоваться - зависит от уровня интеллекта и кривизны рук...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. фотографувати.как в прихватбанке при получении карточки.

позируя перед камерой и держа перед мордой тот товар,который продаëшь :D

вже на цьому етапі просто відсіяться недобросовісні

якшо не хоче фоткатись, то повертати не збирається

в більшості, при переговорах людина може і планує повертати гроші, але чим далі від вас відходить тим сильніша думка - "а нахрен нада"

а якшо зфоткався то цуко буде шукати і принесе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

потому что перед покупкой немного подумал, проанализировал ситуацию, сделал выводы.

Делайте и Вы выводы,господа, а не покупайте котов в мешках у залëтных цыган.

:)

Поділись будь-ласка критеріями оцінки та елементами аналізу ситуації при виборі чєлавєка. Твій досвід буде неоцінимий в даному питанні, так як більше ніж дата реєстрації на форумі критеріїв ніхто не озвучував, а ти з своїм методом, мабуть, реально можеш допомогти вберегтися від шахраїв левовій долі бордівчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дело было так..

топстарт

Последующие действия:

Результат: уже пару месяцев юзаю сабж, и абсолютно всем доволен.

При отборе руководился такими критериями:

1.Дата регистрации само собой.

2.Перечитал посты на подобную тематику, озвученные ранее юзером, сделал выводы для себя.

3.Естественно варианты типа : место встречи и проведения купли/продажи - возле ЦУМа, Там - Тама, на ГПЗ у базарчика, в парке возле Сапалаевки и так далее, отпадали сами собой.

4.Анализирование ситуации и развития событий уже непосредственно при личном контакте, как вербальным так и невербальным способом общения.

5. Процесс принятия для себя решения.

6. Сделка или отказ от покупки.

P.S. А наедятся на эти самые манибеки - это последнее, во что я верю.Ибо по логике, манибек должен осуществляться только при форс - мажорных обстоятельствах.

А не когда вдруг завтра перестанет нравится цвет покупки, и её понесут обратно, требуя назад деньги.

Или же когда только дома увидят, что купили вообще злапмок, перемотанный по диагонали синей изолентой.

.... как то так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим закінчилася ситуація із ТС? Хтось просвітить? Чи будемо читати чергову байку від Гетто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...__fromsearch__1

http://board.lutsk.u...__fromsearch__1

висновкі про клонів робити Вам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...__fromsearch__1

http://board.lutsk.u...__fromsearch__1

висновкі про клонів робити Вам :)

???

Стать, здається, різна.

Стиль написання точно різний.

Найкраще вдається визначити чи це клони модерам.

Зачекаємо)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...__fromsearch__1

http://board.lutsk.u...__fromsearch__1

висновкі про клонів робити Вам :)

зробив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, зате ІР однаковий.
Так я ж про те і писала:
Найкраще вдається визначити чи це клони модерам.
Зачекаємо)))

Клонів і оригіналів в БАН. Довічний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн. чекати це мило :) але з досвіду знаю, що якщо людина винна гроші, то вона навіть і 5 грн. не віддасть та буде постійно казки розповідати. така вже природа людська, у більшості випадків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы такой психолог, однако... То есть то, что отдают долги - это сказки для детей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я маю на увазі, що людям дуже важко віддати борг, особливо якщо взято товар чи гроші неофіційно (без підпису документації). звичайно, можна різними шляхами забирати чи віддавати борги, але на це витрачається дуже багато моральних сил (як от з даного прикладу бачимо, що описаний вище). ви можете мені вірити чи не вірити, це ваше бажання. я ж пишу зі свого власного досвіду, коли мені були винні ті чи інші люди гроші )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо досвіду коли були винні ви?)))

В мене наприклад інша точка зору,

і з мого досвіду людям важко брати в борг

і ще важче не віддати,

можливо в мене інше коло спілкування,

яке відноситься до "меншості випадків"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P4elovek, не переживайте, Психологу тут не відписують тому, що в мене , наприклад, стьобогенератор зламався від перенапруги. В інших, думаю, також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...