Перейти до змісту

Податкова декларація про майновий стан і доходи


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Мене на айфіні збаває з толку "спробувати безкоштовно", а якщо постійно, то як, платно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Айфін бачив, зарегався, але ще руки до нього не дійшли. Встановив поки АРМ: Єдиний внесок, розбираюсь... Але щось він мене кумарить...

Ще Медок радять, хочу подивитись...

також користувався АРМ: Єдиний внесок (обрізаний МЕДок), поки не постала у грудні потреба відправити 4 додаток по ЄСВ в електронному вигляді. не знайшов там такої мождивості. ще буду шукати.

До речі, по податковій..., хтось користувався "Кабінетом платника" на сайті Міндоходів? Типу онлайн сервіс по веденню своїх справ в податковій... Люди на форумах хвалять, а в мене він не хоче запускатись, пише, що "Неможливо встановити зв'язок з сервером"...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Для інфо: отут на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів вказані посилання на рекомендовані ними програми (сайти) створення звітності.

Аналогічно Кабінет лагає

Мене на айфіні збаває з толку "спробувати безкоштовно", а якщо постійно, то як, платно?

На Іфіні можна безкоштовно створювати і відправляти звітність в електронному вигляді, в тому числі і по ЄСВ. Тільки можливості обрізані, напр. немає функції "Перевірка звіту на правильність перед відправленням"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для входу у кабінет потрібно імпортувати сертифікати (розширення .cer, ім"я ПІБ ваше), їх два штуки, треба скачати з http://acskidd.gov.u...ificates-search в графу "Код платника податків:" підставте свій індивідуальний номер.

Після цього скачаєте програму та зайдете у кабінет. На всяк випадок дозвіл дайте антивірусу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для входу у кабінет потрібно імпортувати сертифікати (розширення .cer, ім"я ПІБ ваше), їх два штуки, треба скачати з

http://acskidd.gov.u...ificates-search в графу "Код платника податків:" підставте свій індивідуальний номер.

Скачував і імпортовував. тільки в мене один ключ і сертифікат - ФОП

Після цього скачаєте програму та зайдете у кабінет. На всяк випадок дозвіл дайте антивірусу.

гм, треба буде перевірити без включеного антивіра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для входу у кабінет потрібно імпортувати сертифікати (розширення .cer, ім"я ПІБ ваше), їх два штуки, треба скачати з

http://acskidd.gov.u...ificates-search в графу "Код платника податків:" підставте свій індивідуальний номер.

Скачував і імпортовував. тільки в мене один ключ і сертифікат - ФОП

Після цього скачаєте програму та зайдете у кабінет. На всяк випадок дозвіл дайте антивірусу.

гм, треба буде перевірити без включеного антивіра

В мене там дві строки було для скачування, файли так і називались - ПІБ_1.cer, ПІБ_2.cer. Може уважніше глянути, я теж ФОП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене там дві строки було для скачування, файли так і називались - ПІБ_1.cer, ПІБ_2.cer. Може уважніше глянути, я теж ФОП.

А ключів (дисків) у Вас скільки? один чи два? Ключ ФОПа чи ключ ФОПа іключ його печатки?

бо я робив лише на ФОПа

в обох випадках були лише по 1 сертифікату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж тільки один сертифікат (робив ел.підпис того року). Може в тебе два, бо вже який підсилений, чи того, що на два роки?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Область (регіон): Волинська Нас. пункт: Луцьк Організація: Фізична особа - підприємець ***** ***** **** Підрозділ: Фізична особа - підприємець Сертифікат: Сертифікат:

В мене ось так було, я і скачав обидва. Спочатку думав, два до чаго, а коли почав підключати кабінет, виділив два, імпортував і система сприйняла та впустила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж тільки один сертифікат (робив ел.підпис того року). Може в тебе два, бо вже який підсилений, чи того, що на два роки?...

