Перейти до змісту

Святкування 7мої річниці board.lutsk.ua і його жителів 25.02.2012


kmd

Рекомендовані повідомлення

HELP!!! :_29:

Можливо хтось буде їхати на паті від готелю Лучеськ, то хотіла б попросити ваші контакти, бо саме туди приїду з Рівного, а далі уяви не маю де славнозвісний КОРАБЛИК знаходиться. Буду надзвичайно вдячна за супровід)))

Впринципі я живу на дубнівській і мене будуть підвозити якщо я не буду до того на днюсі в куми то можу забрати...пиши в ПМ контакти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 500
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Дякую усім, тепер впевнена, що не заблуджуся)))

Головне, після бордовки не забути, де живеш..))))) А то накриє з головою хвиля галантності.. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, після бордовки не забути, де живеш..))))) А то накриє з головою хвиля галантності.. :D

Така думка також проскакувала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, після бордовки не забути, де живеш..))))) А то накриє з головою хвиля галантності.. :D

Така думка також проскакувала :)

Тоість,іменно того ти і їдеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоість,іменно того ти і їдеш?

ой-ой-ой, відчуваю, що прийдеться зараз за щось виправдовуватися... але ж і не зробила нічого, і думала зовсім про інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, ще буде можливість і час ;)

дивилася фото з попередніх бордовок - все так чудово виглядає, і ніби весело всім було, та і ніби додому всі потрапили.... але тепер починаю підозрювати, що все-таки мабуть частина фоток випадково витерлася майже відразу, і ще про частину "історія просто замовчує" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми просто любимо пожартувати, а як без юмору.

дивилася фото з попередніх бордовок - все так чудово виглядає,

все так і було :)

їхати треба однозначно, мені, наприклад, приємно, що в нас буде гостя, думаю сподобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще про частину "історія просто замовчує"
Сама впливова людина після бордовки в кого флешка з фотками © :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як діла з бейджиками? цього року самі робим чи як того року? і коли нарешті оголосять результати жеребкування Китайського Діда мороза?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нафиг нада те бейджики? это же не семинар какой то.. через час общения за столом все будут как родные братья и сёстры, это как пить дать...

и пофиг, что до того никогда в живую не виделись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бейджі будуть. Дєди марози чекають сьогодні в приват. Футболки, значки, магнітікі на памьять , конкурси, гра в корову, швидкісне випивання пива.... карочє - ВСЬО БУДЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бейджі будуть.

То если шо, и мне замутите, ато в прошлый раз не досталось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бейджі будуть. Дєди марози чекають сьогодні в приват. Футболки, значки, магнітікі на памьять , конкурси, гра в корову, швидкісне випивання пива.... карочє - ВСЬО БУДЕ!

Якщо будуть конкурси - то хотілося б такі, де могли б взяти участь всі форумчани, а не конкурси, в яких завідомо відомий переможець. Бо, наприклад, швидкісне випивання пива приречене лише на одного багатократного переможця - досі ніким непереможеного ;)

Взагалі, швидкісне випивання пива, імхо, треба робити вже не спортивним конкурсом, а шоу. Лазерна підсвітка, позування, уповільнена full HD зйомка процесу... і ось - процес! Виступає jeck, публіка в захваті - вау! Оце швидкість! Аплодисменти, крики, гам, всі вітають Джека, дівчата пропонують випити пива на брудершафт... і раптом гасне світло... стихає музика, яка грала досі... і замість неї під

виходить той, хто тепер дійсно покаже, ЯК ПИТИ ПИВО!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спакуха! Наш переможець по випиванню пива (МАЛЧАТЬ ВСЄМ ХТО ЦЕ!!!) - це просто невід"ємна частина шоу, оскільки він хутчіший, ніж рекордсмен Росії (нажаль, офіційно в Україні такого нема, або я не чув). А конкурси будуть ДЛЯ ВСІХ! Буде весело, я гарантірую ето!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а торт буде?

Іван, ну я ж буду! Я ж за торт атвєцтвєнний, чи куда?

ЗІ я жінці твоїй нагадаю перед бордовкою у всі кармани вшити палітілєнові пакети , єслі шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба псувати традицій))))))))))))))))))))))))))))))

ніяких пакетів в кишенях, лише самі тортики)))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Господа, активнее скидывайтесь бабулесом. Не совсем за горами праздник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спакуха! Наш переможець по випиванню пива (МАЛЧАТЬ ВСЄМ ХТО ЦЕ!!!) - це просто невід"ємна частина шоу, оскільки він хутчіший, ніж рекордсмен Росії (нажаль, офіційно в Україні такого нема, або я не чув). А конкурси будуть ДЛЯ ВСІХ! Буде весело, я гарантірую ето!

2682f48322166250afacf443fa7fa80e.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я бачу, цього року буде невеличка локальна попойка. :)

Як то кажуть в дуже тісному сымейному крузы. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...