Перейти до змісту

бережіть чоловіків


Roksik

Рекомендовані повідомлення

ну звичайно можна припинити, бо всі тут хочуть чути тільки те, з чим їм зручно жити, як ПРАВИЛЬНО і тільки так, як вказано (чи то в Біблії, чи то в неписаних канонах суспільства)

ну удачі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

припиняєм, але можна ще і я вставлю свої п"ять копійок? ;)

давненько не заходила на цей форум... тож хочу тож сказати свою думку. В мене виникло питання... чоловіків берегти., а як на рахунок жінок? чи багато чоловіків береже жінок? чи в основному - я забезпечую сім"ю, а ти повинна варити, прибирати, дивитись за дітьми і тому подібне? плюс до того ще й ходити на роботу ;) веселенька картинка?

хтось тут вже казав, що берегти то можна якщо це оцінять.... а якщо чоловік відноситься до такого "бережіння", як до такого, що саме собою має бути, то дійсно нах такий чоловік????

ну от... а тепер закривайте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

potvora - провокуєш на дискусію.. матимеш ;)

Так от - не знаю як інші, особисто про себе можу сказати: я свою дружину бережу, як вмію. Якби щось їй не сподобалося, то давно б розлучилися б.

І закидонів типу :я заробляю і т.д. немає.

Коли люди все розуміють без слів - то всі одне одного бережуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли люди все розуміють без слів - то всі одне одного бережуть.

100% Адназначна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, закривать, то закривать, стукнете, якщо ще комусь захочеться висловити. А взагалі, давайте, кожен сам себе побереже, це буде значно краще, ніж коли ми будемо аж надто опікуватись один одним. Розкажу одну казку під зав.язку.

В одній країні, на березі моря жили чоловік і жінка. Кожного дня пекар приносив їм свіжі булочки. Жінка завжди розрізала їх навпіл. Вона дуже любила верхушки, тому віддавала їх чоловікові, забираючи собі "підошви". І от, одного дня, коли вони вже були старі, а їхньому шлюбу виповнилося вже п.ятдесят років вона вирішила собі зробити подарунок і верхушки забрати собі. Коли чоловік вийшов на кухню і побачив, що йому залишилися "підошви", підійшов до неї і поцілував, сказавши: "Дякую тобі, я так їх люблю, що всі ці п.ятдесят років віддавав їх тобі".

Такі діла.

Нинада нікому буть кам.яною стіною, опорою, панімаєш, якщо тебе про це не просять, а ще треба все обговрювати. Просто і банально. Проблем буде на порядок менше, якщо про них говорити. Успіхів всім, хто брав участь в дискусії.

Ваша Юлямпочка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...