Перейти до змісту

бережіть чоловіків


Roksik

Рекомендовані повідомлення

Я, між іншим, цілком гарно заб.ю цвяха, не оббиваючи пальця і з другого разу :)

"коня на скаку остановит..."

а почему со второго? каков будет результат первой попытки? ;)

Я того й не похвалилась про першу, що не завжди гарантовано заганяю цвях (ну, не так часто я їх і забивала, чесно кажучи) як в масло, в стіну, але з другого разу, то вже точно гарантія (і навіть шляпку не зіб.ю), тут просто, видно, генетичне вміння :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Ай,маладэц!

Видать не было у тебя другого выхода.У нас тоже так бывает.Жена попросит чето там забить-прикрутить и как всегда невовремя :smile3: Раз не вовремя,два не вовремя,потом слышыш кто-то в инструментах твоих копошится(демонстративно)))).Ну приходится все свое бросать и идти на выручку.

Ведь женщина хочет,чтоб все делалось по первому слову,а мужчине нужно вдохновение.

ЗЫ:просьба к женщинам-не старайтесь заставить нас запомнить все дни рождения,дни ангела и прочие юбилеи родственников,друзей,подруг,мам,пап,соседей и т.д.Не наше это!(хотя бывают исключения)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай,маладэц!

Видать не было у тебя другого выхода.У нас тоже так бывает.Жена попросит чето там забить-прикрутить и как всегда невовремя :) Раз не вовремя,два не вовремя,потом слышыш кто-то в инструментах твоих копошится(демонстративно)))).Ну приходится все свое бросать и идти на выручку.

Ведь женщина хочет,чтоб все делалось по первому слову,а мужчине нужно вдохновение.

ЗЫ:просьба к женщинам-не старайтесь заставить нас запомнить все дни рождения,дни ангела и прочие юбилеи родственников,друзей,подруг,мам,пап,соседей и т.д.Не наше это!(хотя бывают исключения)

Ну, чого не було? Я просто не вважаю за потрібне кожного разу смикати і грузити чоловіка чи щось ставити йому на вид. Ми поженилися майже дітьми, росли разом, фактично, всьому вчилися разом, коврик до стіни прибивати, прибирати, машинку підключати, гречку варити. Основний мій принцип в житті: "Не нагружай и да не нагружаема будешь!". Оть. Я не критикую, не вимагаю. Щось не подобається тихенько зроблю так, як подобається, а як щось строчно треба (що буває дуже рідко), то можу дістати молоток і цвяхи і навести порядки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из обсуждения назревает новая тема-а как же мужчины относятся к женщинам,которые умеют делать,так называемую,"мужскую" работу?Нужно быть слабой и беззащитной или,все-таки,пытаться остановить коня на скаку.Большинство женщин,мне кажется,умыляет умение мужчины пожарить яишницу :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хехехе почитал я тут ваши посты :excl: , что сказать на всё это? У каждого по разному... у одного коней тормозит на ходу у другого гвозди лупит в стену... Но! Настоящий мужщина всегда стоит на страже своего очага... на нём с древних времён всегда была обязанность нести тяжолую ношу... обеспечить свою семью! И если вы будете мужики себя больше жалеть - знайте будет ещё! БОЛЬНЕЕ Так-что нечего здесь разлагольствовать, закатывайте повыше рукава и в БОЙ... А женщинам оставьте то что им принадлежит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из обсуждения назревает новая тема-а как же мужчины относятся к женщинам,которые умеют делать,так называемую,"мужскую" работу?Нужно быть слабой и беззащитной или,все-таки,пытаться остановить коня на скаку.Большинство женщин,мне кажется,умыляет умение мужчины пожарить яишницу :excl:

Ну по опыту скажу,что большинство мужчин может не только яишницу пожарить,но и целую пируху закатить!Мужчина должен уметь все!

Помните? "Папа может все,что угодно,только мамой не может быть!"))))

