Перейти до змісту

Супермаркети Луцька. Як нас обманюють.


GolovBuh

Рекомендовані повідомлення

Ну так, як на@бують продавці на точках кавказців, у найнаглішому СМ не зроблять. Ці "старатеньніци" і вагу кавуна/помідорів/дині не правильно визначать і на калькуляторі швиденько кинуть ціну на 20-30 коп більшу.

Один зі способів перевірки ваг - зважити свій мобільний. Не залежно від ступеня заряда батареї і заповнення пам"яті СМС-ми його вага незмінна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Andrew_Best, дарма ти так. Я купував каву. Кава по ціні 900+ грн/кг - згодься - немало, правда. тобто 50г кави - 45 грн. І прикинь, мене обважили на 8 грамів. Але я тошнотворний, правда? А тепер рахуємо, що 1г кави вартує майже гривню. І мене на 50г обважили на 8 гривень, але це ж усього то 8 грамів, правда?

Ніху*я собі заробіток і дівчинки, 10 клієнтів по 8 грн - і в місяць - ще одна ЗП. (24*80). Крім того, різниця кави от в неї лишається! І вона продає її знову ж таки по 900 грн/кг.

карочє ніфігова тема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не стільки важливо, що хтось заробить дві зарплати... Якщо людина ПРАЦЮЄ, то нехай заробить. Але обважування - це не є важка робота, за яку можна лишати чайові.

Я інколи навмисло заплачу більше, аби зробити покупку у бідової людини, що б її підтримати. Але коли намагаються зробити покупця дурнем - то спуску давати не можна. Тому і бардак у нас, що лінуємося за себе постояти. Комусь ліньки, комусь соромно. Так і далі нам тулитимуть всілякий непотріб за цінами, за якими у Європі можна придбати хороші речі та продукти.

P.S. Багаті не ті, хто багато заробляє, а ті, хто розумно і уважно витрачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Багаті не ті, хто багато заробляє, а ті, хто розумно і уважно витрачає.
Гроші є не там, де багато економлять, а там, де багато заробляють ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best, дарма ти так. Я купував каву. Кава по ціні 900+ грн/кг - згодься - немало, правда. тобто 50г кави - 45 грн. І прикинь, мене обважили на 8 грамів. Але я тошнотворний, правда? А тепер рахуємо, що 1г кави вартує майже гривню. І мене на 50г обважили на 8 гривень, але це ж усього то 8 грамів, правда?

Ніху*я собі заробіток і дівчинки, 10 клієнтів по 8 грн - і в місяць - ще одна ЗП. (24*80). Крім того, різниця кави от в неї лишається! І вона продає її знову ж таки по 900 грн/кг.

карочє ніфігова тема!

Ну вот так наразі і відбувається перерозподіл зарплат між продавцями шо сидять на мін. зарплаті і адмінами котрі собі можуть дозволити пити каву по 900 грн за кіль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кава по ціні 900+ грн/кг

Певно Копі Лювак?

*Ну а чьо, побалувати себе інколи ж можна ;)*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно мені, що прості роботяги, яким ні копійки з тих переважувань і недоважувань не перепадає, частенько раді старатись обманути покупця

Я б посперечався, у вигоді як завжди той хто обважив і недосипав, а не той, що стоїть над ним. Працівники маркетів теж люди і якщо не вкрадвинесуть того що недодали, то хоч тим пообідають в обідню перерву. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував каву. Кава по ціні 900+ грн/кг ...мене обважили на 8 грамів

Завжди думав, що дорога кава продається в фабричній фасовці, а не як дешеві макарони насипаються з мішка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

В "Там Тамі" чіпси "Люкс" 133 г на одній полиці з надписом СУПЕРЦІНА коштують 17.69 грн, а на другому стелажі за пару метрів ті ж самі чіпси коштують 13.69 грн. Вчора помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"100% морозиво" (0,5 кг Рудь). Там-Там акція (знижка) - 24,99 грн. Фуршет - 25 грн (без акції).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Там Тамі" чіпси "Люкс" 133 г на одній полиці з надписом СУПЕРЦІНА коштують 17.69 грн, а на другому стелажі за пару метрів ті ж самі чіпси коштують 13.69 грн. Вчора помітив.

