Перейти до змісту

Відгуки про роботодавців


Sharp

Рекомендовані повідомлення

Кожен заробляє як може, і старт для людей які бачать себе в продажа непоганий.

І втюхують тільки лохам щось довірливим.

Треба сприймати все простіше.

 

Я купував талон в бар "П'ятниця" за 200 грн., значно заощадив на цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

не непоганий а один з найкращих, якщо людина вчиться та кайфує від роботи
бо деякі підходять з найстільки втомленим виглядом, що тільки відлякують... як в анекдоті "з таким настроєм ти слона не продасиш"
Сприймайте інших спокійно, поспілкуйтеся з тим продавцем, потрольте :) і буде гарний настрій замість нервів

Колись дядько зі свідків підійшов в центрі і запропонував літературу "художню". Та, йопта, я кайфував від спілкування з тим чуваком і з того як він шукав підхід, підбирав вислови та вцілому продавав. Купив би навіть щось :) бабла не хватило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Приведи друга – отримай гроші: як у Луцьку «розводять» безробітних

 

У Луцьку горе-роботодавці запрошують людей на роботу, обіцяючи золоті гори, натомість – ще й самим безробітним таке «працевлаштування» влітає в копієчку.


Одна із фірм, які з-поміж людей прийнято називати «розводняком», знаходиться у підвальному приміщенні за адресою вулиця Лесі Українки, 16. Чорними літерами на золотій табличці вказано «Центральний офіс комерційного призначення Альянс» і стрілочка донизу.
Приведи друга – отримай гроші: як у Луцьку «розводять» безробітних
 


Про фірму Інформаційному агентству ВолиньPost розповіли читачі. Зокрема, Лілія Луцюк, яка теж намагалася працевлаштуватися в «Альянсі» розповідає, що відразу зрозуміла, що щось не так. Адже увагу ще на співбесіді привернув дуже великий потік людей. «Про саму фірму, роботу, обов’язки не говорять. Обіцяють, що все пояснять на стажуванні. Вміло розводять, голорять великими, розумними, завченими реченнями. При цьому – ніякої конкретики. За 15 хвилин моєї з співбесіди таких охочих, як я, було близько 10 чоловік», - розповідає дівчина.

Тож журналісти вирішили перевірити інформацію.

Новачкам тут дуже раді. Тож, попередньо записавшись, йдемо на співбесіду. Вона побудована із банальних запитань та кількох слів про діяльність компанії, з яких було зрозуміло лише те, що компанія співпрацює з міжнародним товаровиробником, що займається продажем побутової хімії, подушок, постільної білизни тощо. В наших обов’язках мало б бути проведення ділових переговорів з постачальниками/партнерами/клієнтами та ведення первинної документації.

Під час співбесіди в компанії наголосили, що в них серйозний конкурсний відбір. Якщо підійдемо, запросять на 4-денне стажування. Пообіцяли зателефонувати з 19.00 до 21.00. Як згодом виявилося, відбір не такий вже й серйозний і залучити в свою мережу намагаються всіх, хто «клюнув» на заманливе оголошення про роботу.
Як згодом розповіла дівчина Марія, яка уже пройшла так зване стажування, 4 дні стажерам читають бізнес-лекції, які ні про що конкретно не говорять. На 4 день шукачам роботи уже сказали, що завдання кожного – набрати команду, тобто привести 4 людей, які підпишуть договір, який є (увага!) платним – 290 грн.

Але це ще не все. Кожен має свій номер, який активується лише після покупки продукції, але найдешевший засіб в каталозі – зубна паста, яка коштує понад 300 гривень. Тобто лише для того, щоб підписати сумнівний договір із потенційним роботодавцем потрібно витратити майже 700 гривень. Від тих 4 людей, яких стажери повинні привести за місяць, останні нібито отримують відсотки і 4000 гривень зарплати. Але, знову ж таки, як потім стало відомо, 4 людей привести майже нікому не вдається. Максимум – 1-2 людини в місяць. Тож чотирьох тисяч і відсотків ніхто й в очі не бачив.

Марія, про яку ми вже згадували, вирішила не зволікати і відмовитись від цієї «перспективної» вакансії. Але й тут є свій підступ. Коли в компанії почули про причину відмови («чоловік категорично проти»), сказали, що він її не любить і дали написати 50 цілей з приблизним терміном на їх виконання та сумою грошей, які потрібні для здійснення омріяного.
 
