Перейти до змісту

Вечерняя кулинарная покатушка!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Сбор возле Леси до 19:00 , в 19:02 выезд.

Сегодня едем за Киверцы , готовить гречку с тушенкой и салатиком и смотреть на Луну(натурально, FKCX_half берет пазорную трубу)!

С собой брать КУПАЛЬНИКИ , ну или купацца будем голышом ака ню :)

ЗЫ новый формат: кто будет, нажимаем кнопку "Thanks"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ну вот я и в хопре

хорошо проехались, хорошо полетали

пидарасу (простите меня за мой французний) на вишнёвой славуте отдельное "спасибо"......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, я так зрозуміла, то ви біля Ківерець так дружно падалаи?

Хоч всі цілі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто пізд...ц.... :huh:

Їдемо собі групою ..... класно їдемо ..... 30-31.... всі йдуть щільно.....перед тим я спеціально підїхав до Халфа, щоб плотніше йти.......

Не доїхали до першого повороту на Ківерці десь може метрів 60...........

І тут якийсь гандон БЛЯ.......... на сраній Славуті, робить під.....р, свій **б....ний маневр сцуко ....... задушив би урода карнавального ........

Після цього ....... удар мені в бік, я відлітаю в Халфа і лечу зі швидкості 30 до 0 :) далі по черзі в нас в"їжджають ще троє..... Ді, Зевс і Даман а мій вел застрягає у Дамана між переднім колесом і кареткою...... ПІЗД....Ц....

А цей ЮХ ПЛЯ...... валить далі і звертає в поворот на Ківерці. Номер звичайно не змалювали..... але наколочки народу вже дали....

Результат......

У Халфа колесу вафлі.....додому на таксі.

Роздерта рука, і так трохи помяло.......

В мене вирвало кріплення каски....... зірвало захисний шар зверху.......

Велік бля.... вісімка на задньому колесі, скрутило кермо, зірвало з місця манетку ліву, погнуло систему.

Як не дивно... на ходових якостях це майже не позначилось. :)

Інші поцарапались просто і трішки злякались........ бо зразу запахло :D

Потім смачнюча вечеря під лісом.

мммммммммммммммммммммммммммм пісня..........

Карочє все добре, що добре закінчується.

ВО !!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді все добре, що добре закінчується... хай це послужить уроком для нас всіх, щоб бути надалі обережнішими на дорогах і нівякому разі не забувати про захисну амуніцію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, але і вони мають дивитись і поважати нас на дорогах, бо як недавно їду, а мені водій мовля пороз'їзджались тут придурки на веліках, що мол за кордоном є спецдоріжки, то там можна..... ну він про сказане круто пожалів, бо я словесно йому горло передушила, а морально просто вбила!! :huh:

Добре, що всі живі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин... сижу, все плече и локоть обмазаны апизатроном, почти не шевелиццо... смердит - шо демон...

про байк надо забыть на недельку, может больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найти- однозначно, такие вещи прощать нельзя :huh:

Хорошо. что все живы и относительно здоровы! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот вообще что думаю, как народ относится к тому, чтобы на покатушки ВСЕГДА была легковушка сопровождения, деньгу на бензин нужно скидываться, там выходит по 3-5 грн на рыло, но в случае чего завсегда можно нас подстраховать или того самого мудака догнать, да вообще, мало ли что.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На грандиозные покатушки с кучей народа это конечно можна организовать. Даже готов иногда поездить на машине.

Но вопрос в том, что там где пройдёт велосипед не пройдёт машина. Косогор например. И тогда тому, кто ведёт машину проидётся ждать в месте с машиной на том месте, куда можно будет доехать. Машину тоже бросать нельзя. Разберут!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба Ярчіка на конжній покатушці кулішом кормити :) Машинка в нього шустренька, не тільки грьобану славуту наздогнати може :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В яке місце Славути ви вдарились, тобто де можна наблюдати якісь пошкодження, і який колір машини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правом заднем крыле должны быть следы от Лекса (у него на левой перчатке даже краска осталась)

Вроде как бордовая славута.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-любому на правому задньому крилі є сліди. Там удар був сильний....

Фарба залишилась на рукавичках і на контактах........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-любому на правому задньому крилі є сліди. Там удар був сильний....

Фарба залишилась на рукавичках і на контактах........

тогда точно нужно было сразу гайцам звонить

отловили бы гада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травмовані, підходьте в травмопункт на огляд, я сьогодні до 21.00 чергую :huh: Заодно і в ДАІ повідомимо, прямо з травмопункта. Коли буде зафіксований факт тілесних ушкоджень, те мудило на славуті НАБАГАТО активніше почнуть шукати, повірте мені. І чим швидше повідомити, тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба буде свідків, то пишіть. Я теж вважаю, що цього не варото залишати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...