Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Увага! З 1.07.2015 ряд тарифів МТС Контракт припиняє свою дію.

Абоненти тарифів, які будуть закриті, зможуть продовжити користуватися всіма перевагами і послугами в нових тарифах МТС Україна!

Абоненти тарифів:

GSM «UMC 150 хвилин», GSM «UMC 120 хвилин Новий», GSM «UMC -30% Новий», GSM «UMC -50% Новий», GSM Клас «UMC Економічний+», GSM «UMC -20%», GSM «UMC -20% Новий», GSM Клас «UMC 50», GSM Клас «UMC 75», GSM «UMC -50%», GSM Клас «UMC 100», GSM Клас «UMC 175»

будуть переведені у тариф «Смартфон 3G»

Деталі нового тарифу.

Абоненти тарифів:

GSM «Новий Економічний клас»,

GSM Клас «UMC VIP-3», GSM «UMC Тариф 25»,

GSM «UMC -10% Новий»,

GSM «UMC 30 хвилин» (1),

GSM «UMC Власна справа», GSM Клас «UMC Особливий»,

GSM «UMC Регіональний», GSM Клас «UMC 30»,

GSM «UMC Базовий - Літ»,

GSM «UMC -10%»,

UMC 65 хвилин Олімпійський,

GSM Клас «UMC 15»,

GSM «UMC 60 хвилин Новий»,

GSM «UMC Базовий Новий»,

UMC 30 хвилин Олімпійський,

GSM «UMC -Новорічний»,

GSM «UMC 65 хвилин»,

GSM «UMC Мережа-Місто»,

GSM Клас «UMC Святковий»,

GSM «МТС Копійка Плюс»,

GSM «UMC -Новорічний 25»,

GSM «Улюблений»,

GSM «Новорічний Хіт», «Новорічний Хіт 3 по 3», GSM «Гарячий», GSM «UMC 30 хвилин Новий», GSM «МТС Копійка», «Супер МТС Весна Стандарт»,

GSM «Супер МТС», GSM «UMC Ефективний», GSM «UMC 30 хвилин», UMC 65 хвилин Олімпійський,

GSM «Єдиний», UMC «150 хвилин Олімпійський», GSM UMC «Щасливі хвилини Плюс», GSM «МТС Антикризовий», GSM «МТС Безлімітний Олімпійський»

будуть переведені у тариф «Просто Супер»

Деталі нового тарифу.

Абоненти тарифів:

GSM «UMC 150 хвилин», GSM «UMC 120 хвилин Новий», GSM «UMC -30% Новий», GSM «UMC -50% Новий», GSM Клас «UMC Економічний+», GSM «UMC -20%», GSM «UMC -20% Новий», GSM Клас «UMC 50», GSM Клас «UMC 75», GSM «UMC -50%», GSM Клас «UMC 100», GSM Клас «UMC 175»

будуть переведені у тариф «Супер МТС Легкий Плюс»

Деталі нового тарифу можна уточнити звернувшись за безкоштовним номером 111 .

Звертаємо увагу на те, що під час переведення у новий тариф всі накопичені бонуси будуть збережені, а 1.07.2015 плата за пакет вже буде знята згідно з новими умовами Вашого нового тарифу.

МТС Украина изменила условия старых тарифов

Мобильный оператор МТС Украина с 15 июня 2015 года внес изменения в архивные тарифы.

Если изначально речь шла о тарифах «Джинс» и «СимСим», то в реальности картина получилась несколько иная. При попытке набрать любой номер звучит автоинформатор, что у вас нет возможности совершать звонки. Бывает. Только условие тарифа таковые, что абонентская плата отсутствует. Тариф 3D ноль Центр… При нулевом балансе ранее можно было звонить.

Дозвониться в контакт-центр МТС Украина с 13:00 в течение двух часов сегодня не получилось. Это тем более удивительно, потому что недавно этот же контакт центр занял призовое место в каком-то европейском рейтинге. Видно количество жалоб в эти дни увеличилось или все абоненты кинулись звонить оператору, чтобы узнать, как подключить 3G:).

После настойчивых попыток дозвона после 16:00 удалось поговорить с оператором. Суть беседы такова: мы (МТС Украина) изменили условия тарифа. Вы остались на том же тарифе. Вам доступно 200 минут в сети МТС при условии, что со счета в день снимается 30 коп, если пользоваться услугами. Что реально произошло: оператор видоизменил тариф без абонплаты в тариф с абонплатой. И понятное дело мнением абонента никто не интересовался. На текущий момент абоненты предоплаты полностью бесправные. Но в Министерстве юстиции Украины на утверждении находиться новый порядок, который не даст мобильному оператору без согласования с абонентом изменять условия тарифа.

Пока новый Порядок не утвердят, все будет так как есть. Альтернативы нет. Любой мобильный оператор Украины может в одностороннем порядке менять условия тарифа.