Приведи друга – отримай гроші: як у Луцьку «розводять» безробітних
 



«Мені здається, що це психологічний вплив на людину. Вона бачить, що мені потрібно. Тим паче, я молода, а отже, мені можна легко присісти на вуха», –висловилася Марія. За її словами, потенційним працівникам розповідають, що компанія навіть влаштовує семінари на Канарах. До того ж, за словами дівчини, працівники нібито мають заробляти «зірки». А здобуття, для прикладу, сьомої «зірки» забезпечить їх пенсією у сумі 10 000 гривень. Хто її виплачуватиме, щоправда, не кажуть. Вправні ж менеджери використовують усі можливі психологічні методи, для того щоб людина повірила у те, що її чекає хороша перспективна робота.

Чи варто погоджуватися на такі умови і ставати учасником мережі «витягування грошей» з кишень безробітних, які шукають заробітку, – вирішувати вам. Утім у випадку таких підозрілих фірм, як «Центральний офіс комерційного призначення Альянс» варто бути особливо уважним, поміркованим, у будь-якому випадку не виконувати умови «працедавця», які передбачають витрату грошей та уважно читати те, що пропонують підписати.

Ельміра САФАРОВА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

16 минут назад, Sky Net сказал:

Приведи друга – отримай гроші: як у Луцьку «розводять» безробітних

 

У Луцьку горе-роботодавці запрошують людей на роботу, обіцяючи золоті гори, натомість – ще й самим безробітним таке «працевлаштування» влітає в копієчку.


Одна із фірм, які з-поміж людей прийнято називати «розводняком», знаходиться у підвальному приміщенні за адресою вулиця Лесі Українки, 16. Чорними літерами на золотій табличці вказано «Центральний офіс комерційного призначення Альянс» і стрілочка донизу.
  Показать контент
 
Приведи друга – отримай гроші: як у Луцьку «розводять» безробітних
 

 


Про фірму Інформаційному агентству ВолиньPost розповіли читачі. Зокрема, Лілія Луцюк, яка теж намагалася працевлаштуватися в «Альянсі» розповідає, що відразу зрозуміла, що щось не так. Адже увагу ще на співбесіді привернув дуже великий потік людей. «Про саму фірму, роботу, обов’язки не говорять. Обіцяють, що все пояснять на стажуванні. Вміло розводять, голорять великими, розумними, завченими реченнями. При цьому – ніякої конкретики. За 15 хвилин моєї з співбесіди таких охочих, як я, було близько 10 чоловік», - розповідає дівчина.

Тож журналісти вирішили перевірити інформацію.

Новачкам тут дуже раді. Тож, попередньо записавшись, йдемо на співбесіду. Вона побудована із банальних запитань та кількох слів про діяльність компанії, з яких було зрозуміло лише те, що компанія співпрацює з міжнародним товаровиробником, що займається продажем побутової хімії, подушок, постільної білизни тощо. В наших обов’язках мало б бути проведення ділових переговорів з постачальниками/партнерами/клієнтами та ведення первинної документації.

Під час співбесіди в компанії наголосили, що в них серйозний конкурсний відбір. Якщо підійдемо, запросять на 4-денне стажування. Пообіцяли зателефонувати з 19.00 до 21.00. Як згодом виявилося, відбір не такий вже й серйозний і залучити в свою мережу намагаються всіх, хто «клюнув» на заманливе оголошення про роботу.
Як згодом розповіла дівчина Марія, яка уже пройшла так зване стажування, 4 дні стажерам читають бізнес-лекції, які ні про що конкретно не говорять. На 4 день шукачам роботи уже сказали, що завдання кожного – набрати команду, тобто привести 4 людей, які підпишуть договір, який є (увага!) платним – 290 грн.

Але це ще не все. Кожен має свій номер, який активується лише після покупки продукції, але найдешевший засіб в каталозі – зубна паста, яка коштує понад 300 гривень. Тобто лише для того, щоб підписати сумнівний договір із потенційним роботодавцем потрібно витратити майже 700 гривень. Від тих 4 людей, яких стажери повинні привести за місяць, останні нібито отримують відсотки і 4000 гривень зарплати. Але, знову ж таки, як потім стало відомо, 4 людей привести майже нікому не вдається. Максимум – 1-2 людини в місяць. Тож чотирьох тисяч і відсотків ніхто й в очі не бачив.

Марія, про яку ми вже згадували, вирішила не зволікати і відмовитись від цієї «перспективної» вакансії. Але й тут є свій підступ. Коли в компанії почули про причину відмови («чоловік категорично проти»), сказали, що він її не любить і дали написати 50 цілей з приблизним терміном на їх виконання та сумою грошей, які потрібні для здійснення омріяного.

 

 

 

Приведи друга – отримай гроші: як у Луцьку «розводять» безробітних
 

 

 



«Мені здається, що це психологічний вплив на людину. Вона бачить, що мені потрібно. Тим паче, я молода, а отже, мені можна легко присісти на вуха», –висловилася Марія. За її словами, потенційним працівникам розповідають, що компанія навіть влаштовує семінари на Канарах. До того ж, за словами дівчини, працівники нібито мають заробляти «зірки». А здобуття, для прикладу, сьомої «зірки» забезпечить їх пенсією у сумі 10 000 гривень. Хто її виплачуватиме, щоправда, не кажуть. Вправні ж менеджери використовують усі можливі психологічні методи, для того щоб людина повірила у те, що її чекає хороша перспективна робота.

