Перейти до змісту

Автомобільна аварія (потрібна порада)


bytheway

Рекомендовані повідомлення

Брейк, бо обох забаню за флейм. Дискусію можете вести у приваті.

Мордератор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

...Взагалі якщо судя запитав би мене, як я думаю хто винен, то я відповіла б, що це обоюдна помилка двох сторін. Водійка "Форда" бачила, що перед нею "машина інваліда" і мала б зважаючи на це поводитись обережніше, тримати дистанцію на такому не беспечному участку, як кільцева дорога! Адже за кермом міг сидіти справжній інвалід: людина без ноги чи руки... На це потрібно зважати і не поспішати до пекла... Що ви про це думаєте Шановні?!!!

:) Ні, Неля :) Ви тут не праві :)

По-перше, якщо Форд наближався так, як я припустив на своїй схемі, тобто зліва до Таврії, то водій Форда просто фізично навіть не могла бачити значка інваліда (який зазвичай в правому кутку лобового скла). Крім цього навіть якщо б вона й побачила, це нічого не міняє. Знак "Інвалід" ставиться не для того, щоб інші його боялися, а для того, щоб дане авто мало право відступати від деяких пунктів "Правил..."

По-друге, "Правила дорожнього руху" написані для всіх однаково, тобто якщо людина фізично не може їх дотримуватись, то вона просто не допускається до керування транспортом (не отримує "Прав"). А якщо вже ти сів за кермо - будь уважний, дивись на всі П'ЯТЬ сторін і, будь добрий, дотримуйся "Правил ДР", тому що всі інші учасники дорожнього руху саме цього від тебе й очікують.

Прошу вибачення, що так довго не повідомляла про себе, просто хотілося якоїсь конкретики, а її не було. За цей час відбулось 3 засідання суду: 5, 20 червня і 19 липня. Я була запрошена на 2 засідання в якості єдиного свідка ДТП і дівала свідчення, а "хороша людина" водій "Форду" не удостоїла нас своєю присутністю. Свої питання до позивача та інспекторів ДАЇ я лишила до слідуючого разу бо вони теж не з'явились. І от коли нарешті ми всі зібрались повним складом стався цікавий казус: мене не ПУСТИЛИ до залу суду. 2 "орли з охорони" на тій підставі, що мене немає у списку запрошених сказала, що у них наказ не пропускати ні кого зайвого бо нібито від цього трапляються бійки. Слово "НАКАЗ" магічним чином, як дудка на кобру, подіяло на моїх водіїв, того, що потрапив ДТП і того, що мене привіз сюди. Вони наче води в рот набрали. Вступилась за мене лише адвокат: вона сказала: " Хлопці, ви що? Це не кримінальна, а муніципальна справа. СЮДИ МОЖЕ ПРИЙТИ будь-яка людина з вулиці і послухати справу" Та вони лишились не порушні! До мене прийшло бездомне кошеня з великими на пів мордочки очима і лягло так спокійно і приречено між візком і порогом суду, що ми напевно вдвох справляли враження БЕЗПРИТУЛЬНИХ БОМЖІВ. Я відчувала себе глибоко ображеною і приниженою, як жінка і особистість! Чи правомірно вчинили охоронці? Як ви гадаєте? Мені здається вони здорово перевищили свої повноваження і це могло послужити предметом судового позову проти них, правда в якісь іншій ПРАВОВІЙ державі!!! Я не вулицю перейшла, а приїхала за 50км, стратилась на дорогу, відірвала людину від своїх справ і все це намарне тільки тому, що "орли" за мій рахунок показують свою силу і намагаються вислужитись перед начальством!!!! Я мала з собою телефон моторнотранпортного бюро і сподівалась передати його своїй візаві після вироку суду, та вона промчала біля мене наче мавка "Повітруля" не зупиняючись. Я ледь встигла її впізнати. От же суд визнав мого водія винним у порушені правил ДР зі штрафом у 340 грн. Замість очікуваних 3000грн, як його лякали. До адвоката претензій немає: ВОНА ВИКОНАЛА СВОЮ СПРАВУ ПРОСТО ВІДМІННО, А ВАМ ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА ЗА ПОРАДИ І ПІДТРИМКУ!!! ЗІ свого боку я можу віддячити лише тим, що запрошу всіх охочих на мою виставку картин в м. Луцьку. та спочатку мені треба трохи відійти і заспокоїтись... А то речі з рук валяться... До речі, тепер я буду знати чому в країні така висока злочинність, бо "доблесна міліція " веде нещадну боротьбу з "жінками та ще й на візках"! Їй просто не до злочинців!!!!!!!!!!!!!! Чи не так?!! Довідка для міліції в мені 46 спаралізованих кг!!! ПРОСТО ВБИВЧА СИЛА!!! :0159::0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

