Перейти до змісту

Податкова декларація про майновий стан і доходи


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Вчора здала нульовку, НАТИСНУЛА НА ІНСПЕКТОРА :0167:, який підписав мою декларацію. Вони, п... ки, добре відчувають, коли біля них озброєна знаннями людина. Тоді й не сперечаються і не опираються сильно :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

2vicit

1. в Луцьку всього овер16кіло підприємців. так що 10кіло ніяк не можуть здавати "нульовки"

якщо бути точним то на даний момент в Луцьку "овер" 21k підприємців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене мама підприємець і здає завжди нульовкі, як здавати цю хрєн по електронці. Опишіть будь ласка систему з безкоштовними ключами.

Маю інформацію, що достатньо взяти безкоштовні ключі, а з відправкою в податковій є кому "допомогти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора здала нульовку, НАТИСНУЛА НА ІНСПЕКТОРА :0167:, який підписав мою декларацію. Вони, п... ки, добре відчувають, коли біля них озброєна знаннями людина. Тоді й не сперечаються і не опираються сильно :_05:

Сьогодні збирався зробити теж саме, але черга завелика ввечері (спину пошкодив, стояти не можу)... Завтра зранку піду душити трутнів.
...( реєстратор де той...)

Вибачаюсь, за дурнувате запитання, думки плутаються, і час підштовхує

Дозвільний центр

на Яндекс-панорамі

там, де і відкривається підприємець.

Заходиш, направо і відразу кабінет направо. Тільки там теж черги... а бланки там прямо на стіні висять (можна брати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, ходив я позавчора ще раз...

У віконечку, звичайно, вперлась - "до інспектора в 2 каб". Народу за мною купа, вирішив біля віконечка не стопорити чергу, пішов до тієї в 2-й (з нею вже перед тим вже мав розмову). Ну, знову теж саме "або закривайтесь, або щось платіть". Кажу, що не збираюсь робити ні того, ні того, і незалежно від цього вони зобов'язані прийняти в мене декларацію. Тоді, каже, ви повинні здати разом з декларацією розрахунок авансового платежу на наступний рік, і сплатити його, а він потім повернеться. Кажу, це вже не їх проблеми, декларацію вони повинні прийняти незалежно від цього, а вона "а це не я у вас її не приймаю, ідіть до віконечка". Запитав, де начальство сидить, послала в 120-й кабінет.

Там знову та ж пісня "платіть-закривайтесь-розрахунок" + "я не хочу з-за вас позбутись премії". Кажу, "то щоб заробити на премію, Вас змушують порушувати кодекс?!" :) Ну, вона тоді "у вас є ще третій варіант - ідіть зробіть електронний підпис і здайте декларацію по електронці"

Я пішов вниз і так і зробив - за пів-години (черга) я мав диск з електронним підписом і програми на флешці. На наступний день (вчора) я зареєструвався, надіслав Договір, сформував Декларацію і ввечері я вже мав підтвердження її приймання. :)

Отже, не марнуйте нерви, йдіть відразу вниз в 30-й кабінет, отримуйте підпис і здавайте по електронці. Це все займає десь пів-дня, якщо ніяких проблем. І на майбутнє маєте спокій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Ну вот и настал очередной период сдачи НУЛЬОВОК.

Вопрос:

1. Кто уже сдавал? Какие ПОКРАЩЕННЯ в этом году?

2. Поменялись бланки?

3. Стольник снова требуют или аппетиты возросли?

4. До какого числа принимают?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здати необхідно до 9-го лютого. А покращення тільки одне вимагають здавати лише в електронному вигляді. В зв'язку з цим великий наплив людей робити безкоштовні ключі. По інформації ББС сьогодні йде запис на 20-те січня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здати необхідно до 9-го лютого. А покращення тільки одне вимагають здавати лише в електронному вигляді. В зв'язку з цим великий наплив людей робити безкоштовні ключі. По інформації ББС сьогодні йде запис на 20-те січня.

ВИМАГАТИ не мають права, лише ПРОПОНУВАТИ. Це вибір платника податків - чи в паперовому вигляді здавати звітність, чи в електронному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://taxer.ua/uk/calendar?year=2014&group=2&en=20&esv=34.7 тут пишуть 60 календарних днів

податкова декларація 60 днів

річний звіт 40 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИМАГАТИ не мають права, лише ПРОПОНУВАТИ. Це вибір платника податків - чи в паперовому вигляді здавати звітність, чи в електронному.

