Перейти до змісту

полювання на сома


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

дану тему вважаю актуальною.колеги,ділимося досвідом ,а то лише чутки про виловлених 20-30 кг монстрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

рідний Стир.власні пригоди.в інеті узагальнена інфа.а кожна водойма особлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в рідному стиру сома вже не так багато.. великий ловиться погано...так як в основному не доростає... рибаки в нас такі пішли...ловлять соміків по 300грам і радуються...

раніше часто ходив на стир на сома під милуші...декілька раз лякався дуже) сомік кілограм 15 заплив на леску донкі буквально за 2 метри від берега) коли я підсік- гримнув хвостом і поплив)

та нажаль там частостали промишляти вибухівкою- риби майже не залишилось...

так і закинув..небачу суті в сиддінні півночі за 10тком 100-300 грамових соміків... всеодно більшість відпускаю.

ловив на русальніка...медведку,пявку,жабу, живця.. все дієве якщо вгадати з погодою і часом

га колебалку пробував та то не моє,мужикі при мені витягнули сома на 10кг на блєсну...

а я більше ніж 3 кг сомом похвалитись неможу. всє що я там не витягнув, що гнуло гачки і рвало лескі не рахується..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотілося б побачити місцеві трофеї.а то лише критикують за ловлю кілограмових.самому попадалися лише пуголовки менше кіла.рибу ж можна випустити,а літню ніч на FM не почуєш.

хоча,блін,хочеть гіганта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позаминулого року там де іква в стир впадає сусіда зловив сома 33 кілограма

років 10 тому на тому ж місці ним же був зловлений сом 28 кілограм.

так що шанси є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шанс є.

якщо хтось стріляє з ....лука допустим в 10тку... звичайно ж є шанс що і ти поцілиш...але який цей шанс?)

найкраще у мене клювало на медведку...та риьки не більше кг

великий сом піде або на живця або спінінгом на колебалку чи твістер( знову ж таки, треба вміти ловити, вміти тягнути твістер по дну іне рвати кощні сто метрів леску об корчамаку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому то,мабуть,на крупняк і потрібно саме полювати-спочатку знайти де він живе,харчується.цікаво,але я чув думки,що влітку наявність ями не обов"язкова.і ще.в нерест же неклює.це десь скоро.коли найкраща пора лову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на стиру гіганта ти не зловиш. даю тобі 99%

не вірна інформація)) навіть в межах міста зловиш, а якщо відїхати на 30-50 кг...

просто з сомом треба або знати місця, або дуже відповідально підходити до пошуку місця.

особисто я на сома майже не полюю (не подобається мені сом), але 10-15 кілограмові екземпляри в тому році на дохлу рибу (400-600 грамові лящики та плотва) ловив.

рибаки в нас такі пішли...ловлять соміків по 300грам і радуються...

є таке...горе-рибаки. полюють на малька й радуються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk,завжди найкраще рибалити на те, що є природнім для риби в даній місцевості. це золоте правило.

думаю на горобця, такий пилосос, як сом клюне. але не впевненний, що його обовязково жарити...на горобця треба ловити де високий берег й в березі є гнізда пташок.

IMG_0176.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а підкажіть но браття,який поводок витримає трофей? і яка снасточка для в"юна та півкілограмового живця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить ділянка річки від гнідавського мосту до рованецького.розказують що водолази в парковій зоні бачили прямо "корів".

Я пробував біля динамо,біля замку ,біля спартака-усюди малюки. хоча мабуть треба серйознішу наживку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а підкажіть но браття,який поводок витримає трофей? і яка снасточка для в"юна та півкілограмового живця?

я не користувався поводком стальним, ставив нитку 0.2

півкілограмового живця?)) ну незнаю) я скептично ставлюсь до таких наживок) більше карася на ладошку не чіплав ніколи)

горобця чіпляв) але так і нічого не зловив.. хоча 100% великі соми там були і місце грамотно підібране..

може то відсутність везіння)

друг на ляща в липлянах на трубі витягнув щуку в 7кг..ще й досі дивуюсь як)

цікавить ділянка річки від гнідавського мосту до рованецького.розказують що водолази в парковій зоні бачили прямо "корів".

Я пробував біля динамо,біля замку ,біля спартака-усюди малюки. хоча мабуть треба серйознішу наживку.

я з іншого кінця міста, тому нічого підказати не можу...

на що ловив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не користувався поводком стальним, ставив нитку 0.2

та на сома й не обовязково стальний, але якщо щука візьме?

я скептично ставлюсь до таких наживок

якщо ціленаправлено полювати за великим сомом то й наживки мають бути відповідні.

цікавить ділянка річки від гнідавського мосту до рованецького

ближче до київського майдану є сомові ями.

треба буде звожу на екскурсію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля Милуш в стиру водолази працювали і натрапили на печеру біля обрива, то коли заглянули і побачили сомів більше людського росту дряпали звідти аж гуділо....

Ще не по перевіреній інформації (чутки) великий сом живе під мостом на ковельський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не по перевіреній інформації (чутки) великий сом живе під мостом на ковельський.

Під мостом на ковельській живуть хіба що бомжі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п"ятницю на ніч їздили десь за кульчин.закидушок було ого-го(експерементували з наживкою).годині в десятій єдина покльовка на єдину вудку-марена 1,5 кг.за ніч -4пуголовки,розмір-жах.два на виповзки.один на щиповку і одного на смажене жабеня.жива жаба здохла і нуль.п"явки по 2-4 на гачок-нуль.шо за фігня.

товариш чув чавкання на поверхні і дріб"язок вистрибував секунд двадцять.це може бути сом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, а чого серед наживок не має риби? чи у вас принцип "мы не ищем легких путей"?

марена 1,5 кг

пристойно, та й риба яку не так просто впіймати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та лише в обід вирішили їхати на річку, а в запасі лише виповзки. колись при ловлі щиповки попадалися маленькі раки, а тепер ще немає. вода за тиждень піднялася десь на 20 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сподіваюся завтра поганяти вусатого. сирники, милуші, брище. хто що порадить? де є нормальний доїзд до річки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але рвонули в малево. прибули о десятій. до другої 7 різнокалліберних малюків(найбільший десь 800грам) + густера грам 250. ловили лише на виповзки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...