Перейти до змісту

полювання на сома


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

Достати такого монстра то - мистецтво. На стропу хлопці закидали))))

Як би в мене таке чудо клюнуло то чоботи і в середині були б мокрі))))

Вітаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись на канікули в Запоріжжя їздив, так там витягували по 30-70кг на велосипедний трос...

як на удочку уявлення немаю... молодець!!!

це що у нас на Стиру7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!!!!того чи позатого року теж в тому районі приблизно такого самого монстра взяли(вроді 48 кг)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю...А я вже думав що таких вже й немає в Стирю...Розкажіть будь-ласка , на що ловили ...приманка ...удочка ...яка оснастка ...Буду дуже вдячний ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову здуру зганяли в малево. було два "рекорди".на гачок , названий товаришем заеликим, сів "сом" ,трохи довший за гак.ловилися лише пуголовки. ще 2 лящика грам по 400.все на виповзка. вранці на щиповку взяв окунець. води мало, по середині зілля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого собі махина! Та вона мене переважить! :_09: А скільки часу ви його витягували? Розкажіііііііть :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш розказував,що вчора компанія була в малево.півтора десятка снастей. до третьої ночі жодного виповзка ніхто не чіпав. не розумію, "сомяри" теж нажерлися падьонки?

завтра хотів сходити.можливо варто спробувати морожений продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Був з суботи на неділю, повний ноль на печінку, на виповзка клюнула малявка, яку відпустили покликати маму чи тата, які так до ранку і не приходили )))

30f22067e731f70ba587b29ba5e4dfc6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

як там зара ситуац1я з сомом в район1 Рованц1в ?? хтось ловив? ск1льки не був завжди маляфк клювали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був 2 тижні тому там де чорногузка впадає в стир, сиділи до 2 години ночі було 4 покльовки одна холоста , не зловили нічого бо там багато каряг і сом відразу заводив в каряги,, приходилось обривати . ну відчувалось два нне вликих соми і один такий що ледь можна було удочку втримати, але нажаль нічого не дістали.

ловили на пучок хробаків і на курячу печінку з атрактантом молюски

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Соми клюють але не скрізь )))

post-7896-0-22397200-1408720587_thumb.jp

А де ловите ? Річка Стир я так розумію. Які снасті порадите, наживка, рекомендації стосовно місця ловлі.

Дуже вдячний буду за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

в стиру максимум витягував на 3кг.

Максимум шо ловив то 1.5 кг. Було раз зловив 4 штуки більше кілокрама і один на 1.5. І в той день була ше покльовка тянув метрів 10 фрікцирн поспівував но сход. Який він там був сам не знаю. Но маю мрію, зловити такого що б зробити шашлик. Була ще одна рибалка зловив 17 штук но всі від 200 до 700 грам тактзваний детский сад, і як і впершому і другому разу поїхав додому бо кінчились русалі. В основному рибалка від 21.00 і до 22.45 довше сидіти нема смисла. Хібашо ввечері можна зловити в прилові ляща попадали до 1.5 кг, бувало і судачок на 700 грам попався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Взагалі, то я прочитавши, що зараз на Стирі ловлять головня на горох вирішив сходити попробувати як то воно... звечора поїхав трохи прикормив місце, взяв ще чотири донки. 3 закинув на горох і одну на всякий случай на русальніка (насадив на сомового гачка 3 русальніка і штук так з 5 червоних хробаків,короче конкретнй кусок м'яса). Приїхав в 7,00. Дістав донки з горохом,то на одній вже його не було і дістав останню з конкретним таким сомом так на грам 300, не менше ...гачок сидів так добре, що доставав пласкогубцяти (пасатіжами :_02: ) і успішно його зламав... а, так я ж на головня зібрався...він короче спав... була правда одна покльовка на горох, задзвенів калакольчік я підбіг... і все пропало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були сьогодні двоє знайомих. зловили по 4 штуки(головні). місцевий казав їм що вчора брало краще.

і: м"який кінчик, ніяких дзвоників, над водою не маячити.

як говорив один чувак:"теоретично я знаю як це робиться".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звечора поїхав трохи прикормив місце, взяв ще чотири донки.

Зараз нерест і ловити можна тільки на одну удочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, м"який кінчик, ніяких дзвоників

Якщо довго дивитися на "кінчика".... може статися щось не поправне... :_09:, а дзвоник може розбудити і ін..... :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м"який кінчик

Ви просто не бачили коли клює нормальний сом. Детский сад по грам 300-700 так загинае вудку. майже як карп. Це вам не карасиків на фідер чи пікер ловити. На сома сам переконався треба нормальний спінінг типу кракаділ та котушка яка не відкаже у самий відповідальний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сом відразу заводив в каряги,, приходилось обривати . ну відчувалось два нне вликих соми і один такий що ледь можна було удочку втримати, але нажаль нічого не дістали.

Хочеться і собі сходити на сома но в таке місце де не буде мертвих обривів. А то здається шо трошки казочок нам понаписувапи. І чи вже хтось в цьому році ловив сома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...