Перейти до змісту

Велосипед для дитини 7 років (прошу поради)


Рекомендовані повідомлення

Шановні велолюбителі!

Прошу вашої допомоги.

Раніше з велосипедами було якось простіше - Зайчик - Десна/Аист/Орленок - Україна. Все :-)

Зараз вони всі такі різні і я зовсім не в темі.

Який велосипед можна було б підібрати хлопчику 7 років?

Недорогий, але й не якась дешева підробка, що розвалиться через тиждень.

І такий щоб "на виріст".

Які приблизно ціни і де можна придбати?

З вдячністю вислухаю усі поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора купив 7-річному синові на Велозоні Comanche Indigo з досить легкою алюмінієвою рамою і колесами розміром 24". Ось такий:

big_velosiped_comanche_indigo_fs_4247.jpg

Досить непоганий велосипед для дитини за 2080 грн, до того ж з гарантією на 1 рік.

В старшого (10 років) -- велосипед Scott (був суттєво дорожчий) з рамою і колесами приблизно такого ж розміру і йому його ще цілком вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

напевно залежно від поняття недорого. Я обрав малому велосипед за 2000 грн (правда то було 2 роки тому).

Головне на що дивився - то низька геометрія рами, щоб малий десь там падаючи міг нормально на ноги стати.

Зупинився на Specialized Hotrock 24 7-Speed Boys, купував в інтернет-магазині.

щось типу такого

Hotrock_24_white.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я майже щонеділі ходжу зі своїм сином (теж 7 років), "міряємо" велосипеди. Ми росту 115см, тому велосипед на 20" колесах (Comanche Moto Six) краще сидить, а ніж 24" (Giant). Рама в першого десь 11" і дитина навіть носочком може дотягнутись до землі (тобто педалі зручно крутити). В другого рама можливо більша, бо ногу до педалі якось занадто витягує в нижньому положенні, а у верхньому - взагалі якось неприродньо близько до сидіння, та ніби позаду.

Тому ми будемо дивитись лише на 20" моделі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы видали детей, которые ездят под рамой на "Украинах", "Минсках", "Уралах", на больших дорожных папиных велосипедах?

Такие и сейчас попадаются временами. Они уникальные? Или ваш ребенок уникален и нестандартен?

Советую просто меньше опекать ребенка, дать ему свободу, чтобы он сам мог понять, что ему нужно делать. Об"яснить же словами невозможно, как ездить на велосипеде.

Велосипед - не конь, которого сначала нужно оседлать, а потом пришпорить. Если ребенок достает с седла до земли - это неправильная посадка. Ездить ему так будет неудобно и трудней, чем, когда нога на педали в нижнем положении будет выпрямлена.

В 7 лет 20-ка - пройденый этап. Я за первый только год работы в веломагазине не один десяток семи-шестилетних посадила на 24-ки, а некоторых особо шустрых и на 26 с маленькой рамой. Только один раз мне вернули велосипед по похожей причине, как в предыдущем посте. Даже просили заменить уже детские шатуны, на еще более короткие, потомучто сынуля чиркал асфальт каким-то образом. Если ребенку можно показать и он поймет, то родители - тяжелый случай. Им трудно об"яснить, что их ребенок не уникальный, а нормальный. Это уже работа семейного психолога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я над 20" навіть не задумувався, реально за 2 роки доведеться купувати новий.

мому 9 і я от вже так прикидаю що 26" з малою рамою - саме те що треба :)

хоча... хтось і в 50 років катається на Десні чи Аісті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є якийсь реально простий вєлік? Не брендовий, але зручний для дитини. 10 років. Я вже десь питався. За 2К грн - не хочу. Так як вони в дворі вміють по черзі "кататися".. і падати і т.д.

Можна Б/В. Для мене що Команч, що Конандейл - пусті звуки. Себто я в тому не розбираюся. поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2К грн - не хочу. Так як вони в дворі вміють по черзі "кататися".. і падати і т.д.

Потому и нужно брать качественный, заводской велосипед. А дешевле 1.5к новый не будет крепким. б/у - вариант, чтоб и недорого и надежно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...