Чи варто погоджуватися на такі умови і ставати учасником мережі «витягування грошей» з кишень безробітних, які шукають заробітку, – вирішувати вам. Утім у випадку таких підозрілих фірм, як «Центральний офіс комерційного призначення Альянс» варто бути особливо уважним, поміркованим, у будь-якому випадку не виконувати умови «працедавця», які передбачають витрату грошей та уважно читати те, що пропонують підписати.

Ельміра САФАРОВА
 

 

Як можна на таке вестися? Самі ж працівники фірми попереджають і просять:

В 11.04.2018 в 21:52, Gal4on0k сказал:

"шановне панство" не несіть "додому" всякого гам..а , включайте хоча б якийсь фільтр і каплю мізгів, перевіряйте інформацію яку поширюєте і коментуєте, не опускайтесь до "мавпоподібних" , вчіться мати власну думку 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

 

Як можна на таке вестися? Самі ж працівники фірми попереджають і просять:

 

що це за "безпредел" чому слова з контексту видирають і перекручують , ви можете  самі у всьому розібратись чи так і будете далі "білизну полоскати" .  НЕ Borda а ОББС )))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, halcogen сказано:

Ну як же тут без Галчьонка .. ) Вот і вона підтягнулася. Пішов за попкормом..

)))))))))))))))) а я що казала. Аби потріпатись)))) . Ні то без мене, а буде перекручувати мої слова, буду звертатись до " вищів ващих" хто у вас вони... Бувайте

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Gal4on0k сказал:

що це за "безпредел" чому слова з контексту видирають і перекручують , ви можете  самі у всьому розібратись чи так і будете далі "білизну полоскати" .  НЕ Borda а ОББС )))))

 

Що значить "видирають"? Я процитував повністю, ні слова не видер.

5 минут назад, halcogen сказал:

Ну як же тут без Галчьонка .. ) Вот і вона підтягнулася. Пішов за попкормом..

Галчонка я процитував, тому вона і прийшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Що значить "видирають"? Я процитував повністю, ні слова не видер.

 

спитайся в мами, що таке "контекст" і що таке " перекручування слів" і як так буває що коли одні і ті ж слова сказані однією людиною можуть порізному сприйматись різними людьми. 

 

11 хвилин тому, nickel сказано:

Галчонка я процитував, тому вона і прийшла.

я зайшла барахло тут всяке продати а тут повідомлення  "ваші слова перекручуть" от і глянула. все бувайте

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Gal4on0k сказал:

спитайся в мами, що таке "контекст" і що таке " перекручування слів" і як так буває що коли одні і ті ж слова сказані однією людиною можуть порізному сприйматись різними людьми. 

Мама на Борді не зарегана. Просвіти, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, Галю, я думав ти заступишся за Фірму. Розкажеш де люди брешуть чи помиляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дам відгук про одну досить велику фірму, яка робить майонези, кетчупи, соуси :). Думаю всі здогадались що це за фірма :)

Фірма платить офіційну зарплатню, стабільно, чітко. Раз на рік, а той частіше, якщо починає в попу клювати смажений півень зарплата переглядається та підвищується. Існує медична страховкка для всіх без виключення працівників, за рахунок фірми, що можна погодитись виглядає досить серйозно.

Працівникі забезпечені спецодягом, спецвзуттям. Дуже серйозно ставляться до охорони праці, людині зі сторони буде дикім що можуть добряче взгріти, наприклад за те, що в цеху знаходишся без біруш, або йдеш по сходах не тримаючись за поручні. Про роботу на висоті без наряду допуску навіть не думати. Тільки попрацювавши у такій компанії, яка є частиною транснаціональної корпорації, розумієш простий момент: корпорація піде на все щоб мінімізувати можливість нещасних випадків, бо це і втрата грошей, іміджу, непотрібні скандали тощо.

Фірма забепечує людей харчуванням, фактично безкоштовно, якість харчування не дуже, останнім часом правда почались зміни трооохи на краще. Чи може так здалось?

Для змінних та офісних робітників організовано безкоштовний доїзд на роботу та з роботи. Це досить суттєво економить ЗП, враховуючи той факт що маршрутка в Луцьку коштує 5 гривень.

Є цікава програма для студентів випусників, яких корпорація вибирає по інститутах (найкращих) і фактично бере на роботу доручаючи якійсь проект. Тим самим появляються кадри у менеджменті, інженірингу, технологах, тощо.

