Перейти до змісту

Хочуть продати кінотеатр «Промінь»


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Хочуть продати кінотеатр «Промінь»

Вчора, 19:23

31037-1m.jpg

На сесію Луцької міськради виноситься проект рішення про включення нежитлового приміщення кінотеатру «Промінь» до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу за конкурсу.

Відповідний проект рішення вже оприлюднили на офіційному сайті муніципалітету.

Як ідеться в проекті рішення, на продаж можуть виставити приміщення площею 3,345 тисячі квадратних метрів.

Щоправда, в умовах конкурсу пропонується передбачити «забезпечити функціонування кіно-концертного залу не менше, ніж на 900 місць».

Окрім того, в проекті рішення зазначається, що серед умов продажу «Променя» - внутрішня реконструкція приміщення з розташуванням закладів громадського харчування та ремонт фасаду будівлі з облаштуванням прилеглої території. Ці роботи мають завершитися до 1 квітня 2015 року.

Щоправда, остаточне рішення щодо можливого продажу приміщення кінотеатру прийматимуть депутати Луцької міськради під час сесії 28 березня.

Нагадаємо, під час засідання виконкому міськради 29 квітня 2011 року Володимир Гунчик заявив про доцільність продажу приміщення «Променя».

«Комунальне підприємство не зацікавлене в пошуку інвестора, вони будуть жити, гасити заборгованість, міняти дві штучки плитки, поки те приміщення не помре. Повинні бути розроблені умови для залучення структури для інвестицій, але треба озвучити ті умовити і їх опублікувати, і люди бізнесові, які проявлять інтерес – будуть звертатися», - сказав тоді Гунчик.

На його думку, що для підприємців найприйнятнішим і цікавим варіантом буде володіння 74,99% відсотками акцій спільного підприємства з умовою, що місто залишає майно у комунальній власності. Комунальному підприємству в такому випадку залишиться 25,1% - цієї суми достатньо аби контролювати видатки і прибуток.

З сайту http://www.volynnews...noteatr_promin/

Добре це чи погано???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если у кого-то хватит денег и желания, чтобы переделать большой зал под аймакс - это не просто хорошо, а великолепно будет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре це чи погано???

Якщо умови будуть виконуватись

Щоправда, в умовах конкурсу пропонується передбачити «забезпечити функціонування кіно-концертного залу не менше, ніж на 900 місць». Окрім того, в проекті рішення зазначається, що серед умов продажу «Променя» - внутрішня реконструкція приміщення з розташуванням закладів громадського харчування та ремонт фасаду будівлі з облаштуванням прилеглої території.

, то добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як писав ursa, при вливанні капіталу з нього можна зробити канфетку, тим більш що дуже зручно розположений. А зараз з нього всі сміються і прикалуються “Широкоформатний кінотеатр”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно пора вже з ним щось робити..... Може якраз появиться для нього нове життя)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймні в теперішньому стані конкуренції він не витиримує.

А де конкуренція? Один "Адреналін", який знаходиться фіг знає де, в промисловій зоні за містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймні в теперішньому стані конкуренції він не витиримує.

Ага - замість того, щоб дивитися кіно в Луцьку .Їдуть у Рівне чи деінде. А так - як не як хоч якесь наповнення бюджету буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сказав гырше не буде...та знаючи що так казали до приходу яника.... :D Скажу так. хай продають тому що толку з проміня зараз мало.Та з обов"язковими гарантіями вливання коштів в реконструкцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймні в теперішньому стані конкуренції він не витиримує.

А де конкуренція? Один "Адреналін", який знаходиться фіг знає де, в промисловій зоні за містом.

І не зважаючи на це люди краще проїдуться довше до Адреналіну... бо різниця в комфорті ще та..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вместе с клубами продадут?

клуби це приватна власність і до комунального майна відношення не мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вместе с клубами продадут?

клуби це приватна власність і до комунального майна відношення не мають.

тю,

а я думал здание 1 шт. ......

ну тогда клубы никакой фигни там не допустят, им и так хорошо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клуби, швидше за все, там просто орендують приміщення. Так що їм або доведеться домовлятись з новим власником і приймати його умови, або йти нафік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забезпечити функціонування кіно-концертного залу не менше, ніж на 900 місць

Кінотеатр Батьківщина наданий в оренду з таким же обов'язком - забезпечити функціонування кіно-концертного залу. Хто і коли останній раз ходив на сеанс в Батьківщину?

