Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Було аварійне відключення живлення.

База перевіряється на наявність помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

t0rik, то як на рахунок вказаних мною правок?

Повторю скорочено:

1. Повернути місяці українською, в файлі з місяцями зробити кодування utf-8

2. Виправити помилку літери "б" при вводі тегів при створенні нової теми замінивши скрипт тим, що в архіві (змінено всього 2 рядка коду, все повинно працювати). До речі, не завадило б і розробникам це відіслати, бо то виключно їх косяк

ips.tags.rar

3. Ну і переклад "недоперекладеного" ("Підтримати" => "підтримали", "участники" => "учасники", "пользователи" => "користувачі")

Те, що цитати користувачів, в яких вибрана російська мова оформлюються російською ("писал" замість "писав") - це баг, чи фіча? ;)

Як писав, сплив ще один мінібаг

"0 Кількість завантажень:"

Кількість (0) має бути після двокрапки

js Скрипт поменял. Месяцы написал. К слову , нету никаких файлов языков. Все хранится в БД. Кракозябры в твоей цитате неведомый баг. Я такого воспроизвести не смог. Цитаты оформляются согласно выбраному языку в настройках пользователя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

А можна на панелі вікна редагування/створення повідомлення винести кнопочку spoiler (вже надоїло клацати "Спеціальні ВВ-коди"->"Скрытый текст"->ОК)? Наприклад, замість "Twitter" - хіба нею хтось користується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А можна на панелі вікна редагування/створення повідомлення винести кнопочку spoiler (вже надоїло клацати "Спеціальні ВВ-коди"->"СкрСкрытый текст"->ОК)? Наприклад, замість "Twitter" - хіба нею хтось користується?

за ***** конечно можно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такая ситуация. Уже давно своего знакомого зарегистрировал на борде и вводил свой е-мейл для активации нового аккаунта (на тот момент у него не было своего почтового ящика, а новый заводить было лень). Сегодня утром не мог авторизироваться, введя емейл (не свой логин) и пароль. Запросил восстановление пароля, восстановил, зашел на борду... но под ником своего приятеля. то есть получается, на моем е-мейле зарегистрировано два аккаунта и в приоритете не мой. Ещё короче - под логин\паролем я захожу со своего аккаунта, а с емейл\паролем - с чужого.

Теперь вопросы:

1) как вернуть прежний пароль на чужую учётку. Контакт с знакомым утерян, уже пару лет не общались. его ник sergppsv. Ведь если он наверняка запросит форму восстановления пароля, когда не сможет войти под прежними данными, то сразу же зайдет в тупик, где надо указать е-мейл для восстановления.

2) как нормализировать ситуацию с этой путаницей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому, коли видаляю повідомлення, лічильник повідомлень не зменшується на одиницю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому, коли видаляю повідомлення, лічильник повідомлень не зменшується на одиницю?

Фактично повідомлення не видаляються, скоріше за все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тільки я не можу жодним шляхом потрапити на головну сторінку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки я не можу жодним шляхом потрапити на головну сторінку?

Я теж через оперу не можу. Але коли заходжу через хром, то все ок, правда в хромі я незалогінений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки я не можу жодним шляхом потрапити на головну сторінку?

Я теж через оперу не можу. Але коли заходжу через хром, то все ок, правда в хромі я незалогінений.

Аналогічно... :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

маленькая техническая неувязка устранена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Подрехтовал флеш. Теперь окно быстрого логина и в ответах реклама не перекрывает. Проверил на Хроме,Ослике и Мозилле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Опери так і не зміг сьогодні зайти на Борду!

Хром - легенько!

Хром більш лояльно ставиться до криворуких юзерів. :)

Написано в Опері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аааааай, мо-лооо-дець!;-)

П.С. може бути!☻

П.П.С. написано, теж з Опери...☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів поставити +1 одному "тролю" (до цього в нього була рєпа "0") - написало "нєвєрний рєйтінг" - це кагбе намьок шо нєвєрним "тролям" - нєвєрний рєйтінг? Рєпа апріорі не може бути позитивною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На Борді і досі не можна зареєструватися використовуючи поштовий ящик мейл.ру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега забула пароль на БОрду, але восстановление пароля не працює.

Просить скинути пароль і прислати скоригований. Кому написати електронку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...