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

що ти верзеш?! В кожного оператора свої вишки! Виключенням є, хіба що, труби котелень, де часто ліпляться всі до купи

Okay :)

http://www.mts.ua/ru...settings-manual візьми будь яку ОС і подивись які накуй вишки вони юзають

http://www.kyivstar....ve/internet_3g/

далі тупо ліньки шукати

і так буде доти поки вони не накосять на новоспечених 3G абонентах достатніх сум для організації своєї 3G мережі

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову якась фігня. З самого ранку при перевірці рахунку вискакує : "Неполадки подключения или неверный код MMI"...

UPDATE: Перевірив на 3-4 телефонах, проблема та ж сама, невідома помилка, несправності в мережі і т.д...

Зателефонував в офіс, сказали що виник збій програми з перевірки рахунку і т.д, просимо вибачення, найближчим часом проблема буде вирішена;)

По Волині повністю замінили обладнання(,swap) після того ще частіші глюки то білінг глючить або взагалі неможна дозвонитись, якість звязку як була паскудна така й лишилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підключався до "Цілий місяць безкоштовного інтернету - СМС на 7777"?

Які там можуть бути "підводні камені"? Бо в МТС просто так ніколи нічого не дають. Які можуть бути несподіванки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ти верзеш?! В кожного оператора свої вишки! Виключенням є, хіба що, труби котелень, де часто ліпляться всі до купи

Я б, на твоєму місці, не був таким категоричним. Є така собі компанія "Укртауер", що належить TurkCell (майбутньому власнику Астеліта a.k.a. Life :)), на вежах якої стоїть по 3-4 оператори, в тому числі й МТС і Інтертелеком. Хоча приорітет, звісно, за лайфом (у нього теж є свої вежі, які він теж здає в оренду іншим операторам)

по-перше, мова була, що на вишках МТСа, а не когось ще, по-друге, назви мені конкретну адресу такої вишки (Укртауера, "на вежах якої стоїть по 3-4 оператори"), я хоч гляну.

що ти верзеш?! В кожного оператора свої вишки! Виключенням є, хіба що, труби котелень, де часто ліпляться всі до купи

Okay :)

http://www.mts.ua/ru...settings-manual візьми будь яку ОС і подивись які накуй вишки вони юзають

http://www.kyivstar....ve/internet_3g/

далі тупо ліньки шукати

і так буде доти поки вони не накосять на новоспечених 3G абонентах достатніх сум для організації своєї 3G мережі

нічого не зрозумів... Ти про що? Що за посилання? ЩО ти ними хотів довести?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підключався до "Цілий місяць безкоштовного інтернету - СМС на 7777"?

Які там можуть бути "підводні камені"? Бо в МТС просто так ніколи нічого не дають. Які можуть бути несподіванки?

В принципі, можна замовляти - але потрібно слідкувати, щоб пройшло не більше чи то 29, чи то 30 днів з моменту замовлення. Якось вони місяць по-своєму рахують.

Кілька місяців тому підключився до такого "безкоштовного місяця". Після закінчення терміну кожного дня почала щезати певна сума на рахунку - причому ніяких смс-попереджень не приходило. Зателефонував до оператора - після геморою із бубніннями типу ".... перевірка інформації ...передзвоніть після обіду, а ще краще завтра... зачекайте будь-ласка... ...." - як вони вміють, 3-ій по рахунку оператор й повідомив, що я по закінченню акції автоматично підключений на інтернет кожен день, от туди й списуються кошти.

Виявляється, усе це можна відключити смс-кою.

Головна ідея у тому, що користувачу потрібно відключити цей "місяць" саме в той день, коли по закінченню акції "врубують" платне підключення. Тоді втрати будуть мінімальні.

Якщо не помиляюсь, безкоштовне смс на номер 2100. Але краще усе-таки уточніть в оператора.
Змінено користувачем Miro
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У когось є проблеми з GPRS інетом? Чомусь не хоче ловитись останніх кілька днів. Часом "пробивається" на кілька секунд, бо приходять повідомлення з месенджерів, але майже весь час не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не зрозумів... Ти про що? Що за посилання? ЩО ти ними хотів довести?

3G інтернет, який безбожно лагає...це не вишки мтс, а вишки укртелекома взяті в оренду, за посиланням можна чітко це побачити, зробивши пару кліків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що сказати - раніше їхніми вишками користувався лише київстар, тепер всі :) які з цього всього можна зробити висновки?

нічого не зрозумів... Ти про що? Що за посилання? ЩО ти ними хотів довести?

