Перейти до змісту

33-ій хочуть залишити без літака


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

Просто фільм/мультфільм можна вдома подивитись

Фільм + розваги ("Адреналін") - там не вийде (мало місця).

Пам*ятаю, в залі кінотеатру "Луцьк", перед входом в залу, стояли автомати. Ото адреналін був ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Або хтось надумав ЩЕ політати не ретро-літаку?!?!?

Версія відпадає! Літак неробочий і ремонту не підлягає

Та й взагалі, літак, двигун якого більше року не запускають, практично непридатний

Я вычитал когда-то что он был 9 лет законсервированный и можно было за пару дней привести его в рабочее состояние. На всякий случай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й взагалі, літак, двигун якого більше року не запускають, практично непридатний

Двигателей (начинки) там изначально не было ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто фільм/мультфільм можна вдома подивитись

Фільм + розваги ("Адреналін") - там не вийде (мало місця).

Пам*ятаю, в залі кінотеатру "Луцьк", перед входом в залу, стояли автомати. Ото адреналін був ^_^

Відразу після входу в залу по ліву сторону стояв автомат про полювання. Ще так голосно "щьолкав", коли попадав в ціль, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вычитал когда-то что он был 9 лет законсервированный и можно было за пару дней привести его в рабочее состояние. На всякий случай.

Двигателей (начинки) там изначально не было ;)

Сразу видно, что дело "тёмное" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене якесь двояке відчуття. З однієї сторони - згадка із далекого минулого (дитинства). Мультики "Ну постривай" і т.п. Гурток якогось туризму чи то що..

Просто лазили по ньому.. Я чомусь впевнений, що його чекає така ж доля, як і гармату та танк на "кільцях-розв'язках" по місту... Ех...

"Щось там побудувати" - ага уже "Буратіно" побудували..

З іншої сторони - ну стоїть він там і гниє.. тупо гниє. Не дай Бог хтось спалить візьме. Відновити - цікаво - але ЩО? Що там придумати? МОжна, звичайно, повісити плазму/LCD-шку дюймів на 56.. і крутити ті ж мультики .. "маша і мєдвєдь".. Ігрову кімнату, тощо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоїть він там і гниє.. тупо гниє. Відновити - цікаво - але ЩО? Що там придумати?

Навіщо взагалі ЩОСЬ придумувати?

Він, типу, пам"ятник. З пам"ятників нічого не роблять. Ніякого застосування їм не придумують)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, в мене з літаком взагалі ніяких спогадів не пов"язано. В Луцьк я вперше попала в 98 р. Він для мене як один з орієнтирів.

Просто бісить, що забудувати хочуть все, до останнього вільного квадратного сантиметра по маршруту №15ть і прилеглих територіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літак спалять... а на його місці побудують Вопак! дай і усьо....

я вот одного не розумію.... тож стоїть рядом будівля того старого кінотеатру... чього не можна шось з ним зробити?

а літак покрасити дай делов...... це ж пам"ятник...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, За пам'ятниками та пам'ятками також потрібен догляд. Наразі він гниє і ніхто не доглядає його. Тому й варто щось зробити. Принаймні в порядок привести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, За пам'ятниками та пам'ятками також потрібен догляд. Наразі він гниє і ніхто не доглядає його. Тому й варто щось зробити. Принаймні в порядок привести.

1000 грн на фарбу виділити з бюджету то багато?

і забрати звідти ту стоянку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, За пам'ятниками та пам'ятками також потрібен догляд. Наразі він гниє і ніхто не доглядає його. Тому й варто щось зробити. Принаймні в порядок привести.

Та я твоє ВІДНОВИТИ в цитаті залишила))). Я ж ЗА це.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрати паркан навкрло літака і щоб була вільна територія і доступ до літака і буде

і буде на наступний день він весь розписаний балончиками: "Тут був Вася", "Я люблю Лєну", "33-ій форева" і т.д., а ще через пару днів, від нього залишаться тільки колеса, бо все інше тихенько розпиз...ять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 грн на фарбу виділити з бюджету то багато?

і забрати звідти ту стоянку....

у вартості ви дуже помиляєтеся. пофарбувати фарбою "зебра" яка через місяць почне лущитися це не варіант

Скільки вартує більш-меньш якісне фарбування авто? з шпаклюванням, грунтовкою і т д?

А наскільки більший той літак за автівку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, депутати як завжди займаються чим-небудь, аби не ділом <_<

Вони займаються тим, що їм економічно вигідно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашим депутатам (місцевим і не дуже) вже давно варто промити міски якимось миючим засобом, причому зробивши це в традиціях українскього народу де все робиться через...

P.s. стоянку прибрати, дерева та кущі окультурити - літак зробити доступнішим та виднішим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони займаються тим, що їм економічно вигідно

Замість того, наприклад, щоб прибрати центральний ринок з старого міста. І будуть ще казати про туристичну привабливість <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йобушкі-воробушкі, геть здуріли?

В мене ще досі спогади з дитинства як його везли на на сьогоднішнє місце і потім встановлювали. Це ж така подія була для хлопця.

Це один з символів Луцька.

Нічого вже в душах людей не лишилось. Одні манкурти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариші депутати! Громадське обговорення проекту з лучанами проведено, ту дуру можна забирати!

це я до того, що нас ы не спитають. Э у нас ты спогади чи нема..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно залишити на місці. Автостоянку прибрати, кущі/дерева трішки почистити.

Як варіант, придбати різні кольорові фірби (жовту, салатову, голубу - світлі одним словом), і гарно покрасити його в різні кольори. Щоб був як диво-літак, або літак дитячої мрії. А середину від залишків почистити та зробити щось на зразок арт-галереї про Луцьк чи про літаки в Луцьку, чи музей Літака, чи просто гарне приміщення де починаючі художники могли показати людям свої мистецькі здібності, ну це як варіанти.

Вкласти в нього гроші, зробити вхід платним, але за розумною ціною, наприклад для дорослих 5 для дітей 3 гривні, і на одне туристичне місце в Луцьку буде більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно залишити на місці. Автостоянку прибрати, кущі/дерева трішки почистити.

Як варіант, придбати різні кольорові фірби (жовту, салатову, голубу - світлі одним словом), і гарно покрасити його в різні кольори. Щоб був як диво-літак, або літак дитячої мрії. А середину від залишків почистити та зробити щось на зразок арт-галереї про Луцьк чи про літаки в Луцьку, чи музей Літака, чи просто гарне приміщення де починаючі художники могли показати людям свої мистецькі здібності, ну це як варіанти.

Вкласти в нього гроші, зробити вхід платним, але за розумною ціною, наприклад для дорослих 5 для дітей 3 гривні, і на одне туристичне місце в Луцьку буде більше.

дуже навіть не погана ідея......

як і про музей так і про починаючих художників!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є стільки небайдужих - чому б від моніторів не відірватись..

Можна прогулятись до міськради на екскурсію, написати інфозапит в прокуратуру...

Тим більше - на форумі є юридично грамотні (не себе на увазі маю) панове, які можуть

порадити з чого почати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а начинать надо с того, что заработать самим бабло ( не важно каким способом, хоть пролезть в те же депутаты), и финансировать идеи населения, или же свои. Начиная от покраски борта и продолжая художественной галереей.

вариант 2: избирать тех, кто захочет и сможет реализовать высше изложенное, а не стоять с плакатами у дверей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...