Но свои способности он применяет толькоо ради женщины.Ведь ему самому ничего не нужно.Мужчины они по природе своей спартанцы.Но как только появляется женщина-все,конец спартанцу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но свои способности он применяет толькоо ради женщины.Ведь ему самому ничего не нужно.Мужчины они по природе своей спартанцы.Но как только появляется женщина-все,конец спартанцу.

НЕЕее,я не согласна...Мне кажется совершенно наоборот...Мужчины с великой радостью спихивают бытовые проблеммы на плечи жен,оправдываясь организацией материального уровня семьи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но свои способности он применяет толькоо ради женщины.Ведь ему самому ничего не нужно.Мужчины они по природе своей спартанцы.Но как только появляется женщина-все,конец спартанцу.

НЕЕее,я не согласна...Мне кажется совершенно наоборот...Мужчины с великой радостью спихивают бытовые проблеммы на плечи жен,оправдываясь организацией материального уровня семьи.

Ну а я о чем? Быт для мужчины не важен.Он ему в тягость.Быт это как бы сказать...,а -внутренняя политика.А мужчину привлекает все,что вовне быта,так сказать внешняя политика.)))

Дом это как бы крепость и там хозяйка женщина,а дело мужчины обеспечивать эту крепость,снабжать.делать вылазки и предупреждать нападения внешних,так сказать,врагов. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дом это как бы крепость и там хозяйка женщина,а дело мужчины обеспечивать эту крепость,снабжать.делать вылазки и предупреждать нападения внешних,так сказать,врагов.

Это в идеале,но подобные отношения имеют целую кучу "подводных камней".Намного гармоничнее отношения равноправных партнеров во всем.И в обеспечении крепости и в ее "облагораживании".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
А нас хто буде берегти? До нас теж запчастини не продаються. :dont:

да уж не волнуйтесь вы так. никуда мы не денемся и никто с нас наших обязанностей не снимал

про тебя вообще и речи нет - ты за каменной стеной ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічо собі темку апнули... скоро рік, як :).

;)

І хто сказав, що Саме Тайм хоче буть за камєнной стєной? За нею ж нічо не видно :).

Кстаті, тайм, я воть задумалась, що тож третє хо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тобі чоловік не дав дописати? :ohmy:

Взагалі я ж не так давно на форумі, тому читаю все і старе і нове, а як є бажання написати щось, то пишу. Я навіть чоловіка питала чи нормально в старі теми писати :)

Просто по цій темі Роксік добре написала, що чоловіків потрібно берегти. Але ж ми їх і бережемо. Я дуже бережу, і ви теж. Я впевнена. Уявіть собі скільки в мене тих чоловіків (маю на увазі свого чоловіка і синів) і я всіх їх бережу. Так бережу, що часом в самої руку опускаються. :D От і написала.

А я дійсно за ними як за кам'яною стіною. Мало, що бачу і майже нікуди не ходжу. :) Я їх дуже дуже люблю. То ж як їх не берегти.

Зате мій чоловік завжди знає, де я. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
...

І щодо ласки і опіки - вони продовжують її потребувати тільки в набагато більшій кількості ніж в дитинстві...

Молодец! Ти правду пишеш, ласка нам потрібна, а також розуміння (яке в тебе є). Добре шо ти не така високомірна, як дехто! ;) Заслуговуєш на + однозначно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
... А женщинам оставьте то что им принадлежит...

Детей. А потом приходит понимание, что детей надо кормить, одевать.... растить в общем. Вот и приходиться и гвозди забивать,и коней останавливать, и многое другое. Но поверьте, это всё делается не от большого желания научится, а потому, что намного легче сделать самой, чем говорить об этом 50 раз папе, которий "вечно занят" и наблюдать раздражение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовлятися від життя заради того, щоб їх вберегти. Ховати глибоко в себе бажання, наступити на свободу, похерити друзями та власним світом...Похоронити себе заради когось?

Якщо сім'я забирає це все -- наф таку сім'ю.

