Перейти до змісту

Де можна придбати двигун Стірлінга


HWman

Рекомендовані повідомлення

Отже чі можна купити в луцьку двигун Стірлінга.

Собствєно принцип дії

engine.gif

Відео:

ЗІ хочу зробити генератор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Яких розмірів має бути генератор? З якою метою конструюєш? Що будеш використовувати в якості нагрівального елементу, не паяльну лампу часом? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для початку хочу почати з компактних розмірів, для зарядки телефону, в якості нашр. ел. думаю спиртівка, природній газ підійде, літом і лупою можна прогрівати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В школі в кабінеті фізики був діючий макет такого двигуна. Ним хіба що раз погратися. Практичної користі з нього обмаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В школі в кабінеті фізики був діючий макет такого двигуна. Ним хіба що раз погратися. Практичної користі з нього обмаль.

ухти, а яка школа? я вже і план розробив як я його поцуплю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ухти, а яка школа? я вже і план розробив як я його поцуплю :D

Приклад двигуна Стірлінга, збудованого з бляшанок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для початку хочу почати з компактних розмірів, для зарядки телефону, в якості нашр. ел. думаю спиртівка, природній газ підійде, літом і лупою можна прогрівати.

Ну в целях экспиримента штука интересная, ну там гостей развлечь или ребёнку показать. Но заряжать таким образом телефон :blink: или например спалить КАМАЗ угля чтобы запитать телевизор (по которому жена будет смотреть любимый сериал) - это слишком .... Ну ты ещё не забывай что тебе прийдётся работать в это время КОЧЕГАРОМ :) А потом жена скажет " Милый, подкинь угольку я тебе на электро-плите ужин разогрею" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось ще:

48553d2dcc4e698bda0cc591bdc.jpg

06ee5c810961c43081cc1e64cc4.jpg

Але я б хотів не робити а купити вже готовий(за помірну ціну).

Ну в целях экспиримента штука интересная, ну там гостей развлечь или ребёнку показать. Но заряжать таким образом телефон :blink: или например спалить КАМАЗ угля чтобы запитать телевизор (по которому жена будет смотреть любимый сериал) - это слишком .... Ну ты ещё не забывай что тебе прийдётся работать в это время КОЧЕГАРОМ :) А потом жена скажет " Милый, подкинь угольку я тебе на электро-плите ужин разогрею" :lol:

Чому камаз? чому вугілля? природній газ буде прекрасно гріти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грін енерджі є для мене досить таки актуальною темою.

Є в наявності кілька моторчиків(генераторів)

post-11171-0-57877700-1299973731_thumb.j

Ще є великий

post-11171-0-21909900-1299974244_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну двигун стрілінга це геть не зелена енергія, зроби краще вітряк чи сонячну батарею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

літом і лупою можна прогрівати.

КПД солнечной батареи в китайской зарядке намного выше, чем будущей системы (Стирлинг + генератор), а для прогрева прийдется собрать как минимум сферическое зеркало - лупой тут не обойдешься.

кроме того, ты конечно же в курсе, что эффективность Стирлинга зависит не от нагрева, а от перепада температур. то есть его и охлаждать неплохо бы со стороны противоположной нагреваемой.

если цель - покупка готового двигателя и постройка зарядки, то почти уверен, что только разочаруешься в задумке. другое дело, если будешь делать движок самостоятельно, поэкспериментируешь с материалами, рабочим телом, температурами. это действительно море удовольствия :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну двигун стрілінга це геть не зелена енергія, зроби краще вітряк чи сонячну батарею.

Вітряк це занадто просто, та і не завжди є вітер, сонячна батарея відпадає там хімія, всякі сплави тре робити... Знаю що у стірлінга найвищий ККД який досягли 60-65% але можна зробити як у відео з верху - тепловий акумулятор.

...другое дело, если будешь делать движок самостоятельно, поэкспериментируешь с материалами, рабочим телом, температурами. это действительно море удовольствия :ok2:

Сонце не завжди світить а китайська зарядка це поки екзотика у луцьку. На рахунок робити, думаю над цим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сонце не завжди світить а китайська зарядка це поки екзотика у луцьку. На рахунок робити, думаю над цим...

экзотика потому, что наши продавцы пытаются наварить 200% сверх ее цены. посмотри например здесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...посмотри например здесь

вот это акуенный гаджет Клик , но и цена акуенная.

Блін, треба було назвати тему: Зелена енергія або Коли немає поблизу джерел електроенергії модери може перейменуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що зеленого у двигуні Стірлінга? А що зеленого у цих кєтайських цяцьках, на які пішло купа матеріалів, виготовлених на ніфіга не зелених заводах. Ні, пристрої корисні, просто, що в них зеленого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, треба було назвати тему: Зелена енергія або Коли немає поблизу джерел електроенергії модери може перейменуєте?

Отже: хочу добувати ел. енергію із вітру, сонця, з вогню, фізичних зусиль, останнє більше по душі.

Ось:

193687.jpg

знайшов в неті, може хтось зустрічав у луцьку схоже? ліхтарики я теж бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот это акуенный гаджет Клик , но и цена акуенная.

это у наших барыг цена "акуенная", а на buyincoins - почти "от производителя". можешь убедиться сам, скажем, на alibaba.com

за что мне нравится именно этот магазин - там нет огромного ассортимента, но цены действительно вкусные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось нарив в тюбіку відео, швидко і ефективно.

Та простіше купити маленького моторчика, той самий генератор і без мороки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та простіше купити маленького моторчика, той самий генератор і без мороки.

Тут можна намотати стільки обмотки на скільки потрібно, наприклад я хочу отримати 6 вольт при 120 оборотах на хвилину... ато паритись з тими редукторами не охота.

На рахунок стірлінга - купити нереально, робити... лінь, але я можливо її подолаю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут можна намотати стільки обмотки на скільки потрібно, наприклад я хочу отримати 6 вольт при 120 оборотах на хвилину... ато паритись з тими редукторами не охота.

Ну так, наприклад, завтра тобі буде потрібно 4.5 вольт, будеш знов з обмоткою гратися. Краще постав регулювального резистора і всі проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось нарив в тюбіку відео, швидко і ефективно.

Є питання:

А як мотати проволочку витками чи можна як-небудь.

Ну так, наприклад, завтра тобі буде потрібно 4.5 вольт, будеш знов з обмоткою гратися. Краще постав регулювального резистора і всі проблеми.

Ні це не варіатн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...