Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

так карточок мтс 35 вже нема) 40 тепер))

при тому що менітреба номінал всього 30 для активації послуг

А ти ще досі купуєш картки???

Чому б не поповнювати рахунок через інтернет на суму, яка потрібна тобі?

Довго пояснювати.

оФФтоп

— Ви ще виварюєте? Тоді ми йдемо до вас! :D

Я теж шукаю де собаку зарили. А то ж "без поповнень і дешево" в 2012 році якось не клеїться, коли всім дай 30+ грн. в місяць. Схожий на лайф 3 річної давності коли тільки в них була тарифікація з 30 секунди, тепер ввели похвиллину і умнічають фразою "Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови",

  • 0,50 грн./хв. дзвінки на інші мережі України
  • 0,15 грн./хв. дзвінки за кордон

За кордон дешевше?...де Ви МТСівці ховаєте собак покажіть

МОже така фішка:

якийсь період вони цепляють абонентів...потім піднімають тарифи- абоненти ж не всі побіжать міняти картку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Тарифи непогані, але перейти на них можна тільки з кількох тарифів :(

От і що робити коли тариф не такий як потрібно для переходу? Буду дзвонити до оператора, можливо вдасться якось змінити тариф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут в цих тарифах не вказано скільки коштує подзвонити на інші мережі, та й хвилин малувато на розмови.

Вказано, просто не тре лінуватись і самому сходити на сайт мтс.

Якщо хвилин мало, то у цьому тарифі є можливість за 10грн/міс. підключити послугу 2 000 хвилин в мережі МТС без обмежень на день.

Тепер порівняємо ціни "Супер МТС - всі мережі" і даного тарифу.

Основна різниця: плата за з'єднання при дзвінках на мобільні і міські - у "всіх мережах" вона становить 0,33грн, а у "без поповнень" - 0. Дзвінки на міські номери: всі мережі - 1,2грн, без поповнень - 0,5грн. Лише коли виїжджаєш за межі визначених областей, то тарифи виростають до 1грн на мобільні та 1,2грн на міські і безкоштовні хвилини в мережі зменшуються з 80 до 40.

Мій висновок: цей тариф вигідніший та зручніший, ніж той що є у мене зараз.

Я планую дочекатись закінчення терміну послуги Супер (06.05; буду сподіватись, що до того часу ще можна буде перейти, а мо ще щось цікавіше з'явиться), перевестись на "без поповнень, за 30 грн активувати послугу «Супер без поповнення», підключити додаткових 2000хв і на назбирані 130грн на рахунку при абонплаті 22грн/міс не мати клопоту з поповненнями майже півроку. А мо й раніше перейду... :)

Довго пояснювати.

не хочеш через інтернет - приватбанковські термінали самообслуговування в поміч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мтс набагато більше проблем зі зв*язком

останній місяць, а може й більше, спостерігаю дуже серйозні проблеми з якістю зв'язку МТС по вул. Андрузького (р-н вул. Єршова), не знаю як далеко розповсюджується "географія" проблеми. Телефони показують, що вони постійно в мережі з хорошим покриттям, але при спробі на них додзвонитись постійно кажуть, що абонент поза зоною, а самим абонентам відразу ж приходять повідомлення "вам дзвонили". З'єднання при вихідних дзвінках тепер займає вдвічі чи втричі більше часу, ніж раніше -- таке враження, що телефон підключається до мережі. Дуже часто при вихідних дзвінках, коли телефон вже набрав номер, отримую купу СМС повідомлень, які були надіслані по кілька годин тому і вчасно доставлені не були, хоча, повторюсь, індикатор покриття на телефонах показує хороший рівень сигналу.

