Перейти до змісту

полювання на сома


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

але рвонули в малево. прибули о десятій. до другої 7 різнокалліберних малюків(найбільший десь 800грам) + густера грам 250. ловили лише на виповзки.

верховодку ловив в малово мутантску) під 20 см попадались)) а от з сомом там у мене було так само як і у вас..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

ostasyuk, а що з малюками зробили?

але рвонули в малево

а місця там знаєте? чи як визначали?

ловили лише на виповзки

вперто полюєте на все, що клюне..

верховодку ловив в малово мутантску) під 20 см попадались

зараз рідко такі верховоди трапляються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то рибалка заради рибалки, а не заради риби.

згоден. але все ж таки, що з малюками сома?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а малюками соми рахуються до скікох кіло?

за законом 50-70 см. ось тут таблиця

ось загальні правила рибальства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, депортація малька це добре))

коли вже на сома з нормальними наживками поїдете?

згадалось, а ракушок типу мідій (перловиці ніби називаються) не хочете спробувати, як наживку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув що це хороша наживка й на білу рибу також. кілька разів чіплялися мені на виповзка та щиповку, закидав, але поки нічого. плануємо в понеділок.

надіюсь будуть карасі. в малево були за фермою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні грохнув два горобці. завтра закидатиму на печеню. +щиповка і виповзки. надіюсь буде живець.

колись після вдалого полювання закидав на качині кіши. щось скубало - мабуть раки,сома не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волыни пойман 48-килограммовый сом размером с человека: http://korrespondent.net/ukraine/events/1363372-na-volyni-pojman-48-kilogrammovyj-som-razmerom-s-cheloveka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось мій знайомий. 4 роки тому. Правда в статті трошки прибрехали. Руслан ловив на карпа:) а не карася. Спеціально для того в Краю на Шевченка вибирав. 600-грамовий карп став наживкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волыни пойман 48-килограммовый сом размером с человека: http://korrespondent...rom-s-cheloveka

72.jpg

цю фотку, що в посиланні на Кореспонденті, я ще 2 роки назад бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їздили в четвер на ніч в малево. вже був горобець ( 2 на одному гачку ), рак , щиповка, снула плотва, виповзки. крупняк не взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п"ятницю товариш вирішив провітрити племінників - і в дев"ятій вечора ми в малево.закидали лише на виповзки + один живець. були до часу. "ре

зультат"- вісім "монстрів". кілограмового я забрав.

вчора знайома ватага їздила туди ж на ніч . мали й живців . 2 пуголовки "більші 15 см".

ставлю пиво хто навчить мити поденку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk,завжди найкраще рибалити на те, що є природнім для риби в даній місцевості. це золоте правило.

думаю на горобця, такий пилосос, як сом клюне. але не впевненний, що його обовязково жарити...на горобця треба ловити де високий берег й в березі є гнізда пташок.

IMG_0176.JPG

знайомі берега і каряги у воді)))) кажуть шо тут електровудками месні бомблять(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п"ятницю товариш вирішив провітрити племінників - і в дев"ятій вечора ми в малево.закидали лише на виповзки + один живець. були до часу. "ре

зультат"- вісім "монстрів". кілограмового я забрав.

вчора знайома ватага їздила туди ж на ніч . мали й живців . 2 пуголовки "більші 15 см".

ставлю пиво хто навчить мити поденку

паденку лопатою риють, викидають глину на берег( вона така як сир,вся в дирочках) розкривають її пальцями і в цих дирочках сидить поденка.

я лопати не мав, тому просто брав маску і ниряв руками діставав жмені глини, а друг шукав там поденку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со вчера на сегодня ездили в Малево на сома... Вроде-бы казалось, погода люкс, уровень воды на Стыре стабилен, снасти, наживка - все должно было быть просто зашибенско! Значит, около 21:00 закинули спиннинги, ждем, ждем, ждем - нифига.... В пол первого взял один "сомик" на 400-500 гр., которого было бы стыдно даже забирать, и больше за всю ночь - ничего... Ловили на русалочника, двустворчатого молюска, жабу, жаренного воробья..... У нас на 4 человек было около 25 спиннингов, растянулись больше чем на 200 м, и хоть бы хны... Колокольчик звенел только, когда мимо проплывали какие-то водоросли, которые цепляли леску... Был на этом же месте ровно год назал - клевало бесподобно. В этом году приехал, дно все напрочь заросло, что не начнешь вытягивать - зацеп... И самое интересное, что в расстоянии полу километра сидели местные рыбаки, которые так же дремали над своими удочками... У меня ещё в жизни такого не было, чтобы приехать с рыбалки нулевым... Ну короче просто полный абзац...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

завтра буду ганяти вусатих. також хочу спробувати вночі фідер. що думаєте про це . може хоч живця нормального впіймаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра буду ганяти вусатих. також хочу спробувати вночі фідер. що думаєте про це . може хоч живця нормального впіймаю.

Візьми мене з собою !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...