Перейти до змісту

Автомобільна аварія (потрібна порада)


bytheway

Рекомендовані повідомлення

...

ДТП сталося на кільці прос. Перемоги при в'їзді до м. Луцька, "Форд" рухався по внітріній стороні кільця, а ми виходили на вул. Огієнка. Він НАЗДОГНАВ НАС ЗЗАДІ і стукнув в ліві двері водія,... Мій водій твердить, що не помітив сигналу правого повороту і розцінив маневр "Форда", як продовження руху по колу, а насправді, очевидно він так само виходив з кола. ...

:_31:

"при в'їзді до м. Луцька..." - це ДЕ??? Кільце Перемоги і Огієнка можна сказати в самому географічному центрі Луцька! Де там "В'ЇЗД"???

"..."Форд" рухався по внітріній стороні кільця..." - це де, як? Я 20 років за кермом і не знав, що в кілець є ще й різні сторони, внутрішні, зовнішні певно...

"...ми виходили на вул. Огієнка..." - а це як? З чого виходили? Короче, я не зрозумів нічого

Я прикріпляю фото того місця - намалюйте прямо на ньому хоч якось, може зрозуміємо...

... а в нас в пояснені вказано 40км\год. ...
О! Виявляється, Ви все ж писали пояснення! :) А то я тут задаю-задаю запитання, а відповідей "0"... Отже запитую ще раз - в пояснені Ваш водій вказав, що Ви (як власниця авто) були на той момент в Таврії???
...Мені казали, що страхівка на 0,5року коштує 1000грн. отже на рік 2000грн, навіщо платити такі гроші, коли я виїздяю 5-6 раз на рік? Проте це не головне... На кого срахувати машину, коли змінний водій? ...
"Казали" ХТО?!? Бабка на базарі? Ви плутаєте різні страховки!

Є страховка самого автомобіля, це на випадок, що ВАШе авто буде пошкоджене (чимось чи кимось), і Вам страхова це компенсує. От ЦЯ страховка називається КАСКО і коштує дорого, і робиться за Вашим власним бажанням.

А ми говоримо про ОБОВ'ЯЗКОВУ страховку ВАШОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (а не Вашої машини) перед іншими! Вона називається, як я вже писав, ОСЦВ. Вона для того, щоб коли ВИ ушкодите комусь авто (чи когось, не дай Бог), то ці втрати КОМУСЬ відшкодовуєте не Ви з власної кишені, а Ваша страхова! Ця страховка коштує відносно недорого (вище вказували), і є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ! Раніше було три типи - на машину, на водія, і на машину і водія разом... Зараз вже робиться тільки одна - на машину (нема різниці ХТО за кермом).

... І ще один нюанс мені підказали щойно, що водій відповідає тільки за ДТП, а матеріальне відшкодування надає власник машини. Кльово правда: родичі розіб'ють мою, пошкодять чужу, а платити мені? ...
По-перше ВИ даєте своїм родичам СВОЮ машину, а значить повинні усвідомлювати, чим це пахне. А по-друге, єрунду Вам хтось сказав... Хто скоїв ДТП, той і відповідає. Я ж вже пояснив, цей суд буде визначати винного і призначати йому штраф за конкретне порушення Правил Дорожнього Руху.

А потім варіанти продовження історії будуть залежати від дій власника Форду, яким шляхом вже він вирішить збивати собі відшкодування. Скоріше всього через суд, а в заяві він вже буде писати НА КОГО він подає заяву, чи на Вас, чи на Водія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Неля, перепрошу за може надто різкий тон моїх повідомлень :0073: Просто намагаюсь розібратись в Вашій ситуації, щоб максимально допомогти чим зможу, а для цього потрібні Ваші відповіді. Інакше ж ми тут не екстрасенси, самі побачити не можемо...

bytheway, Спробуйте нам змалювати картину та висвітлити темні плями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

ДТП сталося на кільці прос. Перемоги при в'їзді до м. Луцька, "Форд" рухався по внітріній стороні кільця, а ми виходили на вул. Огієнка. Він НАЗДОГНАВ НАС ЗЗАДІ і стукнув в ліві двері водія,... Мій водій твердить, що не помітив сигналу правого повороту і розцінив маневр "Форда", як продовження руху по колу, а насправді, очевидно він так само виходив з кола. ...

