Перейти до змісту

полювання на сома


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

коли буде більша машина , можливо на наступному тижні свисну. а хто підкаже , де "без труда " взяти раків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

завтра буду ганяти вусатих. також хочу спробувати вночі фідер. що думаєте про це . може хоч живця нормального впіймаю.

а де саме якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть в малево . але я дивився на карті , ніби в рокинях є доїзд до річки . хочеться в ту сторону.але завтра не буде часу шукати нові місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли буде більша машина , можливо на наступному тижні свисну. а хто підкаже , де "без труда " взяти раків?

Буду чекати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли буде більша машина , можливо на наступному тижні свисну. а хто підкаже , де "без труда " взяти раків?

стосовно раків:

post-18238-0-63656700-1342813200_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотілося б побачити місцеві трофеї.а то лише критикують за ловлю кілограмових.самому попадалися лише пуголовки менше кіла.рибу ж можна випустити,а літню ніч на FM не почуєш.

хоча,блін,хочеть гіганта

Млинів 2011рік 23кг

post-7944-0-60637100-1343110590_thumb.jp

Млинів 2010рік 32кг 190см

.post-7944-0-47467100-1343110828_thumb.jp

трофеі знайомого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

був учора ( сьогодні ) біля динамівського мосту . виповзки викликають негайне клювання "чогось". опівночі перейшов на п"явки-0. збоку чел сидів на жаби.

я пішов о 3.30. в обох zero

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

так, я бачу всі зараз полюють на картоплю. я трохи постріляв качок і думаю наступного тижня відвідати берег могутньої ріки.

а ще я пропоную в цій темі спілкуватися на рахунок ловлі минька(настає його час).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, я бачу всі зараз полюють на картоплю. я трохи постріляв качок і думаю наступного тижня відвідати берег могутньої ріки.

а ще я пропоную в цій темі спілкуватися на рахунок ловлі минька(настає його час).

Я його називаю Налім ))) Хороша і дуже смачна риба, з ВЕЛИКОЮ печінкою ))) Ловлю в основному на русальника )))

f013d3177f798128547d7f57bc5b7cf6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Наліма треба йти коли вночі заморозки перші

і ловити як казали вище на русальнічка...

но тут ділема!! як появляються заморозки то русальніка вночі не найдеш от так от!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позаминулу суботу взяв на полювання спінінг. оскільки качва на линьці, а погода була нема куди більше "щуча" - трохи помахав палкою. результат - дві

зубаті на долоню+півтора десятка спортивних окунів. ловили в копанці майже зовсім зарослій з глибиною не більше метра. десяток взяли на уху і...

п"ятнадцятисантиметрові окуні були з ікрою та молоками. значить більші не ростуть? раніше у схожій водоймі ловив багато трав"янок. хоча товариш піймав кілька по 5 кг.

кілька років тому часто їздив у малево. за всі наші поїздки того року було впійпано близько сотні соменят . всі приблизно одного розміру - десь 25 см.лише один 1100гр. у поранених ознак статевої зрілості не виявлено. але все ж таки можливо це тугоросла популяція ? у кого які думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть що пізньої осені сома ловлять на ямах важким джигом. хтось ловив таким чином?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть що пізньої осені сома ловлять на ямах важким джигом. хтось ловив таким чином?

важка джиг-головка+мандула. я в тому році впіймав два сома (8.5 та 12 кг) в хрінниках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть що пізньої осені сома ловлять на ямах важким джигом. хтось ловив таким чином?

Не знаю як пізньої осені, але під вечір на початку жовтня минулого року під коряжкою біля ями на легкий джиг мені попадався одненький до кг вагою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо можна- що таке мандула? і в річці чи водосховищі?

ось мандула

хрінницьке водосховище. ближче до села липа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вересень 2012

млинівське водосховище

піймав одного на 4кг. декілька по 1-1.5кг. знайомий(той що на фото в 61темі) піймав на 28кг.

останні 2 тижні кльову нема зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друг кинув закидушки на ніч. завтра буде відомо, чи пішов миньок. було б добре і хороший прилов - марена наприклад. тиждень тому хробаків пооб"їдали якісь шавки і 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то шо з миньками? бо завтра, блін, сам піду. холодно на вулиці, повинен ловитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...