Сказали, що на два роки, сам не просив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене тільки один

Пошук сертифікатів 1x1.gif1x1.gif

sp.gif Запис: cn=Т..............О.........Ю........

ou=Фізична особа - підприємець

o=Фізична особа - підприємець Т..............О.........Ю........

l=Луцьк

st=Волинська

c=UA Повне ім'я: Т..............О.........Ю........ Область (регіон): Волинська Нас. пункт: Луцьк Організація: Фізична особа - підприємець Т..............О.........Ю........ Підрозділ: Фізична особа - підприємець Сертифікат: sp.gifsp.gif

зараз всі на 2 роки дають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждому своё! ФОП, 2 группа, отчётность один раз в год - нахер мне тот ключ? Пошёл, сдал, получил свой экземпляр с "мокрой" печаткой о сдаче и свободен! ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інфа, що сьогодні звіти по ЄСВ (додаток 4) вже приймають в паперовому вигляді. і завтра також будуть приймати до 18.00.

Клименко зі своїми сервісами в черговий раз облажався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так. Получилось зайти в кабінет платника.

Потрібно 2 сертифікати: сертифікат платника та сертифікат CA-IDDM.cer

Акредитований центр сертифікації ключів ІДД Міндоходів Центральний засвідчувальний орган 14

з цієї сторінки http://cskidd.gov.ua/ca-certificates

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так. Получилось зайти в кабінет платника.

ну і? Як враження? Що вдалося зробити? Що побачити? Варте воно уваги?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кабінеті я оформив декларацію, перевірив на помилки, ще не отправляв. Хто підкаже як і де оформити в пенсійний річну декрарацію, тут була ссилка на сайт ПФ, але там лише оновлення ПЗ, а сама програма де, я поки не знайшов. Підкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і? Як враження? Що вдалося зробити? Що побачити? Варте воно уваги?

є дані про зданий Додаток 4 по ЄСВ, можна побачити інфу про сплату податків. але хв за 5 вилетіло. більше не заходив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кабінеті я оформив декларацію, перевірив на помилки, ще не отправляв. Хто підкаже як і де оформити в пенсійний річну декрарацію, тут була ссилка на сайт ПФ, але там лише оновлення ПЗ, а сама програма де, я поки не знайшов. Підкажіть.

просто уважніше потрібно перечитати, там серед оновлень є і самі програми. Вони їх замаскували :) між пакетами оновлень

post-8369-0-14657600-1390080690_thumb.jp

Я поки скачав і встановив цю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так було завжди, фізособи (держслужбовці те інші, в т.ч. що претендують на посаду держслужбовця) подають декларацію за м.р. до 1 травня, але в податковій вимагали до 1 квітня. Не треба путати з підприємціями. Приватний підприємець повинен подати декларацію до 9 лютого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте, будь-ласка, ссилку, хто має, на приклад заповненя та самі бланки річної звітності за 2013 по ЄП та ЄСВ для пп ІІ-ої групи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора здав "нульовку" в паперовому вигляді

без проблем,.... 2 години черги, ...

:) дійсно, хіба ж це проблема :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора здав "нульовку" в паперовому вигляді без проблем, без скандалів. 2 години черги, 30 секунд - оформення.

Поясніть, будь ласка, бо щось таки до кінця не розумію.

Якщо підприємець на загальній системі, діяльність в 2013 не велася (нулі), то він здає лише річну податкову декларації про майновий стан і доходи, форма від 11 грудня 2013 року № 793 (без додатків)?

Чи ще щось потрібно? Звіт по пенсійному теж потрібно чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно треба. Звіт по ЄСВ (додaток 5, таблиця 1), пустишку. Причому до 10-го лютого.

Хто яким безплатним сервісом подав цей звіт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подала. В Медке сформировала отчет (обязательно проверьте заполнение всех реквизитов), подтянула бесплатные ключи от налоговой (2 ключа Директор+Печать). Как подтянуть сертификаты нашла в интернете видео. Отправила. С первого раза не вышло (указала неправильный код ГНИ). Со второго пришли сразу квитанция 1 и 2.

Удачи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...