Перейти до змісту

Супермаркети Луцька. Як нас обманюють.


GolovBuh

Рекомендовані повідомлення

Всьо: ппц - з гнилої ковбаси з'їхали на секс.

це ми ще про авіацію не починали)))))))))

кстаті, перечитала

http://board.lutsk.ua/topic/76391-bukkrosng-navpaki/

і обнаружила вопіющєє незнаніє классікі Дрімом: ;)

Tolik_lt (19 червня 2011 - 19:02) писал: Liberta (19 червня 2011 - 18:46) писал: добрий вечір, Анатолій я просто ето...любознатєльна як співав класік: але була ти любознатєльна, хотіла всьо на світі знать(с) ти думав же безосноватєльно було меня подозрєвать
сцуко я адин нє понімаю Подерев'янського?.. %)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Кстаті, Наташа, у Вас шото тоже з класікой не дуже. Бо цитатка то не з Подерев"янського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитатка із "Звьоздочка моя" Братів Гадюкіних, а Дрім після цитатки написав: "я не розумію подерев'янського"

я це мала на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі: в'ялено-сушені анчоуси, набори до пива і т.д. мають, зазвичай, термін реалізації 6 міс і погано вибиту дату виробництва. В більшості супермаркетів продаються просрочені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... ми тут а вєчном - а ви про анчоуси...

В мене розмови о вєчном, зазвичай, починаються під пивко з анчоусами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех тяжко без плюса у флеймі... :(

Нєнє. Єслі буде "плюс", то з ним буде "мінус", а у флеймі по визначенню не може бути "мінуса".

Тому:

ВЕРНІТЬ "ПОДДЄРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитатка із "Звьоздочка моя" Братів Гадюкіних, а Дрім після цитатки написав: "я не розумію подерев'янського"

Певно не та "планєта" просто була, от і Кузіні слова приписав Подерев'янському... Це щас, після неодноразового перегляду минулорічного трібюту, ходжу і постійно наспівую "Кохана, я з далека бачу Кохана, писок твій червоний..." :) А тоді - біс попутав, не інакше... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх 5 копійок.Багато хто каже звертати увагу на дату виробництва.)))))))))))Дату легко перебити, хто з цим не мав справи і не побачить,на жаль,що товар з датою норомальною вже перебитий і продовжений термін придатності.Знаю це з власного досвіду.Скажу одне в супермаркетах (у всіх) бажано продукти не купляти, а також солодощі і снекову продукцію,на рахунок всього іншого не в курсі.Виникає питання а де тоді купляти????Народ сам не знаю???Тиждень назад в там-тамі торт марки розаліні був перебитий термін придатності сам бачив,але добитись правди не вдалось хоча пару покупців які стояли поруч врятував,але де хто не повірив і все таки купляв.Прикладів дуже багато я вже перестав на це увагу звертати.Був такий випадок,викликав менеджера вони все зрозуміли і прийняли товар,захожу через годину десь так,той товар знову на полиці)))))))))),я просто був в шоці,кличу дівчину яка розкладає товар прошу менеджера а вона каже що він поїхав по своїх справах,говорю прийміть цей товар так вона накинулась на мене що я тут до всього придираюсь і все таке,почалась сварка,прийшов охоронець,вивели мене із супермаркету.Не став далі нічого робити тому що знаю що це нічого не змінить.Самі зав склади в курсі всього цього і самі все це роблять,далі не буду пояснювати.От такі то справи друзі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу одне в супермаркетах (у всіх) бажано продукти не купляти,

Розсмішив, а що в них тоді купувати? Купуючи товари з фреш-груп потрібно бути уважним. А якщо так вже всім перейматись, то потрібно заводити натуральне господарство. Багато постачальників, забравши протермінований товар, пускають його у вторинну переробку. Н-д, з тих же тортів виготовляють тістечко "картошка". Можу багато ще страшилок написати, але "менше знаєш - спокійніше спиш". У кожного є очі і право вибору: бачать ж очі, що купуєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу одне в супермаркетах (у всіх) бажано продукти не купляти,

Розсмішив, а що в них тоді купувати? Купуючи товари з фреш-груп потрібно бути уважним. А якщо так вже всім перейматись, то потрібно заводити натуральне господарство. Багато постачальників, забравши протермінований товар, пускають його у вторинну переробку. Н-д, з тих же тортів виготовляють тістечко "картошка". Можу багато ще страшилок написати, але "менше знаєш - спокійніше спиш". У кожного є очі і право вибору: бачать ж очі, що купуєм.

Розсмішив, а що в них тоді купувати?Сам не знаю,але це не смішно а гірка правда.Згідний з тобою що у кожного є очі але не всі хочуть дивитись!!!!!!!Про страшилки теж згідний все правда,(але "менше знаєш - спокійніше спиш")так можна і назавжди заснути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сваритися немає сенсу. У цьому торгашів вам не перемогти. Це їх рівень, у цьому вони добре "шарять".

Досить дієвим є прохання надати книгу скарг.

