Перейти до змісту

Вечерняя кулинарная покатушка!


difoto

Рекомендовані повідомлення

ах... ^_^ лишати... не лишати... а я хочу, щоб хлопці швидше поправились і сіли на своїх відремонтованих чи нових велоконей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Треба Ярчіка на конжній покатушці кулішом кормити ^_^ Машинка в нього шустренька, не тільки грьобану славуту наздогнати може :)

Як два пальца абасфальт! :)

Не дай Бог, щось - двоє-троє крепких лосів пригають до мене, доганяєм винуватця, вертаємося на двох машинах, одну урочисто спалюємо (не мою) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

двоє-троє крепких лосів пригають до мене, доганяєм винуватця, вертаємося на двох машинах, одну урочисто спалюємо (не мою)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Сбор возле Леси до 19:00 , в 19:02 выезд.

Пропорную сьогодні кулінарну покатушку...

Хто за приєднуйтесь....

Існує попередня домовленість з Андрієм ХР про те, що він сьогодні буде в Луцьку і прийме участь у нашій покатушці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фнимание!

Сиводиня Равшян, Джимшют и Нашяльника будема делать плофф. Будим кюшят руками, как настаяшие тажикистонци! ^_^

Ехала на дивитнасить шисов к Бим-бом, патом ехалама в Рованце, на другом бериг Стырь палиль кастьорь, гатовиль плоф и кушял-кушял-кушял с лактей жир лизаль и апять кушил!

С сабой иметь воду(!!!) , крем от комаров ну и пиво-соки.

Выезд в 19:05, никаких массовых скидываний на пиво и покупок , все иметь при себе, продукты , котелок и все остальное будет!

Темп - очень прогулочный(если не будет новичков лоси могут и рвануть), дистанция - близкая. Грунт/асфальт 40%/60%(шоссеры оставляем дома)

Дышим фоздух, разгавариваим, Джимшют будит пльоф прадавать :) Мая прадаваль - вашя пальчики лизаль! :D Ай-ай.. ммм.. кусна!!

Фсё!

ЗЫ Равшяаан!! Твая алия брааааль?? Если ни браль - нашяльника тибе джимбе ашимбе ынкирь хельмешимбе делаль! Кароши польный бесдеса будима!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де саме ви будете? Туди на машині доїдеш? Бо я знов без рами вже 2-гий місяць. Бачу що скоріше я новий вел. куплю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

равшян читаль читаль, мала пугулся и пашьоль пакупаЙ алия, фосди, семен и пил..ь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де саме ви будете? Туди на машині доїдеш? Бо я знов без рами вже 2-гий місяць. Бачу що скоріше я новий вел. куплю :D

апьратный берех ситиря, маста на равшянцах спускаися и ехамаехама, каровки, лашадки смареля, веселааа... равшан видила там тира не есдиль, не есдиль,..., есдиль

фрьотминеноги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Темп - очень прогулочный(если не будет новичков лоси могут и рвануть), дистанция - близкая. Грунт/асфальт 40%/60%(шоссеры оставляем дома)

...

нафички очиня надма насяльника, плофф мася надама, шибурек мяся нада(кошка пряфда лучче, но и нафички харашьо) ананенене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если Равшян и Джимшют вдобавок к "южному говору" внезапно перейдут на олбанский - тогда понять их мессаги станет совсем невозможно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там где пунктир вроде есть дорога, ну машины там как-то заезжают.

Новички , присоединяйтесь, а то очинь плоф хошица, а кошки-сабаки надаель уже!

post-24-1214393385.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если Равшян и Джимшют вдобавок к "южному говору" внезапно перейдут на олбанский - тогда понять их мессаги станет совсем невозможно ^_^

Тадьжикистооооона!

Тажикистоооооон!

Тажикистоооон!

Тажикистоон!

Тажикистооон!

Тажикистооооон!

Тадьжикистоооооооон!

:)

В велопати дискриминации по языковым, половым, возрастным и всем иным признакам не было, не т и не будет! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темп - очень прогулочный(если не будет новичков лоси могут и рвануть), дистанция - близкая. Грунт/асфальт 40%/60%(шоссеры оставляем дома)

приношу свої вибачення, я думав вперше до вас заїхати і з вами катнутись, навіть в Андрія ХР сьогодні прикупиф перше обмундирування :_41: , але в мене "Турист", я ним навіть без проблем по снігу гасав :_39: правда резину якісну прикупив... вроді по грунту ніколи не було проблем пересуватись :g33:

Ваші поради, можна пробувати катаццо ? ^_^

на крайняк, якщо загрузну, то повернусь назад.... :owl:

то шо, можна приєднаццо? :0015:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, не можна, а нужна :0015:

в мене хоч і каманч, але я сама ще така :owl:

спочатку сумнівалась, а потім поняла, що тре шось робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Однозначно їхать.

Тама грузнуть нема де в принципі :0015:

Стирь! йолка палка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАКС.....

Андрюха ХР вже в мене..... Сьогодні їде з нами на моєму Платоні... :0015:

І в нього є шмотки на продаж !!!

2 Дімакса....

Звичайно приїжджай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюха ХР вже в мене..... Сьогодні їде з нами на моєму Платоні... :0015:

І в нього є шмотки на продаж !!!

клас. скажи я йому ще зразу можу закинути бабулєти за раму шосера :owl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...