Перейти до змісту

Вечерняя кулинарная покатушка!


difoto

Рекомендовані повідомлення

ШО?

Апять? :ohmy:

То є пропозиція.... На 7 приїхати в центр, прогнатися добре по Гаражджі... і тоді на деруни до Діфото....

Як ідея?

В Гаражджу никто не ездил :( А быть деруном для комаров я категорически отказался;)

И это притом что я приехал на семь, уже было три человека. Но отъехали в 8-10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

дерунів не дочеклись а зате піцца рулез на Лесі в піццерії :)

так що "ді" не потрібно пропускати вечірню покатушку чи то з дерунами чи то з піццею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був просто піпєц.. :D

На 7 не встиг бо мав товар приїхати, який я дуже чекав....

До мене подзвонило десь 5 чоловік і по 2-3 рази кожен.... через 20 хв я вже готовий був сказати наступному хто подзвонить все що про це думаю.... І тут дзвонять, що товар приїхав. УРА !!!

Пиїхав Джек, забрав камеру, поки качав, то я відгрузив товар...... і погнав в центр. Там вже був галяк... все правильно народ поїхав на деруни. Я на педалі і за ними.... :) Дивлюсь гребе Ярик, свиснув, показав щоб розвертався.... Каже там хтось пробився.. кажу вже зробили все... і несемось по Волі .... біля заправки на Дубнівській зустріли КМД і Декстера.... виявляється пробився Борг.... :D :D :D біля якого ми просвистіли кілька секунд назад.. (а йшли прикольно, десь 36 колесо в колесо) Каже КМД... мля.. пацани їдьте до ДІ він пробився і не хоче їхати... допоможіть йому заклеїтись...... МЛЯ.... ми з матюками гребем до ДІ... швидкість гранична... прилітаєм, того кокута нема... :angry: через 3 хв приїхав на бусі... сучонок.. :D :D на дерунуи не поїхав.. але плюс був в тому шо я домовився за покришки НН на гонку.. :wub: Шпілим назад..... по дорозі зустрічаєм Тренера який вже накатався.. ))))) обмінюємось кількома жестами і репліками і валимо далі. Наші вже чекають, матюжаться по трохі.... ми їх обрадували, що Ді не буде, і всі поїхали вздовж Стиру, приїхали на місце, буквально за кілька секунд комарі нас обліпили.. і зі слоівами та ну його н*х... валим на деруну в кабак... питання було вирішено... Виїхали ми аж біля мосту що їде на ГПЗ.... я прозрів, якщо чесно. перший раз тою дорогою їхав... Дехто не впорався з керуванням, а дехто отримав помилкову інформацію від штурмана Джека ))) і зміряв глибину болотця, правда. )))) Виїхали на Гнідавській.... постояли.. і вирішили таки поїсти сьогодні дерунів.... а найкращі деруни.. це піца з пивком в піцерії...))) Нема базара.. сіли і за кілька хвилин вже робили замовлення в Піцерії на Радянській, поки КМД Гал4онок і Таппа..... милися...

Поржали, поговрили, згадали прикольні ситуації з походів, завалили по кілька піц, з пивком і переїхали в центр до фонтану, там ше потранділи.. покатались і групками, блимаючи червоними маячками порозїжджалися по домівках.

Класний був вечір.. багато позитиву. Всім респект і уважуха. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера был не мой день :(

за последние полгода 2 раза пробился, и оба раза - вчера!!!

Спешу, дочищаю картошку - звонит b0rg - пробился, спасай. Кидаю картошку, сажусь на байк и й*птвайу**ть - передний ноббиник на повороте аж с обода слез - прокол! Звоню куму, шоб выручал борга, а сам в магазин на бусе - обмыть это горе :D

Уже никто никуда не едет, тем более шо звонит кум и говорит, шо там человек 20 ждет! :blink: Вы это... отмечайтесь штоле, а то я подумал - никто не едет, начищу человек на 5, шоб троим нормально было :) А так хватило бы каждому по дерунчику :)

Зато вы хоть покатались нормально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, на наступну середу деруни смажем полюбому. кожному привезти по літрі тертої картоплі, смажити будем поки не світає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, на наступну середу деруни смажем полюбому. кожному привезти по літрі тертої картоплі, смажити будем поки не світає :D
Підтримую на 100%, хоч сама деруни не люблю (крім одного винятку) але буду все робити щоб БУТИ.

Також всім дякую за покатушку-ескурсію, особливо тим активістам, що допомагали з колесами. Було приємно познайомитись. Якщо щось не так - це була не я. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С теперешней погодой надо выбирать не по дню недели, а по осадкам :)

хоч сама деруни не люблю

ты просто правильных дерунов не пробовала! С колбасой и сыыыыыром - они у нас так и называются сыруны!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С колбасой и сыыыыыром - они у нас так и называются сыруны!

Назва - ух ти - так собі, а от інгредієнти класссссс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты просто правильных дерунов не пробовала! С колбасой и сыыыыыром - они у нас так и называются сыруны!

там основной ингридиент, правда, подозрительная мука с омеляныка, и сырунами то они стали ат "скриминтальных дирунов" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, на наступну середу деруни смажем полюбому. кожному привезти по літрі тертої картоплі, смажити будем поки не світає :D

пательню теж з собою <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хренассе. А на последней фотке есть люди которых сначала небыло ;)

2 Тарра Есть фотка где Лиля на моем пепелаце рассекала?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ а де ви потім будете? бо в 19:00 я максимум до дому лише попаду, а може і пізніше - де вас шукати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кулінарної не було.

Мене вчили ганяти та шосері :)

Вийшли на середню 34 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...