:_31:

"при в'їзді до м. Луцька..." - це ДЕ??? Кільце Перемоги і Огієнка можна сказати в самому географічному центрі Луцька! Де там "В'ЇЗД"???

"..."Форд" рухався по внітріній стороні кільця..." - це де, як? Я 20 років за кермом і не знав, що в кілець є ще й різні сторони, внутрішні, зовнішні певно...

"...ми виходили на вул. Огієнка..." - а це як? З чого виходили? Короче, я не зрозумів нічого

Я прикріпляю фото того місця - намалюйте прямо на ньому хоч якось, може зрозуміємо...

... а в нас в пояснені вказано 40кмгод. ...
О! Виявляється, Ви все ж писали пояснення! :) А то я тут задаю-задаю запитання, а відповідей "0"... Отже запитую ще раз - в пояснені Ваш водій вказав, що Ви (як власниця авто) були на той момент в Таврії???
...Мені казали, що страхівка на 0,5року коштує 1000грн. отже на рік 2000грн, навіщо платити такі гроші, коли я виїздяю 5-6 раз на рік? Проте це не головне... На кого срахувати машину, коли змінний водій? ...
"Казали" ХТО?!? Бабка на базарі? Ви плутаєте різні страховки!

Є страховка самого автомобіля, це на випадок, що ВАШе авто буде пошкоджене (чимось чи кимось), і Вам страхова це компенсує. От ЦЯ страховка називається КАСКО і коштує дорого, і робиться за Вашим власним бажанням.

А ми говоримо про ОБОВ'ЯЗКОВУ страховку ВАШОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (а не Вашої машини) перед іншими! Вона називається, як я вже писав, ОСЦВ. Вона для того, щоб коли ВИ ушкодите комусь авто (чи когось, не дай Бог), то ці втрати КОМУСЬ відшкодовуєте не Ви з власної кишені, а Ваша страхова! Ця страховка коштує відносно недорого (вище вказували), і є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ! Раніше було три типи - на машину, на водія, і на машину і водія разом... Зараз вже робиться тільки одна - на машину (нема різниці ХТО за кермом).

... І ще один нюанс мені підказали щойно, що водій відповідає тільки за ДТП, а матеріальне відшкодування надає власник машини. Кльово правда: родичі розіб'ють мою, пошкодять чужу, а платити мені? ...
По-перше ВИ даєте своїм родичам СВОЮ машину, а значить повинні усвідомлювати, чим це пахне. А по-друге, єрунду Вам хтось сказав... Хто скоїв ДТП, той і відповідає. Я ж вже пояснив, цей суд буде визначати винного і призначати йому штраф за конкретне порушення Правил Дорожнього Руху.

А потім варіанти продовження історії будуть залежати від дій власника Форду, яким шляхом вже він вирішить збивати собі відшкодування. Скоріше всього через суд, а в заяві він вже буде писати НА КОГО він подає заяву, чи на Вас, чи на Водія...

