Перейти до змісту

Податкова декларація про майновий стан і доходи


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Хто яким безплатним сервісом подав цей звіт ?

це залежить від того, які в тебе ключі.

Безплатні? З податкової? Один key чи два?

Я подала. В Медке сформировала отчет (обязательно проверьте заполнение всех реквизитов), подтянула бесплатные ключи от налоговой (2 ключа Директор+Печать). Как подтянуть сертификаты нашла в интернете видео. Отправила. С первого раза не вышло (указала неправильный код ГНИ). Со второго пришли сразу квитанция 1 и 2.

відразу звіт? А "Договір про визнання електронних документів" в податкову спочатку? А "Картка приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до ПФУ" в пенсійний?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Я подала. В Медке сформировала отчет (обязательно проверьте заполнение всех реквизитов), подтянула бесплатные ключи от налоговой (2 ключа Директор+Печать). Как подтянуть сертификаты нашла в интернете видео. Отправила. С первого раза не вышло (указала неправильный код ГНИ). Со второго пришли сразу квитанция 1 и 2.

Удачи!

МЕДок чи АРМЗвіт? МЕДок - демо версія? можна посилання на відео, як підтягнути сертифікати? бо в АРМЗвіт я такої мождивості не знайшов

Хто яким безплатним сервісом подав цей звіт ?

це залежить від того, які в тебе ключі.

Безплатні? З податкової? Один key чи два?

Один ключ, безплатний з податкової

відразу звіт? А "Договір про визнання електронних документів" в податкову спочатку? А "Картка приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до ПФУ" в пенсійний?

Це чим направляти? я з ІФІНа пробував

упд.

є Документ: F1391001 Договір про забезпечення електронного документообігу платника податків з Державною податковою інспекцією засобами телекомунікаційного зв'язку - прийнято

Електронний документ «Картка приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до Пенсійного фонду України» прийнято для подальшого опрацювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один ключ, безплатний з податкової

той один ключ коли брав? в цьому році чи ще в тому? Яке він розширення має? *.key ?

МЕДок чи АРМЗвіт? МЕДок - демо версія?

МЕДок-ДЕМО. АРМзвіт не може. (зара трішки не маю часу пояснювати, пізніше допишу)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той один ключ коли брав? в цьому році чи ще в тому? Яке він розширення має? *.key ?

в грудні 2013, key-6.dat

МЕДок-ДЕМО. АРМзвіт не може. (зара трішки не маю часу пояснювати, пізніше допишу)

Ясно. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скачав два сертифікати та програму входу в "ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ" - http://kpp.minrd.gov.ua/Publish/PublishedApp.aspx.

Там вибрав нульову декларацію та з 5 додатком (додатки вибрати в верхньому правому куті, лишні закрити хрестиком). Після підпису декларації, відправив, прийшла квитанція. Система дуже часто глючить, заходить не з першого разу, але в мене вийшло. Головне "нульову" можна вибрати з меню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скачав два сертифікати та програму входу в "ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ" - http://kpp.minrd.gov...lishedApp.aspx.

Там вибрав нульову декларацію та з 5 додатком (додатки вибрати в верхньому правому куті, лишні закрити хрестиком). Після підпису декларації, відправив, прийшла квитанція. Система дуже часто глючить, заходить не з першого разу, але в мене вийшло. Головне "нульову" можна вибрати з меню.

про глюкавий кабінет платника в курсі. зайти в нього раз з 10 якщо получиться - то добре. вилітає за кожним разом

тільки там не знайшов додатка 5 по ЄСВ до ПФ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відразу звіт? А "Договір про визнання електронних документів" в податкову спочатку? А "Картка приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до ПФУ" в пенсійний?

jack74, Медок - демо-версия. Сразу отправила отчет без Договора и Карточки. Ключи ЕЦП сгенерированы до 01.01.2014г. (бесплатные от налоговой) и это было их первое применение.

Декларацию сдала через Електронний кабінет платника податків (правда с танцами и бубном).

МЕДок чи АРМЗвіт? МЕДок - демо версія? можна посилання на відео, як підтягнути сертифікати? бо в АРМЗвіт я такої мождивості не знайшов

Медок - демо. Видео нашла тут:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З танцями, з бубном і такій-то_матері, здав додаток 5 по ЄСВ (Медок-демо).

Декларацію єдиноподаткника відправив через ifin. 2 квитанція десь по дорозі загубилась(. Через Е-кабінет платника значиться як прийнята по е-майл (квитанцію не вдалось прочитати, через виліт).

Порадили для імпорту, підписання і відправки звітів Сонату (мала (28мб), фунціональна, постійно оновлюється, легка в налаштуванні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував різними програмами, медок найкращий з точки зору інтерфейсу та можливостей, "глюкавості". Всі інші або не могли відправити дод.5 ЕСВ, або його взагалі небуло. Встановив єдине вікно под.звітності, але вже "програма". Після оновлення всі налаштування пропали, якщо вибрати фіз.особа, видає кучу помилок скрипту і все, думав (виходячи з інтерфейсу), що win7 не підходить, переставив на winXP - те саме, зараз витру. Електронний кабінет - глючить при вході і в роботі (найбільше втрачає зв"язок з сервером), iFin - після реєстрації і внесення даних пише, що звітів немає, або термін не настав.

Навіщо в податковій ті ключі роздають і вимагають електронної подачі звітів, якщо нічого толком не готово. Куча всюго, а реально НУЛЬ.

Ставте Медок-демо і вивчайте. Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...