Перейти до змісту

Бомбоубежища Луцка (ГО)


laser

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 186
  • Створено
  • Остання відповідь

Соборности, 3. Мед.общага?

Во дворе известные всем ВШ. Одна из них вполне могла быть аварийным выходом, а вторая - непосредственно вытяжкой.

vs1.jpg

vs2.jpg

Естественно, до отказа забиты всяким хламом (или забутованы).

В самом доме есть вход в подвал, довольно низко уходящий под землю. Качество фото никакое, но немного видно, что чуть пониже обычного подвала. На замке. За решётку можно залезть с другой стороны, но нужна верёвка, чтобы спуститься :)

vsdoor.jpg

Соборности, 7. Общага ВДУ?

С двух сторон находятся идентичные двери, очень похожи на гермо, с рычагами (вероятно, внутри они, если не сняты).

do1.jpg

do3.jpg

И ещё одна дверь между ними - заметно попроще, но на офигительных петлях.

do2.jpg

Находятся неглубоко. Похожи просто на подвальные двери, но есть нюансик - явно ВШ недалеко от одной из них.

dodoor.jpg

Расспрашивал у вахтёров, просил показать... Одна непреклонна и не совсем понимает (такое впечатление), а вторая всё рассказывает (удивляя первую) :) По её словам тут нет убежища, только трубы и подвалы, можно договориться с работниками, они покажут, если вдруг (а первая твердит, что только с комендантом). А двери? Ну такие поставили. Сомнительно... Нафига такие серьёзные двери в обычный подвал? ВШ? Какая ВШ? Не знаю про ВШ, никогда не слышала про убежище. Да, я знаю, что такое убежище, я на (каком-то) заводе была, тут совсем не такое. ПРУшка? Да не, не может быть, там трубы... Но на 25-а тоже трубы, тем не менее ;)

В общем, информация к размышлению :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вертаючись до заводу Іскра, ми тут знайшли випадково цікаву статю про історію будівництва в газеті радянська волинь за 89 рік =)

iskra.jpg

В наведеній статті пишеться що мали споруджуватись очисні на межі локачинського і луцького районів… цікаво щось було зроблено?

просканував я там гуглмапсом і нічого такого не знайшов на віддалі 2км від поселень. а от ближче є, є і споруди і ями…

Матеріал і фотогалерея на сайті http://denied.org.ua/?p=370

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небольшая вылазка в сторону шёлкового комбината.

Вдоль длинного здания (слева) 3 больших ВШ (или это ВК? или аварийные выходы?) и три маленьких (просто вентиляция? забор/выброс воздуха?)

Из больших торчат какие-то трубы. Одна из створок смотрится вполне проникабельной (ну при везении и желании) :)

У здания справа (которое ЛИРОЛ) - парочка "колодцев" с колпаками. Под этими колпаками - нечто вроде люка, прикрытое вентрешёткой. Также есть забавно согнутая труба и ... !! Непроверенный из-за крайне палевно-подоконного расположения, но явно открывающийся (ножная проба, отсутствие замков, наличие петли и ручки) люк/лаз куда-то внутрь. Сам объект, похоже, находится неглубоко, т.к. в этом месте отчётливо наблюдается холм.

Судя по исполнению - эти два укрытия между собой не связаны.

Вероятно, хотя бы одно из них действующее. Как бы туда попасть? :)

sk.jpg

Картинка в полном размере - post-419-0-51748900-1333526830_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мав нагоду по роботі побувати на 88-підстанції біля Млинкомбінату (вул. Мамсурова). Між колишніми свинарниками, які, доречі, хтось прихватизував, територією Млинкомбінату та самою підстанцією (з четвертої сторони обмежує ЗД колія) є система витяжок і дверей. Так як на кожному великому підприємстві має бути БУ, то є підозра що там щось є :)

post-3982-0-29871900-1333526767_thumb.jppost-3982-0-01092300-1333526770_thumb.jp

Вертикальні двері не масивні, начебто. Є цікаві лежачі двері чи люки… лізти перевіряти в хащі і болото не хотілось, та і не було коли відверто кажучи.

Ще ближче до центральоного входу є ось це

post-3982-0-14541600-1333526772_thumb.jp

А потім до мене дійшло що в нас на фірмі теж має бути БУ. І згадав, що воно є при вході до підвалу, а з подвір'я чудово видно накриття і вентиляцію =)

post-3982-0-07468100-1333527833_thumb.jppost-3982-0-78858300-1333527834_thumb.jppost-3982-0-89133200-1333527837_thumb.jppost-3982-0-44810600-1333527810_thumb.jppost-3982-0-09706900-1333527836_thumb.jp

Також вчора була вечірня покатушка, заради цікавості заглянули в підземне приміщення на вулиці Затишній

post-3982-0-88582300-1333529676_thumb.jp

після 2-метрового цегляного входу всередині невеликий куполоподібний простір. "Потолка" немає взагалі, обсипається глина. Зверху тирчать декілька труб і арматурин, які йдуть наверх. Цікаво що це?

Ще біля ПУМ помітив витяжку, яка розміщена на площі перед фасадом біля фонтану (там де перехід між корпусами).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автору +1 за тему. На вашу думку, це що?

Київський майдан (будинок зліва від податкової де є офіс заправки вог)

768f4761c87et.jpg та зруйнована будівля 92810e5ccf46t.jpg

Пр. Відродження, будинок навпроти рест. Ланцелот.