Клименко ложив на права платників подавати звітність в електронному вигляді.

Примусово заставляють брати елключі. в грудні здавав звіт до ПФ. тупо не приймали в паперовому вигляді, навіть штрафи дали вказівку не застосовувати, якщо звіт поданий не до 20 грудня, а до 1 січня в елвигляді.

ПАкращення(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИМАГАТИ не мають права, лише ПРОПОНУВАТИ. Це вибір платника податків - чи в паперовому вигляді здавати звітність, чи в електронному.

Клименко ложив на права платників подавати звітність в електронному вигляді.

Примусово заставляють брати елключі. в грудні здавав звіт до ПФ. тупо не приймали в паперовому вигляді, навіть штрафи дали вказівку не застосовувати, якщо звіт поданий не до 20 грудня, а до 1 січня в елвигляді.

ПАкращення(((

Мені в електронному вигляді набагато простіше, для мене це дійсно покращення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, платна. Ціна одного CD-R диска.

Ні, безкоштовна, але ПЗ треба кудись записати, тобто на диск. Сьогодні ходив, тьма народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, платна. Ціна одного CD-R диска.

Ні, безкоштовна, але ПЗ треба кудись записати, тобто на диск. Сьогодні ходив, тьма народу.

Не ПЗ, а ключі.

А з ПЗ проста людина сама не розбереться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був там (якраз під закриття, в пів-шостого, то людей за ключами майже не було), чув як люди (фізичні особи - підприємці) здавали документи на виготовлення електронного підпису (в нижньому залі 2-ге віконечко) - інспектор сказали, що зараз нема! Ключі обіцяли дати аж на через тиждень! Так що майте на увазі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сдавал позавчера отчет за год и по пенсионному - никто ничего не требовал... Спрашиваю у девочки в окошке, мол, что к чему - она сказала, что электронку "требуют" от ЧП у которых есть наемные рабочие. Сдача заняла чуть больше часа очереди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует сдача именно в бумажном виде? Можно по почте как раньше или нет?

ЗЫ, Почему? По-тому что толкаться (бегать по кабинетам) за ключами не охото, лучше сделать их по спокойному на протяжении следующего года. По-тому что бумажки на почте сдал и потопал домой, быстро и весьма удобно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, хто там (і для чого) пхається і бігає по кабінетам - я вище писав - людей майже не було. Прийшов, заповнив два паперика і віддав у вікно. Потім прийшов і забрав... І маєш спокій і відпадає потреба "приємного" спілкування ліцо-в-ліцо.

Я минулий рік (писав ще трішки вище) спокійненько здав по електронці, і сьогодні вночі теж за паро хвилин здав сидячи вдома за ноутом. Зара ще освою здачу і в пенсійний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует сдача именно в бумажном виде? Можно по почте как раньше или нет?

ЗЫ, Почему? По-тому что толкаться (бегать по кабинетам) за ключами не охото, лучше сделать их по спокойному на протяжении следующего года. По-тому что бумажки на почте сдал и потопал домой, быстро и весьма удобно.

можна, за 10 днів до закінчення терміну. з повідомленням про вручення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нульовки без проблем, правда я в черзі провів 2 години, жінка у вікні оголошувала постійно що підприємцям з прибутком, потрібно у свого інспектора підпис ставити на звіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, хтось в пенсійний здає електронкою?

я вчора відправив додаток 4 (за найманих).

робив на іфін.юа (безплатному), звідти ж і відправляв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айфін бачив, зарегався, але ще руки до нього не дійшли. Встановив поки АРМ: Єдиний внесок, розбираюсь... Але щось він мене кумарить...

Ще Медок радять, хочу подивитись...

До речі, по податковій..., хтось користувався "Кабінетом платника" на сайті Міндоходів? Типу онлайн сервіс по веденню своїх справ в податковій... Люди на форумах хвалять, а в мене він не хоче запускатись, пише, що "Неможливо встановити зв'язок з сервером"...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Для інфо: отут на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів вказані посилання на рекомендовані ними програми (сайти) створення звітності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...