Колись у Вопаках був такий стенд, на якому писалося про програму споживчого контролю. Схема працювала таким чином. Якщо покупець знаходив у супермаркеті на полицях прострочений чи зіпсований товар, то він мав право пред"явити його і отримати аналоігчний придатний товар безкоштовно. Одно разу я покарав Вопак на Відродження за прострочені сиркові десерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут по тємі такий от баянчик пробігав - о'генрі курить - многа букаф

асіліл )))

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут по тємі такий от баянчик пробігав - о'генрі курить - многа букаф

І апять - ВЕРНІТЬ "ПОДДЕРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче тема про те,де купити дешевше і свіжіше лайно,яке випускають наші заводи(вже всю харчову промисловість тре об'єднати з хімічною) або імпортують наші імпортери(якщо хто не знає,то імпортери замовляють товари 3-ї категорії),бо їжею це назвать важко.

Для мене особливої різниці де купляти нема,+- ціни майже однакові,тому бігать як прастітутка від акції до акції нне бачу сенсу і немаю часу( на відміну від пенсіонерів),ну скільки зекономиш на закупці в 300грн-10-ку?Єдине виключення коли тре купить мішок-два цукру,борошна чи гречки,тоді да,тоді можна ловить акцію.

Для мене важливіше інше,наприклад:

біля Сільпо з парковкою проблема,дитячих возиків нема,тому на сімейну закупку туда не їду.В Там-Тамі возики-машинки криво їздять і без керма,дитячих возиків знову ж таки-нема і в сортир їхній тре з собою свій папір брати,бо їм начальство не видає багато(прибиральниця так сказала),мусиш дитину з голим задом до вмивальника нести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут по тємі такий от баянчик пробігав - о'генрі курить - многа букаф

асілілА )))

+1

І апять - ВЕРНІТЬ "ПОДДЕРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )
)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чи читають наш форум представники влади м. Луцька. А от у Володимирі-Волинському була ситуація: на місцевому форумі з'являється інформація про продаж протермінованого товару в одному з супермаркетів (десь о 21год), а наступного дня о 9.00 у магазині санстанція проводить перевірку. Хоча інформація і не підтвердилась, але похвальною є реакція влади. Цікаво: наша влада на таке спроможна? Тоді всі наші зауваження були б не даремні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні близько 97% ковбасних виробів містять синтетичні речовини і різні фарбники. Про це повідомив начальник Управління ринкового нагляду Держспоживінспекціі Сергій Кияниченко.

За словами чиновника, в Україні на сьогодні є ковбасні вироби, які не містять синтетичних речовин. Однак, їх дуже мало.

— На сьогоднішній день є така продукція, але, на жаль, в загальній пропорції становить близько 3%. Це мається на увазі ковбаса, яка не містить в собі синтетичних речовин, – повідомив Кияниченко.

До речі, в Україні виробляють лише 5% продуктів, які відповідають державному стандарту, що діє ще з СРСР.

рідна.юа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(вже всю харчову промисловість тре об'єднати з хімічною)

это нужно внести в цытатник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене розмови о вєчном, зазвичай, починаються під пивко...

Почтенный, Вы никогда не задумывались над гранью парадоксов и над перспективой ее расширения?

- Извините, я в завязке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Бачив мінімум одну "бігморду" із оголошенням про відкриття "СІльпо" у відреставрованому ЦУМі. ЖДем ще більше обманів! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно мені, що прості роботяги, яким ні копійки з тих переважувань і недоважувань не перепадає, частенько раді старатись обманути покупця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это психологический трюк такой, крайне популярный у людей не обремененных интеллектом и личной ответственностью – "мне херово, так надо и другим поднасрать". "простому работяге" менеджер с утра за какую-нить мелочь швабру вставил без вазелина - настроение на весь день испортил. а менеджеру в свою очередь директор пистон прописал, тоже вроде ни за что. просто потому, что директора по дороге на работу какой-то мудак подрезал в пробке или жена с утра не дала поспать. и вот этa жена вечером заедет в супермаркет, купит, допустим, винограда, в который тот самый продавец заботливо плюнул, да еще хер на весы положил, чтоб упаковка тяжелей была. земля круглая..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай ... мо ще зі своєю вагою ходити і виважувати - на скільки ж томене сьогодні обєгорили - о йо - аж на 25 грам, Мля одного огірка не додали! - то вже якимсь маньячеством пахне. Для чого шукати усюи якись негатив - ага тут надурять, тут мусять розвести, тут полюбому недоважать ... потім тиждень в собі це переварювати до бального состоянія, а потім шоб херово і іншим стало то ще й на борді поділитись. Ще мо прикинемо - 1 кг якогось продукту наприклад коштує 200 грн (не мало), а кілограм торбино-майочок в які нам цей продукт пихають - 20 грн. Але якщо прикинути що продавець спочатку продукт пакує у майку, потім важить, можна зробити висновок - що магазин чи ПП продає кілограм торбин також за 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно мені, що прості роботяги, яким ні копійки з тих переважувань і недоважувань не перепадає, частенько раді старатись обманути покупця

А що ж тут дивного? Треба ж якось недостачі перекривати? А в торгівлі всяке буває. Крилата фраза "Кінчайте батьку торгувати бо нема чим здачу давати" не просто так же виникла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...