Шановні Консультанти не придирайтеся, будь ласка, до слів: водійського сленгу я не знаю, на жаль, а тому послуговуюсь образною мовою. Будь-яка траса має полоси для руху: за звичай 2 і більше. Я не знаю чи зрозуміліше прозвучить, коли скажу ми рухались правою, а обігнали нас з ліва ближче до центру кільця. Що до центру м.Луцька, то для мене це замок "Люберта": карти міста не маю, але обов'язково придбаю!"виходили з кільця"- означає проїхавши потрібну відстань по кільцю покидали або залишали кільце. Це мені спало на думку, тому що після ДТП ми поїхали прямо на вул. Огієнка, не виконуючи манеіврів по кільцевій. Для об'єтивності зауважу, що після ДТП з права від нас вільно рухався транпорт... До речі дякую за моторнотранпорне товариство: я зв'язалась з ним, воно дісно відшкодовує збитки в таких випадках. Якщо винають винним в ДТП мого водія, то збитки покриють "Форду", що мені і треба, бо мою "маленьку" вже полагодили БЕЗКОШТОВНО! Є ДОБРІ ЛЮДИ на світі!!! Вибачаюсь, що не відповіла вчора: не приймало через ліміт повідомлень. Над малюнком просиділа довго: якби так на папері за цей час зобразила цілого "Форда". Дається взнаки параліч: мишка швидша за олівець... Будуть питання: відповім, просто я не часто в інтернеті. Щиро ДЯКУЮ за квіти: вибачення прийнято! Я їх дуже, дуже люблю, тому малюю їх, пишу про них коханих. Може колись потрапить до рук газета "Слава праці", то там на останній сторінці раз на місяць можна знайти фітотерапевтичну колоночку "МАКІВКА" за моїм підписом. На малюнку моя "Таврія" синя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, що Ваш водій все ж порушив Правила ДР, не надавши переваги транспорту, котрий рухався головним кільцем, а тому, швидше за все, суд визнає його винним в порушенні, яке спричинило ДТП і присудить адмінштраф за статтею 124 КУпАП, десь 340 грн. здається...(це мінімальний по даній статті, якщо водій - не рецидивіст в порушеннях ПДР ;) )

До речі, сплатити цей штраф необхідно протягом 14 днів! інакше подвійна сума!

Доводити, що вдарили Вас вже на кільці, що можна було уникнути зіткнення і т.д., як на мене, немає сенсу. Дорожче обійдеться. Експертизи, свідки, нерви і т.д.

Вам головне прослідкувати (ще раз зосереджу Вашу увагу на цьому), щоб було якесь підтвердження присутності власника в авто на момент ДТП, бо інакше МТСБУ ввідмовиться виплачувати Форду збитки, а вищезгаданий суд ще й це порахує порушенням (бо без присутності власника з пільгами в машині, водій мав би мати ОСЦВ).

Удачі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bytheway, Форд на кільце звідки заїхав: як і Таврія - від Променя, чи від ДОСААФу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bytheway, Форд на кільце звідки заїхав: як і Таврія - від Променя, чи від ДОСААФу?

...Мій водій твердить, що не помітив сигналу правого повороту і розцінив маневр "Форда", як продовження руху по колу

Схоже, що Форд рухався по колу, від стадіону, і збирався виїзджати з кола на Шопена, інакше водій Таврії не казав би, що не помітив ввімкнутого правого повороту Форда, якби той рухався з Перемоги позаду за Таврією (якось на повороти задньої машини увага не звертається ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, в такому випадку таврія винна однозначно: ненадання переваги у русі.

якось на повороти задньої машини увага не звертається
в кого не звертається, а в кого "звертається" ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, в такому випадку таврія винна однозначно: ненадання переваги у русі.
якось на повороти задньої машини увага не звертається
в кого не звертається, а в кого "звертається" ;)

ТА ТИ ЩО!?! Певно, мсьє - шпійон? ;) Чи просто - манія переслідування, що за поворотниками задніх машин спостерігаєш? ;) (цікаво, і як ти їх (поворотники заднього) бачиш в себе під "дупою" ;) )

Може й там і була можливість у водія Форда уникнути зіткнення, але довести це буде дуже важко - купа різних свідчень, експертиз, грошей за них, нервів і т.д. Тому я й написав, що краще сплатит штраф і лишити свої нервові кліти в собі неушкодженими :)

ДТП, певно, сталось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТА ТИ ЩО!?! Певно, мсьє - шпійон? ;) Чи просто - манія переслідування, що за поворотниками задніх машин спостерігаєш? ;) (цікаво, і як ти їх (поворотники заднього) бачиш в себе під "дупою" ;) )

в дзеркалах )) Після того, як продивився купу відео і прочитав тучу статей про авто-підстави, намагаюсь відстежувати переміщення машин позаду мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того, як продивився купу відео і прочитав тучу статей про авто-підстави, намагаюсь відстежувати переміщення машин позаду мене.

