Перейти до змісту

Податкова декларація про майновий стан і доходи


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Ви бачили нову декларацію, на 5 сторінок?, на яких хібащо не питається що я їм, і яку маю одежу.

крім іншого там є пункти які треба заповнити-

вклади в банках?

проценти?

Вартість успадкованого майна?

Додаткове благо?

Гараж?

Земельна ділянка?

скільки вкрав?

скільки взяв хабарів?

підприємці зобовязані це вказувати? аке це має відношення до підприємницької діяльності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Ви бачили нову декларацію, на 5 сторінок?, на яких хібащо не питається що я їм, і яку маю одежу.

крім іншого там є пункти які треба заповнити-

вклади в банках?

проценти?

Вартість успадкованого майна?

Додаткове благо?

Гараж?

Земельна ділянка?

скільки вкрав?

скільки взяв хабарів?

підприємці зобовязані це вказувати? аке це має відношення до підприємницької діяльності?

Саме цікаве, що їх вже продають в податковій, але ще не приймають. Люди понакупляли бланків, вистояли в черзі, а потім їм кажуть: а вони ще не дійсні. Одна мадама наробила такого репету, сказала: мені пох, в мене немає часу по податкових соватися, приймайте цю, а коли почнете працювати з новими бланками, то позвоните і я прийду заберу свою копію декларації. І прийняли.

п.с. Описане вище відбулося на минулому тижні, тому, можливо, вже і приймають на нових бланках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття 182. Порушення недоторканності приватного життя

Незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди або поширення цієї інформації у публічному виступі, творі, що публічно демонструється, чи в засобах масової інформації, -

караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

1. Відповідно до ст. 32 Конституції України ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

я правильно мислю, якщо немає закону про публікування шо в мене є гараж, то це порушує мої права..?

п.с. Описане вище відбулося на минулому тижні, тому, можливо, вже і приймають на нових бланках.

сказали з 23-го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з кодексу-

Стаття 179. Порядок подання річної декларації про майновий

стан і доходи (податкової декларації)

179.1. Платник податку зобов'язаний подавати річну декларацію

про майновий стан і доходи ( z0064-93 ) (податкову декларацію)

відповідно до цього Кодексу або інших законів України.

відомості про доходи, майновий стан, витрати, зобов'язання

фінансового характеру, інформація щодо вказаних відомостей членів

сім'ї надаються окремими категоріями громадян ?, визначеними

відповідно до законодавства;

Бланки податкових декларацій мають безоплатно надаватися

органами державної податкової служби платникам податку на їх

запит, а також бути загальнодоступними для населення. :)

179.11. Фізичні особи у випадках та обсягах, визначених

законом, подають податкову декларацію, де зазначаються відомості

про доходи, майновий стан, витрати, зобов'язання фінансового

характеру, а також в додатку до податкової декларації зазначається

інформація щодо вказаних відомостей членів сім'ї в усіх випадках

її подання, передбачених законом (яким законом?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве, що їх вже продають в податковій, але ще не приймають.

ага, стандартно - позавчора годинку в черзі простояв, щоби, виявляється, дізнатись, що її здавати потрібно приходити з 1 числа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самому цікаво - вродь мали б вже приймати.

Завтра до обіда буду зайнятий, з обіда - чи буде бажання іти :))

Є в податковій телефон довідкової служби - начебто 777-145. Але чи вони вкурсі будуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Апну тему.

В податковій небув рівно рік, все змінилось, здають звіти не в підвалі а там де раніше було кафе (назви непамятаю, вхід напроти зупинки ).

Фізик, загальна система, "нульовкі". Отож заповнив, в двох екземплярах, підійшла моя черга, людина з віконця повідомила що "Якщо звіт "нульовка" потрібно щоб інспектор підписав його", я в 31 кабінет до свого інспектора - відстояв чергу (там дурдом, ще той робиться) заходжу і тут відбувається цікава розмова - власне чому й пишу.

Інспектор непоспішав підписувати, а запропонував два варіанти, (це для тих хто здає 2-3 роки "нульовки":

1-ий я йду і закриваю п-ця, так як в Луцьку близько 10 000 людей постійно здають "нульовки" і обслуговувати таку к-сть народу дуже важко, як для працівників ДПІ так і для самих людей.

2-ий варіант стосується тих людей, яким перший непідходить, і полягає в тому що було запропоновано заплатити 100 грн в рік (по 25грн в квартал) для того, цитую "щоб була видимість руху коштів", для цього берете додаток 5 у 8-му графу пишете 25 грн і разом з квитанцією і самим звітом подаєте у вікно.

