Перейти до змісту

Обережно недобросовісний продавець savcko!


artzin

Рекомендовані повідомлення

ОБЕРЕЖНО!!!!!!!!!!!!!!!

Автор теми продав ось цей телефон http://board.lutsk.u...entry1052576348 в якого сенсорна нижня панель глючить не реагує на дії. При продажі запевняв що телефон працює відмінно, батарея тримає 2-3 дні (насправді і дня не тримає)

Автор не виходить на зв’язок. Будьте обережні з такими недобросовісними продавцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, він недавно сам жалівся на недобросовісного продавця. Як все відносно в світі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не він один))

artzin ще той мудак)

сам колись втюхав мені телефон, не сказав що той ремонтувався. і поморозився з манібеком.

Лови фашист гранату)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна було купити телефон і не побачити відразу шо сенсор не паше??? Цирк на дроті... То ж не якась функція, якою мало користуються і одразу складно помітити шо вона якось не так працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому в книзі скарг стартануло обговорення браку Gigabyte GSmart?

Да то лажа а не телефони! Просто попередити не купуйте лажу і не викидайте грошей на вітер, бо то лише заманюють людей на купівлю тим шо там дві сімкі а сам телефон фуфло ще те!

Навіть я ,дівчина,і то не додумалася б купити телефон майже нікому не відомої тайванської фірми

Ви ще купіть китайське авто і здивуйтеся,що воно й рік не від'їздить,а вже почне ламатися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не він один))

artzin ще той мудак)

сам колись втюхав мені телефон, не сказав що той ремонтувався. і поморозився з манібеком.

Лови фашист гранату)

Ти зі словами попроще будь, це профіль мого батька, а свої скарги і пропозиції на рахунок мене ти мені надсилай http://board.lutsk.ua/user/13501-maximtrance/. А на рахунок того телефону я впевнений що він прекрасно працює і зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти зі словами попроще будь, це профіль мого батька

всё :(

начался мексиканский сериал

p.s. вспоминается "это не я писал, это друг"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть я ,дівчина,і то не додумалася б купити телефон майже нікому не відомої тайванської фірми

Ви ще купіть китайське авто і здивуйтеся,що воно й рік не від'їздить,а вже почне ламатися!

ото й видно що дівчина ,

для якої Gigabyte то оказуеться нікому не відома тайванська фірма :)

мадама не лізьте туди де ви не розбираетесь .

японімаю надкусані яблука ото відома фірма ,все інше то фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть я ,дівчина,і то не додумалася б купити телефон майже нікому не відомої тайванської фірми

Ви ще купіть китайське авто і здивуйтеся,що воно й рік не від'їздить,а вже почне ламатися!

ото й видно що дівчина ,

для якої Gigabyte то оказуеться нікому не відома тайванська фірма :)

мадама не лізьте туди де ви не розбираетесь .

японімаю надкусані яблука ото відома фірма ,все інше то фігня.

в тих яблуках надкусаних недоліків багато і я теж не їх прихильник :P

вибачте,що Вас зачепила і назвала Gigabyte нікому не відомими

відомі і вони ,і автомобілі cherry,geelly ... :D лідери по продажам і надійності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

artzin, Автор в темі продажу писав що гарантії ще 5 місяців,так?зверніться по гарантії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо для вас Gigabyte невідома ,то це тільки лічно ваші проблеми.

Даремно ви на жіночку "наїхали", для людей, що не купували материнки та інші комплектуючі, гігабайт порожній звук))

Й тому, коли вона пише про телефони та невідомість марки, вона має рацію набагато більше чим ви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так не знаючи можна будь-яку фірму назвати маловідомою і "стрьомною". Для прикладу Foxconn, цю фірму знають мабуть ще менше чим Gigabyte, але багато хто користуються їхньою продукцією, або ж зібраною на її заводах, навіть не підозрюючи про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так не знаючи можна будь-яку фірму назвати маловідомою і "стрьомною"

Есть многое на свете, друг Горацио, что и не снилось нашим мудрецам.

(Шекспір, мєжду прочім)))

(а дєвушкі, на мінуточку, не тільки в Луї Вітонах шарять, дєвушкі разниє бувають. ага.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так не знаючи можна будь-яку фірму назвати маловідомою і "стрьомною". Для прикладу Foxconn, цю фірму знають мабуть ще менше чим Gigabyte, але багато хто користуються їхньою продукцією, або ж зібраною на її заводах, навіть не підозрюючи про це.