"відстежувати переміщення" - це одне, а от на поворотники задніх заглядатися - це вже збочення ;) Так і до неприємностей спереду недалеко (або до "косоокості" ;) ) (ТЬФУ ТЬФУ ТЬФУ!)

:) Не свисти, за поворотниками ти не дивишся, не перегинай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх п"ять копійок.

По перше: винуватий водій "Таврії", який не пропустив Форда з кільця.

По друге: 05.06.2012 р. в Ківерцяч буде суд, щодо притягнення до адмінвідповідальності водія Таврії.

Після визнання його винним в порушенні правил ДР водій Форда робить експертизу завданих ушкоджень і подає в суд .

Доводжу до Вашого імені пані Неля. Водій форда може звернутись з позовом в суд як до Вашого водія , який є порушником ПДР , так і до Вас особисто , як власника джерела підвищеної небезпеки.

По третє: більш менш толковий адвокат просто не полізе в цю справу на засадах доброчинності оскільки навіть дорога з Луцька в Ківерці коштує грошей не говорячи вже про затрачений час і нерви .

Кращий варіант домовитись з водієм форда про певну компенсацію, тому що він вправі у випадку задоволення позову стягнути з Вас ще й витрати понесені ним на послуги адвоката.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Не свисти, за поворотниками ти не дивишся, не перегинай :)
дивлюсь ) Особливо на поворотники тих, хто за мною, і тих, хто їде від Променя, коли з'їжджаю з сабжевого кільця на Шопена. :) І мова не йде про "заглядатися". ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх п"ять копійок.

По перше: винуватий водій "Таврії", який не пропустив Форда з кільця.

По друге: 05.06.2012 р. в Ківерцяч буде суд, щодо притягнення до адмінвідповідальності водія Таврії.

Після визнання його винним в порушенні правил ДР водій Форда робить експертизу завданих ушкоджень і подає в суд .

Доводжу до Вашого імені пані Неля. Водій форда може звернутись з позовом в суд як до Вашого водія , який є порушником ПДР , так і до Вас особисто , як власника джерела підвищеної небезпеки.

По третє: більш менш толковий адвокат просто не полізе в цю справу на засадах доброчинності оскільки навіть дорога з Луцька в Ківерці коштує грошей не говорячи вже про затрачений час і нерви .

Кращий варіант домовитись з водієм форда про певну компенсацію, тому що він вправі у випадку задоволення позову стягнути з Вас ще й витрати понесені ним на послуги адвоката.

Певно, не юрист :)

"По перше: винуватий водій "Таврії", який не пропустив Форда з кільця." - це не факт. Тут цього ствердно так і не прозвучало. (чи може Ви було свідком?) Крім того, поки суд когось не визнав винним, винних нема ;)

"Після визнання його винним в порушенні правил ДР водій Форда робить експертизу завданих ушкоджень і подає в суд ." - Ви вже знаєте, кого суд визнає винним? ;) А водій Форда може діяти, як йому схочеться - може й подасть до суду, а може й поступить розумніше, і піде вірним шляхом.

"Водій форда може звернутись з позовом в суд як до ... , так і до Вас особисто , як власника джерела підвищеної небезпеки."Тут не так все просто :) Якщо водій керував транспортним засобом (Таврією), котрий належить іншій особі, на законних підставах, то власник не повинен відповідати... А "законними підставами" на теперішній час є звичайна передача техпаспорта (звичайно, в цьому пункті можу помилятись - повторю - я теж не юрист :) )

"По третє: більш менш толковий адвокат просто не полізе в цю справу на засадах доброчинності оскільки навіть дорога з Луцька в Ківерці коштує грошей не говорячи вже про затрачений час і нерви ." - ну, адвокати є й в Ківерцях ;) І, крім того, не сильно вони (адвокати) й затрачають своїх нервів ;)