А на касі по якій пробивають? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сільпо в холодильнику бірмікс чи айсмікс 9,69, на стенді 10,79, каса пробиває 10,79, йдеш до адміністартора віддіають гривню, а цінники не міняють. 2 тижні тому зайшов різницю повернули. А цінник як був так і є. Не знаю чому так. може розраховано, що будуть брати багато чого і не побачать різницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Там Тамі" чіпси "Люкс" 133 г на одній полиці з надписом СУПЕРЦІНА коштують 17.69 грн, а на другому стелажі за пару метрів ті ж самі чіпси коштують 13.69 грн. Вчора помітив.

А на касі по якій пробивають? :_04:

У Там-Там декларують якісь програми контролю. Можливо помиляюся, але якщо виявляєш таку ситуація, маєш право отримати купон на 15% знижки на наступну покупку. Таке ж правило при виявлені простроченого.

Ось знайшов. Контроль якості від "Там Там"! Діє до 15 грудня 2015 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не магазин, але напишу, щоб ви знали бо я перший раз лоханувся, про це не кажуть вам. Отож в тандир хаусі що по вул.Рівненський на зупинці біля тої гарної дерев"яної церкви готують на замовлення смачний шашлик по 15гривень за 100 грамм.(це дешево,але.)Дзвоните замовляєте пів кіло і через пів годинки приїжджаєш і забираєш завернутий у фольгу, а в дома виявляється що у пакеті не 500грамм а десь 410 :_09: . Вони при замовлені беруть і зважують сирий,а про це мовчать що важать так!а не вже готовий, коли смажать він вижарюється я це повинен сам враховувати(ну це вони по телефону так стверджують коли подзвонив запитати чому так)і ось це твоє.Ось позавчора замовляв вже більше бо вже в курсі ну і замовив700г. вдома переважив то готового було 520г. (ВИЖАРИВСЯ!) хм... круто(( Карочь платите за вагу сирого, а скільки вже там вийде то твоє.

PS: я нічого не маю проти, я ще там буду купувати бо шашлик смачний, але вони повинні про такі правила говорити при замовленні, хто там перший раз то точно завжди "попадає".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7/23 - помітив неспівпадіння з цінниками на морозиво і тим, за скільки його реально пробивають на касі. Будьте уважні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Наш Край" на розі вулиць Кравчука і Гордіюк.

Вчора продали кексіки з мохом. Пеніцилінчик, няма-няма.

А на зауваження одного з покупців чому працює 1 каса при черзі 5 чоловік касир ще рот розкрила. Однак охочих привести його (рота) в попередній стан найшлося чимало.

Більше туди ні ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, вони шашлик у тандирі готують?

Блін, а я на жаль якось не звертав увагу, бо так, забіг заплатив і полетів їсти щоб слюнею не вдавитися :_07: .Здається ні бо той тандир по середині стоїть такий великий, а повар із-за стіни щось виносить, можливо там також є тандир а у залі так для декора, я щось не задумувався, наступного разу запитаю і подивлюся якщо дозволять)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не магазин, але напишу, щоб ви знали бо я перший раз лоханувся, про це не кажуть вам. Отож в тандир хаусі що по вул.Рівненський на зупинці біля тої гарної дерев"яної церкви готують на замовлення смачний шашлик по 15гривень за 100 грамм.(це дешево,але.)Дзвоните замовляєте пів кіло і через пів годинки приїжджаєш і забираєш завернутий у фольгу, а в дома виявляється що у пакеті не 500грамм а десь 410 :_09: . Вони при замовлені беруть і зважують сирий,а про це мовчать що важать так!а не вже готовий, коли смажать він вижарюється я це повинен сам враховувати(ну це вони по телефону так стверджують коли подзвонив запитати чому так)і ось це твоє.Ось позавчора замовляв вже більше бо вже в курсі ну і замовив700г. вдома переважив то готового було 520г. (ВИЖАРИВСЯ!) хм... круто(( Карочь платите за вагу сирого, а скільки вже там вийде то твоє.

PS: я нічого не маю проти, я ще там буду купувати бо шашлик смачний, але вони повинні про такі правила говорити при замовленні, хто там перший раз то точно завжди "попадає".