...Взагалі якщо судя запитав би мене, як я думаю хто винен, то я відповіла б, що це обоюдна помилка двох сторін. Водійка "Форда" бачила, що перед нею "машина інваліда" і мала б зважаючи на це поводитись обережніше, тримати дистанцію на такому не беспечному участку, як кільцева дорога! Адже за кермом міг сидіти справжній інвалід: людина без ноги чи руки... На це потрібно зважати і не поспішати до пекла... Що ви про це думаєте Шановні?!!!

:) Ні, Неля :) Ви тут не праві :)

По-перше, якщо Форд наближався так, як я припустив на своїй схемі, тобто зліва до Таврії, то водій Форда просто фізично навіть не могла бачити значка інваліда (який зазвичай в правому кутку лобового скла). Крім цього навіть якщо б вона й побачила, це нічого не міняє. Знак "Інвалід" ставиться не для того, щоб інші його боялися, а для того, щоб дане авто мало право відступати від деяких пунктів "Правил..."

По-друге, "Правила дорожнього руху" написані для всіх однаково, тобто якщо людина фізично не може їх дотримуватись, то вона просто не допускається до керування транспортом (не отримує "Прав"). А якщо вже ти сів за кермо - будь уважний, дивись на всі П'ЯТЬ сторін і, будь добрий, дотримуйся "Правил ДР", тому що всі інші учасники дорожнього руху саме цього від тебе й очікують.

У водійки "Форду" було прекрасна нагода помітити цей знак, тому що згідно правил він крепиться як в правий кут переднього скла, так і в лівий кут заднього скла. Погода була сонячна близько полудня дня, видимість чудова. І потім яскраво жовтий знак на фоні фіолетово-синьої машини дає тональний і температурний контраст, який мимохіть впадає в око. Це я вам як Художник можу сказати! Не помітити такого всеодно що не бачити повного місяця на нічному небі. А жінки взагалі падкі на все яскраве, як сороки на блискуче! Звичайно він дає мені змогу зупинятись в заборонених місцях, але в даному випадку він ще працював як "чайник за кермом" погодтеся...І наголошував "автомобіль підвищеної небезпеки" Ви ж реагуєте на знак "У", хоча йому і довірено керування транспортним засобом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Взагалі якщо судя запитав би мене, як я думаю хто винен, то я відповіла б, що це обоюдна помилка двох сторін. Водійка "Форда" бачила, що перед нею "машина інваліда" і мала б зважаючи на це поводитись обережніше, тримати дистанцію на такому не беспечному участку, як кільцева дорога! Адже за кермом міг сидіти справжній інвалід: людина без ноги чи руки... На це потрібно зважати і не поспішати до пекла... Що ви про це думаєте Шановні?!!!

:) Ні, Неля :) Ви тут не праві :)

По-перше, якщо Форд наближався так, як я припустив на своїй схемі, тобто зліва до Таврії, то водій Форда просто фізично навіть не могла бачити значка інваліда (який зазвичай в правому кутку лобового скла). Крім цього навіть якщо б вона й побачила, це нічого не міняє. Знак "Інвалід" ставиться не для того, щоб інші його боялися, а для того, щоб дане авто мало право відступати від деяких пунктів "Правил..."