"Кращий варіант домовитись з водієм форда про певну компенсацію, тому що він вправі у випадку задоволення позову стягнути з Вас ще й витрати понесені ним на послуги адвоката." Про ЩО домовлятись?! Яка компенсація?! Вияснили ж вже, що Форду компенсує МТСБУ! І якщо він не дурний (вона), то не буде займатись безкорисним судом (так як зрозуміло, що з інваліда не багато візьмеш), а займеться дійсно справою, і звернеться в МТСБУ (і адвокат уявнонайнятий Фордом, думаю, теж би це порадив)

(тут є маленький нюанс - якщо у Форда теж не було страховки ОСЦВ, то МТСБУ може відмовити йому у відшкодуванні...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь ) Особливо на поворотники ... тих, хто їде від Променя, коли з'їжджаю з сабжевого кільця на Шопена...

:) ну, це зрозуміло :) на "цих" я не тільки на "поворотники дивлюсь, а на них самих, куди їхні очі дивляться :) щоб спробувати вгадати їх можливий маневр :)) і не тільки на цьому місці :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як все смішно, тут стільки експертів адвокатів й аварійних комісарів

1) Водій Таврії сам винен

2) бачив що страховка коштує 1000, пані Нелля написала так ось ні, 315,90 грн максимум.

3) за дарма може працювати тільки студент.... і тоді дорога вам в Юридичну клініку при юр. факу. ВНУ

4) навіть якщо збитки компенсує моторно транспортне... чекайте регресу

5) штраф при суді буде не тільки за порушення ПДР а й за відсутність полісу...

6) хтось тут писав про 14 днів... так ось це не правда, почитайте уважно ст. 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як все смішно, тут стільки експертів адвокатів й аварійних комісарів

1) Водій Таврії сам винен

2) бачив що страховка коштує 1000, пані Нелля написала так ось ні, 315,90 грн максимум.

3) за дарма може працювати тільки студент.... і тоді дорога вам в Юридичну клініку при юр. факу. ВНУ

4) навіть якщо збитки компенсує моторно транспортне... чекайте регресу

5) штраф при суді буде не тільки за порушення ПДР а й за відсутність полісу...

6) хтось тут писав про 14 днів... так ось це не правда, почитайте уважно ст. 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення

дитино, не флудь. І не пукай про те, про що чув здалеку (чи прочитав в інеті)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ст. 308 Кодексу України
Кодекс України про адміністративні правопорушення

від 07.12.19848073-X

Глава 27 ПРОВАДЖЕННЯ ПО ВИКОНАННЮ ПОСТАНОВИ ПРО НАКЛАДЕННЯ ШТРАФУ

Стаття 307. Строки і порядок виконання постанови про накладення штрафу

Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

У разі відсутності самостійного заробітку в осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративне правопорушення, штраф стягується з батьків або осіб, які їх замінюють.

Штраф, накладений за вчинення адміністративного правопорушення, вноситься порушником в установу банку України, за винятком штрафу, що стягується на місці вчинення правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України.

Стаття 308. Примусове виконання постанови про стягнення штрафу

У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:

подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу;

витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.

http://zakon3.rada.g...334763511523832

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх п"ять копійок.

По перше: винуватий водій "Таврії", який не пропустив Форда з кільця.

По друге: 05.06.2012 р. в Ківерцяч буде суд, щодо притягнення до адмінвідповідальності водія Таврії.

Після визнання його винним в порушенні правил ДР водій Форда робить експертизу завданих ушкоджень і подає в суд .

Доводжу до Вашого імені пані Неля. Водій форда може звернутись з позовом в суд як до Вашого водія , який є порушником ПДР , так і до Вас особисто , як власника джерела підвищеної небезпеки.

По третє: більш менш толковий адвокат просто не полізе в цю справу на засадах доброчинності оскільки навіть дорога з Луцька в Ківерці коштує грошей не говорячи вже про затрачений час і нерви .