96c64204147ct.jpg, 5ecb7303370et.jpg, щось зруйноване 3d717a0d0fdat.jpg і c4a2b57d3461t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається ще не писали про бомбосховище під ТЦ "Глобус". Якщо обійти будівлю то у дворі є вхід у підвал і здається їх два. Я заходив у той що справа. Там досить глибокі сходи, бачив гермодвері, всередині був два рази, але далеко не заходив. Там знайомий орендував приміщення під майстерню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser, ех, ше була одна точка неподалеку від Мамсурова)

Размер изображения: 422.1Kb

QLZNbGBh.png

2Panterka22 , на ipicture.ru - реклами менше і користуватися ссилками зручно, по можливості закидати картиники краще туди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні якраз там був (знову по роботі проїжали), і помітив їх з дороги, хотів написати! :)

upd: бачив трохи не там, а чуть вище по карті, де примикає вул. ранкова. прямо з дороги видно. думаю це власне і є "цукрові" БС

є ще одна витяжка на території обласного архіву. але це сховище для документів певно :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформація для роздумів…

вище згаданий архів області

post-3982-0-96003600-1333944013_thumb.jp

витяжка біля суду по вул. Радянській Лесі Українки

post-3982-0-10526300-1333943916_thumb.jp

Біля 8 школи на задньому дворі

post-3982-0-73399500-1333943923_thumb.jppost-3982-0-33099500-1333943932_thumb.jp

І в скверику біля військового госпіталя post-3982-0-85273700-1333943972_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне БУ знаходиться в самому центрі міста (по місцю розташування Головпоштамту), в дворі буд. 17 Кривий Вал.

Колись в дитинстві бував там, але пригадати нічого особливого не можу - металеві двері, декілька кімнат і коридорчиків. Буде можливість - зроблю пару фоток зсередини.

post-5279-0-79331700-1333965551_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформація для роздумів…

вище згаданий архів області

post-3982-0-96003600-1333944013_thumb.jp

біля архіву аналогічна вентиляція була і через дорогу, але її розібрали чомусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если стать спиною к ЦНТТУМу, в голову лезут и лезут всяческие измышления :)

chern.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если стать спиною к ЦНТТУМу, в голову лезут и лезут всяческие измышления :)

В мене "ізмишлєнія" полізли в голову ще на стадії прочитання абревіатури ЦНТТУМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кременецая, 38. Фактически рядом с "белодомным" убежищем, за тем же забором :)

ВШ пристроена к зданию.

kr1.jpg

Возможно, это просто вытяжка из полуподвальнго помещения (оно с другой стороны видно), но может быть и нет. Сбоку есть такой вход, который, в принципе, может быть чем угодно...

kr2.jpg

А "свечка" на месте "Комсомольца" имеет аж 4 ВШ!

kp12.jpg
kp34.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора увечері надибали цікаву витяжку посеред дороги тут 50.753458, 25.358470 що таке і чого там? уявлення не маю…

також недавно помітив витяжку на території Галременерго. 2 роки там день у день ходив і не звертав уваги =)

фото зробити завтикав. але там нічого особливого. вхід з приміщення столовки колишньої, якщо пам'ять не зраджує, то там навіть табличка відповідна висіла.

50.755347, 25.328842

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посреди дороги? Там домов рядом нет?

Если я не путаю, там был какой-то киоск посреди пустыря. Скорее всего - это ВШ теплосетей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, кстати. Вчера вечером...

Могли ли мы пересечься в конфигурации "2 х 2" возле исторического факультета (Героев-Пограничников) где-то в промежутке 19:00-20:00?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти маєш на увазі Огієнка? було діло ми від собак там втікали :) а ви по Шопена рухались певно. 19,30 приблизно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да-да, собаки были (тогда конфигурация "2 х 2 х 2") :D

У нас к тому времени было 3 входа в убежища и 17 ВШ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посреди дороги? Там домов рядом нет?

Если я не путаю, там был какой-то киоск посреди пустыря. Скорее всего - это ВШ теплосетей.

ми теж подумали про магістральний трубопровід якийсь. так як там раніше пустир був. і дорогу не могли прокласти над підвалом, все таки багатотонні крани і будівельні вантажівки їздять. витяжка достатньо висока і велика, поблизу ніяких входів. було вже темно і детально роздивитись не змогли.

Да-да-да, собаки были (тогда конфигурация "2 х 2 х 2") :D

У нас к тому времени было 3 входа в убежища и 17 ВШ :)

ми то по справах їздили… :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если стать спиною к ЦНТТУМу, в голову лезут и лезут всяческие измышления :)

В мене "ізмишлєнія" полізли в голову ще на стадії прочитання абревіатури ЦНТТУМ :)

Центр Технічної Творчості Учнівської Молоді. А буква "Н" зайва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центр Технічної Творчості Учнівської Молоді. А буква "Н" зайва.

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді - не зайва.

Палац піонерів звучало краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центр Технічної Творчості Учнівської Молоді. А буква "Н" зайва.

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді - не зайва.

Палац піонерів звучало краще

Палац піонерів на вул. Шопена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палац піонерів на вул. Шопена

Будинок школяра на вулиці Шопена :mellow:

біля архіву аналогічна вентиляція була і через дорогу, але її розібрали чомусь

Це не бомбосховище. Це вентиляція архіву - інфа з вуст працівників цього закладу. А розібрали стару, бо там проклали тротуар і нову шахту збудували вже на території архіву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...