Перейти до змісту

маршрутки и ГПС


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

система должна заработать с 2го месяца 12го года

+1

ой,

а я чтото подумал что с нового года...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто може написати новий маршрут руху маршрутки №29. Зараз вона проїзджає понад Риббазою,а куди і звідки?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anatoliy, Відродження, Молоді, Там-Там, Варшавка, Риббаза, 40-А. Зворотній бік, напевно, так само, тільки навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на скільки зросте вартість проїзду в маршрутках?

Перевізники, як завжди, зауважили, що тарифи потрібно підвищувати. Мовляв, ще півроку тому подали до міськради пропозиції щодо нових тарифів і вартості проїзду у маршрутних таксі 3-4 гривні. Кажуть, що за більші кошти можна організувати і оголошення зупинок і навчання водіїв. Переконують, що перевізнику слід дати більше коштів. Проте представники громадських організацій зауважили перевізникам, що не все у цьому світі вирішують кошти. Богдана Стельмах зауважила, що якщо пасажири платитимуть 3 гривні, то водії не перестануть хамити чи обганяти одне одного. Закинули перевізникам і те, що чому ж вони їздять Луцьком, якщо ж маршрути такі не прибуткові? Представник громадської організації «Інститут розвитку міста» Петро Гоцалюк зауважив, що нині водій вирішує, як йому їхати і коли.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

В середу їхав ПАЗіком 26 маршрут. Помітив модуль ГПС з модемом МТС. Модем був активний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мак показує лише 7 точок.

Страшно навіть уявити на ЩО буде схожа карта з цими кружечками, коли ВСІ маршрутівки будуть на ній відображені (прикольно, напевно, буде виглядати ДЕПО ввечері))) )

Ще. Якщо поставити галочку "зупинки" - маршрутки їдуть під ними)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Перевізників "прокачають" на капусту, і толку буде ноль :)

А задум можна монетизувати спокійно :)

Наприклад карта онлайн, підпсиується на розсилку смс, і наприклад коли маршрутка тобі потрібна буде в радіусі (скількм метрів вибрати щоб можна було) твоєї зупинки, тобі приходить смска, і можно спокійно йти на вулицю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я "ЗА" эти ГПСы. Вся система нашего ЛПЕ гнилая напрочь.

Все из вас прекрасно знают как работают старые гос. предприятия - по старой накатанной лыжне!

А ГПСы они хотели давно вводить - так водилы их специально начали портить - типа, не... не работает (как же я картошку теще теперь завезу - ну, не за свои же кровные). Не забывайте - они на ставке и плане (как при СССР). К сожалению, водители, которые устроены на работу таким способом могут себе позволять и не ездить, и с маршрута сойти, и мля придумать ложную поломку - а зарплата-то и за простой начисляется. Так сказать: солдат спит - служба идёт.

Конечно есть и честные...хотя думаю - единицы.

А Визор - конечно, контора тяжелая - но задумка прикольная (вот если довести все до логичного конца - будет супер).

Ну, конечно, это только моё личное мнение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Визор - конечно, контора тяжелая - но задумка прикольная (вот если довести все до логичного конца - будет супер).

задумка норм,

но реализация гавно :(

хотя мы не видим всей картины

можно было бы порешать на "смартах НТС"

- ГПС для водилы

- и координаты в инет отдает

- инет брать 3Г (утел или мтс)

- и можно в каждой маршрутке фифи-зону организовать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А Визор - конечно, контора тяжелая - но задумка прикольная (вот если довести все до логичного конца - будет супер).

задумка норм,

но реализация гавно :(

хотя мы не видим всей картины

Картина дуже проста, візор і міська рада на цьому дуже добре зароблять. На скільки я знаю то ціна візорівської установки на одну маршрутку коштує від 750 чи то 800ує + щомісячна абонплата за кожну одиницю транспорту, ставитись це все має за кошти підприємців, а який підприємець схоче вкладувати такі гроші тільки для того щоб міська рада контролювала рух його транспорту. Якщо підприємець і захоче моніторити свій транспорт то ціна за одну маршрутку буде 200-250ує (і це буде не китайське фуфлове обладнання а нормальні трекери з довічною гарантією). Сам займаюсь вже майже два роки установкою даних систем і був в міській раді спілкувався з відповідальними за це все діло особами, сказали що будь хто може брати участь у тендері але де коли і як він буде проводитись так ніхто нічого і несказав, але сказали що обладнання має відповідати деяким вимогам які вони чомусь не могли надати протягом трьох тижнів хоча на той момент вони вже повним ходом піарили МАК. Вимоги мали скинути на електронку, але коли до них не дзвонив, де лист, то в них були якісь відмазки, прийшлось знову до них їхати і просити щоб все ж таки дали ті вимоги.

ось вимоги може комусь буде цікаво:

23abc059242a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Аверсу Романюк, в который раз, грозил поразрывать (с какогото 1го числа) договора с перевозчиками кто не купит холодильник Донбас кто не установит правильный ГПС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто не установит правильный ГПС

«Кто возьмёт билетов пачку, тот получит… водокачку», «А если не будут брать — отключим газ» як казали в фільмі «Бриллиантовая рука»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто не установит правильный ГПС

«Кто возьмёт билетов пачку, тот получит… водокачку», «А если не будут брать — отключим газ» як казали в фільмі «Бриллиантовая рука»

скоро лето - велик в ноги в вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація: їжджу на роботу з ГПЗ. Маршруткою. Мені підходить будь-яка.

Біля СК "Динамо" стоїть знак "Маршрутне таксі". Завжди всі маршрутки зупинялись.

Сьогодні їхала маршрутом №4. Перед зупинкою натиснула чарівну копочку, бачу їде мимо - тисну знову і довго.

Водій каже: "Не паліть того дзвоника, бо я не знаю хто сюди той знак поставив, який Вася чи Пєтя. В мене в маршруті такої зупинки немає".

Питання: Можна десь щось прочитати про зупинки? Якщо можна, то де взнати щось про цю зупинку? Є вона, чи немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація: їжджу на роботу з ГПЗ. Маршруткою. Мені підходить будь-яка.

Біля СК "Динамо" стоїть знак "Маршрутне таксі". Завжди всі маршрутки зупинялись.

Сьогодні їхала маршрутом №4. Перед зупинкою натиснула чарівну копочку, бачу їде мимо - тисну знову і довго.

Водій каже: "Не паліть того дзвоника, бо я не знаю хто сюди той знак поставив, який Вася чи Пєтя. В мене в маршруті такої зупинки немає".

Питання: Можна десь щось прочитати про зупинки? Якщо можна, то де взнати щось про цю зупинку? Є вона, чи немає?

для початку я б позвонив на 1080 і порадився б як поступити далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку я б позвонив на 1080

Це куди(?), бо навіть не знаю ЯК це ввести в гугл, щоб знайти куди це я буду телефонувати?

Служба оперативного реагування міськвиконкому 080

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно малося на увазі номер оперативного реагування 1580.

а краще звернутися в Управління транспорту та зв’язку.

Контакти: тел. (0332) 777919

Начальник відділу - Дячук Рустам Олександрович

Графік особистого прийому - Понеділок 8.00-13.00, Четвер 14.00-17.00

Адреса - 43025, м.Луцьк, вул.Б.Хмельницького,19

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.

Дали мені за цим телефончиком (1580) номер в транспортний відділ.

Контакти: тел. (0332) 777919

Там чемно пообіцяли, що розкажуть водію про зупинки на його маршруті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...