Перейти до змісту

бережіть чоловіків


Roksik

Рекомендовані повідомлення

Чи цікавились ви, що внаслідок несприятливої екологічної ситуації, наявності великої кількості шкідливих звичок та постійного " терору" з боку прекрасної половини чоловіки живуть на 9 - 10років менше ніж жінки! А ще, в країнах зі складною економічною ситуацією значна частка чоловіків виїжджає на заробітки. От і виходить "потому что на 10 дівчаток по статістікє...нє, не 9, а 8пацанів , і буде ще менше!

А саме основне: наші чоловіки виростають з маленьких хлопчиків - а захоплення з дитинства залишаються, тільки дорощими стають іграшки....

І щодо ласки і опіки - вони продовжують її потребувати тільки в набагато більшій кількості ніж в дитинстві, адже в дитинстві у мами ніколи нема часу приділити сину стільки уваги - скільки він потребує, бо поряд Тато :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь
От і виходить "потому что на 10 дівчаток по статістікє...нє, не 9, а 8пацанів , і буде ще менше!

Як варіант не моногамна, а полігамна сім’я, але я усім іншим преденденткам на мого чоловіка очі повидряпую і коси повисмикую :blink: , цікаво, чи така "красуня" буде йому потрібна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, я не в тєму, але до попереднього, це ж я просила, по-моєму, але що за бардак. Чого модератор не жінка? Беріть мене, я ще й рекламу по мамських товариствах зроблю!

Чи цікавились ви, що внаслідок несприятливої екологічної ситуації, наявності великої кількості шкідливих звичок та постійного " терору" з боку прекрасної половини чоловіки живуть на 9 - 10років менше ніж жінки! А ще, в країнах зі складною економічною ситуацією значна частка чоловіків виїжджає на заробітки. От і виходить "потому что на 10 дівчаток по статістікє...нє, не 9, а 8пацанів , і буде ще менше!

А саме основне: наші чоловіки виростають з маленьких хлопчиків - а захоплення з дитинства залишаються, тільки дорощими стають іграшки....

І щодо ласки і опіки - вони продовжують її потребувати тільки в набагато більшій кількості ніж в дитинстві, адже в дитинстві у мами ніколи нема часу приділити сину стільки уваги - скільки він потребує, бо поряд Тато :smile3:

Все нормально, пацанів меншає після сорока, до того, їх цілком досить всім:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нормально, пацанів меншає після сорока, до того, їх цілком досить всім:)

мну далеко за... ,но ще в вмеру упитаный ,в полном расцвете сил :smile3: ,(с) Карлсон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нормально, пацанів меншає після сорока, до того, їх цілком досить всім:)

мну далеко за... ,но ще в вмеру упитаный ,в полном расцвете сил :smile3: ,(с) Карлсон.

Я ж казала, меншає, а не вимирають всі поголовно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам самим себе берегти треба. а то постійні недоїдаїдання, пянки, придурки на дорогах і т.д. дають про себе знати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам самим себе берегти треба. а то постійні недоїдаїдання, пянки, придурки на дорогах і т.д. дають про себе знати...

Заносимо чоловіків в червону книгу :), забороняємо їм недоїдати, перепивати, кататись по дорогах. О, придумала, хай за дітьми дивляться!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заносимо чоловіків в червону книгу :), забороняємо їм недоїдати, перепивати, кататись по дорогах. О, придумала, хай за дітьми дивляться!!! :(

Хочеться Вам нагадати, що взагалі-то чоловіки одружуються чи живуть з нами не для того щоб ми, жінки, їм забороняли будь-що.

Тай взагалі в цій темі хотілося б почути думку як чоловіків так і жінок щодо свободи наших благовірних......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ото вважаю, що самий правильний варіант для чоловіка - дати дружині свободу, свободу вираження почуттів, яка приведе до того, що сім"я або розвалиться зовсім або заквітне, як тая калина коло вікна. І те і те - добре. Аби не разом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. О, придумала, хай за дітьми дивляться!!! :(

тільки не це,тоді ми вимремо як динозаври ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам самим себе берегти треба. а то постійні недоїдаїдання, пянки, придурки на дорогах і т.д. дають про себе знати...

Заносимо чоловіків в червону книгу :), забороняємо їм недоїдати, перепивати, кататись по дорогах. О, придумала, хай за дітьми дивляться!!! :)

кхе-кхекхе ,непорядок треба добавить -хай за дітьми дивляться!!! і за внуками. :(

PS.А на чужих молодих мам задивлятися дозволяється --УРА!!!

PS.Хоча мені вже тра дивитися на молодих бабушок. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за два тижні САМОСТІЙНОГО догладу за немовлям тобі вже не схочется ні молодих мам ні старих, тут лише допомагаєш і вєшалка,а дружині ще тяжче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий оборот прийняла наша розмова

Заносимо чоловіків в червону книгу :), забороняємо їм недоїдати, перепивати, кататись по дорогах. О, придумала, хай за дітьми дивляться!!! :)

Хочеться Вам нагадати, що взагалі-то чоловіки одружуються чи живуть з нами не для того щоб ми, жінки, їм забороняли будь-що.

Тай взагалі в цій темі хотілося б почути думку як чоловіків так і жінок щодо свободи наших благовірних......