3G інтернет, який безбожно лагає...це не вишки мтс, а вишки укртелекома взяті в оренду, за посиланням можна чітко це побачити, зробивши пару кліків

post-4919-1293825706.gif Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У когось є проблеми з GPRS інетом? Чомусь не хоче ловитись останніх кілька днів. Часом "пробивається" на кілька секунд, бо приходять повідомлення з месенджерів, але майже весь час не працює.

Так так... саме це я і писав вище.... останній тиждень просто лажа з інетом.... дуже часто відвалюється..

Телефонував до оператора... пояснив що і як.... сказали що мо справа в налаштуваннях і тд... або в телефоні (у мене айфон)... врезульаті сказали вашу заявку передамо спеціалістам бла бла бла.... через пів дня прийшла смс що ваш запит був успішно вирішений...вибачте за незручності ...

ну але по факту собсто ніц не вирішено)

На питання до оператора чи звязано це із впровадженням 3G і чи мо які ремонті роботи по вишках... сказали шо ніц ніц... там все ок...

ну мабуть інакше вони й не моють права відповісти)

Змінено користувачем Pavelix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

d.u.a.l, я щось не можу зрозуміти, що ти мені намагаєшся довести... Що на вишках Укртауера ютяться бідові оператори типу Інтертелекома??? Та хай собі ютяться! І то навіть Інтертелеком давно будує свої вишки і переходить на них. Так само як і Лайф. А починали вони з того, що звичайно намагались використовувати готові конструкції, бо свого тоді ще не мали.

Але до чого тут Укртауер, КРРТ, дахи багатоповерхівок (хоча на них все-одно оператори будують окремі мачти)???

Мова то була про інше! Мова пішла з того, що начебто всіх операторів приютив на своїх вишках МТС, а це є повним брєдом.

Покажи мені вишку МТСа, де тримає свої антени Київстар!

ПиСи: я навіть можу припустити, що десь ще лишились вишки, які можливо колись з-за дефіциту площі (чи ще з якихось причин) будувались "в складщину", але у цьому випадку не можна буде стверджувати, що то є вишка виключно МТСа і то теж буде ВИКЛЮЧЕННЯМ, а не так, як це було сказано D.I.M.A,

що сказати - раніше їхніми (МТСовськими) вишками користувався лише київстар, тепер всі :) які з цього всього можна зробити висновки?

(до речі, при нагоді я спеціально поцікавлюсь в київстарівців, чи квартируються вони хоч десь на вишках МТСа)

Змінено користувачем jack74
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

достав мене вже МТС, купив сьогодні пакет КиївСтар... та і друзі вже також втікають від МТС... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

київстар не панацея, хоча в певних населених пунктах має набагато стабільніший зв'язок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підключався до "Цілий місяць безкоштовного інтернету - СМС на 7777"?

Які там можуть бути "підводні камені"? Бо в МТС просто так ніколи нічого не дають. Які можуть бути несподіванки?

Без проблем підключив і за день до закінчення дії послуги відключив - комбінація для відключення *101*323#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 01.01.2015 року всіх перевели на нові тарифи з безлімітним інтернетом, може хто знає, як його активувати і чи дійсно безлімітний та безкоштовний. Точніше в мене контракт "Оліпмійський ..", був 30 грн./міс, став 40 грн./міс. і безлімітний інет. Я не дуже віру, що інет безлім за 8 грн. в місяць, як вони (МТС) каже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без проблем підключив і за день до закінчення дії послуги відключив - комбінація для відключення *101*323#

Я сьогодні теж підключила. Включила мобільний інтернет - не працює. Замовила нові настройки - не працює. Раніше без проблем все включалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив, що не працює GPRS ближче до Львівської, Вересневого. Гірка Полонка, Промінь кілька днів тому взагалі - 0. Хоча, в Промені, навіть, зв'язок останні кілька років теж фіговий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без проблем підключив і за день до закінчення дії послуги відключив - комбінація для відключення *101*323#

Я сьогодні теж підключила. Включила мобільний інтернет - не працює. Замовила нові настройки - не працює. Раніше без проблем все включалося.

Перезагрузіть телефончик. У мене теж таке було. Після надходження інтернету та до нього настройок вилікувалось перезагрузкою. Змінено користувачем Miro
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інет в мтс (я про звичайний Gprs) зараз взагалі лажовий. То є то немає. Іноді виліковується відключенням/включенням сімкарти (або перезагрузкою)

Змінено користувачем vrm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего не меняется...

утром СМС от МТС :

"На номере...услуга "Пополнение бонусного счета на 20 грн." подключена.."

А вот зачем оно мне? или я его заказывал?

Посмотрел стоимость 3 грн.

Гамнюки редкостные...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего не меняется...

утром СМС от МТС :

"На номере...услуга "Пополнение бонусного счета на 20 грн." подключена.."

А вот зачем оно мне? или я его заказывал?

Посмотрел стоимость 3 грн.

Гамнюки редкостные...

люблю цей мем

502767.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...