Нафантазувати, можна будь-що. Мова реально про Український ринок мобільних телефонів й тут гігабайт порожній звук :)

Й сенс мішати котлети та мух? Це так сама, як самсунгом, у нас це телефони, компи, побутова техніка, а багато людей бачили автомобілі самсунг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змушуєте і мене встромити 5 коп :)

Тут ситуація, імхо, наступна, замовник настругав партію апаратів на непойми-якому заводі з наліпками - gsmart - і отримали страждущі та обтяжені жителі Індії, України та інших країн третього світу - купу типу брендового барахла 2-СІМ апаратів на Андроіді. А те, що вони зламки, в яких немає жодної сервісної підтримки, запчастини, котрих ніде немає, потрібно шукати на краю світу і тд - то все приходить потім, коли з очей спадає пелена під назвою - "О круто, мені фортануло, придбав такий кльовий апарат на 2 карти так задешево".

Скупий платить двічі, а лох - все життя.

З.І. Ще один шедевральний девайс від іменитого в часи популярності WM бренду (з чого передертий на 99,5% даний клон,думаю і так зрозуміло)

9MScTr12.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно не в тему? взял у Nokian телефон,то, что хотел.Претензий нет.Благодарю за советы и за покупку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а багато людей бачили автомобілі самсунг?

Если бы люди смотрели... ;)

Возле ЗАГСа, когда ещё стоянка какой-то конторы по продаже машин там была, очень долго стоял Samsung SM(какой-то номер, вроде как "3") - можно и насмотреться было, и напокупаться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це так сама, як самсунгом, у нас це телефони, компи, побутова техніка, а багато людей бачили автомобілі самсунг?

Багато людей бачили, тільки мало хто з них знає, що він бачив насправді.

Nissan Almera Classic как и Nissan Teana, оба родом из Кореи, и только в Россию и Украину поставляются под лейблом Nissan. На табличке у водительской двери белым по черному латиницей написано – «Renault Samsung MotorCo», под капотом – «Made in Korea». Маркетологи компании Nissan, которой принадлежит не только Renault, но и корейский автогигант Samsung придумали этот ход, чтобы продавать вышеупомянутые автомобили на российском рынке. Так сложилось, что название Samsung ассоциируется у россиян с телевизорами, мобильными телефонами, различной бытовой техникой, но никак не с автомобилями. Доказывать покупателям, что Samsung умеют делать еще и машины, пришлось бы очень долго – новичкам непросто отвоевать место на рынке. Гораздо проще было воспользоваться уже раскрученным именем.

Almera Classic – один из «хитов» Nissan в Украине, а ведь это, по сути, – перелицованный южнокорейский седан Samsung SM3.

Больше читайте тут: http://www.autocentr...SUNG-12972.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут мова не про Ніссан і не по Самсунг. Є факт недобросовісного продавця. І не менш "уважного" покупця.

далі бажано по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не він один))

artzin ще той мудак)

сам колись втюхав мені телефон, не сказав що той ремонтувався. і поморозився з манібеком.

Лови фашист гранату)

Ти зі словами попроще будь, це профіль мого батька, а свої скарги і пропозиції на рахунок мене ти мені надсилай http://board.lutsk.u...1-maximtrance/. А на рахунок того телефону я впевнений що він прекрасно працює і зараз.

Макс, це не відміняє той факт що слова свог оти не дотримав і від манібеку поморозився.

Попроще, а то що?

НЕ я кидав людей з ніка твого батька :)

Скарги? Вже поскаржився.

Пропозиції? Навчитись тримати слово. МОже і інші до тебе будуть йог очастіше дотримувати.

FIN

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не він один))

artzin ще той мудак)

сам колись втюхав мені телефон, не сказав що той ремонтувався. і поморозився з манібеком.

Лови фашист гранату)

Ти зі словами попроще будь, це профіль мого батька, а свої скарги і пропозиції на рахунок мене ти мені надсилай http://board.lutsk.u...1-maximtrance/. А на рахунок того телефону я впевнений що він прекрасно працює і зараз.

Макс, це не відміняє той факт що слова свог оти не дотримав і від манібеку поморозився.

Попроще, а то що?

НЕ я кидав людей з ніка твого батька :)

Скарги? Вже поскаржився.

Пропозиції? Навчитись тримати слово. МОже і інші до тебе будуть йог очастіше дотримувати.

FIN

Та в мене й думки такої не було тебе кидати. Телефон жеш працює. Перестань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене gsmart 1310 Проблему с сенсорними кнопками порішали в сервісному центрі по гарантії. Правда зайняло це півроку часу (не було дієвої технології, здавав тричі по два місяці часу кожен раз чекав). Зараз все працює нормально. Якщо продавець дійсно, те ще мудило і назад не забере свій телефон - вихід один - неси в сервіс центр, на даний момент рішення є (міняють передню панель з екраном)

П.С. для розумників поясню, даний глюк видно не зразу, проявляється хаотично, може і тиждень працювати нормально, а потім кожен день глючити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...