Дуже сильно це напрягає, коли чекаєш якийсь важливий дзвінок по роботі. Або, наприклад, коли тобі дзвонять по оголошенню і за годину отримуєш десятки повідомлень "вам дзвонили" з невідомих номерів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мтс набагато більше проблем зі зв*язком

останній місяць, а може й більше, спостерігаю дуже серйозні проблеми з якістю зв'язку МТС по вул. Андрузького (р-н вул. Єршова), не

точно такая же фигня на ГПЗ :(

замечено не на 1м телефоне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я своїм номером МТС користуюсь з 2001 року. Але, якщо ще з місяць будуть продовжуватись такі ж проблеми, почну використовувати Київстар як основний номер і переведу всю родину на нього.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефони показують, що вони постійно в мережі з хорошим покриттям, але при спробі на них додзвонитись постійно кажуть, що абонент поза зоною, а самим абонентам відразу ж приходять повідомлення "вам дзвонили"

Спостерігав подібне явище, але думав, що то "місцевий" глюк.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

захожу в кабинет, а девачка спрашивают:

- что у тебя с телефоном, дозвонится нельзя?

сморю на тел, работает, антенка есть, звоню девачке - звонится, глюкс... потопал я дальше

через мин 10 приходит СМС от той девачки - "вам звонили", зразу перезваниваю - "абонет не абонент",

по дороге заруливаю к ней, спращиваю

- а у тебя что с телефоном?

а она:

- да-да, мне пришла смс "вам звонили"

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це не парадоксально звучить но я якістю звязку Life:) набагато більше задоволений чим МТС, хоча користуюся обома операторами такщо маю з чим рівняти.... Даже той нюанс що в мене на смарті лайфовський інтернет врази краще і якісніше працює чим в напарникам МТСовський... Вони себе пропагондують, як якісний зв'язок але нажаль це що поки дуже далеко від реальності....

Але на новий тариф перейду то й що 39коп на день ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я своїм номером МТС користуюсь з 2001 року. Але, якщо ще з місяць будуть продовжуватись такі ж проблеми, почну використовувати Київстар як основний номер і переведу всю родину на нього.

А вже порахували-скільки вам прийдетьсяться витрачати на КС в місяць?
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вже порахували-скільки вам прийдетьсяться витрачати на КС в місяць?

Ні, але я порахував теоретичні втрати від пропущених важливих дзвінків і вони досить великі.

Я плачу орієнтовно 150-200 грн щомісяця і не думаю, що на Київстарі буду платити значно більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+ добавили новий тариф для нашої області.

http://http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid.php?pid=6&tid=467

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+ добавили новий тариф для нашої області.

http://http://www.mt...p?pid=6&tid=467

Нарешті пригадали Волинську обл.! Тариф привабливий. Думаю, що багато лайфовців зможуть перейти тепер на МТС. Однак жаль, що не всі можуть користуватися даним тарифом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено Вчера, 22:55 Тариф Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+

Ой, а цей тариф взагалі "няшечка" :)

От є тільки різниця між 0-50 та 0-35+:

Тариф СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-50

Тариф діє на постійній основі для абонентів МТС Передплата Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Харківської, Чернігівської та Чернівецької областей.

Тариф Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+

Тариф діє для абонентів МТС Передплата на території Волинської, Миколаївської, Чернігівської областей, а також Конотопського і Кролевецького районів Сумської області.

"Дьявол кроется в деталях"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з ростом системи неминучий ріст ентропії.

і це спостерігається не тільки у мтс, а й у icq, skype, укртелеком і так далі.

різниця тільки, напевно, у тому,

що коли "там" не встигають масштабувати систему -

то у нас часто свідомо намагаються продати більше, ніж є,

і на пікові навантаження не залишається уже жодних резервів.

Я не думаю, що описана мною проблема -- це проблема перевантаженості мережі. Хоча б з таких міркувань:

1. Коли мережа перевантажена, то МТС зазвичай каже "Напрямок перевантажено", а тут же просто "Немає радіозв'язку"

2. На новорічні свята, коли завантаженість мережі зазвичай стрибає просто колосально, мережа МТС працювала безперебійно

Я дуже сподіваюсь, що це проблеми тимчасові і пов'язані, наприклад, з апгрейдом базових станцій (підготовка до LTE?..). Сусіди тут кажуть, що проблема з'явилась після початку монтажу вишки на Карбишева, яка від нас знаходиться менше, ніж в кілометрі, але я так не думаю -- вишка ще не працює в якості антени і не думаю, що вона так може екранувати сигнал в "пасивному" стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено Вчера, 22:55 Тариф Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+

Ой, а цей тариф взагалі "няшечка" :)

От є тільки різниця між 0-50 та 0-35+:

Тариф СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ 0-50

Тариф діє на постійній основі для абонентів МТС Передплата Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Харківської, Чернігівської та Чернівецької областей.