Іншими словами або закривай, або плати.Такі розмови інспектори проводять зі всіма приходящими з "нульовками" Думки двоякі, спочатку - в штики; потім - мабуть якесь зерно раціоналізму в цьому є.

В моїй ситуації я сказав інспектору що варіанти мені непідходять, я ні першого ні другого робити небуду, він підписав, буркнувши "Ну потім же ж оштрафують" я здав звіт, людина яка приймала, побачивши що нема квитанції, запитала мене чи буду закриватись, я відповів так, буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2vicit

1. в Луцьку всього овер16кіло підприємців. так що 10кіло ніяк не можуть здавати "нульовки"

2. ні в я кому разі не писати 100 грн. не працював - здаєш з "0", не хочуть приймаьт, відсилаєш поштою не пізніше 31.01.13р.

п.с. не оштрафують потім- нема за що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просять заплатити авансовий платіж за наступний рік, а пенсійний фонд потім не скаже в наступному році і їм платити якщо показано прибуток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просять заплатити авансовий платіж за наступний рік, а пенсійний фонд потім не скаже в наступному році і їм платити якщо показано прибуток?

авансовий платіж - це ще не означає, що буде прибуток.

у 2012 році прибуток був? якщо - так, то тоді авансовий на 2012 вираховується не менше ніж за 2012 рік.,

за 2013 рік подасте декларацію без доходів, то й не буде податку, а авансовий мають повернути.

але звичайно, не треба показувати прибутки, якщо їх дійсно не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та же хрень! :) Пришёл - сказали "либо 100гр. либо закрывайся" :) Ушёл думать... Стольник вроде и не большие деньги , но за что? Что значит АВАНС? А если я не хочу "авансировать" налоговую..... Меня же ни кто не заставляет платить аванс Укртелекому, хотя они настоятельно просят каждый раз в платёжке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДПС (інспектори) мають вказівку зверху право Вас попросити закритися або сплатити аванс. Ви маєте право погодитися або не погодитися з таким проханням (!).

Якщо категорично відмовляються приймати декларацію-нульовку, запитайтеся, де саме в п. 4.4. Методичних рекомендацій щодо приймання та комп*ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПСУ (затверджений наказом № 516 від 14.06.2012 р.) зазначено таке право інспектора. Якщо наполягає і не приймає далі - ідемо до керівника відділу і вимагаємо те саме.

Як правило, інспектори на цьому етапі здаються і роблять те, що мають зробити по закону.

Закриватися чи не закриватися - це особиста справа кожного СПД ФО, а не інспектора з податкової, якому "трудно робити свою роботу". За це ми платимо податки. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закриватися чи не закриватися - це особиста справа кожного СПД ФО, а не інспектора з податкової, якому "трудно робити свою роботу". За це ми платимо податки. ІМХО

скільки пафосу )))

скажем так, з нульової декларації податків нуль цілих нуль десятих. а раз 0 - то роботу інспектора ви не оплачуєте.

а по темі. декларацію можна вислати поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. час ще є.

49.3. Податкова декларація подається за вибором платника

податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один із таких

способів: { Абзац перший пункту 49.3 статті 49 із змінами,

внесеними згідно із Законом N 3609-VI ( 3609-17 ) від 07.07.2011 }

а) особисто платником податків або уповноваженою на це

особою;

<a name="o1064"> б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з

описом вкладення;

в) засобами електронного зв'язку в електронній формі з

дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних

осіб у порядку, визначеному законодавством.

49.5. У разі надсилання податкової декларації поштою, платник

податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу

відповідного органу державної податкової служби не пізніше ніж за

десять днів до закінчення граничного строку подання податкової

декларації, визначеного цією статтею, а при поданні податкової

звітності в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої

години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дружина здавала "пустишку". Прийняли без запитань. Можливо тому що декларація була набрана і роздрукована в програмі ОПЗ податкової звітності. Декларацію приймають тільки від самого підприємця, якщо подає інша особа вимагають довіреність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та же хрень! :) Пришёл - сказали "либо 100гр. либо закрывайся" :) Ушёл думать... Стольник вроде и не большие деньги , ...

стоит тебе показать хоть одну гривну прибыли, ты сразу будешь должен в пенсионный больше 4-х тысяч! А это уже не 100

ДПС (інспектори) мають вказівку зверху право Вас попросити закритися або сплатити аванс. Ви маєте право погодитися або не погодитися з таким проханням (!).

