Перейти до змісту

Сімейні альбоми


laska

Рекомендовані повідомлення

ти диви, три годіка мала, а помне :)

А то! Мама здійснювала там прогулянки зі мною.  ;)

Переглянула сімейні альбоми. Ось цікаве фото, а точніше, місце знаходження.

Приблизно 1964 рік. Як думаєте, де це?

post-2742-1237839769.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 260
  • Створено
  • Остання відповідь

в Луцке, кроме памятника напротив обкома, Ильич был предоставлен еще в двух изваяниях (на Сахарном и перед 15-й школой) ;)

этот товайисч с сахайнава (имхо) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я жив на Цукровому в дитинстві, але уже погано пам"ятаю точне розміщення пам"ятника. Але скорше за все там- оці афішні фігні там були, здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підказка: зверніть увагу на будівництво позаду. :)

на фото є два солдатика, а куди вони могли піти у радянський час ? - у кіно !

поблизу повинен бути кінотеатр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підказка: зверніть увагу на будівництво позаду. :)

Рискну предположить, что это всё-таки в центре, напротив ОбКома, а стройка - это те дома, в которых "Освіта" и "Планета"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підказка: зверніть увагу на будівництво позаду. :)

Ещё один вариант - перед "Домом Пионеров" (парк Ворошилова или как он там нызвался)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мама стверджує, що це сквер на місці театрального майдану. А будівництво позаду - майбутній ЦУМ, або готель. Хоч мені схоже на ЦУМ. Для порівняння фото Otto Kreer вище, 1968 рік. Як гадаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки да... это стройка ЦУМА

его в эти годы строили.

и на месте театральной площади был сквер

а в скверике памятник.

причем сначала на этом месте был памятник Сталину, а потом, Ленину.

памятник убрали в связи с реконструкцией площади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, напротив будущей 16-ти этажки возле "Украины" был парк, а в нём - памятник Сталину. Нашёл людей, которые в то время жили на этом месте и подтверждают версию :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там був пам"ятник Сталіну, та в період розвінчування культу, цей пам"ятник поміняли.

Поки шукала підтверження миминих слів, натрапила на цікаву публікацію Окрушини з історії Театрального майдану краєзнавеця Вальдемара Пясецького.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там був пам"ятник Сталіну, та в період розвінчування культу, цей пам"ятник поміняли.

Поки шукала підтверження миминих слів, натрапила на цікаву публікацію Окрушини з історії Театрального майдану краєзнавеця Вальдемара Пясецького.

Публікація супер !

А ось вам і пам"ятник Сталіну

post-1719-1237892458.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось вам і пам"ятник Сталіну
  :ok2:

А яка дата фото?

На прапорах чорні стрічки і стільки вінків. Можливо це події березня 1953 (5 березня помер Сталін)? Чи вшанування чергової дати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судя по снегу на памятнике и одежде народу - это именно дни траура по вождю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ще пара фото з сімейних альбомів. Думаю, легко впізнати місця знаходження. 1966 рік.

post-2742-1240136765.jpg post-2742-1240136773.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще пара фото з сімейних альбомів. Думаю, легко впізнати місця знаходження. 1966 рік.

post-2742-1240136765.jpg post-2742-1240136773.jpg

чудово! сімейні альбоми - це прекрасна річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друге фото це очевидно вул. Горького - площа перед "Батьківщиною", а от перше фото - не можу визначити де це...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

первая фотка - ул.Шевченко.

в правом верхнем углу видно верхний этаж первой школы.

вторая фотка на кино-Родина тоже не совсем похожа...

скорее это где-то в районе старого ЗАГСа на Шевченко, в районе спортшколы

laska, а можно будет вторую фотку в оригинале рассмотреть под увеличительным стеклом?

отец говорит, что мужчина в светлой кепке и с папкой под мышкой - мой дед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друге фото це очевидно вул. Горького - площа перед "Батьківщиною", а от перше фото - не можу визначити де це...

Точно  :)

первая фотка - ул.Шевченко.в правом верхнем углу видно верхний этаж первой школы.

Теж точно! Міст Бена. Завжди задумувалась звідкіля така назва даного мота. Можливо хтось просвітить?

laska, а можно будет вторую фотку в оригинале рассмотреть под увеличительным стеклом?

отец говорит, что мужчина в светлой кепке и с папкой под мышкой - мой дед.

Звісно можна  :) Пиши, домовимось про зустріч.

Laska - the best !

:_08:

І ще один вигляд скверу про який згадували тут.

post-2742-1240159260.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж точно! Міст Бена. Завжди задумувалась звідкіля така назва даного мота. Можливо хтось просвітить?

Одна жінка-старожил (яка, до речі, там же на Чернчицях і жила) розказувала, що насправді має бути не Бена, а Бема. З буквою "М". Поляк Бем - дядько, діяльність якого пов'язана із будівництвом моста. Я достеменно не пам'ятаю, чи це був архітектор, чи хто, але я обов'язково дізнаюся це найближчим часом і повідомлю.

Окрім моста мене турбує худа інформація щодо ще одного об'єкта - церкви на перехресті Львівської та Володимирської. Жодної старої фотографії (ні польської ні царської), практично жодних відомостей з інтернету. І цікаво - а чому її так обійшли увагою?.. Відомо, що нею у свій час користувалися військові. Поряд був військовий госпіталь. За Польщі вже була. От і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Адміністратори
І ще один вигляд скверу про який згадували

post-2742-1240159260.jpg

на задьому плані готель "Україна"

судячи по фото і по тіням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Одні в гостях за столом частуються, а я все альбоми переглядаю  :D

Ось знову знайшла, фонтан з лебедями, якого нині нема.

Хтось пам"ятає де він знаходився? ;)

post-2742-1244479630.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kotykS, в "Історії рідного міста. Опис у світлинах" зацікавила довідка про Боніфратський костел, що знаходився на сьогоднішній вул. Руській. Наскільки я зрозуміла, на сьогодні відсутні залишки даної споруди? На фото показане лише приблизне розташування?

post-2742-1244397071.jpg

так показане приблизне розташування. Тобто я намагався сфотографувати саму вулицю, але так, щоб десь у центрі кадру опинилося місце костелу. Звідки я точно знаю, де він стояв? А в даній темі уже не раз наводилися карти Луцька ХІХ ст, де позначений костел (крім того, маю особливу карту, де позначені втрачені християнські храми луцька). Отож-то він і стояв далі за тим будинком, що на передньому плані (з відкритими дверима). А до речі, він (будинок з відкритими дверима, його адреса зараз - Караїмська, 6, якщо не помиляюся) був у власності боніфратів. Здається, там був шпиталь, чи щось подібне (не маю зараз книжечки під рукою для уточнення). Я про це в "Історії..." чомусь не згадував. Отже хоч щось маємо від боніфратів.

Одні в гостях за столом частуються, а я все альбоми переглядаю :D

Ось знову знайшла, фонтан з лебедями, якого нині нема.

Хтось пам"ятає де він знаходився? ;)

post-2742-1244479630.jpg

неймовірно!! де ж таке було?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...