Тариф Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+

Тариф діє для абонентів МТС Передплата на території Волинської, Миколаївської, Чернігівської областей, а також Конотопського і Кролевецького районів Сумської області.

"Дьявол кроется в деталях"?

Теж звернув на це увагу, є якись "подвох"?

Терміни теж тарифу не написали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От за що не поважаю мобільних операторів, зокрема мтс, так за "подвох". Замовив додаткові смс у грудні - надали у січні, причому ніде і словом не обмовились, що смс надаються після використання пакету (у мене контракт). Та й попередити про те, що послуга надання додаткових смс підключається на постійній основі не завадило б. Про те як вічливо спілкуються працівники центру обслуговування - прямо еталон вічливості. Нові тарифи - це однозначно плюс, хоча для смартфонів, як на мене, у лайфа кращі. Якість зв'язку майже однакова у всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця в кількості безкоштовних хвилин на день, і в зонах дії. Я перейшов на 0-35+. Заплатив 9.56 грн. Ще треба закинути 30, щоб активувати послугу

Змінено користувачем swen1989
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перейти в ці тарифи не можна. для чого було їх створювати?

Ото не тре говорити за всіх!.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перейти в ці тарифи не можна. для чого було їх створювати?

А якщо перейти спочатку в один з тих тарифів, з яких можна переходити на нові, а потім в новий, а? (прийдеться лишніх 9грн. заплатити :_02:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер МТС із послугою Два Нулі із нього краще куди перейти?

В мтс без пзс та без поповнення 35+ якщо інтернет не треба, а якщо з нетом то в енержі або в макс енержі але там щодений платіж більший.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА!!!!

На сайті мтс в тарифах цих не зазначено шо ви сплачуєте щоденно по 39 копійок за тариф.

Будь те уважні , А хто вже підключився то може оскаржити , так як на момент підключення скільки існує цей тариф на офіц сайті не було інформації про щоденне зняття коштів з рахунку.

позвоніть спитайте оператора де у вас зазначається про щоденне зняття кошштів

Точно??????

А це що таке?

ПОСЛУГИ У МЕЖАХ ТАРИФУ

супер без поповнення

Важливо! Новий стартовий пакет необхідно спочатку активувати, зателефонувавши за безкоштовним номером 111.

Послуга «Супер без поповнення» підключається автоматично протягом доби після поповнення рахунк уна суму від 30 грн одним платежем і має необмежений термін дії. В рамках послуги «Супер без поповнення» щодня надаються 100 хвилин для спілкування в мережі МТС і 30 SMS для відправлення абонентам МТС. При цьому з основного рахунку знімається вартість користування послугою - 0,39 грн за добу. Щоденний платіж знімається також у тих випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється і буде відновлено після поповнення рахунку на будь-яку суму. При цьому на рахунку повинен бути позитивний баланс.

Вартість одного повідомлення абонентам інших операторів України, а також абонентам МТС при перевищенні об’єму щоденних SMS, становить 0,49 грн. У випадку вичерпання щоденних хвилин послуги «Супер без поповнення» або у випадку закінчення терміну її дії вартість дзвінків у мережі МТС – 0,50 грн/хв.

При виїзді за межі вищезгаданих територій: кількість хвилин у рамках послуги «Супер без поповнення» – 40 хв/день, а вартість дзвінків абонентам інших мобільних операторів України – 1 грн/хв, а на міські номери – 1,20 грн/хв.

Щоденні 100 хвилин не використовуються під час переадресації дзвінкі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно, звониил оперутору недавно оаператор сам сказав шо дійсно нема такого напису , можливо вже виправили.

А чим лучше 50 від 35 переваги напишіть.

3 дні назад було...вони замаскували добре:)

А чим лучше 50 від 35 переваги напишіть.

в тарифі +50 50 коп на звонки по Украине

в тарифе +35 35 коп на звонки по Украине

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...