Життя для того, щоб його жити, а не існувати. Ну або прожигати :))))

А самопожертва -- це область фантастики. Причому дурної і моторошної. Компроміс - інша річ

ІМХО

Ніколи не берегла і не збираюсь берегти

Певно трішки різко.

Але то є моя думка.

Рада, якщо в когось ніхто нічого не забирає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Forever Autumn

Відмовлятися від життя заради того, щоб їх вберегти. Ховати глибоко в себе бажання, наступити на свободу, похерити друзями та власним світом....

не потрібно відмовлятися від ЖИТТЯ....

просто змінюючи свій громадянський статус (виходячи заміж, зустрічаючись, чи живучи разом), і ми і чоловіки - добровільно відмовляємось від речей, які стають менш важливими для нас. І нагодований чоловік для мене важливіший, ніж пиво з подружками (як варіант, хай приходять у гості - нагодую усіх)....

А що для тебе є "свобода"?

П’яні посиденьки за надцятим кухлем пива? (це можна робити і разом), друзі - від них не тре відмовлятись (але я впевнена, що в вони втомлюються від 24-х годинного спілкування на добу), то можна знайти час і для своєї половинки!

Похоронити себе заради когось?
- не тре себе хоронити, за нас це зроблять у свій час інші люди....

не можучи насолоджуватись життям з коханою людиною, ти насамперед обкрадаєш духовно себе...

Якщо сім'я забирає це все -- наф таку сім'ю
- жінка=берегиня=сім’я=мати=любов, і якщо ти цього ще не усвідомила, то тобі ще дуже рано заводити сім’ю.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не потрібно відмовлятися від ЖИТТЯ....

просто змінюючи свій громадянський статус (виходячи заміж, зустрічаючись, чи живучи разом), і ми і чоловіки - добровільно відмовляємось від речей, які стають менш важливими для нас.

це якраз випадок компромісу. Відмова, яка не приносить внутрішнього дискомфорту жодній зі сторін. Часто такого немає. Але дуже добре, якщо трапляється.

І нагодований чоловік для мене важливіший, ніж пиво з подружками (як варіант, хай приходять у гості - нагодую усіх)....

А хто сказав, що їх треба годувати...? Приклад мого тата (люблю його і абазяю, але є одне спостереження). Він вважає, що його повинні НАГОДУВАТИ, тобто до плити сам не стане, поки не припече добре ;))). Буде ходити і бурчати "ну коли вже там буде їсти.." і т.п. Типу мама йому щось винна...Мене це бісило страшно. Хочеш їсти -- піди і зроби собі на кухні, нічого не станеться. Так нє. Він чекає, поки мама повернеться з роботи, нічого не робить, а потім ходить і янчить, що "о..ну чоооо ше немааа нічооогоо.." :) Бо бачите, він трішки більше заробляє ніж мама. Він кормілєц сім'ї, і це заважає йому зробити самому собі поїсти...ех!

І скажіть, любі чоловіки, що ви такої думки не дотримуєтесь?))))

Чесно. Перевиховую його зараз. Поки мама у відпустці.

Вже салатики сам ріже. Картоплю варить. ггг))))

А що для тебе є "свобода"?

Свобода - попри внутрішньього відчуття (пояснювати не буду, ок?), це є відсутність обмеження мене кимось, особливо тим, хто претендує на "посаду" друга чи другої половинки. Це можливість дихнути на повні груди і знати, що потім ніхто не капатиме на моСК, бо людина РО-ЗУ-МІ-Є. І краще вже я сама буду обмежувати себе, ніж хтось посміє (бо взбішусь). А вони зазвичай цього вимагають: туди не йди, так не роби, того не говори тра -ля-ля, МИ боїмося їх втратити, і обмежуємо себе через це побоювання, бо бережемо відносини...А хто нас буде берегти, точно...))))

І приклад

П’яні посиденьки за надцятим кухлем пива?
є абсолютно невдалим.
жінка=берегиня=сім’я=мати=любов, і якщо ти цього ще не усвідомила, то тобі ще дуже рано заводити сім’ю.....