Виробництво досить сучасне, постійно йде модернізація.

Працівника будуть вчити бо текучка дуже велика і потрібно працювати але немає кому. Кордон поруч робить свою справу і, як завжди, уходять самі грамотні. Грає свою роль і той факт що якщо порівнювати інших роботодавців типу модерну, кромберга, скф то ця компанія фактично на останньому місці по зарплаті. Зарплата, яку отримує механік або електронщик або рівна або нижче тої, що отримує людина за станком, при тому що людині за станком не треба мати таких знань! Рівень ЗП таких людей в районі 6-7к на рукі. плюс мінус в залежності від кількості робочих днів, нічних тощо.

Поки цей роботодавець не готовий платити більше, вважаючи що він тільки дасть оголошення і набежить куча бажаючих бггг.

Ну і вішенкою на тортові це...навіть не знаю як назвати. Напевно найближче до порівняння це зразково-показова рота у військових. Безкінечна кількість найрізноманітніших аудитів, тонни паперів, які треба заповнювати, усвідомлюючи що необхідність у цьому приблизно нуль відсотків, показуха перед іноземцями, які приїздять подивитись на цей зоопарк. Ви скажете що таке і на інших фірмах? Звичайно що є і на інших фірмах свої заморочкі, але мені було з чим порівняти і ніде я не бачив заморочкі доведені до ступеню абсурду. Особливо коли почався дуже цікавий процес під назвою Total Performance Management, який можна порівняти з побудовою комунізма в окремо взятому підприємстві. Сам процес має досить гарну мету його вже починають і на інших підприємствах типу модерна чи скф щось подібне бачив на кромбергу, але ніде я не бачив цей процес доведений до абсурду, завдячуючи "ентузіазіму" менеджменту і не місцевого! На них давлять менеджери з хед офіса, які посили з за бугра дуже підсилюютьі спускають на низ! Якщо скажуть з'їсти ложку г..на то це не дуже амбітно, треба з'їсти відро, це буде по нашому! І цей "ентузіазізм" підсилений низьким рівнем ЗП, постійний стресовий накал робить свою справу: люди не витримують і розраховуються.

Ну звичайно і є такі, кому це подобається, жити постійним челенджем. Тоді це саме для них. Як то кажуть Wellcome!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, halcogen сказал:

Я там попрацював десь з рік (на Торчині).

Я проробив 17 років, бачив до Nestle, коли була нормальна фірма, і чим стала зараз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

Ех , 17 років назад за телефонами стояла черга, як за хлібом.

За кетчупами теж.

... і долар по 5-ть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, vaz75 сказано:

... і долар по 5-ть :D

 

То вже було після першого Юлькіного все пропало, коли долар з 5 до 8.

І повний викуп Нестле холдінгу закінчився в 2008.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто менталітет деяких людей які хочуть бути керівниками настільки низький що хочуть полизати всім дупи да так, щоб ще більше вилізти по драбині кар'єри переступаючи через все інше, тому всі гарні позиви рушаться та й згодом від жополизання всіх і вся один одному фірма валиться, тому що більшість людей не люблять лизати дупи а хочуть просто працювати та отримувати за це достойну для них оплату праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу  Електронщика би все влаштовувало  на  холдингу, , якби зарплата була би на руки тисяч 10.

Звісно прибуток швейцарців  знизився у останні роки, а особливо у валюті( хай би тоді експортували у свій Цюрих). але  таку зарплату робітникам вони б потягнули.

Просто  зажали.

Виходом з цього було б введення державою мінімальної оплати за годину, як в Польщі приміром.

Років за 5 прийдемо до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

просто менталітет деяких людей які хочуть бути керівниками настільки низький що хочуть полизати всім дупи да так, щоб ще більше вилізти по драбині кар'єри переступаючи через все інше

В деяких індивідумів це мистецтво доведено до досконалості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Походу  Електронщика би все влаштовувало  на  холдингу, , якби зарплата була би на руки тисяч 10. 

Я таку мав, що саме смішне.

  В театр можна ходити, вистави можна дивитись, але жити у виставі неможливо.

Або з іншого боку: нерви не регенеруються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Торчин (Волиньxолдінг) специфічна контора.  Вони пробують натягнути свої європейські стандарти в управлінні виробництвом руками ''православниx'' керівників. Тому виxодить нєаxті. Так як маю досвід роботи закордоном на подібниx підприємстваx, то можу порівняти як та модель працює там, і як її можуть спаскудити тут. Але тим не менше, Волиньxолдінг дає роботу багатьом працівникам, за що їй + 

Золоті слова. Я б ще добавив так: європейські стандарти на африканську зарплату!

І саме цікаве, на цій фірмі дійсно дотримуються європейських стандартів якості. І це великий +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...