Перейти до змісту

Перли нашого форуму :)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

-----------------------------

щьотчік на електрічество

-----------------------------

ета нєрєальна крута па-украінскі. Аффтар жгі ісчьо!

плюсадін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Шкодер у темі Про концерт, що відбувся 16го лютого, ну нєподражаєм:

відбудеться концерт, присвячений вшануванню памяті героїв, які загинули за наше майбутнє.
Виступ рицарів.

творческая группа Non Omnis Moriar, творческий руководитель - князь Витовт

<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лычанун - это яркий перл на нашем форуме. то, что со знаками препинания он разругался еще до своего рождения - одно, но и жжот нипадецки:

Видаляй програму бо толку з неї небуде. ;) Або прога не підходить до твого компа, або якось пошкодженна :huh:

первоисточник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) Або прога не підходить до твого компа... :huh:

;) Прога не підходить до компа. Купіть іншу материнську плату і процесор Інтел а не АМД....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

група кал, концерт кал і ті люди , що туди підуть теж КАЛ, я би тільки пішов туди, щоб закидати їх какашками і т.д. і на "недо"панків надивитися.....

ІМХО маразм, а не концерт

2 Ендрю,

ну...

офіційна заява:

я, провінційна какашка, перебуваючи при ясному розумі та здоровому глузді, заявляю:

незважаючи на звинувачення глибокошанованої некакашкової публіки, виявляючи какашний спротив проти їх високоінтелектуальної заборони, все-таки піду на виступ великої забугорної купи лайна, аби вживу почути цю смердючу псевдопанківську какашну музику.

амінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
сделайте меня тут модером, а то зафлудят такую ветку!!!

"зроби мене пташкою, зроби мене рибкою, ...." :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ди, не беспокойся, я постараюсь эту ветку держать в строгости и чистить по мере сил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я предлагаю чистить тут все, за исключением действительно перлов , действительно нашей борды.

вот кому, а Shkoder'у в этом плане я доверяю.

;)

паехали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось ця. Вона і так в хуморі але перли там перлові.

додам ще

і ще , що хотіла сказати, рівень складу ума людини не вирівнюється в пізнанні людиною комп"ютерної техніки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил я баночку консервированных побегов бамбука...а что с ними делать не представляю...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мій друг Вася по дому. У нього уже давно Сталкер Чисте Небо. Я навіть грав і у пейджері написано "2012 рік". Провіряйте самі. Він вам виложить скріни.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.... моя твоя непонімать

MacViktor

повідомлення 20-2-2008, 23:36

Повідомлення #53

На відроджені Біля ринку що біля лучиська є будинок в ньом на першому поверсі перукарня Наталка або Каталка!!!

Якщо їхать 15 то добре видненько!!!

видерто тут: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=18289&st=50

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в темі "Ваше перше знайомство з роком"

Мені дуже частто про рок розказувала подружка. Вона слухає H.I.M і одного разу я купила журнал, а там було Інтервью з групою The Rasmus. Мені вже давно кортіло послухати рок, але я не знала з чого почати. Тому сіла за комп і в неті скачала дууже стареньку пісню The rasmus "Small Town" . Мені дуже сподобалось , і от с цього все і почалося.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

Shura в своєму розділі, в темі про купівлю літака :) Я плакав:

...еще что-то подобное, ворн левел увеличится с баном на столько, что времени хватит на то, чтоб напильником из трактора Беларусь сделать летающую тарелку!
плюс піцот :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Привет. Дуже потрибна програма на сканер, бажано якась, шо не треба ламати. З креком. В кого э скиньте, тильки не на фтп. Можна ссылку, де скачати. Чи Скиньте мени на фтп: ftp://127.0.0.1/ пароль xxx имя xxx

это зачот, красный диплом и докторская степень :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...