Перейти до змісту

Супермаркети Луцька. Як нас обманюють.


GolovBuh

Рекомендовані повідомлення

Как то купил яблочный сок, открыл-а там уже брага. Подумал-благодарить или нести на замену☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

А ви напевно один з тих вумніків, що наживаються за рахунок обману і спекуляцій.

так-так, саме з таких. в банку працюю. супермаркети по дисципліні "нає**ть" нам в підметки не годяться

І я помоєму на персоналії не переходив і вас необзивав.

а Ви спробуйте, позмагаємось:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви напевно один з тих вумніків, що наживаються за рахунок обману і спекуляцій.

так-так, саме з таких. в банку працюю. супермаркети по дисципліні "нає**ть" нам в підметки не годяться

І я помоєму на персоналії не переходив і вас необзивав.

а Ви спробуйте, позмагаємось :)

А смисл???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

успєєтє лі?)

з Вашим-то талантом, GolovBuhу грозить нокаут в першому раунді)

п.с. а вот інтєресно, є якась наукова назва такого комплексу, коли люди на непрофільному форумі реєструються під ніками, наприклад: "Головбух", "Дірєктор" і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як? якщо зробимо це весело і з огоньком, людей розважимо

Цирк уехал, клоун в банк устроился

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

успєєтє лі?)

з Вашим-то талантом, GolovBuhу грозить нокаут в першому раунді)

Не факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цирк уехал, клоун в банк устроился

Во, як...?

А нік це Ви самі придумали, чи добрі люди підказали: умкака - розумлайно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю свої 5 копійок у дану тему. Маю безпосереднє відношення до однієї з мереж. Можливо це здасться дивним, але ніхто не заставляє магазин продавати товар термін придатності якого вийшов. Майже по всім видам товарів є домовленості з постачальниками про заміну. Навіть хліб забирають на переробку (панірувальні сухарі). Наявність неякісного товару на полицях - звичайна халатність продавців і побороти це явище дуже і дуже нелегко. Штрафуй, звільняй, ... а проблема залишається. Можливо тому, що ЗП продавців невелика і вони не бояться втратити своє робоче місце. Ситуація краща по тих групах, де мерчики самі слідкують за термінами по своїх товарах.

На рахунок великих знижок чи бонусів: вони там можуть бути великі, де націнка дозволяє. Тому я не раджу спокушатись на велику знижку. По деяким групах товарів, наприклад борошно, зокрема волинського виробника, підписані домовленості про дотримання відсотку націнки на рівні не більшому 10%, а на хліб - 6%, тому бонус(знижка) 5-7% в таких випадках - не має змісту. Як на мене, краще взагалі не було б ніяких знижок, щоб покупці могли легко визначати де і що вигідніше купувати.

І пам'ятайте нас обманюють, нам грублять не власники цих закладів, а такі ж як і ми прості люди, які теж прагнуть почувати себе "білими людьми", але вважають, що від них нічого не залежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І пам'ятайте нас обманюють, нам грублять не власники цих закладів, а такі ж як і ми прості люди, які теж прагнуть почувати себе "білими людьми", але вважають, що від них нічого не залежить.

Грублять, а потім дивуються чому їх же самих в інших установах принижують, обзивають, виставляють за двері і т.д.

Потрібно самому спочатку навчитись порядності і людяності.

Стався до інших так як хочеш щоб ставились до тебе, бо завтра ти можеш бути на їх місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наявність неякісного товару на полицях - звичайна халатність продавців
І пам'ятайте нас обманюють, нам грублять не власники цих закладів

маю тверду впевненість, що так звана "халатність продавців" - частина стратегії власників)

Ситуація краща по тих групах, де мерчики самі слідкують за термінами по своїх товарах

а чи багато зараз компаній, які не мають своїх мерчиків? можливо, виробники, наприклад хлібулочних виробів (чи інших продуктів першої необхідності) на мерчиках і економлять , але ковбасники, виробники молочки і т.д., думаю, мають усі - конкуренція то висока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю тверду впевненість, що так звана "халатність продавців" - частина стратегії власників)

Можу надати можливість перевірити "стратегію власників", тобто попрацювати продавцем.

а чи багато зараз компаній, які не мають своїх мерчиків? можливо, виробники, наприклад хлібулочних виробів (чи інших продуктів першої необхідності) на мерчиках і економлять , але ковбасники, виробники молочки і т.д., думаю, мають усі - конкуренція то висока

По ковбасних виробах (як і по рибі) проблема не в мерчиках і не в продавцях (коли вага на етикетці більша за фактичну), а в якості самих виробів. Ковбаса і риба за тиждень можуть втрачати у вазі на вітрині до 20%. Тому купуючи ці продукти в упаковці (зважені) звертайте увагу на дату фасування і переважуйте товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я із Луцьких супермаркетів на сьогодні вибрав СІЛЬПО. Не знаю правильно я зробив чи ні, але всі великі закупи (на св'ята і т.д.) ми здійснюємо там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt

Тримай будь ласка своi психологiчнi висновки вищенаведеного класу при собi. В слiдуючий раз покараю *по самое небалуйся* . Пiдмахувати з вивертом в тебе краще виходить i не так спонукае на покарання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу надати можливість перевірити "стратегію власників", тобто попрацювати продавцем.
Ліберта, я би на твоєму місці прямо одразу ні секунди не роздумуючи летів влаштовуватися на роботу

спасібо, нас і здєсь нєплохо кормят :) :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да????а мені кажеця ти похудала

і позеленіла...ти по аватарці судиш, да?

ладно, зараз поверну ту, що була)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце так пропозиція! :D

Ліберта, я би на твоєму місці прямо одразу ні секунди не роздумуючи летів влаштовуватися на роботу :D

це тобі взагалі ні разу навіть не авіація :D

Ще й район ГПЗ, наскіли я пам'ятаю, прєлєсць! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

енді, друг, вот наглядний приклад присутствія отсутствія отсутствія прісутствія кнопочки "поддержал"))))))))

приходиться пояснювати, що частина посту була адресована frv (там, де іронія), а частина посту тобі (там, де смайлик) :)

Вас я розумію с полуслова :0040: ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

frv, а можна, ну пажалуйста, а можна дірєктором? ну чуть-чуть :D

Директором супермаркету (завідуючим магазином) можна стати маючи досвід роботи на аналогічній посаді або на посаді адміністратора магазину. Боюсь nd_ не справишся :0157:

І ще : колектив у магазинах на 95% жінки. Якою максимальною кількістю жінок маєш досвід керувати? :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще : колектив у магазинах на 95% жінки. Якою максимальною кількістю жінок маєш досвід керувати? :0159:
Це да - тут з однією б до ладу довести... :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ND_ ,то тобі не директорська посада потрібна, а бухгалтерська.

Тут умови інші: рік працюєш - п'ять сидиш .... :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...