Перейти до змісту

полювання на сома


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

Ходив з суботи на неділю на сома. На русальніка - по ноліках, а на живця (піскар) - клюнув доволі непоганий сомік, якби не підсак то навряд би чи взяв з високого берега. ось так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

ходив вчора. 3 покльовкі за ніч. 3 соміка на русальніка. 2 малька санитметрів по 30 і один десь на півметра. в пузі малого падьонка і ракушкі. в більшому плотва сантиметрів 10.

хтось їздить в Малеве, Рівненська область на рибалку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були вчора втрьох на ніч на сома, наживка "русальник", покльовок було декілька, але сома так ніхто і не бачив. Вночі холод просто собачий. Був в стороні Боратина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив вчора на ніч з другом. результат 4 шт. - по 2 на кожного, почав клювати десь з 23,00 до 23,30, як почався неожидано кльов так і неожидано пропав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання, хто на що ловить сома ? Бо пробував на виповзка ( дощовий червяк ), так бере сом десь до 2-х кг. А пробував на м'ясо, то жодної покльовки. Буду дуже вдячний за поради на рахунок наживки. Також цікавить питання хто на яку снасть ловить, та яка на Вашу думку снасть приносить найкращі результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знову заглянув в дану тему і в мене таке враження, що сома ніхто не ловить. А зараз доречі ще й сезон на наліма. Хотів би поцікавитись хто на що восени ловить сома та наліма, бо з дощовими червяками ( виповзками ) стає проблемно при похолоданні. Всім дуже вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову заглянув в дану тему і в мене таке враження, що сома ніхто не ловить. А зараз доречі ще й сезон на наліма. Хотів би поцікавитись хто на що восени ловить сома та наліма, бо з дощовими червяками ( виповзками ) стає проблемно при похолоданні. Всім дуже вдячний за відповіді.

)

Сом ще покльовує, правда чомусь менший як літом, а налімчика не чути (був 02.10 до 24-00)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову заглянув в дану тему і в мене таке враження, що сома ніхто не ловить. А зараз доречі ще й сезон на наліма. Хотів би поцікавитись хто на що восени ловить сома та наліма, бо з дощовими червяками ( виповзками ) стає проблемно при похолоданні. Всім дуже вдячний за відповіді.

)

Сом ще покльовує, правда чомусь менший як літом, а налімчика не чути (був 02.10 до 24-00)

А на що ловите сома ( наживка, снасть ) ? А налім я думаю ще повинен клювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову заглянув в дану тему і в мене таке враження, що сома ніхто не ловить. А зараз доречі ще й сезон на наліма. Хотів би поцікавитись хто на що восени ловить сома та наліма, бо з дощовими червяками ( виповзками ) стає проблемно при похолоданні. Всім дуже вдячний за відповіді.

)

Сом ще покльовує, правда чомусь менший як літом, а налімчика не чути (був 02.10 до 24-00)

А на що ловите сома ( наживка, снасть ) ? А налім я думаю ще повинен клювати.

Сома ловлю на росальника, доречі рараз його знайти ще не проблема, виходьте в 11-12 годин вечора тоді він вже майже весь на поверхні, тільки коли збираєте не світіть прямо на нього. Біля будинку збирав навіть зимою коли відлига - вилазить де мокра розтавша земля.

А снасті звичайні бюджетні два фідерки прибалтійська Дайва довжина 3.30 тест 30-120гр , монофіл 0.28 не памятаю виробника брав в Кльово 10 кг на розрив ціна 25 грн, котушки звичайна Кобра 5 підшипників і хороші гачки Бред Фіш або Хаябутса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Всім привіт. Цікавить питаня. Можливо хто ходив ловити сома в даний період.Стир не замерз, так що думаю шанси є...Чи я не правий ? Якщо можна зараз ловити, то на яку наживку , хто що порадить. Буду вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сом в цю пору неактивний , він сидить в ямах, а от наліма можна половити ..

А на що ловите наліма ? Снасть...наживка ?

Росальніків думаю знайти зараз нереально. Можливо хтось пробував на шматочок риби...полосочка карпа наприклад ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попадався на кусок карася,кусок наліма,щиповку,при мені зловили на шматок плотви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

в суботу водив сина " на сома ".посиділи до десятої біля замку, піймав минька грам 200.

у зоопарку ревів ведмідь - було трохи страшно (а якщо припливе сюди?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

вчора їздили ганяти вусатого.

вусатого хтось прогнав без нас.

вкотре переконався ,що ловити "сома" і минька в повню - дурне діло. хоча місцеві хлопці казали,що сом місяця не боїться. їх результату не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора їздили ганяти вусатого.

вусатого хтось прогнав без нас.

вкотре переконався ,що ловити "сома" і минька в повню - дурне діло. хоча місцеві хлопці казали,що сом місяця не боїться. їх результату не знаю.

В тому році в цей час йому і повня не мішала. Правда рівень води був майже в два рази більший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сробували вчора половити сома вночі, результат в колеги одна покльовка - головень біля 2 кг в мене дві покльовки 2 соміка по кілограму. Далі вийшов повний місяць та піднявся вітер просиділи до часу ночі, більше клювак не було. Колега зловив на росаля я одного на падінку другого на росальник. Будем ждати тепла, може тоді стане брати активніше. Всім удачі на рибалці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друг в тещі копав грядку. нацапав хробаків ну і...

зловили ми лише два пуголовки до часу ночі і виволокли з води з копицю сіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно і в мене. Сиділи з другом до 2,30, результат один на двох пуголовок, але ще була одна конкретна покловка на живця в 1,30 ночі, нажаль получився сход...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора товариш в селі провів дослід про вплив струму на виповзків.звонить,що вже в малево. я з другом не змогли це залишити без уваги.хоча пізно,але ми були там. результат... 9 пуголовків і 3 густери грам по 300.

але ж світанок на річці, краса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...