Перейти до змісту

Знаете ли Вы свой город?


ursa

Рекомендовані повідомлення

Теж задивляюсь на той майданчик, коли проходжу повз.

Такий він вже акуратний - ще й від дороги загорожа - для сімей з дітками просто суперський дворик біля будинку :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Теж задивляюсь на той майданчик, коли проходжу повз.

Такий він вже акуратний - ще й від дороги загорожа - для сімей з дітками просто суперський дворик біля будинку :g15:

Дякуйте Єрємєєву - він там на 1-му поверсі в свій час викупив дві квартири, огородив і облагородив територію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж задивляюсь на той майданчик, коли проходжу повз.

Такий він вже акуратний - ще й від дороги загорожа - для сімей з дітками просто суперський дворик біля будинку :g15:

Дякуйте Єрємєєву - він там на 1-му поверсі в свій час викупив дві квартири, огородив і облагородив територію.

я чомусь досі думав що Бондар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Помічали будинки з отакою кладкою? Де?

Проспект Відродження, ні?

Не помічала.

Ветеранів, 7

Точно, а ще на Гулака-Артемовського бачила фрагментами.

Підкину ще одну

post-2742-0-87119200-1303806328_thumb.jppost-2742-0-25946200-1303806361_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вул.Стрілецька, №?

она самая... в этом доме размещена военная прокуратура, на фото вид с тыльной стороны, со дворика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і?

а то хоть точно в Луцьку ? ибо таких, замурованных окон по стране немеренно... :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то хоть точно в Луцьку ? ибо таких, замурованных окон по стране немеренно... :unsure:

Ув. Гєтто, Ви натякаєте, що я здатна опинитися в чужому місті, сфотографувати, не підозрюючи де я? :D По кому судите?

вуличка від Д.Галицького в сторону Стира. Між лазнею і Унікредитом

Близько, але не та вуличка. Це Караїмська (паралельно Д.Галицького) і позаду дійсно Покровська церква. А ліворуч, не в кадрі "Світлинка".

А ти мав на увазі Кафедральну, котра перетинає Караїмську якраз праворуч на фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ув. Гєтто, Ви натякаєте, що я здатна опинитися в чужому місті, сфотографувати, не підозрюючи де я? :D По кому судите?

а почему б и нет ? :sq_ye: Мне доводилось садиться в электричку в Луцке, ехать в Ровно, но оказаться в Шепетовке... всё относительно какбэ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, зелена стрілочка КАГБЕ показує на Європейські гардини на пр.Грушевського. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєтнік біля Адреналіна (вид з території Адреналіну)?

он самий, "Живень" називаэццо

Andrew_Best, або Балка або 8 Березня

48785653.jpg?redirect_counter=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

201 - одна з алей в "парку ім фотакома" на 40-му. скоріш за все десь від університету Україна до вул Гордіюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best, зліва - єдина на всю вулицю Коперніка 9-типоверхівка, справа - "дєвятІни" на 8-го Березня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...