Перейти до змісту

Якщо в Луцьку буде офіс ммм2011 - ви підете "в тєму" ?


serg90210

Рекомендовані повідомлення

Не стоит преследовать Мавроди. Его роль и роль его апологетов имеет неоценимое значение для эволюции прямоходящих приматов. #anekdot

@anekdotru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж якою сволотою треба бути, щоб у пенсіонерів гроші брати, кажуть у нас в тут в офісі в Луцьку пенсіонери несуть все що назбирали в надії, що хоть не остаток свого життя поживуть як люди.

стріляти треба за таке... і вішати на фонарях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стріляти треба за таке... і вішати на фонарях...

нєєєєє. Аферисти завжди були і будуть.

Треба в першу чергу з пенсіонерами вести роз'яснювальні розмови. І вести ще до того як вони почують про ммм від сусідки, яка "вже туди поклала 100500 грн і завтра має забрати 100005000 грн". А якщо і роз'яснення не допомагають, то тоді див. мій пост вище. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власти Эстонии заблокировали доступ к сайтам МММ

Эстонское правительство пытается спасти граждан от самой скандальной российской финансовой пирамиды. С 1 июня эстонские интернет-пользователи не смогут попасть на сайты, рекламирующие проект МММ-2011, сообщает издание Postimees.

Об этом в ответ на запрос депутата эстонского парламента Евгения Осиновского заявил министр финансов Эстонии Юрген Лиги.

Из письма главы ведомства следует, что минфин попросил налогово-таможенный департамент ограничить доступ к веб-сайтам www.sergey-mavrodi.xxx и mmm.nika.xx.

"Согласно предписанию департамента, интернет-провайдеры должны блокировать доступ к этим сайтам не позднее, чем 1 июня нынешнего года", – заверил Осиновского министр.

По мнению лиги, МММ представляет собой не что иное, как классическую пирамиду.

Министр считает, что одной из наиболее эффективных мер, направленных на защиту населения от мошенничества подобного типа, станет общее улучшение финансовой грамотности населения.

"К 2014 году планируется разработать государственную стратегию по финансовой грамотности", – указал Лиги.

banker.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Москві прокуратура зажадала завести справу щодо МММ-2011

Прокуратура Москви зажадала порушити кримінальну справу стосовно невстановлених осіб, які закликають громадян вкладати кошти в проект МММ-2011, а потім викрадають гроші.

Прокурори визнали незаконним поставлення про відмову в порушенні кримінальної справи і направили в ГУ МВС РФ у Москві постанову для порушення кримінальної справи за статтею "замах на шахрайство".

Максимальне покарання, передбачене цією статтею, - десять років позбавлення волі. У повідомленні не уточнюється, яке відомство раніше відмовило в порушенні кримінальної справи.

Підставою для рішення прокуратури Москви стали експертні висновки Федеральної антимонопольної служби і Національного агентства фінансових досліджень, щодо яких проект МММ-2011 визнаний фінансовою пірамідою.

корр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишуть що ввели "спакойствіє" до 15.06

через зайву паніку

"спакойствіє, только спакойствіє..." (с) карлсон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніколи в пірамідках участь не приймав і не прийму, але є одне питання по темі:

от одного не доганяю - чого організатор МММ поганий і саме він пенсіонерів кидає ?

перший раз влада наїхала і збрила все бабло собі в кишені. Надіюся ніхто не вірить що воно в бюджет пішло.

зараз знову не присікли відразу, а почекали пів року щоб грошей назбиралося побільше на рахунках.

..рахунки блокують.. бабло собі по кишенях... організатору пістон ше один...

складається таке враження що Мавроді - то офігєнний проект влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишуть що ввели "спакойствіє" до 15.06

через зайву паніку

"спакойствіє, только спакойствіє..." (с) карлсон

Ага, а шо вони можуть написати ще?

Уявляю черговий ролик в ютубі, де СМ катається на кріслі з руками за головою і такий.. ну да система накрилась жіночим органом, але то всьо проіскі злих агєнтофф сістєми, а я бубочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо, найшли вихід! МММ-2012! Ура! Побєда!

http://www.pravda.com.ua/news/2012/05/31/6965689/ - всі дружньо несем гроші! Хто в тєму? ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів би я не злорадствувати... але я все ж таки привітаю всіх, хто вклався в ммм2011... як кажуть "скупий платить двічі, дурний тричі, а лох платить завжди". бажаю удачі вкладникам ммм2012.

нікого особисто не хотів образити, тому давайте не переходити на персоналії, ок?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что скрывают власти от вкладчиков МММ (субтитры)

Смотреть с субтитрами.

Мы встретились с серьезными вкладчиками МММ 2011, что бы выяснить, почему власть боится эту систему и пытается уничтожить ее любыми способами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишуть що ввели "спакойствіє" до 15.06

через зайву паніку

"спакойствіє, только спакойствіє..." (с) карлсон

Ага, а шо вони можуть написати ще?

Уявляю черговий ролик в ютубі, де СМ катається на кріслі з руками за головою і такий.. ну да система накрилась жіночим органом, але то всьо проіскі злих агєнтофф сістєми, а я бубочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фаворити, як процитував Volyniaka розбіглись, а всадніки апокаліпсиса доскакались...

Мені попала в руки переписка сотника з системою... жесть. І два висновки:

1. Судячи по цих "всадніках апокаліпсиса" і "ми ізмєнім мір" шиза в форматі нової релігії.

2. Класно заробили рекламщики і мобільні компанії, так як усі реферальні бонуси вони майже примусово рекомендують вкладати в просування. Ріст ВВП на лохах.. йопт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому терміново занести гроші? :D
неси мені - обіцяю що може передам мавроді ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому терміново занести гроші? :D
неси мені - обіцяю що може передам мавроді ))

нєєєє

от якраз тобі не занесу,

ти вон як мимими хаєш,

може то воно якраз через і тебе і того

так шо звиняй :)

Тільки не переживайте, несіть гроші мені.

1. 100%* по платежу в місяць гарантую 100 (зуб даю)

2. Виплата проводиться особисто вкладчику.

*перша виплата процентів(бонусів) розпочнеться не раніше як через 1200 місяців при умові параду планет на 1199 місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема вечна. но некоторые понимают, что в труне карманов нет.Вот и наслаждаются сейчас.

)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову баш:

xxx: Мало что еще пугает меня столь же сильно, как понимание того, что у участников МММ есть активное избирательное право.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьойто де то притихли всі адебти нетрадіціонного "бізнеса",

чьо правда мимими всьо?

нЄ не всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформація із перших вуст? ну правда ж цікаво -

я даж про кампанію южних марей книжку читав :)

Вот тоже из первых уст:

Татьяна Корикова (Украина) (Среда, 30 Май 2012 11:18)

Я вложила в МММ 8000 долларов. Сегодня подала заявку на возврат. Так мой десятник Олег Бродинский меня откровенно послал матом. сказал что все рухнуло и денег мне не видать. Мавроди, ответь мне, почему ты морозишься и не пропускаешь на своем сайте мою жалобу и мой комментарий??? Из каких таких средств ты разыгрываешь машины, квартиры, миллион долларов??? Ты собираешься вернуть мне мои деньги или ты решил меня кинуть и кинуть всех своих вкладчиков и собрав людские деньги уехать в Пакистан??? Ты вернешь мне мои деньги???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний кідок. Таня нібось вже мріяла б про пєсцові шубки і думала б куди рванути на літо...

Та не судьба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...