Кращий варіант домовитись з водієм форда про певну компенсацію, тому що він вправі у випадку задоволення позову стягнути з Вас ще й витрати понесені ним на послуги адвоката.

Певно, не юрист :)

"По перше: винуватий водій "Таврії", який не пропустив Форда з кільця." - це не факт. Тут цього ствердно так і не прозвучало. (чи може Ви було свідком?) Крім того, поки суд когось не визнав винним, винних нема ;)

"Після визнання його винним в порушенні правил ДР водій Форда робить експертизу завданих ушкоджень і подає в суд ." - Ви вже знаєте, кого суд визнає винним? ;) А водій Форда може діяти, як йому схочеться - може й подасть до суду, а може й поступить розумніше, і піде вірним шляхом.

"Водій форда може звернутись з позовом в суд як до ... , так і до Вас особисто , як власника джерела підвищеної небезпеки."Тут не так все просто :) Якщо водій керував транспортним засобом (Таврією), котрий належить іншій особі, на законних підставах, то власник не повинен відповідати... А "законними підставами" на теперішній час є звичайна передача техпаспорта (звичайно, в цьому пункті можу помилятись - повторю - я теж не юрист :) )

"По третє: більш менш толковий адвокат просто не полізе в цю справу на засадах доброчинності оскільки навіть дорога з Луцька в Ківерці коштує грошей не говорячи вже про затрачений час і нерви ." - ну, адвокати є й в Ківерцях ;) І, крім того, не сильно вони (адвокати) й затрачають своїх нервів ;)

"Кращий варіант домовитись з водієм форда про певну компенсацію, тому що він вправі у випадку задоволення позову стягнути з Вас ще й витрати понесені ним на послуги адвоката." Про ЩО домовлятись?! Яка компенсація?! Вияснили ж вже, що Форду компенсує МТСБУ! І якщо він не дурний (вона), то не буде займатись безкорисним судом (так як зрозуміло, що з інваліда не багато візьмеш), а займеться дійсно справою, і звернеться в МТСБУ (і адвокат уявнонайнятий Фордом, думаю, теж би це порадив)

(тут є маленький нюанс - якщо у Форда теж не було страховки ОСЦВ, то МТСБУ може відмовити йому у відшкодуванні...)

Маленьке уточнення у "Форда" є страховка, правда не знаю яка саме. Цей факт мене порадував, але пізніше мені сказали, що витрати страхової фірми теж треба покривати... Як не в лоб, то по лбу. Штрафи за порушення водія допоможу погасити відразу.На це в сумі думаю коштів вистачить.Що до моєї страховкі: при нагоді запитала у начальника МТСБУ чи варто мені страхуватися після суда? Він відповів, що ні не варто, так як це передбачено законом про захист такої категорії як я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, в такому випадку таврія винна однозначно: ненадання переваги у русі.
якось на повороти задньої машини увага не звертається
в кого не звертається, а в кого "звертається" ;)

ТА ТИ ЩО!?! Певно, мсьє - шпійон? ;) Чи просто - манія переслідування, що за поворотниками задніх машин спостерігаєш? ;) (цікаво, і як ти їх (поворотники заднього) бачиш в себе під "дупою" ;) )

Може й там і була можливість у водія Форда уникнути зіткнення, але довести це буде дуже важко - купа різних свідчень, експертиз, грошей за них, нервів і т.д. Тому я й написав, що краще сплатит штраф і лишити свої нервові кліти в собі неушкодженими :)

Я згідна: ніяких додаткових екпертиз замовляти я не буду (не така багата), та довести, що це можливо було все ж спробую. Тимпаче, що БОГ послав поміч... Взагалі якщо судя запитав би мене, як я думаю хто винен, то я відповіла б, що це обоюдна помилка двох сторін. Водійка "Форда" бачила, що перед нею "машина інваліда" і мала б зважаючи на це поводитись обережніше, тримати дистанцію на такому не беспечному участку, як кільцева дорога! Адже за кермом міг сидіти справжній інвалід: людина без ноги чи руки... На це потрібно зважати і не поспішати до пекла... Що ви про це думаєте Шановні?!!!

