Перейти до змісту

Скарга на користувача lancer


vasilu

Рекомендовані повідомлення

8 травня Купив у мене телефон нокіа n 73 з нробочою камерою та тихим слуховим динаміком .При зустрічі дав мені 150 грн, ми домовилися що до 28 травня він віддасть ще 100грн сказав що стипендія буде і я зразу віддаю. До 28 чиисла брихав що заннятий і неможе зустрітися пізніше через пару днів сказав щоб я дав йому номер карти він мені скине гроші на неї я дав йому номер карти ,він сказав що гроші скінув а вони не приходять і незнає чьому (а він мабуть їх і не скідав ) Я уже раніше читав що він морозиться з покупццями але не думав що до такого !

От така то історія людина продала свою совість за 100 грн .

Ось його номер 0672750328

та ось сам він http://board.lutsk.ua/user/16029-lancer/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь
він сказав що гроші скінув а вони не приходять і незнає чьому

в такому разі вимагай чек, або його фото/скан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже раніше читав що він морозиться з покупццями але не думав що до такого !

Що тут ще сажеш... Граблі такі граблі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він сказав що гроші скінув а вони не приходять і незнає чьому

в такому разі вимагай чек, або його фото/скан.

Він мені скинув фото чека але там нічього не видно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно вже він мене вихарив.І я про це писав.На гроші він мене не розвів-а часу через нього я витратив багато.Людина мутна і по тел.говорить ніби хоче на...бати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже він того тела вже і продати встиг :)

http://board.lutsk.ua/topic/112698-prodam-nokia-n73-em/page__pid__1052614593#entry1052614593

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить так. оцінимо твій телефон робочий він би коштував 400 грн. 150 я дав тобі на місті і шнурків ще на 50 грн (твій тел з дефектами коштував 200 грн) ми з тобою розрахувалися ще на місті))

400-150=250 + я дав тобі шнурків і 2 не робочих телефона це буде все на грн 50 всього 250-50 = 200 грн плюс ремонт динаміка 25 грн 200-25=175 і + камера ( я її не ремонтував но купив шлейф і віддав покупцю) http://www.aks.ua/it...-nokia-n73.html купив за 40 на варшавці 175-40 о чоловіче ти мені ше сам винен 15 грн, ще якісь питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання, навіщо ти скидав тоді якийсь чек, і розказував що скидав якісь гроші, якщо ти все правильно розрахувався?

друге питання: хто була твоя вчителька української мови?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vasilu, діти, діти... куди вас подіти... сидите тут на форумах і зовсім нічому не навчаєтесь....

Обмінюйтесь марками та фантиками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання, навіщо ти скидав тоді якийсь чек, і розказував що скидав якісь гроші, якщо ти все правильно розрахувався?

друге питання: хто була твоя вчителька української мови?

"Заходидь до хати вампир волохатий..." Хто твоя вчителька української мови?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання, навіщо ти скидав тоді якийсь чек, і розказував що скидав якісь гроші, якщо ти все правильно розрахувався?

друге питання: хто була твоя вчителька української мови?

Нащо було це робити ?І нащо було взагалі говорити що ти ще мені будеш доплачувати і щей ти казав що за тещо я тобі вимотав нерви то віддам тобі 150 !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При зустрічі дав мені 150 грн, ми домовилися що до 28 травня він віддасть ще 100грн
...чоловіче ти мені ше сам винен 15 грн, ще якісь питання?

lancer, да ти балабол. Якщо домовилися що віддаси ще 100 грн то нафіг кому здалась тут твоя арифметика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже він того тела вже і продати встиг :)

http://board.lutsk.u...entry1052614593

eleKtrik Це його справи а раз домовились що віддасть то хай віддає !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При зустрічі дав мені 150 грн, ми домовилися що до 28 травня він віддасть ще 100грн
...чоловіче ти мені ше сам винен 15 грн, ще якісь питання?

lancer, да ти балабол. Якщо домовилися що віддаси ще 100 грн то нафіг кому здалась тут твоя арифметика?

балабол в тебе в трусах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балабол в тебе в трусах

вагомий аргумент,щодо виправдання.Не солідно,чес слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балабол в тебе в трусах

вагомий аргумент,щодо виправдання.Не солідно,чес слово.

Мабуть це все що він всміє, тільки ще обманювати теш у нього добре виходить !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все він в тему. Ваш обмін репліками вже нагадує дитячу сварку маленьких хлопчаків з сльозами і шоплями "А ТИ!... А ТИ!..."

Лаханувся - намотай на вус, і прийми за урок на майбутнє. А не прибіг на Борду до мами "мама, в мене пістолета забралиииии"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74

"папридержи коней.Птр-р-р..." Якби не було,але чоловіка надурили.І ти б не хотів бути в його шкірі.Не саме в даному випадку,а загалом. Так що не треба судити і робити висновки завчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все він в тему. Ваш обмін репліками вже нагадує дитячу сварку маленьких хлопчаків з сльозами і шоплями "А ТИ!... А ТИ!..."

Лаханувся - намотай на вус, і прийми за урок на майбутнє. А не прибіг на Борду до мами "мама, в мене пістолета забралиииии"

Лаханувся то лаханувся я не спорю,але всештаки не мені одному таке може статися !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все він в тему. Ваш обмін репліками вже нагадує дитячу сварку маленьких хлопчаків з сльозами і шоплями "А ТИ!... А ТИ!..."

Лаханувся - намотай на вус, і прийми за урок на майбутнє. А не прибіг на Борду до мами "мама, в мене пістолета забралиииии"

Книга скарг саме для таких неприємних моментів і створена!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lancer, Будь обережний. Ти тут не останній "кидала" і не перший. На де кого уже заведені кримінальні справи. ПОКИ ЩО, по тобі немає складу злочину, бо сума, ледь 100 грн. Але май на увазі, таких як ти - не любить ніхто. Як мінімум від когось отримаєш по фізіономії (від того, кого киданув), як максимум - будеш у залі судових засідань доказувати свою "непричетність" .

До чого це я? А до того - будь мужиком. Признай вину і віддай гроші, якщо вже винен.

Я розумію, що облити на форумі брудом будь-кого - то як 2 пальці об асфальт обісцяти. Але, раз уже трапилася така ситуація - вийди із неї достойно. Навіть ціною 100 грн.

vasilu, а ти, перш, ніж купувати щось у когось, поцікався "репутацією" людини, подивися чи він не скаржився на когось чи на нього ніхто не скаржився. І навчіться, нарешті, якогось елементарного правила торгівлі - не давай у борг тому, кого не знаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга скарг саме для таких неприємних моментів і створена!

...І тепер вся Борда знатиме що lancer - балабол те що в мене в трусах.

ТС - не варто було "позичати" 100 гривень незнайомій людині. Швидше за все розводняк задумувався ще до покупки.

ЗІ Женя троха випередив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга скарг саме для таких неприємних моментів і створена!

...І тепер вся Борда знатиме що lancer - балабол те що в мене в трусах.

ТС - не варто було "позичати" 100 гривень незнайомій людині. Швидше за все розводняк задумувався ще до покупки.

ЗІ Женя троха випередив.

що в мене в трусах.

:_36: :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...