З Променем буде те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі ідея непогана, тільки от питання за скільки його продадуть і скільки грошей з цього піде в бюджет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забезпечити функціонування кіно-концертного залу не менше, ніж на 900 місць

Кінотеатр Батьківщина наданий в оренду з таким же обов'язком - забезпечити функціонування кіно-концертного залу. Хто і коли останній раз ходив на сеанс в Батьківщину?

З Промінем буде те саме.

Цілком імовірно, що перетворять на якийсь великий торговий чи танцювально-бухально-ригально-розважальний комплекс, оскільки такий бізнес в центрі міста прибутковіший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клуби, швидше за все, там просто орендують приміщення. Так що їм або доведеться домовлятись з новим власником і приймати його умови, або йти нафік.

Ще раз уважно перечитайте пост №14.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клуби, швидше за все, там просто орендують приміщення. Так що їм або доведеться домовлятись з новим власником і приймати його умови, або йти нафік.

За словами директора КП «Промінь»

Костянтина Пантіка

, частина приміщення кінотеатру нині знаходиться у комунальній власності, зокрема сам зал, а частина – близько 1500 квадратних метрів – у приватній: нічні клуби «Версаль», Seven Show Bar, «Жорж» та підвальне приміщення. Загальна площа приміщення – близько 4,2 тисячі квадратних метрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забезпечити функціонування кіно-концертного залу не менше, ніж на 900 місць

Кінотеатр Батьківщина наданий в оренду з таким же обов'язком - забезпечити функціонування кіно-концертного залу. Хто і коли останній раз ходив на сеанс в Батьківщину?

З Промінем буде те саме.

Не буде. Я й за радянських часів у батьківщину не часто ходив. Був "Луцьк" і "Промінь". В "Хроніці" також ніразу не був. Як кінотеатр - Промінь пристріляне місце. А як зроблять людські сидіння та звук - БОМБА! Адреналін втратить позиції. Хоча... ;) може то й вони прикуплять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде. Я й за радянських часів у батьківщину не часто ходив. Був "Луцьк" і "Промінь". В "Хроніці" також ніразу не був. Як кінотеатр - Промінь пристріляне місце. А як зроблять людські сидіння та звук - БОМБА! Адреналін втратить позиції. Хоча... ;) може то й вони прикуплять...

В Батьківщину за СРСР черги стояли, все залежало від фільму. Але я не про те що там місце непрохідне, а про те, що в Промені як і в Батьківщині навряд чи хтось буде щось робити, не дивлячись на умови договору. Я ще ні разу не чув, щоб в якогось олігарха забрали якийсь приватизований завод, бо він не виконує умов договору приватизації.

п.с. Женя, ти мене, мабуть, не зрозумів: Батьківщина віддана в оренду Волинському телебаченню, з умовою збереження основного профілю, тобто кінотеатр має функціонувати. Але ще жодного фільму там не крутили. Умови договору не виконуються вже другий десяток років, а кінотеатр навіть не приватизований, а в оренді. А Промінь-то хочуть продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, а откуда инфа про Батькивщину? Насколько я знаю, Волынское телевидение никогда не собиралось делать там кино-концертный зал ( и зачем телевидению зал?), а помещение изначально передано под апппаратно-студийный комплекс. Может ты с "Луцком" путаешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, а откуда инфа про Батькивщину? Насколько я знаю, Волынское телевидение никогда не собиралось делать там кино-концертный зал ( и зачем телевидению зал?), а помещение изначально передано под апппаратно-студийный комплекс. Может ты с "Луцком" путаешь?

Колись попадав на очі їхній договір оренди. Плюс цю проблему декілька разів піднімав, ще Кривицький і про це писалося в місцевій пресі. Правильно, вони ніколи там і не збиралися кінозал робити, їм головне було нахаляву приміщення хватанути, а потім і трава не рости, хоча кінозал прописаний в договорі оренди. Я й говорю, що і з Променем можливий той же сценарій.

24,05,2005 :)

У Луцьку кінотеатр «Батьківщина» буде знову працювати за своїм призначенням

І шо, і де?

З тексту статті зрозуміло, що договір не виконується вже більше 17 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...