жінка = любов = свобода = життя

Не треба обмежувати сутність жінки mit drei K: Kіnder, Kuche, Kirche. Це примітивно.

Саме це й малося на увазі під -

Похоронити себе заради когось?

Зрештою, хтось запрограмований на саме такий варіант 3-х К, хтось -- на інше.

Хто хоче панькатися з чоловіками і класти себе на алтар - той буде. Бо їм так добре.

Хто не хоче і не розуміє цього в силу різних причин- той буде жити для власного задоволення і розвитку.

ІМХО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається це в тему:

ff46a5ff9581t.jpg

Як мало треба було для щастя колись...

А зараз....

Не для всіх звичайно.

Кожен вибирає своє.

Живи як хочеш!

Це твій вибір!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається це в тему:

Як мало треба було для щастя колись...

А зараз....

Не для всіх звичайно.

Кожен вибирає своє.

Живи як хочеш!

Це твій вибір!

Ага, є ще варіант в Тетяни Овсієнко:

"Женское счастье"

Целый день шел снежок, чудо как хорошо!

Вечерок бархатный заглянул в окно.

Одевайся потеплей, и по тишине аллей

Мы пойдем под ручку, прогуляться перед сном.

Одевайся потеплей, и по тишине аллей

Мы пойдем под ручку прогуляться перед сном.

Припев:

Женское счастье - был бы милый рядом,

Ну, а больше ничего не надо.

Почитай мне роман, а потом я сама.

Все у нас правильно - славная семья!

Ты призвание мое, что мы делаем вдвоем -

Нам не важно, лишь бы были вместе ты и я.

Припев:

Женское счастье - был бы милый рядом,

Ну, а больше ничего не надо.

Женское счастье - был бы милый рядом,

Ну, а больше ничего не надо.

Женское счастье.

Каждый день ты со мной, словно я за стеной

Каменной спряталась - и самой смешно.

Создаю тебе уют и дарю любовь свою,

Кто бы мог подумать, как приятно быть женой!

Припев:

Женское счастье - был бы милый рядом,

Ну, а больше ничего не надо.

Женское счастье - был бы милый рядом,

Ну, а больше ничего не надо.

Женское счастье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче панькатися з чоловіками і класти себе на алтар - той буде. Бо їм так добре.

Хто не хоче і не розуміє цього в силу різних причин- той буде жити для власного задоволення і розвитку.

...але сам, тобто один.

Мені здається це в тему:

ff46a5ff9581t.jpg

а мені це:

1209118151.jpg

як кінцевий результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берегтиму чоловіка тоді, коли бачитиму , що він цінує мою турботу. Тоді для нього-все , лиш би він був :) А так, в більшості випадків чоловіки самі себе не бережуть.

Forever Autumn - дійсно, кожному своє. Можливо для мене щастя і полягає в тому , щоб простояти біля плити, поняньчитися з дітьми, подати, накрити, попрасувати, просто бути необхідною. І зовсім я не в захваті, коли чоловік суне носа в мої кастрюлі :) Для тебе по-інакшому.... Отож, хай кожен задовольняється тим , чим хоче :). А я буду залишатися жінкою такою, як я є. І берегтиму не тільки чоловіка (коли буде:)), а й родинний затишок, тепло, любов , мир в сім"ї та злагоду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче панькатися з чоловіками і класти себе на алтар - той буде. Бо їм так добре.

Хто не хоче і не розуміє цього в силу різних причин- той буде жити для власного задоволення і розвитку.

...але сам, тобто один.

а в тому немає нічого страшного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас треба берегти :) як же ви без нас.. :) (власне як і ми без вас) :)

Бережімо одне одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас треба берегти :) як же ви без нас.. :) (власне як і ми без вас) ;)

Бережімо одне одного

І на цій ліричній ноті, дискусію можна припинити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...