По-друге, "Правила дорожнього руху" написані для всіх однаково, тобто якщо людина фізично не може їх дотримуватись, то вона просто не допускається до керування транспортом (не отримує "Прав"). А якщо вже ти сів за кермо - будь уважний, дивись на всі П'ЯТЬ сторін і, будь добрий, дотримуйся "Правил ДР", тому що всі інші учасники дорожнього руху саме цього від тебе й очікують.

У водійки "Форду" було прекрасна нагода помітити цей знак, тому що згідно правил він крепиться як в правий кут переднього скла, так і в лівий кут заднього скла. Погода була сонячна близько полудня дня, видимість чудова. І потім яскраво жовтий знак на фоні фіолетово-синьої машини дає тональний і температурний контраст, який мимохіть впадає в око. Це я вам як Художник можу сказати! Не помітити такого всеодно що не бачити повного місяця на нічному небі. А жінки взагалі падкі на все яскраве, як сороки на блискуче! Звичайно він дає мені змогу зупинятись в заборонених місцях, але в даному випадку він ще працював як "чайник за кермом" погодтеся...І наголошував "автомобіль підвищеної небезпеки"

...Взагалі якщо судя запитав би мене, як я думаю хто винен, то я відповіла б, що це обоюдна помилка двох сторін. Водійка "Форда" бачила, що перед нею "машина інваліда" і мала б зважаючи на це поводитись обережніше, тримати дистанцію на такому не беспечному участку, як кільцева дорога! Адже за кермом міг сидіти справжній інвалід: людина без ноги чи руки... На це потрібно зважати і не поспішати до пекла... Що ви про це думаєте Шановні?!!!

:) Ні, Неля :) Ви тут не праві :)

По-перше, якщо Форд наближався так, як я припустив на своїй схемі, тобто зліва до Таврії, то водій Форда просто фізично навіть не могла бачити значка інваліда (який зазвичай в правому кутку лобового скла). Крім цього навіть якщо б вона й побачила, це нічого не міняє. Знак "Інвалід" ставиться не для того, щоб інші його боялися, а для того, щоб дане авто мало право відступати від деяких пунктів "Правил..."

По-друге, "Правила дорожнього руху" написані для всіх однаково, тобто якщо людина фізично не може їх дотримуватись, то вона просто не допускається до керування транспортом (не отримує "Прав"). А якщо вже ти сів за кермо - будь уважний, дивись на всі П'ЯТЬ сторін і, будь добрий, дотримуйся "Правил ДР", тому що всі інші учасники дорожнього руху саме цього від тебе й очікують.

У водійки "Форду" було прекрасна нагода помітити цей знак, тому що згідно правил він крепиться як в правий кут переднього скла, так і в лівий кут заднього скла. Погода була сонячна близько полудня дня, видимість чудова. І потім яскраво жовтий знак на фоні фіолетово-синьої машини дає тональний і температурний контраст, який мимохіть впадає в око. Це я вам як Художник можу сказати! Не помітити такого всеодно що не бачити повного місяця на нічному небі. А жінки взагалі падкі на все яскраве, як сороки на блискуче! Звичайно він дає мені змогу зупинятись в заборонених місцях, але в даному випадку він ще працював як "чайник за кермом" погодтеся...І наголошував "автомобіль підвищеної небезпеки" Ви ж реагуєте на знак "У", хоча йому і довірено керування транспортним засобом.

зробіть собі такий знак і нехай від вас шарахаються, а тут самі винні та й ще шукають як би то собі дешевше зробити.

добре шо ФОРД попався а не лексус так би і водій також робив би собі інвалідне посвідчення

п.с. прикіньте якщо, в іншій темі появиться водій ФОРДА)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Неля Гергель запрошує бажаючих 24 серпня о 10:00 на Театральний Майдан де ви зможете побачити її картини (та інших людей).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...