Якщо категорично відмовляються приймати декларацію-нульовку, запитайтеся, де саме в п. 4.4. Методичних рекомендацій щодо приймання та комп*ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПСУ (затверджений наказом № 516 від 14.06.2012 р.) зазначено таке право інспектора. Якщо наполягає і не приймає далі - ідемо до керівника відділу і вимагаємо те саме.

Як правило, інспектори на цьому етапі здаються і роблять те, що мають зробити по закону....

та пофігу їм (вибачаюсь на слові)

Сьогодні ходив теж здавати "нульовку" - відповідь: "або 100 грн, або вперед до реєстратора подавати заяву про закриття, і тоді з нею знову до нас (в податкову), аж тільки тоді приймемо". І на "піду до керівника" не діє, бо вказівка ж зверху! Бюджет наповнюють!

І тикання їх в статтю

49.10. Відмова посадової особи органу державної податкової служби прийняти податкову декларацію з будь-яких причин, не визначених цією статтею, у тому числі висунення будь-яких не визначених цією статтею передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої податкової декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється.
на них не діє!

Каже "маєте право діяти відповідно:

49.12. У разі отримання відмови органу державної податкової служби у прийнятті податкової декларації платник податків має право:

49.12.1. подати податкову декларацію та сплатити штраф у разі порушення строку її подання;

49.12.2. оскаржити рішення органу державної податкової служби у порядку, передбаченому статтею 56 цього Кодексу.

, а ми тоді будемо розбиратися"...

Єдиний варіант був поштою відправляти, але десятиденний термін (ст. 49.5 ПК) я прогавив...

Певно, завтра поїду до реєстратора закриватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"49.12.1. подати податкову декларацію та сплатити штраф у разі порушення строку її подання;" - а размер штрафа при нулёвке? мож он меньше даже 100 грн, если так, отправляйте почтой и оплатите шираф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я не цікавився, взагалі то, розміром штрафу, але сумніваюсь, що він невеликий... Ми ж в Гондурасі

--------------------

додано згодом:

Стаття 120. Неподання або несвоєчасне подання податкової звітності або невиконання вимог щодо внесення змін до податкової звітності

120.1. Неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене мама підприємець і здає завжди нульовкі, як здавати цю хрєн по електронці. Опишіть будь ласка систему з безкоштовними ключами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене мама підприємець і здає завжди нульовкі, як здавати цю хрєн по електронці. Опишіть будь ласка систему з безкоштовними ключами.

По електронці з безкоштовними ключами також можна задавати.

але декларацію здаєте раз в рік. а термін дії ключів - також рік. максимум, що можна з тими ключами зробити, це декларацію здати за 2 роки.)))

скільки часу займе оформлення - не скажу, бо сам не оформляв.

порядок оформлення /використання ключів та ПЗ - можете почитати на

opz.org.ua

чи варта шкурка вичинки ,вирішувати Вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурдом просто, ніяк не можу зібратись, але прийдеться...

Підкажіть шановні, я також вже рік не був в цьому чудовому закладі, все настроююсь нульовку в останні дні пропхнути, якщо цитую:( або вперед до реєстратора подавати заяву про закриття, і тоді з нею знову до нас (в податкову), аж тільки тоді приймемо) , я напишу цю заяву, то і бланк відповідний повинен бути , і підкажіть, де вона пишеться( реєстратор де той...)

Вибачаюсь, за дурнувате запитання, думки плутаються, і час підштовхує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурдом просто, ніяк не можу зібратись, але прийдеться...

Підкажіть шановні, я також вже рік не був в цьому чудовому закладі, все настроююсь нульовку в останні дні пропхнути, якщо цитую :( або вперед до реєстратора подавати заяву про закриття, і тоді з нею знову до нас (в податкову), аж тільки тоді приймемо) , я напишу цю заяву, то і бланк відповідний повинен бути , і підкажіть, де вона пишеться( реєстратор де той...)

Вибачаюсь, за дурнувате запитання, думки плутаються, і час підштовхує

реєстратор на Грушевського.

Відділ державної реєстрації суб'єктів господарювання 43005, м. Луцьк, пр-т Президента Грушевського, 1

там і бланки є, або тут

https://www.google.com.ua/search?q=%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F+%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%94%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97+%D0%B4%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:uk:official&client=firefox-a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...