Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Bliksss сказал:

мова про смартфон? якщо так, тоді - да, достатньо клацнути по рекламі, воно через push-повідомлення підпише, номер вводити не треба

Та да я знаю... Просто важаю це грязними прийомами. Але не розраховував що оператор поверне кошти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

17 хвилин тому, Pavelix сказано:

Та да я знаю... Просто важаю це грязними прийомами.

Просто повезло - що ми живемо в Україні, у нас - надання платного контенту балансує на межі легальності, тому - оператор взагалі без вагань поверне вам кошти на рахунок, вони - взагалі нічого не втрачають, це у випадку якщо контент стороннього контент-провайдера. В більшості інших країн - з вами навіть не будуть розмовляти на цю тему, замовив - значить замовив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bliksss сказал:

Просто повезло - що ми живемо в Україні, у нас - надання платного контенту балансує на межі легальності, тому - оператор взагалі без вагань поверне вам кошти на рахунок, вони - взагалі нічого не втрачають, це у випадку якщо контент стороннього контент-провайдера. В більшості інших країн - з вами навіть не будуть розмовляти на цю тему, замовив - значить замовив.

ну хоть щось у чому плюс проживання в Україні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Bliksss сказано:

мова про смартфон? якщо так, тоді - да, достатньо клацнути по рекламі, воно через push-повідомлення підпише, номер вводити не треба

а чого мамі не заборонив доступ всіх додатків до повідомлень ? В мене дозвіл до смс має тільки один додаток - повідомлення, всі інші заборонені, навіть сам телефон, контакти чи плеймаркет, так само і до телефону заборонені всі додатки окрім 2-х. Якщо мені потрібно ввести цифри з смс, то я їх вводжу вручну у всі додатки без виключення, ніодин не може скопіювати сам, бо не має доступу

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.12.2021 в 16:31, charlie сказал:

а чого мамі не заборонив доступ всіх додатків до повідомлень ? В мене дозвіл до смс має тільки один додаток - повідомлення, всі інші заборонені, навіть сам телефон, контакти чи плеймаркет, так само і до телефону заборонені всі додатки окрім 2-х. Якщо мені потрібно ввести цифри з смс, то я їх вводжу вручну у всі додатки без виключення, ніодин не може скопіювати сам, бо не має доступу

Ні, там суть не в тому. Як послгуа підключилась невідомо досі. І цього не зміг пояснити й оператор. В смс прийшло просто уже постфакту повідомлення, що ви підключені, а якшо хочете відключитись то наділшіть смс туда то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Pavelix сказано:

Як послгуа підключилась невідомо досі. І цього не зміг пояснити й оператор.

ну тут старі меми і досі актуальні

https://images2.memedroid.com/images/UPLOADED24/51efbc770b24a.jpeg

 

https://pp.userapi.com/c11004/v11004401/db0/ahlha5lnx0U.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.12.2021 at 16:31, charlie сказано:

а чого мамі не заборонив доступ всіх додатків до повідомлень ? В мене дозвіл до смс має тільки один додаток - повідомлення, всі інші заборонені, навіть сам телефон, контакти чи плеймаркет, так само і до телефону заборонені всі додатки окрім 2-х. Якщо мені потрібно ввести цифри з смс, то я їх вводжу вручну у всі додатки без виключення, ніодин не може скопіювати сам, бо не має доступу

читай уважно - це підписка через push-повідомлення, не приходить ніяких кодів і нічого нікуди вводити не треба. Наприклад, десь на сторінці у фейсбуці появиться відео і кнопка "дивитись" - все, підписка є. Це звичайно - заборонений метод, фейсбук банить за таке, як тільки помітять, але, можна клоачити різними методами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Останні 2 дн іспостерігаю проблеми зі зв'язком - дуже довго набирає номер, або взагалі "виклик не пройшов". Різні райони міста. Прохання підтвердити або ні, бо грішу трохи на телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, Harddriver сказав:

Останні 2 дн іспостерігаю проблеми зі зв'язком - дуже довго набирає номер, або взагалі "виклик не пройшов". Різні райони міста. Прохання підтвердити або ні, бо грішу трохи на телефон.

та ніби не спостерігається таке... це дзвінки всередині мережі чи на інші оператори? (може ти новину про київстар пропустив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, були проблемні дзвінки і на водафон-водафон Але в новинах казали, і його зачепило, питання напевне знято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...