Странный подход к делу. НаГребалово чистой воды. Сколько себя помню - покупали шашлык в парках, заведениях ... всегда взвешивают уже готовый шашлык. А тут такая канитель. Это что получается у них кило сырого шашлыка стоит 150грн. , а приготовление это его ужарка? Не слишком ли дохера? Сначала заработать 2 цены на мясе + на..ать на 80-100грамм. И как человеку опредеить - сколько ужарится , чтобы узнать конечную стоимость? Это интересное дело, прикиньте: Купил билет до Киева - довезли до Житомера, а там хочешь дальше плати - не хочешь выходи. Клёво! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не магазин, але напишу, щоб ви знали бо я перший раз лоханувся, про це не кажуть вам. Отож в тандир хаусі що по вул.Рівненський на зупинці біля тої гарної дерев"яної церкви готують на замовлення смачний шашлик по 15гривень за 100 грамм.(це дешево,але.)Дзвоните замовляєте пів кіло і через пів годинки приїжджаєш і забираєш завернутий у фольгу, а в дома виявляється що у пакеті не 500грамм а десь 410 :_09: . Вони при замовлені беруть і зважують сирий,а про це мовчать що важать так!а не вже готовий, коли смажать він вижарюється я це повинен сам враховувати(ну це вони по телефону так стверджують коли подзвонив запитати чому так)і ось це твоє.Ось позавчора замовляв вже більше бо вже в курсі ну і замовив700г. вдома переважив то готового було 520г. (ВИЖАРИВСЯ!) хм... круто(( Карочь платите за вагу сирого, а скільки вже там вийде то твоє.

PS: я нічого не маю проти, я ще там буду купувати бо шашлик смачний, але вони повинні про такі правила говорити при замовленні, хто там перший раз то точно завжди "попадає".

Странный подход к делу. НаГребалово чистой воды. Сколько себя помню - покупали шашлык в парках, заведениях ... всегда взвешивают уже готовый шашлык. А тут такая канитель. Это что получается у них кило сырого шашлыка стоит 150грн. , а приготовление это его ужарка? Не слишком ли дохера? Сначала заработать 2 цены на мясе + на..ать на 80-100грамм. И как человеку опредеить - сколько ужарится , чтобы узнать конечную стоимость? Это интересное дело, прикиньте: Купил билет до Киева - довезли до Житомера, а там хочешь дальше плати - не хочешь выходи. Клёво! :)

А я про що))

Кароч можете порахувати я позавчора заплатив за 500г.(дружина підсказала що 500, бо я думав 520,вона важила два рази ) я заплатив 105грн. При цьому всьому замовив 700грамм.Значить РЕАЛЬНО!! ціна 21грн.за 100 грамм а не15грн., бізнес йопта))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув, а ще кажуть що завжди вижарюється по різному :_09:, позавчора в мене виходить вижарилося 200г. бо дуже свіже м"ясо попалося))) (прикідаєте як співають) кажуть що інколи може 150-100грамм, в залежності від м"яса і коли був замаринований ))во чешуть)))ги))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"100% морозиво" (0,5 кг Рудь). Там-Там акція (знижка) - 24,99 грн. Фуршет - 25 грн (без акції).

В Там-Тамі купляли маслини по акції 29,99, а в Салюті вони без акції по такій же ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замовив700г. вдома переважив то готового було 520г. (ВИЖАРИВСЯ!) хм... круто(( Карочь платите за вагу сирого, 150 грн.

PS: я нічого не маю проти, я ще там буду купувати бо шашлик смачний, але вони повинні про такі правила говорити при замовленні, хто там перший раз то точно завжди "попадає".

При ціні сирого шашлика 75-80 грн. Накрутка 100%. Круто. Завалити рекламу і гребсти. Поки не почнуть переважувати, та робити зауваження. Бачив на вокзалі, зліва від кафе зустріч є магазинчик готовий шашлик продають не памятаю чи 120 чи 150. Ще бачив на набережній там де переїзд продають по 120 вже готовий. Правда некуштував. Взяв собі шиї 1.6 кг. Буду жарити відпишусь скільки вижарив. З заправки тільки сіль, перець та одна натерта цибулина. Аж самому цікаво кіко всохне. Як те вино в монастирях шо випаровується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...