ДТП, певно, сталось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Взагалі якщо судя запитав би мене, як я думаю хто винен, то я відповіла б, що це обоюдна помилка двох сторін. Водійка "Форда" бачила, що перед нею "машина інваліда" і мала б зважаючи на це поводитись обережніше, тримати дистанцію на такому не беспечному участку, як кільцева дорога! Адже за кермом міг сидіти справжній інвалід: людина без ноги чи руки... На це потрібно зважати і не поспішати до пекла... Що ви про це думаєте Шановні?!!!

:) Ні, Неля :) Ви тут не праві :)

По-перше, якщо Форд наближався так, як я припустив на своїй схемі, тобто зліва до Таврії, то водій Форда просто фізично навіть не могла бачити значка інваліда (який зазвичай в правому кутку лобового скла). Крім цього навіть якщо б вона й побачила, це нічого не міняє. Знак "Інвалід" ставиться не для того, щоб інші його боялися, а для того, щоб дане авто мало право відступати від деяких пунктів "Правил..."

По-друге, "Правила дорожнього руху" написані для всіх однаково, тобто якщо людина фізично не може їх дотримуватись, то вона просто не допускається до керування транспортом (не отримує "Прав"). А якщо вже ти сів за кермо - будь уважний, дивись на всі П'ЯТЬ сторін і, будь добрий, дотримуйся "Правил ДР", тому що всі інші учасники дорожнього руху саме цього від тебе й очікують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
ст. 308 Кодексу України
Кодекс України про адміністративні правопорушення

від 07.12.1984 № 8073-X

Глава 27 ПРОВАДЖЕННЯ ПО ВИКОНАННЮ ПОСТАНОВИ ПРО НАКЛАДЕННЯ ШТРАФУ

Стаття 307. Строки і порядок виконання постанови про накладення штрафу

Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

У разі відсутності самостійного заробітку в осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративне правопорушення, штраф стягується з батьків або осіб, які їх замінюють.

Штраф, накладений за вчинення адміністративного правопорушення, вноситься порушником в установу банку України, за винятком штрафу, що стягується на місці вчинення правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України.

Стаття 308. Примусове виконання постанови про стягнення штрафу

У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:

подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу;

витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.

http://zakon3.rada.g...334763511523832

Як би ви шановний добродію, менше самі пукали, а читали закони, знал б що ніякого подвійного штрафу не буде, а просто передача в виконавчу службу, тобто ми маємо повне право прострочити 15 дений термін, далі ви б звернули увагу на таке «примусове виконання» й тоді підняли б своє Ж й подивились ЗУ «Про виконавче впровадження», а саме ст.. 32. , й тут починається глобальне мислення чи були у нас заходи примусового виконання?

а якщо їх не було то ніякого подвоєння немає, максимум послуги виконавчою служби приблизно +50 грн.

тобто штраф + 50грн (приблизно) заплачені, наприклад, через 2 місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ст. 308 Кодексу України
Кодекс України про адміністративні правопорушення

від 07.12.1984 № 8073-X

Глава 27 ПРОВАДЖЕННЯ ПО ВИКОНАННЮ ПОСТАНОВИ ПРО НАКЛАДЕННЯ ШТРАФУ

Стаття 307. Строки і порядок виконання постанови про накладення штрафу

Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

У разі відсутності самостійного заробітку в осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративне правопорушення, штраф стягується з батьків або осіб, які їх замінюють.

Штраф, накладений за вчинення адміністративного правопорушення, вноситься порушником в установу банку України, за винятком штрафу, що стягується на місці вчинення правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України.

Стаття 308. Примусове виконання постанови про стягнення штрафу

У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:

подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу;

витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.

http://zakon3.rada.g...334763511523832

Як би ви шановний добродію, менше самі пукали, а читали закони, знал б що ніякого подвійного штрафу не буде, а просто передача в виконавчу службу, тобто ми маємо повне право прострочити 15 дений термін, далі ви б звернули увагу на таке «примусове виконання» й тоді підняли б своє Ж й подивились ЗУ «Про виконавче впровадження», а саме ст.. 32. , й тут починається глобальне мислення чи були у нас заходи примусового виконання?