Нуууу, одруження, - це ціла низка заборон, компромісів, домовленостей, пактів про ненапад, мирних угод і т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий оборот прийняла наша розмова

Нуууу, одруження, - це ціла низка заборон, компромісів, домовленостей, пактів про ненапад, мирних угод і т.д. :D

а для кого-то брак - просто штамп в паспорте. а кто-то и без штампа живет и детей заводит...

вообще - брак, это нормальное совместное существование двух людей.

ИМХО, после получения официального статуса "муж-жена" ничего меняться не должно. жить надо нормально и до, и после регистрации.

или до ЗАГСа можно творить что угодно, а только после устаканиваться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для кого-то брак - просто штамп в паспорте. а кто-то и без штампа живет и детей заводит...

вообще - брак, это нормальное совместное существование двух людей.

ИМХО, после получения официального статуса "муж-жена" ничего меняться не должно. жить надо нормально и до, и после регистрации.

или до ЗАГСа можно творить что угодно, а только после устаканиваться?

Нє, ну до одруження ви не зобов.язані жити в спільному обмеженому просторі, прибирати одне за одним, дивитися постійно на звички одне одного, приносити половинці гроші і т.д. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну до одруження ви не зобов.язані жити в спільному обмеженому просторі, прибирати одне за одним, дивитися постійно на звички одне одного, приносити половинці гроші і т.д. :D

ИМХО, в этом тоже есть необходимость (жить вместе). и секс до брака я бы рекомендовал. вдруг вы в этом плане координально не подходите друг другу? :D

прибирать за собой надо самому. а лучше вообще не создавать свалку в хате.

денег жене даю по запросу. не раз в месяц с зарплаты, а по мере необходимости. просто оплачиваю все чсета сам. и покупки необходимые для дома тоже делаю я. если от нее поступает запрос на что-то лично для нее - получает необходимую сумму. вот и все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну до одруження ви не зобов.язані жити в спільному обмеженому просторі, прибирати одне за одним, дивитися постійно на звички одне одного, приносити половинці гроші і т.д. :P

а чому Ви вважаєта, що "зобов"язані ........", люди які близькі один одному - їм в радість жити в спільному просторі, прибирати один за одним.................

Можу тільки побажати Вам насолоджуйтесь життям і тією людиною, що поряд і зразу відпаде навіть думка про те, що хтось комусь щось зобов"язаний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну до одруження ви не зобов.язані жити в спільному обмеженому просторі, прибирати одне за одним, дивитися постійно на звички одне одного, приносити половинці гроші і т.д. ^_^

а чому Ви вважаєта, що "зобов"язані ........", люди які близькі один одному - їм в радість жити в спільному просторі, прибирати один за одним.................

Можу тільки побажати Вам насолоджуйтесь життям і тією людиною, що поряд і зразу відпаде навіть думка про те, що хтось комусь щось зобов"язаний!!!

Можна на "ти". І не треба викривлювати зміст того, що я кажу. Я мала на увазі, що спільний побут створює зовсім інакші умови, ніж до штампу в паспорті. Не кажу, що погані, в кожного по-своєму. Повір, я маю солідний шестирічний досвід :) і всім задоволена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю,что дело в том,что само слово ОБЯЗАН,может задеть чье-то ложное эго.Отсюда и протесты.На самом деле хотите,не хотите,а обязанности у каждого в семье были,есть и будут.Демократия в семье должна быть разумной.Если ломается в доме что-нибудь,то я ОБЯЗАН это отремонтировать. Просто есть вещи которые естественно у меня выходят лучше,а есть вещи,которые естественно у жены выходят лучше.Ведь природа наша разная.И даже если я возьму в руки утю и переглажу стирку,то я 100% сделаю это хуже чем жена.И наоборот она гвоздь забьет с 10-й попытки и все-равно криво,а я с первого раза и красиво.Каждый ДОЛЖЕН делать то,что у него природно лучше выходит.

Но помогать друг другу нужно обязательно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согласен с предыдущим оратором :D

только вот гвозди - ну совсем лишнее. поотбивает себе все пальцы. а гвоздь вряд ли забьет :D

есть чисто мужская работа

а вот как-то чисто женской даже и не придумаю. наверноее ее и нет вчистую. все мы (или это только я:lol: ) могем делать сами.

наверное, поэтому и назвали нас "сильным полом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мала на увазі, що спільний побут створює зовсім інакші умови, ніж до штампу в паспорті.

наверное, мне это не понятно по той причине, что быт совместный вел 4-5 лет до штампирования паспортов :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согласен с предыдущим оратором :D

только вот гвозди - ну совсем лишнее. поотбивает себе все пальцы. а гвоздь вряд ли забьет ;)

есть чисто мужская работа

а вот как-то чисто женской даже и не придумаю. наверноее ее и нет вчистую. все мы (или это только я:) ) могем делать сами.

наверное, поэтому и назвали нас "сильным полом"

Я, між іншим, цілком гарно заб.ю цвяха, не оббиваючи пальця і з другого разу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, між іншим, цілком гарно заб.ю цвяха, не оббиваючи пальця і з другого разу ;)

"коня на скаку остановит..."

а почему со второго? каков будет результат первой попытки? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...