а якщо їх не було то ніякого подвоєння немає, максимум послуги виконавчою служби приблизно +50 грн.

тобто штраф + 50грн (приблизно) заплачені, наприклад, через 2 місяці

мм-да... хлопче, хочеш видатись юристом? в тебе поки погано виходить.

Я тобі дав текст, навіть виділив потрібне, прочитай. Там чорним по білому чітко написано про подвоєння розміру штрафу в разі несвоєчасної сплати (ст 308). Виконавча починає працювати ВЖЕ З ПОДВОЄНИМ РОЗМІРОМ ШТРАФУ. Плюс підуть інші дорахування (не буду тут розжовувати). Те, що ти почав щось шукати і читати - схвально, тільки поки не розумієш суті прочитаного, не ліпи куди не ліпиться. До чого тут означення заходів примусового виконання? Яким чином воно звільняє тебе від дії статті 308 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення"?

"й тут починається глобальне мислення чи були у нас заходи примусового виконання?

а якщо їх не було то ніякого подвоєння немає"

- це ТИ собі так вирішив? чи де це написано? "Глобально мислити" можеш собі на кухні, за пляшкою пива. Стаття закону - це не "Передбачення Нострадамуса", котрі кожен може трактувати, як собі на кухні намислив.

А взагалі, мені не дуже потрібно тебе в чомусь переконувати. Є дуже простий спосіб - зроби порушення, дочекайся призначення штрафу судом, не плати і чекай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ст. 308 Кодексу України
Кодекс України про адміністративні правопорушення

від 07.12.1984 № 8073-X

Глава 27 ПРОВАДЖЕННЯ ПО ВИКОНАННЮ ПОСТАНОВИ ПРО НАКЛАДЕННЯ ШТРАФУ

Стаття 307. Строки і порядок виконання постанови про накладення штрафу

Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

У разі відсутності самостійного заробітку в осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративне правопорушення, штраф стягується з батьків або осіб, які їх замінюють.

Штраф, накладений за вчинення адміністративного правопорушення, вноситься порушником в установу банку України, за винятком штрафу, що стягується на місці вчинення правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України.

Стаття 308. Примусове виконання постанови про стягнення штрафу

У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:

подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу;

витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.

http://zakon3.rada.g...334763511523832

Як би ви шановний добродію, менше самі пукали, а читали закони, знал б що ніякого подвійного штрафу не буде, а просто передача в виконавчу службу, тобто ми маємо повне право прострочити 15 дений термін, далі ви б звернули увагу на таке «примусове виконання» й тоді підняли б своє Ж й подивились ЗУ «Про виконавче впровадження», а саме ст.. 32. , й тут починається глобальне мислення чи були у нас заходи примусового виконання?

а якщо їх не було то ніякого подвоєння немає, максимум послуги виконавчою служби приблизно +50 грн.

тобто штраф + 50грн (приблизно) заплачені, наприклад, через 2 місяці

мм-да... хлопче, хочеш видатись юристом? в тебе поки погано виходить.

Я тобі дав текст, навіть виділив потрібне, прочитай. Там чорним по білому чітко написано про подвоєння розміру штрафу в разі несвоєчасної сплати (ст 308). Виконавча починає працювати ВЖЕ З ПОДВОЄНИМ РОЗМІРОМ ШТРАФУ. Плюс підуть інші дорахування (не буду тут розжовувати).

"Глобально мислити" можеш собі на кухні, за пляшкою пива. Стаття закону - це не "Передбачення Нострадамуса", котрі кожен може трактувати, як собі на кухні намислив.

А взагалі, мені не дуже потрібно тебе в чомусь переконувати. Є дуже простий спосіб - зроби порушення, дочекайся призначення штрафу судом, не плати і чекай :)

читайте повністю пункти а не вириваючи слова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...